بهترین کلینیک لیزر مو

لیزر مو در مشهد : بهترین کلینیک و هزینه (سال ۱۴۰۱)

بهترین کلینیک لیزر مو در مشهد کجاست؟ چه دستگاهی برای لیزر موهای زائد بهتر است؟ ماندگاری از بین بردن موهای زائد با لیزر چقدر است؟ آیا لیزر موهای زائد در مشهد درد دارد؟

در ادامه به تمامی این سوالات پاسخ خواهیم داد و بهترین مراکز لیزر مو زائد در مشهد را به شما معرفی خواهیم کرد. در ادامه مقاله با ما همراه باشید:

عکس قبل و بعد لیزر موهای زائد در مشهد

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مشهد کجاست؟

برای انتخاب یک مرکز لیزر موهای زائد می‌توانید ویژگی‌های زیر را در نظر بگیرید تا از انتخاب خود برای رسیدن به نتیجه مطلوب و ایده آل در از بین بردن موهای زائد اطمینان حاصل نمایید. خصوصیات بهترین مرکز برای انجام لیزر موهای زائد به شرح زیر است:

 • سابقه کافی در زمینه مورد نظر را داشته باشد.
 • از دستگاه‌ها و امکانات پیشرفته و به روز استفاده نماید.
 • مراجعین قبلی رضایت کامل از نتیجه لیزر موهای خود داشته باشند.
 • تحت نظر پزشک متخصص باشد و مجوز و مدارک لازم را نیز داشته باشد.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مشهد

ممکن است پیدا کردن چنین کلینیکی با این ویژگی‌ها در شهر مشهد کاری سخت و زمان‌بر باشد، به این دلیل که مراکز بسیاری هستند که در این زمینه مشغول به فعالیت می‌باشند.
از این رو ما در ادامه مقاله لیستی از بهترین مراکز لیزر موهای زائد در شهر مشهد را آورده‌ایم تا بتوانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن کلینیک مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

 

لیست مراکز لیزر مو مشهد

در ادامه به معرفی لیستی از بهترین مراکز لیزر موهای زائد در مشهد پرداخته‌ایم:

✓ کلینیک لیزر موهای زائد نهال در مشهد

کلینیک لیزر نهال در مشهد یکی از معتبرترین مراکز لیزر موهای زائد می‌باشد که تحت نظر پزشک متخصص صورت می‌گیرد. در این کلینیک علاوه بر انجام لیزر موهای زائد، پاکسازی پوست با کربن تراپی نیز انجام می‌شود.

کلینیک نهال برای لیزر موهای زائد

 

کلینیک لیزر موهای زائد هیوا در مشهد

کلینیک لیزر هیوا واقع در شهر مشهد با بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد در خدمت رسانی به مراجعین خود فعالیت می‌کند. این کلینیک تحت نظر پزشک متخصص می‌باشد و توانسته رضایت مشتریان خود را نیز به دست آورد.

کلینیک لیزر موهای زائد هیوا

 

✓ کلینیک لیزر موهای زائد آنارام در مشهد

کلینیک لیزر آنارام در مشهد با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد به یکی از معتبرترین مراکز لیزر تبدیل شده است. این کلینیک نیز تحت نظر پزشک متخصص می‌باشد.

 

✓ کلینیک لیزر مو زائد راسا در مشهد

کلینیک راسا با استفاده از بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد در خدمت مشتریان خود می‌باشد. این کلینیک تحت نظر پزشک متخصص است و از جدیدترین دستگاه‌ها نیز استفاده می‌نماید.

 

✓ کلینیک لیزر موی زائد مهر در مشهد

کلینیک لیزر مهر در شهر مشهد با استفاده از بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد در خدمت مشتریان خود می‌باشد. در این کلینیک علاوه بر لیزر موهای زائد، بوتاکس، فیشیال‌های تخصصی، انواع مزوتراپی، تزریق ژل و فیلر و … نیز انجام می‌شود.

کلینیک مهر برای لیزر موهای زائد

 

✓ کلینیک لیزر موهای زائد شاپرک در مشهد

کلینیک لیزر شاپرک در شهر مشهد تحت نظر پزشک متخصص و با بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد در خدمت رسانی به مشتریان خود مشغول می‌باشد. در این کلینیک علاوه بر لیزر موهای زائد، مزونیدلینگ، مزوتراپی، ژل و بوتاکس، کاشت مو و ابرو و …. نیز انجام می‌گیرد.

 

هزینه لیزر موهای زائد در مشهد چقدر است؟

قیمت لیزر موهای زائد در شهر مشهد برای نواحی مختلف متفاوت است. همچنین کلینیک‌های مختلف با توجه به دستگاه‌های مورد استفاده خود و خدماتی که در اختیار افراد قرار می‌دهند ممکن است قیمت متفاوتی را برای لیزر موهای زائد در نظر بگیرند.

هزینه لیزر موهای زائد در مشهد

به صورت کلی هزینه لیزر موهای زائد فول بادی (تمام بدن) از ۷۰۰ هزار تومان تا ۱/۴۰۰ هزار تومان متغیر می‌باشد. قیمت‌های ذکر شده حدودی هستند و ممکن است با توجه به شرایط مراکز لیزر افزایش و یا کاهش پیدا کنند.

باید در نظر گرفته باشید که، قیمت‌های ذکر شده در بالا مختص هر جلسه است و فرد بایستی در طی هر جلسه لیزر موهای زائد خود این هزینه را پرداخت نماید.

