بهترین کلینیک لیزر مو

لیست مراکز لیزر در مشهد + هزینه لیزر موی زائد سال ۱۴۰۲

بهترین کلینیک لیزر مو در مشهد کجاست؟ چه دستگاهی برای لیزر موهای زائد بهتر است؟ ماندگاری از بین بردن موهای زائد با لیزر چقدر است؟ آیا لیزر موهای زائد در مشهد درد دارد؟

در ادامه به تمامی این سوالات در مورد لیزر در مشهد پاسخ خواهیم داد و بهترین مراکز لیزر مو زائد در مشهد را به شما معرفی خواهیم کرد. در ادامه مقاله با ما همراه باشید:

عکس قبل و بعد لیزر موهای زائد در مشهد

 

عضویت پزشکان

 

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مشهد کجاست؟

برای انتخاب مرکز لیزر موهای زائد می‌توانید ویژگی‌های زیر را در نظر بگیرید تا از انتخاب خود برای رسیدن به نتیجه مطلوب و ایده آل در از بین بردن موهای زائد اطمینان حاصل نمایید. خصوصیات بهترین مراکز لیزر در مشهد به شرح زیر است:

 • سابقه کافی در زمینه مورد نظر را داشته باشد.
 • از دستگاه‌ها و امکانات پیشرفته و به روز استفاده نماید.
 • مراجعین قبلی رضایت کامل از نتیجه لیزر موهای خود داشته باشند.
 • تحت نظر پزشک متخصص باشد و مجوز و مدارک لازم را نیز داشته باشد.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مشهد

ممکن است پیدا کردن بهترین مرکز لیزر مشهد کاری سخت و زمان‌بر باشد، به این دلیل که مراکز بسیاری هستند که در این زمینه مشغول به فعالیت می‌باشند.
از این رو ما در ادامه مقاله لیستی از بهترین مراکز لیزر موهای زائد در مشهد را آورده‌ایم تا بتوانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن کلینیک مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

 

لیست مراکز لیزر مو مشهد (کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد در مشهد)

در ادامه به معرفی لیست مراکز لیزر در مشهد پرداخته‌ایم:

✓ کلینیک لیزر موهای زائد نهال در مشهد

کلینیک لیزر نهال در مشهد یکی از معتبرترین مراکز لیزر موهای زائد مشهد می‌باشد که تحت نظر پزشک متخصص صورت می‌گیرد. در این کلینیک علاوه بر انجام لیزر موهای زائد، پاکسازی پوست با کربن تراپی نیز انجام می‌شود.

کلینیک نهال برای لیزر موهای زائد

 

کلینیک لیزر موهای زائد هیوا در مشهد

کلینیک لیزر هیوا واقع در شهر مشهد با بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد در خدمت رسانی به مراجعین خود فعالیت می‌کند. این کلینیک تحت نظر پزشک متخصص می‌باشد و توانسته رضایت مشتریان خود را نیز به دست آورد.

کلینیک لیزر موهای زائد هیوا

 

✓ کلینیک لیزر موهای زائد آنارام در مشهد

آنارام کلینیک لیزر در مشهد با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد به یکی از معتبرترین مراکز لیزر تبدیل شده است. این کلینیک نیز تحت نظر پزشک متخصص می‌باشد.

 

✓ کلینیک لیزر مو زائد راسا در مشهد

کلینیک راسا یکی از کلینیک های لیزر مشهد می‌باشد که با استفاده از بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد در خدمت مشتریان خود می‌باشد. این کلینیک تحت نظر پزشک متخصص است و از جدیدترین دستگاه‌ها نیز استفاده می‌نماید.

 

✓ کلینیک لیزر موی زائد مهر در مشهد

کلینیک لیزر مهر یکی از بهترین کلینیک لیزر مشهد می‌باشد که با استفاده از بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد در خدمت مشتریان خود می‌باشد. در این کلینیک علاوه بر لیزر موهای زائد، بوتاکس، فیشیال‌های تخصصی، انواع مزوتراپی، تزریق ژل و فیلر و … نیز انجام می‌شود.

کلینیک مهر برای لیزر موهای زائد

 

✓ کلینیک لیزر موهای زائد شاپرک در مشهد

کلینیک لیزر شاپرک در شهر مشهد تحت نظر پزشک متخصص و با بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد در خدمت رسانی به مشتریان خود مشغول می‌باشد. در این کلینیک علاوه بر لیزر موهای زائد، مزونیدلینگ، مزوتراپی، ژل و بوتاکس، کاشت مو و ابرو و …. نیز انجام می‌گیرد.

 

عضویت پزشکان

 

هزینه لیزر موهای زائد در مشهد چقدر است؟

هزینه لیزر موهای زائد در مشهد برای نواحی مختلف متفاوت است. همچنین کلینیک‌های مختلف با توجه به دستگاه‌های مورد استفاده خود و خدماتی که در اختیار افراد قرار می‌دهند ممکن است قیمت متفاوتی را برای لیزر موهای زائد در نظر بگیرند. انتخاب و مراجعه به بهترین کلینیک لیزر در مشهد اهمیت بالایی در رضایت نهایی شما دارد و همچنین قیمت لیزر در مشهد برای هر کلینیک متفاوت است.

هزینه لیزر موهای زائد در مشهد

به صورت کلی قیمت لیزر کل بدن در مشهد (لیزر فول بادی مشهد) از ۷۰۰ هزار تومان تا ۱/۴۰۰ هزار تومان متغیر می‌باشد. قیمت‌های ذکر شده حدودی هستند و ممکن است با توجه به شرایط مراکز لیزر افزایش و یا کاهش پیدا کنند.

باید در نظر گرفته باشید که، قیمت‌های ذکر شده در بالا مختص هر جلسه است و فرد بایستی در طی هر جلسه لیزر موهای زائد خود این هزینه را پرداخت نماید.

 

لیزر مو در مشهد چگونه است ؟ (از بین بردن موهای زائد)

یکی از بهترین و کاربردی‌ترین روش‌ها برای از بین بردن موهای زائد بدن، استفاده از لیزر می‌باشد. لیزر موهای زائد مشهد که به عنوان یک روش دائمی و ماندگار برای از بین بردن موهای نواحی مختلف بدن استفاده می‌شود، با کمک انتشار پالس‌های انرژی نور به نواحی مورد نظر از پوست بدن صورت می‌گیرد. انتخاب و مراجعه به بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مشهد اولین و مهم‌ترین گام می‌باشد که باید با دقت و تحقیق کلینیک مد نظر خود را انتخاب کنید.
در واقع با تابش این نوع اشعه، فولیکول‌های مو در طی چند جلسه به طور کامل از بین می‌رود و باعث می‌شود تا موها نتوانند رشد دوباره داشته باشند. بهترین لیزر برای موهای زائد برای فر فرد با توجه به نوع و رنگ پوست و پس از انجام معاینه انتخاب می‌شود.

عملکرد لیزر موهای زائد

 

لیزر موهای زائد برای چه نواحی مورد استفاده قرار می گیرد؟

از بین بردن موهای زائد می‌تواند هم برای خانم‌ها و هم آقایان انجام گیرد. در واقع در هر ناحیه از پوست بدن که شامل موهای ظریف و یا حتی درشتی باشد می‌توان از لیزر استفاده کرد. البته بهتر است قبل از اقدام به انجام این کار، در جلسه مشاوره در بهترین کلینیک لیزر موی زائد در مشهد با پزشک متخصص مشورت نمایید تا به نتیجه ایده آل دست پیدا کنید.

به صورت کلی می‌توان گفت که لیزر برای موهای زائد در تمامی نقاط بدن قابل استفاده است، اما بخش‌هایی از بدن که بیشترین درخواست را برای از بین بردن موهای زائد دارد به شرح زیر هستند:

 • زیر بغل
 • بیکینی
 • لیزر دست
 • لیزر پاها
 • لیزر کمر
 • پهنای شانه
 • لیزر پشت لب
 • شکم و پهلوها
 • برجستگی گونه و چانه
 • لیزر موهای بین ابروها

نواحی مناسب برای لیزر موهای زائد

 

لیزر مو در مشهد چند جلسه است؟ تعداد جلسات لیزر موهای زائد در مشهد

در چرخه رشد موها، فولیکول مو می‌تواند در دو فاز رشد و یا استراحت قرار داشته باشد. در صورتی که فولیکول مو در فاز استراحت قرار داشته باشد، اشعه لیزر هیچ تاثیری بر روی آن نخواهد داشت. از این رو نیاز است تا از بین بردن موهای زائد با لیزر در مشهد در چندین جلسه طی فواصل زمانی مشخص انجام گیرد. معمولا تعداد جلساتی که برای تکمیل دوره لیزر موهای زائد در نظر می‌گیرند بین ۶ الی ۸ جلسه است، که این مدت زمان با توجه به دستگاه انتخابی و همچنین شرایط هر فرد متفاوت است.
علاوه بر این فواصل بین تعداد جلسات می‌تواند از ۴ هفته تا ۶ هفته متغیر باشد، که این نیز توسط پزشک و یا پرسنل کلینیک تعیین می‌گردد. در نظر داشته باشید که برای رسیدن به نتیجه ایده آل و در سریع‌ترین زمان ممکن بایستی برای انجام لیزر در جلسات و فواصل مشخص شده حتما به کلینیک مراجعه نمایید.

