تبلیغات پزشکان و دندانپزشکان در پزشک 24

تبلیغات پزشکان
فهرست مطالب

تبلیغات دندانپزشکی و پزشکی در پزشک ۲۴: تبلیغات یکی از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی برای پزشکان و دندانپزشکان است. امروزه که رقابت در دنیای پزشکی بسیار شدید است با تبلیغات می‌توانید خود را به مخاطبان معرفی کرده و مراجعه‌کننده بیشتری جذب کنید. با معرفی نام شما در بهترین سایت معرفی جراحان زیبایی می‌توانید در در مدت زمان کوتاه، نام و برند خود را در ذهن مخاطبان ماندگار کنید.

 

عضویت پزشکان

 

در این مقاله از پزشک 24 به طور کامل در مورد نحوه تبلیغات خلاقانه پزشکی و دندانپزشکی در وبسایت پزشک24، چگونه معرفی شما در این وبسایت و میزان بازدهی تبلیغات پزشکان و دندانپزشکان توضیح داده شده است. با ما همراه باشید:

پزشک 24؛ موثرترین روش تبلیغات پزشکان در گوگل

با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی آسان به اینترنت، افراد برای انجام کارهای خود به صورت آنلاین اقدام می‌کنند. یکی از این موارد، انتخاب پزشک مورد نظر است که امروز سایت‌های معرفی پزشکان و دندانپزشکان یکی از راه‌ها برای یافتن پزشک مورد نظر و کمک به کاربران می‌باشد.

تبلیغات جراحان زیبایی و دندانپزشکی با پزشک 24

 

عضویت پزشکان

 

وب سایت پزشک 24 با بیش از ۴ سال فعالیت تخصصی در حوزه زیبایی، اکنون به بهترین و معتبرترین وب‌سایت‌ معرفی جراحان زیبایی و دندانپزشکی در ایران تبدیل شده است. پزشک 24 در بیش از ۹۵% عبارات مرتبط با عمل بینی، جراحی‌های زیبایی صورت و بدن، دندانپزشکی و خدمات پوست و مو شهرهای مختلف ایران جایگاه اول موتور جستجو گوگل را از آن خود کرده ‌است. شما می‌توانید کلمه کلیدی مرتبط با تخصص و رشته خود را در گوگل سرچ کنید تا در نتایج جستجو گوگل نشان داده شود.

به عنوان مثال، شما اگر جراح بینی در تهران هستید و تمایل دارید زیباجویانی که به دنبال بهترین جراح بینی در تهران هستند، با شما آشنا شوند، کافیست کلمه “بهترین جراح بینی در تهران” را در گوگل جستجو کنید تا وبسایت پزشک 24 را به صورت ارگانیک در اولین نتایج گوگل ببینید.

بهترین جراح بینی تهران

همچنین اگر در زمینه دندانپزشکی شهر تهران فعالیت دارید، با جستجو عبارت “بهترین دندانپزشک ایمپلنت در تهران” می‌توانید وبسایت پزشک 24 را در رتبه اول نتایج گوگل مشاهده کنید.

بهترین دندانپزشک ایمپلنت تهران

 

عضویت پزشکان

 

چرا پزشک ۲۴ بهترین سایت معرفی جراحان زیبایی است؟

وبسایت پزشک 24، یک پلتفرم جامع ارائه انواع خدمات جراحی زیبایی و دندانپزشکی در ایران است که خدماتی از جمله عمل بینی، دندانپزشکی، عمل زیبایی صورت و بدن، خدمات پوست و مو را در شهرهای مختلف ایران ارائه می‌دهد.

پزشک 24 بهترین سایت معرفی جراحان زیبایی و دندانپزشکان

ثبت‌نام در وب‌سایت پزشک۲۴ به افزایش مراجعین، برندینگ و ارتقا اعتبار و اعتماد بیشتر زیباجویان به شما کمک خواهد کرد. در ادامه هر یک از این موارد را بیشتر توضیح خواهیم داد.

جذب زیباجویان بیشتر با پزشک 24

پزشک 24، بزرگترین سامانه مشاوره و نوبت‌دهی آنلاین جراحان زیبایی کشور، با بیش از 100 متخصص و فوق تخصص در سراسر ایران، فرصتی عالی برای جذب زیباجویان را برای شما فراهم می‌کند. با ثبت‌نام در پزشک 24، اطلاعات تماس و نمونه کارهای شما در معرض دید 280 هزار کاربر به صورت ماهانه قرار می‌گیرد.
همچنین زیباجویان می‌توانند با مشاهده اطلاعات شما، از سوابق پزشکی و کاری، تجربه و تخصص، نمونه کارهای شما مطلع شده و برای دریافت خدمات زیبایی از شما نوبت بگیرند.

