عمل بینی ارزان در اصفهان

عمل بینی ارزان در اصفهان و عوارض آن

عمل بینی ارزان در اصفهان یکی از چالش برانگیزترین مسائل در جراحی زیبایی بینی در بین افراد شده است. اما آیا عمل بینی ارزان تحت نظر پزشک غیر متخصص با تجربه ناکافی ارزشش را دارد؟

ممکن است پزشکی هزینه خیلی پایینی برای جراحی بینی شما دریافت کند ولی بعد از عمل با مشکلات ظاهری و تنفسی روبه رو شوید و به همین جهت هزینه و ریسک عمل ترمیم بینی در اصفهان در این موارد بسیار بیشتر خواهد شد.

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی اصفهان بر اساس تجربه پزشک و مهارت او در این زمینه، هزینه دستمزد متخصص بیهوشی و پرسنل اتاق عمل، نوع بینی و شرایط بیمار، منطقه جغرافیایی، هزینه کلینیک و یا بیمارستان و … تعیین می شود.

عمل بینی ارزان در اصفهان

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی بینی در اصفهان و گرفتن ویزیت اولیه رایگان از پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی ارزان در اصفهان

برخی از افراد به دنبال عمل زیبایی بینی ارزان در اصفهان هستند و جراح خود را بر اساس هزینه ای که برای عمل بینی دریافت می کند انتخاب می کنند. اما باید این را در نظر داشته باشند که ممکن است با یک انتخاب نادرست نتیجه جبران ناپذیری از عمل خود دریافت کنند.

برای اینکه جراحی بینی موفق و رضایت بخشی داشته باشید و عوارض عمل بینی خود را به حداقل ممکن برسانید بهتر است در انتخاب پزشک خود نهایت دقت را داشته باشید و بهترین جراح بینی در اصفهان را انتخاب کنید.

عمل بینی ارزان در اصفهان

یک جراح متبحر و با تجربه در زمینه جراحی بینی می تواند در شرایط پیچیده بهترین تصمیم را برای بیمار خود بگیرد و نتیجه مطلوب را برای وی رقم بزند. بیمار با انجام جراحی نزد چنین جراحی می تواند بدون هیچ استرس و با آرامش کامل این کار را انجام دهد.

گاهی اوقات تبلیغاتی با عنوان ارزان ترین عمل بینی در اصفهان مشاهده می کنید که می تواند متقاضیان بسیاری را به سمت خود جذب کند، اما اینگونه جراحی ها معمولا توسط رزیدنت ها و یا پزشکان کم سابقه انجام می شود که با این کار می خواهند در این زمینه تجربه کسب کنند و یا مشتریان بسیاری را به سمت خود بکشانند. معمولا نتیجه اینگونه عمل ها چیزی به جز پشیمانی و یا عمل مجدد بینی نیست، که با هزینه چند برابر باید برای ترمیم آن اقدام کنید.

 

عمل بینی ارزان در بیمارستان دولتی اصفهان

در بیمارستان های دولتی که تحت پوشش بیمه درمانی نیز هستند، انجام جراحی بینی برای رفع مشکلات درمانی بینی که سلامت بیمار را تحت تاثیر قرار داده است انجام می پذیرد، مشکلاتی مانند انحراف بینی و یا پولیپ بینی و …

در نتیجه در بیمارستان دولتی و با داشتن بیمه درمانی برای رفع این مشکلات می توانید مراجعه کنید و از خدمات بیمه درماتی خود استفاده نمایید.

عمل بینی ارزان در اصفهان

 

مطلب پیشنهادی: عمل بینی بدون جراحی در اصفهان چگونه است؟

 

برای عمل زیبایی بینی در اصفهان معمولا بیمه درمانی آن را تحت پوشش قرار نمی دهد زیرا عمل زیبایی بینی ماهیت زیبایی دارد نه درمانی.

اگر هم برای عمل درمانی بینی و هم زیبایی بینی اقدام می کنید، معمولا بیمارستان هزینه بخش درمانی را تحت پوشش بیمه قرار می دهد و بخش دیگر که مربوط به عمل زیبایی می شود را به صورت آزاد محاسبه می کند و یا هزینه ناچیزی بالاتر از تعرفه دولتی از بیمار دریافت می کنند.

در برخی از کانال ها و شبکه های اجتماعی عنوانی با جراحی بینی با قیمت ۴ میلیون تومان در اصفهان مشاهده می کنید که چیزی به جز تبلیغات نمی باشد.

 

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی اصفهان چقدر است؟

همانطور که گفتیم هزینه عمل بینی مانند سایر عمل های زیبایی به عوامل مختلفی بستگی دارد، حال سوال اینجاست که هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی با مراکز خصوصی تفاوتی دارد؟

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی اصفهان

 

معمولا قیمت جراحی بینی در بیمارستان دولتی اصفهان نسبت به کلینیک ها و بیمارستان های خصوصی کمتر است و هزینه پایین تری را برای جراحی های خود دریافت می کنند. اما برای انجام اینکار باید مطمئن شوید که پزشک مورد نظر شما با اینگونه بیمارستان ها قرارداد دارد و عمل های خود را در آنجا انجام می دهد.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از عمل بینی در بیمارستان دولتی اصفهان و گرفتن ویزیت اولیه رایگان از پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

 

۲ نظر

  1. سلام واتساپ شما فعاا ل نیست لیست پزشکان که عمل بینی اقساطی در اصفهان انجام میدن رو می خاستم

    • کارشناس پزشک 24

      با سلام و وقت بخیر
      برای امکان ارسال پیام در واتس اپ از طریق دکمه “مشاوره در واتس اپ” باید حتما با گوشی وارد شوید. برای اطلاع از پزشکانی که عمل بینی اقساطی در اصفهان انجام می‌دهند در ساعات ۱۰ الی ۱۸ روزهای غیر تعطیل با شماره ۰۹۴۲۲۰۰۶۵۴۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.