 

لیزر مو در مشهد چگونه است ؟ (از بین بردن موهای زائد)

یکی از بهترین و کاربردی‌ترین روش‌ها برای از بین بردن موهای زائد بدن، استفاده از لیزر می‌باشد. لیزر موهای زائد که به عنوان یک روش دائمی و ماندگار برای از بین بردن موهای نواحی مختلف بدن استفاده می‌شود، با کمک انتشار پالس‌های انرژی نور به نواحی مورد نظر از پوست بدن صورت می‌گیرد.
در واقع با تابش این نوع اشعه، فولیکول‌های مو در طی چند جلسه به طور کامل از بین می‌رود و باعث می‌شود تا موها نتوانند رشد دوباره داشته باشند.

عملکرد لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد برای چه نواحی مورد استفاده قرار می گیرد؟

از بین بردن موهای زائد می‌تواند هم برای خانم‌ها و هم آقایان انجام گیرد. در واقع در هر ناحیه از پوست بدن که شامل موهای ظریف و یا حتی درشتی باشد می‌توان از لیزر استفاده کرد. البته بهتر است قبل از اقدام به انجام این کار، در جلسه مشاوره در بهترین کلینیک لیزر موی زائد در مشهد با پزشک متخصص مشورت نمایید تا به نتیجه ایده آل دست پیدا کنید.

به صورت کلی می‌توان گفت که لیزر برای موهای زائد در تمامی نقاط بدن قابل استفاده است، اما بخش‌هایی از بدن که بیشترین درخواست را برای از بین بردن موهای زائد دارد به شرح زیر هستند:

 • زیر بغل
 • بیکینی
 • لیزر دست
 • لیزر پاها
 • لیزر کمر
 • پهنای شانه
 • لیزر پشت لب
 • شکم و پهلوها
 • برجستگی گونه و چانه
 • لیزر موهای بین ابروها

نواحی مناسب برای لیزر موهای زائد

 

لیزر مو در مشهد چند جلسه است؟ تعداد جلسات لیزر موهای زائد در مشهد

در چرخه رشد موها، فولیکول مو می‌تواند در دو فاز رشد و یا استراحت قرار داشته باشد. در صورتی که فولیکول مو در فاز استراحت قرار داشته باشد، اشعه لیزر هیچ تاثیری بر روی آن نخواهد داشت. از این رو نیاز است تا از بین بردن موهای زائد با لیزر در مشهد در چندین جلسه طی فواصل زمانی مشخص انجام گیرد. معمولا تعداد جلساتی که برای تکمیل دوره لیزر موهای زائد در نظر می‌گیرند بین ۶ الی ۸ جلسه است، که این مدت زمان با توجه به دستگاه انتخابی و همچنین شرایط هر فرد متفاوت است.
علاوه بر این فواصل بین تعداد جلسات می‌تواند از ۴ هفته تا ۶ هفته متغیر باشد، که این نیز توسط پزشک و یا پرسنل کلینیک تعیین می‌گردد. در نظر داشته باشید که برای رسیدن به نتیجه ایده آل و در سریع‌ترین زمان ممکن بایستی برای انجام لیزر در جلسات و فواصل مشخص شده حتما به کلینیک مراجعه نمایید.

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر

نکته قابل توجه در اینجا این است که، بعد از اتمام تعداد جلسات لیزر و تکمیل آن، ممکن است نیاز باشد تا فرد هر ۶ ماه و یا یکسال برای تمدید لیزر موهای زائد بدن خود به کلینیک مراجعه نماید.

 

لیزر مو در مشهد چه عوارضی دارد ؟

لیزر جزء آن دسته از فعالیت‌های زیبایی است که با عوارض بسیار ناچیزی همراه است. در واقع عوارض لیزر مو زائد برای هر فرد می‌تواند متفاوت باشد که برخی از آن‌ها به شرح زیر است:

 • از عوارض لیزر می‌توان به حالت آفتاب سوختگی بعد از آن اشاره کرد، که در صورت ناراحتی می‌توان از کمپرس سرد استفاده نمود.
 • معمولا برخی از افراد بعد از چند روز با جوش‌هایی بر روی پوست خود مواجه می‌شوند که به سرعت بهبود می‌یابد و جای نگرانی نیست.
 • گاهی اوقات نیز ممکن است به دلیل کم تجربه بودن برخی تکنسین‌ها، پوست دچار تاول و یا سوختگی محدودی گردد.

عوارض لیزر موهای زائد

معمولا عوارض بعد از لیزر موهای زائد کوتاه مدت بوده و به سرعت بهبود می‌یابد. اما برای کاهش احتمال بروز چنین عوارضی بایستی به بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مشهد مراجعه نمایید.

 

سوالات متدوال در مورد لیزر موهای زائد در مشهد

۱- آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

در جلسات بعدی ممکن است فرد با کمی درد در نواحی که اشعه لیزر به آن تابانده می‌شود مواجه شود که برای جلوگیری از این موضوع می‌تواند از بی‌حس کننده استفاده نماید.

۲- آیا از لیزر موهای زائد برای مردان هم استفاده می‌شود؟

برعکس تصور عموم که گمان می‌کنند لیزر موهای زائد تنها مخصوص خانم‌ها است، مردان نیز می‌توانند از این خدمات استفاده نمایند. از لیزر موهای زائد برای آقایان در نواحی مختلفی همچون موهای پشت، قفسه سینه و شکم استفاده می‌گردد.

 

منبع: پزشک ۲۴، webmd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.