افزایش اعتبار و اعتماد، برندینگ

پزشک 24 بهترین و معتبرترین وب‌سایت معرفی جراحان زیبایی، دندانپزشکان و مشاوره آنلاین پزشکی است. ثبت‌نام در این وب‌سایت کمک می‌کند تا اعتبار شما نزد کاربران افزایش یافته و اعتماد زیباجویان را جلب کنید. همچنین یکی از راه‌های موثر برای آگاهی از برند، تبلیغات است که می‌توانید با عضویت در وب‌سایت پزشک 24، به افزایش آگاهی از برند خود کمک کنید.

 

عضویت پزشکان

 

مزایای تبلیغات پزشکان در پزشک 24 چیست و چگونه به برندینگ شما کمک می‌کند؟

وبسایت پزشک 24، بهترین سامانه‌ مشاوره جراحی زیبایی و دندانپزشکی در ایران است. پزشک 24 در سراسر ایران فعالیت داشته که با عضویت در این وبسایت می‌توانید خدمات زیبایی خود را در سراسر ایران ارائه دهید.

نمایش در صفحه اول گوگل

با عضویت در وبسایت پزشک 24، بدون داشتن سایت و هزینه تبلیغات پزشکی در گوگل می‌توانید در بالاترین جایگاه گوگل نمایش داده شوید.

قرار دادن اطلاعات تماس

با ثبت‌نام در وبسایت پزشک 24، بیوگرافی پزشکی، اطلاعات تماس، آدرس مطب و اینستاگرام شما قرار داده می‌شود.

قرار دادن نمونه کارها

اگر پزشک جراحی زیبایی و یا دندانپزشک هستید، نمونه کارهای خدمات و یا یک ویدئو معرفی از نمونه کار و فضای مطب شما در وبسایت پزشک 24 قرار داده می‌شود.

ارتقای اعتبار و برندینگ

با قرار گرفتن در لیست بهترین‌های عمل زیبایی و دندانپزشکی هر شهر می‌توانید به برندینگ اسم خود کمک کنید.

افزایش قابل توجه تعداد مراجعین

با قرار گرفتن اسم شما در وبسایت پزشک 24، تعداد مراجعین شما به طور قابل توجهی افزایش می‌یابد.

هزینه کمتر نسبت به طراحی وبسایت شخصی

شما با هزینه مناسب می‌توانید در صفحات بهترین دندانپزشکان و جراحان زیبایی قرار بگیرید.

نتیجه‌گیری سریع

با عضویت در وبسایت جراحان زیبایی پزشک 24، شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه و جذب زیباجو برسید.

ایجاد صفحه شخصی برای جراحان زیبایی و دندانپزشکان

با عضویت در وبسایت پزشک 24، برای شما یک صفحه شخصی ایجاد می‌شود که می‌توانید در آن نمونه کار و ویدئو خود را به نمایش بگذارید. همچنین امکان دریافت نظرات و بازخورد زیباجویان را در این صفحه دارید.

 

عضویت پزشکان

 

مزایای رقابتی وبسایت معرفی جراحان زیبایی پزشک 24

مزایای رقابتی عضویت در وبسایت پزشک 24، نسبت به دیگر سایت‌های معرفی پزشکان شامل موارد زیر است:

 • نمایش اسم شما در رتبه‌های اول نتایج جستجوی گوگل با جستجوی کلمات عمل‌های زیبایی مرتبط
 • امکان قرار دادن اسم شما در صفحات مختلف جراحی زیبایی و دندانپزشکی وبسایت پزشک 24
 • ایجاد صفحه شخصی برای جراحان زیبایی و دندانپزشکی
 • قرار دادن نمونه کارهای بیشتر جراحی زیبایی و دندانپزشکی و آپلود ویدئو در صفحه شخصی

چگونه در پزشک 24 معرفی می‌شوید؟

پس از مشاوره با کارشناسان و ثبت‌نام در وبسایت پزشک 24، کلینیک یا مطب شما با کلیدواژه‌های مرتبط در شهر شما به کاربران نمایش داده می‌شود.
شما می‌توانید با ثبت‌نام در وبسایت پزشک 24 در صفحات مرتبط با تخصص و شهر خود، بیوگرافی پزشکی، نمونه کارهای موفق، ویدئو معرفی یا نمونه کار، اطلاعات تماس از جمله (شماره تماس، آدرس مطب و اینستاگرام) خود را به کاربران نمایش دهید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید صفحه شخصی در وبسایت پزشک 24 داشته باشید که ساعت حضور و لوکیشن مطب شما روی آن قرار داده شود.

