تبلیغات پزشکان در سایت پزشک 24

تبلیغات دندانپزشکی و پزشکی: معرفی پزشکان با ۱۰۰% بازدهی

تبلیغات دندانپزشکی و پزشکی در پزشک ۲۴: اگر شما نیز به تازگی مطب خود را تاسیس کرده‌اید و علیرغم تخصص بالایی که دارید هنوز مراجعین زیادی با دانش و تخصص شما آشنایی ندارند، نگران نباشید با معرفی نام شما در بهترین سایت معرفی پزشکان می‌توانید در زمانی کوتاه مراجعین زیادی را جذب کنید. اما چگونه؟ وجه تمایز سایت پزشک ۲۴ با سایر روش های تبلیغات برای مطب چیست؟ برای اطلاع از نحوه تبلیغات خلاقانه دندانپزشکی و همچنین چگونگی میزان بازدهی تبلیغات پزشکان و دندانپزشکان در سایت پزشک ۲۴ تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید:

 

چرا پزشک ۲۴ بهترین سایت معرفی پزشکان است؟

قطعا یکی از موثرترین روش‌ها برای کسب شهرت سریع در هر حوزه‌ای اعم از پزشکی و غیرپزشکی، تبلیغات در گوگل و وب‌سایت‌های معتبر است. اما باید بدانیم تبلیغات موثر و هوشمندانه چگونه است؟ امروزه افراد حتی برای خریدهای کوچک خود هم اولین کاری که می‌کنند این است که کالای مورد نظرشان را در گوگل جست و جو می‌کنند و راجع به آن اطلاعات کسب می‌کنند. حالا شما فکر کنید زیباجویی که قرار است عمل زیبایی انجام دهد و صورت یا بدنش را دست جراح بسپرد حتما قبل از انجام جراحی بارها و بارها در اینترنت و به صورت کلی فضای مجازی جستجو انجام می‌دهد. پس قطعا تبلیغات در گوگل و فضای مجازی از اهمیت زیادی برخوردار است. ولی سوالی که پیش می‌آید این است که کجا باید تبلیغات انجام داد؟ این همه سایت و روش‌های مختلف برای تبلیغات وجود دارد. از کدام یک می‌شود بازخورد بهتری گرفت؟

بازدهی معرفی پزشکان در وب سایت پزشک 24

 

برای یافتن پاسخ این سوال بهتر است از جانب زیباجویان به این قضیه نگاه کنیم. به عنوان مثال فردی که ساکن تهران است و تمایل به جراحی بینی دارد چگونه جراح خود را پیدا می‌کند؟ طبق آمار به دست آمده از تحلیل داده‌های پزشکی، بیش از ۹۵% زیباجویان برای یافتن بهترین جراح، دکتر و یا کلینیک در شهر خود در گوگل جستجو می‌کنند.

 

عضویت پزشکان

 

پزشک ۲۴ موثرترین روش تبلیغات و معرفی پزشکان تازه کار در گوگل:

وب سایت پزشک ۲۴ با بیش از ۴ سال فعالیت تخصصی در حوزه زیبایی اکنون به یکی از معتبرترین و قدرتمندترین وب‌سایت‌های زیبایی در کشور تبدیل شده‌است که در بیش از ۹۵% عبارات مرتبط با خدمات زیبایی در شهرهای مختلف کشور جایگاه اول موتور جستجو گوگل را از آن خود کرده‌است. برای درک بهتر این موضوع تنها کافیست عبارت کلیدی مربوط به رشته و تخصص خود را در گوگل سرچ کنید تا نتایج جستجو در گوگل نمایش داده شود.

به عنوان مثال اگر شما جراح بینی هستید و در شهر مشهد مشغول به فعالیت هستید و تمایل دارید تا زیباجویانی که به دنبال جراحی بینی هستند با شما آشنا شوند تنها کافیست عبارت “بهترین جراح بینی در مشهد” را در گوگل جستجو کنید تا وب سایت پزشک ۲۴ را در اولین جایگاه نتایج ارگانیگ گوگل ببینید.

معرفی پزشکان در وبسایت پزشک 24

 

بهتر است مثال‌های دیگری را باهم ببینیم:
فردی که ساکن تهران است و قصد دارد کاشت مو انجام دهد با جستجو عباراتی همچون “کاشت مو در تهران” یا “بهترین دکتر کاشت مو در تهران” به دنبال یافتن دکتر و یا کلینیک معتبر در تهران است، بنابراین تنها کافیست تا نام شما در اولین ردیف از نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شود تا متقاضیان کاشت مو در شهر تهران بتوانند به شما دسترسی پیدا کنند.

تبلیغات کاشت مو در تهران

 

عضویت پزشکان

 

فردی که ساکن شیراز است و قصد دارد انواع خدمات زیبایی دندان از جمله ایمپلنت، کامپوزیت دندان و یا لمینت دندان را انجام دهد با جستجو عباراتی همچون “بهترین دندانپزشک ایمپلنت در شیراز”، “بهترین دکتر کامپوزیت دندان در شیراز” و یا “لمینت دندان در شیراز” سعی در یافتن بهترین دندانپزشک زیبایی شیراز دارد، بنابراین معرفی شما و تخصص‌تان به عنوان جراح در چنین صفحاتی که جایگاه اول نتایج گوگل را دارد بالاترین بازدهی را در جذب مشتری حقیقی به دنبال خواهد داشت.

متن تبلیغات دندانپزشکی در سایت پزشک 24

 

عضویت پزشکان

 

تبلیغات در گوگل ادز بهتر است یا وب سایت پزشک ۲۴؟

گوگل ادز یا همان گوگل ادوردز نوعی سیستم تبلیغاتی گوگل است که در آن تبلیغ دهنده به گوگل هزینه پرداخت می‌کند تا وبسایتش با کلمات یا عبارات مدنظرش در نتایج جستجوی گوگل و مخصوصاً در صفحه اول گوگل دیده شود. تبلیغات در گوگل ادز بر مبنای کلیک است. این جمله یعنی به ازای هر کلیکی که روی سایت شما انجام می‌شود، مبلغی از بودجه شما کسر می‌شود. اما این تعریف دقیقا به چه معناست؟ مثال زیر را باهم ببینیم:

فرض کنید شما دندانپزشکی هستید که در تهران مشغول خدمت رسانی به مراجعین خود هستید و تمایل دارید از طریق تبلیغات گوگل ادز بازدیدکنندگان زیادی را به وبسایت خود جذب کنید. در این حالت شما در پنل گوگل ادز خود یک بودجه مشخص و همچنین چندین کلمه کلیدی تعریف می‌کنید که وب سایت شما با این کلمات در صفحه اول گوگل نمایش داده شود. مثلا کلماتی همچون: “بهترین دندانپزشک تهران”، “دندانپزشک در تهران” و غیره، سپس گوگل به ازای هر کلیکی که روی وب سایت شما شود از شما هزینه دریافت می‌کند. هرچقدر میزان رقابت کلمه مدنظر شما بیشتر باشد شما موظفید به ازای هر کلیک هزینه بیشتری نیز بپردازید. نمایش وبسایت شما در جایگاه‌های اول گوگل تنها تا زمانی ادامه دارد که بودجه اولیه شما به پایان نرسیده باشد، به محض اینکه بودجه شما بر اساس تعداد کلیک‌ها به پایان برسد گوگل به صورت خودکار سایت شما را از نتایج جستجو حذف خواهد کرد.
مقایسه تبلیغات در گوگل ادز و نتایج ارگانیک گوگل
اما هنگامی که در وبسایت پزشک ۲۴ تبلیغات می‌کنید شما یک جایگاه تبلیغاتی را به مدت مشخصی مثلا ۳ ماهه خریداری می‌کنید و می‌توانید کلیه اطلاعات خود اعم از تخصص، رزومه کاری، اطلاعات تماس و همچنین نمونه کارهایتان را قرار دهید. به عبارت دیگر تبلیغات در وبسایت تخصصی پزشک ۲۴ وابسته به کلیک و هزینه کلیک نیست و هر تعداد کلیک روی این صفحه شود نام و اطلاعات شما در صفحه همچنان قرار دارد و تنها در پایان مدت قرارداد است که اطلاعات شما از صفحه حذف خواهدشد.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که هنگامی که از طریق گوگل ادز تبلیغات می‌کنید، نمایش یا عدم نمایش وبسایت شما در نتایج جستجو به هزینه‌ای که سایر تبلیغ دهندگان در پنل گوگل ادز به ازای همان کلمه تعریف کرده‌اند نیز بستگی دارد. این یعنی هر تبلیغ دهنده‌ای که بیشترین هزینه را به گوگل پرداخت کند در جایگاه بالاتری نمایش داده می‌شود. اما در صورتی که در وبسایت پزشک ۲۴ جایگاه تبلیغاتی بخرید جایگاه شما طی مدت عضویت شما (۳ ماهه، ۶ ماهه و …) ثابت خواهد بود.

 

عضویت پزشکان

 

مراحل تبلیغات پزشکان در وبسایت پزشک ۲۴ چیست؟

حال که با مزایای معرفی نام و تخصص خود در وب سایت پزشک ۲۴ آشنا شدید، برای درخواست معرفی نام در وب سایت پزشک ۲۴ انجام چه مراحلی نیاز است؟

۱- از طریق صفحه عضویت پزشکان می‌توانید درخواست معرفی خود را ثبت نمایید. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است در قسمت توضیحات می‌توانید لیست خدمات و یا جراحی‌های زیبایی که ارائه می‌دهید و همچنین صفحاتی که تمایل دارید نام شما در آن‌ها درج شود را بنویسید.

راهنمای عضویت تبلیغات پزشکی

۲- پس از تکمیل و ارسال فرم عضویت توسط شما، همکاران ما در واحد پزشکان شماره نظام پزشکی و تخصص شما را از سایت نظام پزشکی استعلام گرفته و در صورت تایید شدن اطلاعات مندرج در فرم، جهت انجام هماهنگی‌های موردنظر با شما تماس خواهند گرفت.

