عمل بینی ارزان در اصفهان

عمل بینی ارزان در بیمارستان دولتی اصفهان

عمل بینی ارزان در اصفهان یکی از چالش برانگیزترین مسائل در جراحی زیبایی بینی در بین افراد شده است. اما آیا عمل بینی ارزان تحت نظر پزشک غیر متخصص با تجربه ناکافی ارزشش را دارد؟

ممکن است پزشکی هزینه خیلی پایینی برای جراحی بینی شما دریافت کند ولی بعد از عمل با مشکلات ظاهری و تنفسی روبه رو خواهید شد، و هزینه و ریسک ترمیم عمل بینی در این موارد بسیار بیشتر خواهد شد.

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی بسته به تجربه پزشک و مهارت او در این کار، متخصص بیهوشی و هزینه کلینیک تعیین می شود.

عمل بینی ارزان در اصفهان

عمل بینی ارزان در اصفهان

برخی از افراد به دنبال عمل بینی ارزان هستند و جراح خود را بر اساس هزینه ای که برای عمل بینی دریافت می کند انتخاب میکنند.

اما باید این را در نظر داشته باشند که ممکن است با یک انتخاب نادرست نتیجه جبران ناپذیری از عمل خود دریافت کنند.

برای اینکه جراحی بینی موفق و رضایت بخشی داشته باشید و عوارض عمل بینی خود را به حداقل ممکن برسانید بهتر است در انتخاب پزشک خود نهایت دقت را داشته باشید و بهترین جراح بینی را انتخاب کنید.

عمل بینی ارزان در بیمارستان دولتی اصفهان

در بیمارستان های دولتی که تحت پوشش بیمه درمانی نیز هستند، انجام جراحی بینی برای رفع مشکلات درمانی بینی که سلامت بیمار را تحت تاثیر قرار داده است انجام می پذیرد، مشکلاتی مانند انحراف بینی و یا پولیپ بینی.

در نتیجه در بیمارستان دولتی و با داشتن بیمه درمانی برای رفع این مشکلات می توانید مراجعه کنیدو از خدمات بیمه درماتی خود استفاده کنید.

عمل بینی ارزان در اصفهان

این را در نظر بگیرید که در بیمارستان های دولتی برخی از پزشکان از دستیار پزشک که از دانشجویان آن رشته می باشند برای عمل استفاده می کنند.

برای عمل های زیبایی بینی معمولا بیمه درمانی آن را تحت پوشش قرار نمی دهد زیرا عمل زیبایی بینی ماهیت زیبایی دارد نه درمانی.

اگر هم برای عمل درمانی بینی و هم زیبایی بینی اقدام می کنید، معمولا بیمارستان هزینه بخش درمانی را تحت پوشش بیمه قرار می دهد و بخش دیگر که مربوط به عمل زیبایی می شود را به صورت آزاد محاسبه می کند و یا هزینه ناچیزی بالاتر از تعرفه دولتی از بیمار دریافت می کنند.

بهتر است قبل از انتخاب بیمارستان خود در مورد این موضوع از بیمارستان و یا پزشک مربوطه اطلاع کافی را کسب نمایید.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و گرفتن ویزیت اولیه رایگان از پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *