تبلیغات پزشکان در سایت پزشک 24

تبلیغات پزشکان (دندانپزشکی و پزشکی): معرفی با ۱۰۰% بازدهی

تبلیغات پزشکی و دندانپزشکی در پزشک ۲۴: اگر شما نیز به تازگی مطب خود را تاسیس کرده‌اید و علیرغم تخصص بالایی که دارید هنوز مراجعین زیادی با دانش و تخصص شما آشنایی ندارند، نگران نباشید با معرفی نام شما در بهترین سایت معرفی پزشکان می‌توانید در زمانی کوتاه مراجعین زیادی را جذب کنید. اما چگونه؟ وجه تمایز سایت پزشک ۲۴ با سایر سایت‌های معرفی پزشکان چیست؟ برای اطلاع از چگونگی میزان بازدهی تبلیغات پزشکان و دندانپزشکان در سایت پزشک ۲۴ تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید:

بازدهی معرفی پزشکان در وب سایت پزشک 24

 

چرا پزشک ۲۴ بهترین سایت معرفی پزشکان است؟

قطعا یکی از موثرترین روش‌ها برای کسب شهرت سریع در هر حوزه‌ای اعم از پزشکی و غیر پزشکی، تبلیغات در گوگل و وب‌سایت‌های معتبر است. اما باید بدانیم تبلیغات موثر و هوشمندانه چگونه است؟
برای یافتن پاسخ این سوال بهتر است از جانب زیباجویان به این قضیه نگاه کنیم. به عنوان مثال فردی که ساکن تهران است و تمایل به جراحی بینی دارد چگونه جراح خود را پیدا می‌کند؟ طبق آمار به دست آمده از تحلیل داده‌های پزشکی، بیش از ۹۵% زیباجویان برای یافتن بهترین جراح، دکتر و یا کلینیک در شهر خود در گوگل جستجو می‌کنند.

وب سایت پزشک ۲۴ با بیش از ۴ سال فعالیت تخصصی در حوزه زیبایی اکنون به یکی از معتبرترین و قدرتمندترین وب‌سایت‌های زیبایی در کشور تبدیل شده‌است که در بیش از ۹۵% عبارات مرتبط با خدمات زیبایی در شهرهای مختلف کشور جایگاه اول موتور جستجو گوگل را از آن خود کرده‌است. برای درک بهتر این موضوع تنها کافیست عبارت کلیدی مربوط به رشته و تخصص خود را در گوگل سرچ کنید تا نتایج جستجو در گوگل نمایش داده شود.

به عنوان مثال اگر شما جراح بینی هستید و در شهر مشهد مشغول به فعالیت هستید و تمایل دارید تا زیباجویانی که به دنبال جراحی بینی هستند با شما آشنا شوند تنها کافیست عبارت “بهترین جراح بینی در مشهد” را در گوگل جستجو کنید تا وب سایت پزشک ۲۴ را در اولین جایگاه نتایج ارگانیگ گوگل ببینید.

معرفی پزشکان در وبسایت پزشک 24

 

بهتر است مثال‌های دیگری را باهم ببینیم:
فردی که ساکن تهران است و قصد دارد کاشت مو انجام دهد با جستجو عباراتی همچون “کاشت مو در تهران” یا “بهترین دکتر کاشت مو در تهران” به دنبال یافتن دکتر و یا کلینیک معتبر در تهران است، بنابراین تنها کافیست تا نام شما در اولین ردیف از نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شود تا متقاضیان کاشت مو در شهر تهران بتوانند به شما دسترسی پیدا کنند.

تبلیغات کاشت مو در تهران

 

فردی که ساکن شیراز است و قصد دارد انواع خدمات زیبایی دندان از جمله ایمپلنت، کامپوزیت دندان و یا لمینت دندان را انجام دهد با جستجو عباراتی همچون “بهترین دندانپزشک ایمپلنت در شیراز”، “بهترین دکتر کامپوزیت دندان در شیراز” و یا “لمینت دندان در شیراز” سعی در یافتن بهترین دندانپزشک زیبایی شیراز دارد، بنابراین معرفی شما و تخصص‌تان به عنوان جراح در چنین صفحاتی که جایگاه اول نتایج گوگل را دارد بالاترین بازدهی را در جذب مشتری حقیقی به دنبال خواهد داشت.

متن تبلیغات دندانپزشکی در سایت پزشک 24

 

مراحل تبلیغات پزشکان در وبسایت پزشک ۲۴ چیست؟

حال که با مزایای معرفی نام و تخصص خود در وب سایت پزشک ۲۴ آشنا شدید، برای درخواست معرفی نام در وب سایت پزشک ۲۴ انجام چه مراحلی نیاز است؟

۱- از طریق صفحه عضویت پزشکان می‌توانید درخواست معرفی خود را ثبت نمایید. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است در قسمت توضیحات می‌توانید لیست خدمات و یا جراحی‌های زیبایی که ارائه می‌دهید و همچنین صفحاتی که تمایل دارید نام شما در آن‌ها درج شود را بنویسید.

راهنمای عضویت تبلیغات پزشکی

۲- پس از تکمیل و ارسال فرم عضویت توسط شما، همکاران ما در واحد پزشکان شماره نظام پزشکی و تخصص شما را از سایت نظام پزشکی استعلام گرفته و در صورت تایید شدن اطلاعات مندرج در فرم، جهت انجام هماهنگی‌های موردنظر با شما تماس خواهند گرفت.

 

عضویت پزشکان

 

اطلاعات مورد نیاز متن تبلیغات پزشکی:

جهت تبلیغات پزشکی و دندانپزشکی در وبسایت پزشک ۲۴ به اطلاعات زیر نیاز است:

تصویر پزشک

یک پاراگراف توضیحات دلخواه در خصوص تخصص و خدمات پزشک

  • توجه داشته باشید که متن ارسالی از سمت پزشک باید حاوی اطلاعات واقعی باشد.

حداقل ۱ و حداکثر ۴ عکس باکیفیت از تصاویر قبل و بعد از جراحی و یا خدمات زیبایی دیگر

در صورت تمایل می‌توانید یک ویدیو کوتاه از معرفی خدمات خود نیز در صفحه مربوطه منتشر کنید.

  • ویدیو ارسالی شما طبق استانداردهای وبسایت پزشک ۲۴ تدوین خواهد شد و مدت زمان آن حداکثر ۱ دقیقه خواهد بود.

اطلاعات تماس، آدرس مطب و آدرس صفحه اینستاگرام

  • از انتشار آدرس وبسایت شما معذوریم، همچنین توجه داشته باشید که آدرس اینستاگرام نیز بدون لینک درج خواهد شد.

برای درک بهتر از نحوه معرفی می‌توانید تصاویر زیر را ببینید:

توضیحات پزشکان

 

بازدهی تبلیغات در وب سایت پزشک ۲۴ چقدر است؟

همانطور که پیش‌تر توضیح دادیم معرفی شما در سایت پزشک ۲۴ کاملا به صورت هدفمند است و مخاطب آن افرادی است که به دنبال جراحی و یا خدمات زیبایی مدنظر هستند. بنابراین بازدهی تبلیغ در افزایش تعداد مراجعین کاملا مشهود است. با این وجود چنانچه بازهم بابت بازدهی تبلیغات خود نگرانی دارید، می‌توانید گزارش تبلیغات خود را از واحد پزشکان وبسایت پزشک ۲۴ دریافت نمایید.

چنانچه باز هم نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می‌توانید از طریق شماره تماس زیر با واحد پزشکان ارتباط بگیرید.

شماره تماس تبلیغات پزشکان

 

 

منبع: پزشک ۲۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.