 

عضویت پزشکان

 

اطلاعات مورد نیاز متن تبلیغات پزشکی:

جهت تبلیغات پزشکی و دندانپزشکی در وبسایت پزشک ۲۴ به اطلاعات زیر نیاز است:

تصویر پزشک

یک پاراگراف توضیحات دلخواه در خصوص تخصص و خدمات پزشک

 • توجه داشته باشید که متن ارسالی از سمت پزشک باید حاوی اطلاعات واقعی باشد.

حداقل ۱ و حداکثر ۴ عکس باکیفیت از تصاویر قبل و بعد از جراحی و یا خدمات زیبایی دیگر

در صورت تمایل می‌توانید یک ویدیو کوتاه از معرفی خدمات خود نیز در صفحه مربوطه منتشر کنید.

 • ویدیو ارسالی شما طبق استانداردهای وبسایت پزشک ۲۴ تدوین خواهد شد و مدت زمان آن حداکثر ۱ دقیقه خواهد بود.

اطلاعات تماس، آدرس مطب و آدرس صفحه اینستاگرام

 • امکان درج آدرس وبسایت شما در سایت وجود ندارد، همچنین توجه داشته باشید که آدرس اینستاگرام نیز بدون لینک و به صورت متنی درج خواهدشد.

برای درک بهتر از نحوه معرفی می‌توانید تصاویر زیر را ببینید:

نمونه تبلیغات پزشکان در وب سایت پزشک 24

عضویت پزشکان

 

بازدهی تبلیغات در وب سایت پزشک ۲۴ چقدر است؟

همانطور که پیش‌تر توضیح دادیم معرفی شما در سایت پزشک ۲۴ کاملا به صورت هدفمند است و مخاطب آن افرادی است که به دنبال جراحی و یا خدمات زیبایی مدنظر هستند. بنابراین بازدهی تبلیغ در افزایش تعداد مراجعین کاملا مشهود است. با این وجود چنانچه بازهم بابت بازدهی تبلیغات خود نگرانی دارید، می‌توانید گزارش تبلیغات خود را از واحد پزشکان وبسایت پزشک ۲۴ دریافت نمایید.

چنانچه باز هم نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می‌توانید از طریق شماره تماس زیر با واحد پزشکان ارتباط بگیرید.

شماره تماس تبلیغات پزشکان

منبع: پزشک ۲۴

۸ نظر

 1. دکتر محمدی

  سلام بنده دندانپزشک زیبایی هستم و قصد عضویت در سایت پزشک ۲۴ را دارم. لطف بفرمایید بگویید شرایط عضویت به چه صورت است. با تشکر

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات در مورد شرایط عضویت در وبسایت پزشک ۲۴ و بهره‌مندی از شرایط ویژه، می‌توانید با شماره تلفن ۰۹۹۳۴۴۸۲۴۵۷ تماس بگیرید تا کارشناسان پزشک ۲۴، شما را به صورت کامل راهنمایی کنند. همچنین در صورت تمایل می‌توانید بجای برقرار تماس تلفنی، فرم عضویت زیر را تکمیل کنید.
   https://pezeshk24.com/surgeons-ads-form/

 2. سلام روز بخیر
  من متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستم و بیش از ۱۷ سال سابقه کار در زمینه جراحی‌های زیبایی بینی، گوش و صورت دارم و تمایل دارم در سایت شما عضو بشم. لطفا با بنده تماس بگیرید.

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی نحوه عضویت در وبسایت پزشک ۲۴ و بهره‌مندی از شرایط ویژه، می‌توانید با شماره تلفن ۰۹۹۳۴۴۸۲۴۵۷ تماس بگیرید تا کارشناسان پزشک ۲۴، شما را به صورت کامل راهنمایی کنند. همچنین در صورت تمایل می‌توانید بجای برقرار تماس تلفنی، فرم عضویت زیر را تکمیل کنید.
   https://pezeshk24.com/surgeons-ads-form/

 3. سلام
  من کارشناسی ارشد روانشناسی هستم، آیا برای بنده هم امکان عضویت در وبسایت پزشک ۲۴ وجود دارد؟

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   شما می‌توانید با شماره تلفن ۰۹۹۳۴۴۸۲۴۵۷ تماس بگیرید تا همکاران ما در پزشک ۲۴، شما را به صورت کامل راهنمایی کنند. همچنین در صورت تمایل می‌توانید بجای برقرار تماس تلفنی، فرم عضویت زیر را تکمیل کنید.
   https://pezeshk24.com/surgeons-ads-form/

 4. با سلام و تشکر بابت سایت خوبتون
  لطفاً شرایط همکاری رو برای بنده بفرستید
  با احترام

  • مشاور پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات در مورد شرایط عضویت در وبسایت پزشک ۲۴ و بهره‌مندی از شرایط ویژه، می‌توانید با شماره تلفن ۰۹۹۳۴۴۸۲۴۵۷ تماس بگیرید تا کارشناسان پزشک ۲۴، شما را به صورت کامل راهنمایی کنند. همچنین در صورت تمایل می‌توانید بجای برقراری تماس تلفنی، فرم عضویت زیر را تکمیل کنید.
   https://pezeshk24.com/surgeons-ads-form/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.