 

عضویت پزشکان

 

تبلیغات در پزشک ۲۴ به چه متخصصانی توصیه می‌شود؟

با توجه به بازدید چند هزار کاربر از صفحات مختلف وب‌سایت پزشک۲۴ به طور روزانه، پزشکان و جراحان زیبایی متعددی تا امروز تبلیغات در این وب‌سایت را آغاز کرده‌ و نتایج قابل توجهی دریافت کرده‌اند. با توجه به تجارب قبلی، تبلیغات در پزشک۲۴ برای گروه‌های زیر بازدهی بسیار خوبی داشته است:

 • پزشکان و جراحان زیبایی بینی
 • پزشکان و جراحان زیبایی بدن
 • کلینیک‌ها و دندانپزشکان زیبایی
 • جراحان و پزشکان زیبایی پوست و مو
 • جراحان و پزشکان زیبایی صورت

سوالات متداول

1-بازدهی تبلیغات در پزشک 24 چگونه است؟

بازدهی تبلیغات جراحان زیبایی و دندانپزشکان در پزشک 24، با توجه به تعداد بالای جستجوی کاربران به صورت ماهانه و روزانه صددرصدی بوده و شما می‌توانید به صورت ماهانه بازخورد تبلیغات پزشکی خود را دریافت کنید.

2- چگونه می‌توانم بازدهی تبلیغات خود در وبسایت پزشک 24 را مشاهده کنم؟

شما می‌توانید به صورت ماهانه گزارش بازدید و کلیک صفحات خریداری شده مختلف خود را دریافت کنید. کارشناسان واحد پزشکان پزشک 24 در مدت زمان همکاری با شما در ارتباط بوده و به شما در این زمینه راهنمایی می‌کنند.

3-با عضویت در وبسایت پزشک 24، با کدام عبارات در نتایج جستجوی گوگل دیده می شوم؟

اسم شما با توجه به تخصص و خدمات زیبایی ارائه شده و شهر شما در نتایج جستجوی گوگل به کاربران نمایش داده می‌َشود.

4-چگونه می‌توانم در جایگاه‌های اول صفحات مختلف وبسایت پزشک 24 قرار بگیرم؟

با توجه به درخواست‌های زیاد توسط پزشکان، اولویت قرار گرفتن در جایگاه‌های اول وبسایت پزشک 24، با پزشکان و دندانپزشکانی است که زودتر ثبت‌نام و اطلاعات خود را تکمیل می‌کنند.

5-شروع تبلیغات در پزشک 24 چقدر طول می‌کشد؟

با تکمیل فرم عضویت پزشکان، کارشناسان پزشک 24 در کمتر از 24 ساعت با شما تماس گرفته و مشاوره لازم را در زمینه خدمات ارائه شده به شما می‌دهند.

 

عضویت پزشکان

منبع: پزشک 24

8 پاسخ

  1. با سلام و وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات در مورد شرایط عضویت در وبسایت پزشک ۲۴ و بهره‌مندی از شرایط ویژه، می‌توانید با شماره تلفن 09934898618 تماس بگیرید تا کارشناسان پزشک ۲۴، شما را به صورت کامل راهنمایی کنند. همچنین در صورت تمایل می‌توانید بجای برقراری تماس تلفنی، فرم عضویت زیر را تکمیل کنید.
   https://pezeshk24.com/surgeons/

 1. سلام
  من کارشناسی ارشد روانشناسی هستم، آیا برای بنده هم امکان عضویت در وبسایت پزشک 24 وجود دارد؟

  1. با سلام و وقت بخیر
   شما می‌توانید با شماره تلفن 09934898618 تماس بگیرید تا همکاران ما در پزشک ۲۴، شما را به صورت کامل راهنمایی کنند. همچنین در صورت تمایل می‌توانید بجای برقرار تماس تلفنی، فرم عضویت زیر را تکمیل کنید.
   https://pezeshk24.com/surgeons-ads-form/

 2. سلام روز بخیر
  من متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستم و بیش از 17 سال سابقه کار در زمینه جراحی‌های زیبایی بینی، گوش و صورت دارم و تمایل دارم در سایت شما عضو بشم. لطفا با بنده تماس بگیرید.

  1. با سلام و وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی نحوه عضویت در وبسایت پزشک ۲۴ و بهره‌مندی از شرایط ویژه، می‌توانید با شماره تلفن 09934898618 تماس بگیرید تا کارشناسان پزشک ۲۴، شما را به صورت کامل راهنمایی کنند. همچنین در صورت تمایل می‌توانید بجای برقرار تماس تلفنی، فرم عضویت زیر را تکمیل کنید.
   https://pezeshk24.com/surgeons-ads-form/

 3. سلام بنده دندانپزشک زیبایی هستم و قصد عضویت در سایت پزشک 24 را دارم. لطف بفرمایید بگویید شرایط عضویت به چه صورت است. با تشکر

  1. با سلام و وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات در مورد شرایط عضویت در وبسایت پزشک 24 و بهره‌مندی از شرایط ویژه، می‌توانید با شماره تلفن 09934898618 تماس بگیرید تا کارشناسان پزشک 24، شما را به صورت کامل راهنمایی کنند. همچنین در صورت تمایل می‌توانید بجای برقرار تماس تلفنی، فرم عضویت زیر را تکمیل کنید.
   https://pezeshk24.com/surgeons/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات بیشتر