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر

نکته قابل توجه در اینجا این است که، بعد از اتمام تعداد جلسات لیزر و تکمیل آن، ممکن است نیاز باشد تا فرد هر ۶ ماه و یا یکسال برای تمدید لیزر موهای زائد بدن خود به کلینیک مراجعه نماید.

 

لیزر موهای زائد بدن در مشهد برای چه کسانی مناسب نیست؟

زمانی که شما از لیزر مو زائد در مشهد استفاده می‌کنید باید دارای شرایط اولیه باشید ولی یک سری از افراد کاندیدای مناسبی برای انجام لیزر موی زائد نیستند که در ادامه به آن اشاره شده است:

 • برنزه بودن
 • اختلالات هورمونی
 • مصرف کردن داروهای خاص
 • خانم‌های باردار
 • سابقه داشتن تبخال به صورت مکرر
 • سابقه داشتن عفونت مانند جوش‌های چرکی
 • داشتن بیماری خاص
 • داشتن گوشت اضافه در قسمتی که عمل شده

 

لیزر موهای زائد مشهد چه مزایایی دارد؟

لیزر مو زائد در مشهد مزایای خیلی زیادی دارد که امروزه طرفداران بسیار زیادی در بین خانم‌ها و آقایان دارد در ادامه به مزایای لیزر موهای زائد مشهد اشاره شده است:

 • لیزر موهای زائد در مشهد درد زیادی ندارد و اگر آستانه تحمل درد شما پایین است در ناحیه مد نظر می‌توانید از کرم‌های بی حسی موضعی استفاده کنید.
 • لیز موهای زائد مشهد اثرگذاری فوری دارد و بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد با ماندگاری طولانی لیزر می‌باشد که با توجه به نوع پوست خود می‌توانید از بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در مشهد استفاده کنید.
 • ماندگاری دائمی و طولانی مدت لیزر موهای زائد آن را به یکی از محبوب‌ترین روش‌های از بین بردن موهای زائد تبدیل کرده است.
 • لیزر موهای زائد در مشهد با سرعت بالا و در مدت زمان کمی انجام می‌شود. در طی چندین جلسه می‌توانید ناحیه وسیعی از بدن خود را لیزر کنید.

مراجعه به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در مشهد از اهمیت بالایی برخوردار است که در رضایت‌مندی شما تاثیر دارد.

دستگاه لیزر موهای زائد با ژل

 

ایا لیزر مو در مشهد ماندگاری دائمی دارد؟

ماندگاری لیزر موهای زائد در مشهد به نوع پوست و مو و همچنین مرکز لیزر موهای زائد بستگی دارد که در ادامه به این موارد اشاره شده است:

نوع پوست و مو: اگر رنگ پوست تیره تر از رنگ موها باشد به تعداد جلسات بیشتری برای لیزر نیاز دارید و اگر پوست روشن با موهای تیره تر داشته باشید ماندگاری لیزر موهای زائد برای شما بیشتر است.

کلینیک لیزر موهای زائد در مشهد: انتخاب و مراجعه به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در مشهد اهمیت بالایی دارد و قطعا روی نتیجه‌گیری و رضایت شما تاثیر مستقیم دارد.

ماندگاری لیزر موهای زائد در مشهد

 

لیزر مو در مشهد چه عوارضی دارد ؟

لیزر جزء آن دسته از فعالیت‌های زیبایی است که با عوارض بسیار ناچیزی همراه است. در واقع عوارض لیزر مو زائد برای هر فرد می‌تواند متفاوت باشد که برخی از آن‌ها به شرح زیر است:

 • از عوارض لیزر می‌توان به حالت آفتاب سوختگی بعد از آن اشاره کرد، که در صورت ناراحتی می‌توان از کمپرس سرد استفاده نمود.
 • معمولا برخی از افراد بعد از چند روز با جوش‌هایی بر روی پوست خود مواجه می‌شوند که به سرعت بهبود می‌یابد و جای نگرانی نیست.
 • گاهی اوقات نیز ممکن است به دلیل کم تجربه بودن برخی تکنسین‌ها، پوست دچار تاول و یا سوختگی محدودی گردد.

عوارض لیزر موهای زائد

معمولا عوارض بعد از لیزر موهای زائد کوتاه مدت بوده و به سرعت بهبود می‌یابد. اما برای کاهش احتمال بروز چنین عوارضی بایستی به بهترین مراکز لیزر مشهد مراجعه نمایید.

 

عضویت پزشکان

 

سوالات متدوال در مورد لیزر موهای زائد در مشهد

۱- آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

در جلسات بعدی ممکن است فرد با کمی درد در نواحی که اشعه لیزر به آن تابانده می‌شود مواجه شود که برای جلوگیری از این موضوع می‌تواند از بی‌حس کننده استفاده نماید.

۲- آیا از لیزر موهای زائد برای مردان هم استفاده می‌شود؟

برعکس تصور عموم که گمان می‌کنند لیزر موهای زائد تنها مخصوص خانم‌ها است، مردان نیز می‌توانند از این خدمات استفاده نمایند. از لیزر موهای زائد برای آقایان در نواحی مختلفی همچون موهای پشت، قفسه سینه و شکم استفاده می‌گردد.

لیزر موهای زائد مردان مشهد

 

۳- ایا دوش کرفتن بعد لیزر مشکلی دارد؟

دوش گرفتن بعد لیزر موهای زائد پس از ۲۴ ساعت با آب ولرم مانعی ندارد فقط دقت داشته باشید که از مواد شوبنده در ناحیه لیزر شده استفاده نکنید.

۴- بعد از لیزر برای کاهش تورم از چه پمادی استفاده کنیم؟

پس از انجام لیزر مو در مشهد برای کاهش قرمزی و تورم در ناحیه مورد نظر می‌توانید از پماد بتامتازون استفاده کنید.

قیمت لیزر کل بدن در مشهد

 

۵- بین جلسات لیزر موهای زائد در مشهد می‌توان از اصلاح (شیو) یا اپیلاسیون کرد؟

بین جلسات لیزر از اسپلاسیون و یا موچین نباید استفاده کنید زیرا در این مدت موها نباید از ریشه کنده شود و بهتر است در بین جلسات لیزر از ژیلت استفاده کنید.

۶- ایا لیزر موهای زائد باعث نازایی می‌ شود؟

لیزر موهای زائد در مشهد به هیچ عنوان باعث نازایی نمی‌شود خیلی از خانم ها نگران معایب و عوارض لیزر موهای بیکینی هستند ولی لیزر موی زائد در هیچ نقطه‌ای از بدن ارتباطی به نازایی ندارد زیرا نور دستگاه لیزر فقط به ریشه مو می‌رسد. پس جای نگرانی وجود ندارد.

۷- لیزر موهای زائد مردان مشهد با خانم ها چه تفاوتی دارد؟

با توجه به اینکه موی مردان از خانم ها ضخیم تر است ولی تعداد جلسات لیزر موهای زائد خانم ها با آقایان تفاوتی ندارد و تقاوت لیزر موهای زائد مردان مشهد با خانم‌ها در تنظیم تعداد شات‌ها دستگاه می‌باشد که این کار توسط پزشک یا اپراتور دستگاه انجام می‌شود.

 

 

منبع: پزشک ۲۴، webmd

۶ نظر

 1. سلام ببخشید برای لیزر موهای زائد در مشهد چند جلسه باید اقدام بکنم؟ من پوستم سفید گندمی هس

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   تعداد جلسات موردنیاز لیزر موهای زائد به رنگ پوست، ضخامت مو و همچنین نوع دستگاه لیزر بستگی دارد. در جلسه مشاوره قبل از لیزر پس از بررسی موارد مذکور، اپراتور تعداد جلسات موردنیاز لیزر موهای زائد را به شما خواهند گفت.

 2. سلام ببخشید لیزر مشهد کجا خوبه؟ میخوام قیمت مناسب و فول بادی باشه

  • مشاور پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   در این مقاله لیست بهترین مراکز لیزر موهای زائد در مشهد آورده شده است که قیمت لیزر موی زائد با توجه به پوست و ضخامت موی شما متفاوت است و پس از معاینه توسط پزشک و تعداد نواحی مورد نیاز برای لیزر مشخص می‌شود.

 3. سلام ببخشید من ۱۰ جلسه لیزر رفتم مشهد و از کلینیکی که معرفی کردین هم خیلی راضیم. برای شارژ هر چند ماه یکبار باید برم؟

  • مشاور پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   خیلی خوشحالیم که از معرفی کلینیک لیزر موهای زائد در مشهد رضایت دارید و ممنون که نظر خود را با ما به اشتراک گذاشتید. برای شارژ با توجه به نوع پوست و مو و نظر پزشک هر ۶ ماه یکبار می‌توانید مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.