پیکرتراشی در تبریز

پیکرتراشی در تبریز و هزینه انجام آن

پیکرتراشی در تبریز به عنوان یک روش برای خوش اندام کردن افراد محسوب می شود. جراح با استفاده از این تکنیک چربی های اضافه در نواحی مختلف بدن زا خارج می کند که برای انجام اینکار روش های مختلفی نیز وجود دارد.
نکته حائز اهمیت اینجاست که، پیکرتراشی یک روش برای رسیدن به فرم ایده آل بدن است و تاثیری بر روی کاهش وزن و لاغری ندارد.

 

هزینه پیکرتراشی در تبریز چقدر است؟

هزینه پیکرتراشی در تبریز در افراد مختلف متفاوت می باشد و همچنین قیمت پیکرتراشی در قسمت های مختلف بدن متغیر است، به عنوان مثال هزینه جراحی پیکرتراشی در شکم با هزینه آن در بخش های دیگر بدن یکسان نیست.
در نتیجه برای تعیین دقیق این قیمت بایستی به پزشک مورد نظر خود مراجعه کنید تا پس از معاینه حضوری و بررسی شرایط شما، هزینه دقیق توسط پزشک تعیین شود.

اندازه گیری میزان چربی در پیکرتراشی

انتخاب روش مناسب برای برداشتن چربی در بدن نیز می تواند بر روی قیمت آن تاثیر بگذارد. همچنین میزان چربی که نیاز است تا برداشته شود یکی دیگر از عوامل موثر بر روی تعیین هزینه جراحی است.
هزینه انجام پیکرتراشی در تبریز در سال ۱۴۰۰ از ۵ میلیون تومان شروع می شود و تا ۲۰ میلیون تومان متفیر است. همچنین قیمت های تعیین شده قیمت های حدودی می باشند و با توجه به وزن و قد و نوع عملی که انجام می دهید (عمل همراه با لیفت باشد یا خیر) به صورت دقیق تعیین می شود.

 

معرفی بهترین جراحان پیکرتراشی در تبریز

یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر روی نتیجه جراحی پیکرتراشی و رسیدن به فرم ایده آل انتخاب بهترین دکتر برای انجام جراحی است. به دلیل فراوانی پزشکان متخصص در این زمینه انتخاب بهترین جراح پیکرتراشی در تبریز ممکن است کمی دشوار باشد. با در نظر گرفتن معیارهای یک پزشک خوب و متبحر، می توانید پزشک مناسبی را پیدا کنید اما اینکار به زمان زیادی احتیاج دارد. از این رو، ما برای راحتی شما لیستی از بهترین جراحان پیکرتراشی در تبریز را معرفی نموده ایم و به توضیح مختصری از آنان نیز پرداخته ایم:

 

دکتر فریدون صالحی جراح پیکرتراشی در تبریز

دکتر فریدون صالحی

 

دکتر فریدون صالحی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تبریز می باشند.
دکتر صالحی تخصص خود را در سال ۱۳۶۷ دریافت نمودند و پس از آن در سال ۱۳۷۶ دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی خود را به اتمام رساندند. ایشان عضو انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک ایران هستند.

 

دکتر بابک دوامی جراح پیکرتراشی در تبریز

دکتر بابک دوامی

 

دکتر بابک دوامی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تبریز می باشند.
دکتر دوامی تخصص خود را در سال ۱۳۸۰ دریافت نمودند و پس از آن با تحصیل در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک در سال ۱۳۸۴ موفق به اخذ دوره فوق تخصص خود گردیدند.
دکتر بابک دوامی بیش از چند هزار جراحی موفقیت آمیز در رزومه خود به ثبت رسانده اند.

 

دکتر علی اصغر خیری جراح پیکرتراشی در تبریز

دکتر علی اصغر خیری

 

دکتر خیری متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تبریز می باشند.
دکتر علیرضا خیری دوره پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه دریافت نمودند و پس از آن در زمینه تخصصی جراحی عمومی شروع به ادامه تحصیل نمودند و در سال ۱۳۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی تبریز فارق التحصیل شدند. دکتر علیرضا خیری در سال ۱۳۹۵ از دانشگاه تهران مدرک فوق تخصص جراحی زیبایی خود را دریافت نمودند. ایشان هم اکنون در تبریز مشغول به فعالیت می باشند. همچنین دکتر خیری بیش از ۱۲ هزار جراحی موفق در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.

 

دکترمرتضی دانش جراح پیکرتراشی در تبریز

دکتر مرتضی دانش

 

دکتر مرتضی دانش متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تبریز می باشند.
دکتر دانش تخصص خود را در سال ۱۳۶۷ دریافت نمودند و پس از آن در سال ۱۳۷۵ دوره فوق تخصص خود را در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به اتمام رساندند.

 

دکتر میرهادی سید‌هادی زاده جراح پیکرتراشی در تبریز

دکتر میرهادی سید هادی زاده

 

دکتر میرهادی سیدهادی زاده متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تبریز می باشند.
دکتر هادی زاده تخصص خود را در سال ۱۳۹۲ دریافت نمودند و پس از آن با ادامه تحصیل در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک موفق به اخذ مدرک فوق تخصص خود در سال ۱۳۹۷ شدند.
ایشان رتبه یک آزمون دستیاری فوق تخصصی و همچنین رتبه برتر آزمون بورد فوق تخصصی می باشند.

 

دکتر امیر‌هوشنگ نصیری اسکویی جراح پیکرتراشی در تبریز

دکتر امیر هوشنگ نصیری

 

دکتر امیر‌هوشنگ نصیری متخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تبریز می باشند.
دکتر نصیری پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۷۸ و از دانشگاه علوم پزشکی تبریز دریافت نمودند و پس از آن با تحصیل در زمینه جراحی عمومی، در سال ۱۳۸۴ و از دانشگاه علوم پزشکی تهران موفق به اخذ دوره تخصصی خود شدند. ایشان پس از آن با ادامه تحصیل در دوره فوق تخصص جراحی زیبایی در سال ۱۳۸۸ و با رتبه برتر، فوق تخصص خود را دریافت کردند.
ایشان به مدت ۸ سال عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و البرز هستند. همچنین دکتر نصیری جراحی های موفق بسیاری در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.

 

پیکرتراشی در تبریز چگونه انجام می شود؟

پیکرتراشی یک روش کم تهاجمی و کم خطر برای از بین بردن چربی های موضعی در نواحی مختلف بدن است. برای انجام اینکار بایستی به ثبات وزنی رسیده باشید و دارای اضافه وزن مفرط نباشید.
همچنین میزان چربی در بدن نباید از مقدار ۳۰ بیشتر باشد، درصد چربی بالاتر از ۳۰ به معنی ابتلا بودن به چاقی است. در صورت مبتلا بودن به چاقی، بهتر است ابندا وزن خود را با روش های دیگری مانند ورزش و گرفتن رژیم های غذایی به حد ایده آل برسانید و بعد از آن برای انجام این جراحی اقدام نمایید.

انجام جراحی پیکرتراشی در تبریز

 

انواع روش های پیکرتراشی چیست؟

برای انجام جراحی پیکرتراشی روش های مختلفی وجود دارد که انتخاب آن به شرایط بیمار و نظر پزشک بستگی دارد. با این روش ها می توانید چربی های اضافه موجود در بدن خود را از بین ببرید و باعث خوش فرمی در نواحی مختلف بدن خود شوید.

انواع روش های پیکرتراشی در تبریز

روش های انجام جراحی پیکرتراشی به صورت زیر است:

  • لیپوماتیک
  • لیپوساکشن
  • لیپولیز

 

پیکرتراشی چه مزیت هایی دارد؟

مهم ترین مزیت این روش، غیرتهاجمی و کم خطر بودن آن است. پیکرتراشی در تبریز دوران نقاهت طولانی مدتی ندارد و بیمار پس از چند روز می تواند به فعالیت روزانه خود بپردازد.

از این تکنیک می توان برای نواحی مختلف بدن استفاده نمود و چربی های اضافه موجود در آن نواحی را از بدن خارج کرد.

بر اساس شرایط بیمار و توصیه های پزشک می توان بهترین روش را برای انجام پیکرتراشی انتخاب نمود تا بیمار بتواند به بهترین نتیجه از جراحی دست یابد.

مزایای جراحی پیکرتراشی

 

در برخی از روش های پیکرتراشی می توان از چربی های خارج شده از بدن برای پر کردن نواحی دیگر بدن استفاده کرد.

کبودی و التهاب در این روش ها بسار کم است و پس از گذشت مدت کوتاهی به سرعت از بین می رود.

 

کاندیدای مناسب برای انجام پیکرتراشی

روش پیکرتراشی برای افرادی مناسب است که دارای چاقی مفرط نیستند و همچنین شاخص توده چربی در آن ها بیشتر از ۳۰ نیست.

علاوه بر این افراد برای انجام این جراحی بایستی به ثبات وزنی رسیده باشند و وزن آن ها نوسان نداشته باشد.

کاندیدای عمل جراحی پیکرتراشی

 

همچنین پوست افراد نباید انعطاف خود را از دست داده باشد و دچار شل شدگی و افتادگی بیش از حد نباشد.

فردی که قصد انجام این روش را دارد نباید دچار بیماری خاصی باشد و باید از سلامت کامل جسمانی برخوردار باشد. در صورت داشتن سابقه بیماری، بهتر است در زمان مشاوره این مسئله را با پزشک خود در میان بگذارید.

 

نواحی که جراحی پیکرتراشی برای آن انجام می شود

در بدن قسمت هایی که دارای چربی اضافه باشد می تواند مورد جراحی قرار بگیرد. از جمله این موارد می توان به بخش های زیر اشاره کرد:
پیکرتراشی شکم در تبریز، پیکرتراشی غبغب، صورت، پشت ساق پا، بازوها، ران ها و …..

پیکرتراشی غبغب

 

مراقبت های بعد از جراحی پیکرتراشی در تبریز

یکی دیگر از مهم ترین عوامل موثر بر روی نتیجه جراحی پیکرتراشی توجه به اقدامات و مراقبت های بعد از عمل است که می تواند بیمار را به فرم ایده آل خود نزدیک کند. مهم ترین این اقدامات شامل موارد زیر است:

  • بعد از انجام عمل جراحی، بایستی رژیم غذایی مناسبی را دنبال کنید. در صورتی که دچار اضافه وزن شوید احتمال برگشت چربی در نواحی دیگر بدن می باشد.
  • از نشستن طولانی مدت پرهیز کنید و در روز زمانی را برای پیاده روی اختصاص دهید.
  • همچنین در صورتی که چربی های اضافه موجود در شکم و پهلو را برداشته اید سعی کنید در طول روز به مدت طولانی ننشینید، زیرا می تواند باعث ایجاد چین و چروک در آن ناحیه شود.

مراقبت های بعد از پیکرتراشی

 

  • در صورتی که بعد از جراحی دچار کمی درد و ناراحتی در نواحی مورد جراحی شدید می توانید با مشورت پزشک، از داروهای مسکن استفاده کنید.
  • در صورتی که پزشک برای شما داروهای مسکن و یا آنتی بیوتیک تجویز کرده باشد باید آن ها را به درستی و به موقع مصرف کنید تا از بروز عفونت جلوگیری کند.
  • استفاده از گن می تواند به بهبودی سریع تر کمک کند و همچنین از تجمع مایعات در نواحی که چربی از آن خارج شده است جلوگیری می کند.

 

پیکرتراشی قسطی در تبریز به چه صورت است؟

هزینه پیکرتراشی ممکن است برای برخی از افراد بالا و پرداخت آن کمی دشوار باشد. به همین دلیل، برخی از جراحان و کلینیک ها پرداخت اقساطی هزینه جراحی را برای بیماران خود فراهم نموده اند تا همه بتوانند در صورت تمایل و به راحتی جراحی مورد نظر خود را انجام دهند.

پیکرتراشی قسطی در تبریز

 

شرایط پرداخت قسطی به این صورت است که، ابتدا بیمار باید مبلغی را به صورت نقدی پرداخت کند و مابقی آن را به صورت قسطی و در چند ماه دریافت می کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *