بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز

بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز (۱۴۰۱) + عکس و فیلم عمل بینی

بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز کیست؟ عمل بینی گوشتی در شیراز یکی از چالش برانگیزترین جراحی‌های زیبایی است که برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل و مطلوب بایستی توسط بهترین جراح بینی در شیراز انجام گیرد.

نمونه عمل بینی گوشتی دکتر رشته احمدی شیراز

عمل بینی یکی از مهم‌ترین عمل‌های زیبایی است که ما در این مقاله به معرفی تعدادی از بهترین جراحان بینی گوشتی در شیراز پرداخته‌ایم تا بتوانید با مشاهده نمونه کارهای جراحی زیبایی بینی آن‌ها بهترین تصمیم را بگیرید. همچنین در مورد هزینه عمل بینی گوشتی در شیراز که یکی از مهم‌ترین فاکتورهای موثر بر روی انتخاب جراح بینی است و امکان عمل بینی گوشتی قسطی در شیراز نیز توضیح داده‌ایم. با ما در ادامه مقاله همراه باشید:

 

جهت اطلاع از بهترین پزشکان عمل بینی شیراز با هزینه مناسب، می‌توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز کیست؟

یکی از مهم‌‌ترین عواملی که می‌تواند شما را برای رسیدن به نتیجه‌ای رضایت بخش کمک کند، انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز است. از آنجایی که جراحی بینی به خصوص عمل بینی گوشتی یکی از چالش برانگیزترین عمل‌های زیبایی است، بایستی حتما به دنبال بهترین جراح زیبایی بینی گوشتی در شیراز باشید.

یک جراح بینی خوب کسی است که ویژگی‌های زیر را دارا باشد:

 • تخصص و مهارت کافی در این زمینه داشته باشد.
 • از اخلاق حرفه‌ای برخوردار باشد و در قبال بیمار خود دلسوز باشد
 • سلامت بیمار را در اولویت کار خود قرار بدهد و تنها به منافع مالی توجه نکند.
 • از تجهیزات و امکانات پیشرفته و به روز برخوردار باشد و از علم روز دنیا نیز مطلع باشد.

شما نیز می‌توانید نظرات در مورد بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز را در قسمت دیدگاه‌ها با سایر مخاطبین به اشتراک بگذارید.

 

معرفی بهترین دکتر عمل بینی گوشتی در شیراز

در ادامه به معرفی بهترین جراحان بینی گوشتی در شیراز همراه با بیوگرافی مختصری از این پزشکان و ارائه چند نمونه کار خواهیم پرداخت:

دکتر وحید عین آبادی جراح زیبایی بینی در شیراز

 

دکتر وحید عین آبادی جراح عمومی شیراز

دکتر وحید عین آبادی متخصص جراحی عمومی و جراح زیبایی در شیراز می‌باشند. ایشان با کسب رتبه دو قمی در کنکور سراسری موفق به ادامه تحصیل در دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و شیراز گردیدند. پس از آن در بیمارستان‌های فرانسه و در زمینه جراحی پلاستیک مشغول به ادامه تحصیل شدند. ایشان دارای سابقه انجام بیش از ۱۵ هزار جراحی موفق تاکنون هستند.

در ادامه می‌توانید چند نمونه جراحی زیبایی بینی دکتر عین آبادی را مشاهده نمایید:

نمونه جراحی بینی دکتر عین آبادی در شیراز 1

نمونه جراحی بینی دکتر عین آبادی در شیراز 2

نمونه جراحی بینی دکتر عین آبادی در شیراز 3

نمونه جراحی بینی دکتر عین آبادی در شیراز 4

 

جهت دریافت ویزیت اولیه با دکتر وحید عین آبادی جراح بینی در شیراز، می‌توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر حسین مرادیان جراح بینی گوشتی در شیراز

دکتر مرادیان جراح بینی در شیراز

دکتر حسین مرادیان متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی در شیراز هستند. دکتر مرادیان در سال ۱۳۶۵ متولد شدند و در سال ۱۳۸۴ در دانشکده علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شدند. ایشان در سال ۱۳۹۳ نیز در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی پذیرفته گردیدند و در سال ۱۳۹۷ موفق به اخذ برد تخصصی خود شدند.

در ادامه می‌توانید چند نمونه کار جراحی زیبایی بینی از دکتر مرادیان را مشاهده نمایید:

نمونه جراحی بینی دکتر مرادیان در شیراز 1

نمونه جراحی بینی دکتر مرادیان در شیراز 2

نمونه جراحی بینی دکتر مرادیان در شیراز 3

نمونه جراحی بینی دکتر مرادیان در شیراز 4

 

جهت دریافت ویزیت اولیه با دکتر حسین مرادیان جراح بینی در شیراز، می‌توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر کاظم رشته احمدی جراح بینی گوشتی در شیراز

دکتر محمد کاظم احمدی جراح بینی در شیراز

دکتر کاظم رشته احمدی متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی در شهر شیراز هستند. دکتر رشته احمدی پس از دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی خود از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در سال ۱۳۸۷ موفق به دریافت مدرک تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز گردیدند.
دکتر کاظم رشته احمدی عضو انجمن متخصصین گوش، حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی می‌باشند. ایشان بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در خدمات درمانی و زیبایی بیماران خود را دارند.

در ادامه می‌توانید چند نمونه عمل زیبایی بینی دکتر کاظم رشته احمدی را مشاهده نمایید:

نمونه جراحی بینی دکتر رشته احمدی در شیراز 1

نمونه جراحی بینی دکتر رشته احمدی در شیراز 2

نمونه جراحی بینی دکتر رشته احمدی در شیراز 3

نمونه جراحی بینی دکتر رشته احمدی در شیراز 4

 

جهت دریافت ویزیت اولیه با دکتر کاظم رشته احمدی جراح بینی در شیراز، می‌توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر محمد مهدی مهرابی جراح بینی گوشتی در شیراز

دکتر محمدمهدی مهرابی جراح بینی در شیراز

دکتر محمد مهدی مهرابی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در شیراز می‌باشند. دکتر مهرابی در سال ۱۳۸۷ موفق به پذیرش ر دوره تخصصصی جراحی عمومی شدند و پس از اتمام این دوره موفق به قبولی در آزمون فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در دانشگاه شیراز نیز گردیدند.

در ادامه می‌توانید چند نمونه جراحی بینی دکتر مهرابی را مشاهده نمایید:

نمونه جراحی بینی دکتر مهرابی در شیراز 1

نمونه جراحی بینی دکتر مهرابی در شیراز 2

نمونه جراحی بینی دکتر مهرابی در شیراز 3

 

جهت دریافت ویزیت اولیه با دکتر محمد مهدی مهرابی جراح بینی در شیراز، می‌توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر شهریار شاهمرادی جراح بینی گوشتی در شیراز

دکتر شهریار شاهمرادی جراح بینی در شیراز

دکتر شهریار شاهمرادی متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی در شهر شیراز هستند. دکتر شاهمرادی سابقه چندین ساله موفق را برای انجام جراحی زیبایی بینی در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

در ادامه می‌توانید چند نمونه جراحی زیبایی بینی دکتر شاهمرادی را مشاهده نمایید:

عکس قبل و بعد عمل بینی گوشتی دکتر شاهمرادی شیراز

نمونه جراحی بینی دکتر شاهمرادی در شیراز 1

نمونه جراحی بینی دکتر شاهمرادی در شیراز 3

 

جهت دریافت ویزیت اولیه با دکتر شهریار شاهمرادی جراح بینی در شیراز، می‌توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه عمل بینی گوشتی در شیراز سال ۱۴۰۱

هزینه جراحی بینی گوشتی در شیراز مانند سایر جراحی‌های زیبایی به عوامل متعددی بستگی دارد و بسته به شرایط بیمار نیز می‌تواند افزایش و یا کاهش پیدا کند. از جمله عوامل موثر بر روی قیمت عمل بینی در شیراز  و فاکتورهایی که باید در این زمینه در نظر گرفته شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه دستمزد جراح
 • هزینه بیمارستان و کلینیک
 • هزینه پرسنل اتاق عمل و بیهوشی
 • میزان پیچیدگی و زمان بر بودن عمل جراحی

هزینه عمل بینی در شیراز برای هر فرد متفاوت است. به طور کلی هر چه مهارت و تخصص یک جراح در زمینه عمل زیبایی بینی بیشتر باشد، هزینه بالاتری را نیز برای انجام جراحی دریافت می‌کند. اما نمی‌توان گفت که هزینه بالاتر ملاکی برای رسیدن به نتیجه بهتر از این جراخی است. در واقع شما بایستی علاوه بر توجه به هزینه عمل بینی گوشتی در شیراز به دنبال انتخاب یک جراج ماهر و باتجربه باشد تا بتوانید به نتیجه دلخواه و ایده آل خود از آن دست پیدا کنید.

 

به صورت کلی هزینه عمل بینی گوشتی در شیراز را می‌توان بین ۸ میلیون تومان تا ۵۰ میلیون تومان در نظر گرفت. تعیین دقیق قیمت جراحی بینی پس از انجام معاینات و بررسی‌های لازم توسط جراح صورت می‌گیرد.

 

جراحی بینی گوشتی در شیراز چگونه انجام می‌شود؟

عمل بینی گوشتی در شیراز می‌تواند به دو صورت جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته صورت گیرد. پس از اینکه جراح متخصص معاینات و بررسی‌های لازم را انجام داد، با توجه به شرایط بیمار و میزان تغییرات لازم بر روی بینی می‌تواند نوع جراحی مناسب را انتخاب نماید. در ادامه به توضیح مختصری در خصوص این دو نوع جراحی بینی پرداخته شده است:

جراحی بینی گوشتی در شیراز به روش باز

در روش جراحی بینی باز، پزشک با ایجاد برش‌هایی در داخل بینی و همچنین برش‌های کوچکی بر روی کلوملا، پوست بینی را بالا می‌آورد و با دید مستقیم بر روی اجزا و ساختار داخلی بینی تغییرات لازم را اعمال می‌کند. در واقع عمل جراحی بینی گوشتی در شیراز اگر نیاز به اعمال تغییرات گسترده‌تر داشته باشد و یا اینکه بیمار دارای مشکلات تنفسی و ساختاری در بینی خود باشد، بایستی به صورت جراحی بینی به روش باز انجام گیرد.

عمل بینی گوشتی در شیراز به روش باز

جراحی بینی گوشتی در شیراز به روش بسته

در این نوع جراحی پزشک تنها برش‌هایی در داخل بینی ایجاد می‌کند و هیچ گونه برش خارجی بر روی بینی زده نمی‌شود. در واقع تمامی تغییرات لازم از داخل سوراخ‌های بینی اعمال می‌گردد، به همین علت این نوع جراحی تنها برای ایجاد تغییرات کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

عمل بینی گوشتی در شیراز به روش بسته

علاوه بر این مسائل، از آنجایی که بینی‌های گوشتی دارای پوستی ضخیم و غضروفی ضعیف‌تر نسبت به بینی‌های استخوانی هستند، به همین علت گاهی اوقات نیاز است تا در حین جراحی استخوان و غضروف بینی تقویت شود. از این رو معمولا نمی‌توان تغییرات بسیار گسترده‌ای را بر روی بینی‌های گوشتی اعمال کرد و بیمار بایستی در مورد نتیجه نهایی جراحی بینی خود کاملا منطقی و واقع بینانه تصمیم بگیرد و انتظارات غیر منطقی از از آن نداشته باشد.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی گوشتی در شیراز، می‌توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه عمل بینی گوشتی در بیمارستان دولتی شیراز

معمولا هزینه جراحی بینی گوشتی در بیمارستان دولتی شیراز نسبت به کلینیک‌ها و بیمارستان‌های خصوصی کمتر است، از این رو بسیاری از افراد تمایل دارند تا در بیمارستان دولتی عمل خود را انجام بدهند. متقاضیان بایستی قبل از اقدام به جراحی بینی، در خصوص بیمارستان مورد نظر خود برای انجام عمل زیبایی اطلاعات بیشتری کسب کنند، به این دلیل که تمامی بیمارستان‌های دولتی جراحی زیبایی انجام نمی‌دهند. علاوه بر این مسئله پزشک متخصص مورد نظر شما باید با بیمارستان دولتی قرارداد داشته باشد، از این رو بهتر است در مورد این موارد قبل از انجام جراحی بینی به طور کامل اطلاعات به دست آورید.

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی شیراز

 

همچنین برخی از افراد نیز گمان می‌کنند که می‌توانند از بیمه‌ تکمیلی برای انجام جراحی زیبایی بینی خود در بیمارستان دولتی استفاده کنند، اما باید بدانید که بیمه هیچ گونه هزینه‌ای را در قبال انجام جراحی‌های زیبایی به بیماران پرداخت نمی‌کند.
در صورتی که علاوه بر جراحی زیبایی، برای انجام جراحی درمانی نیز اقدام کرده باشید، ممکن است بیمه بخشی از هزینه‌های پزشکی شما را که مرتبط با درمان است را تحت پوشش خود قرار بدهد.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه جراحی بینی در بیمارستان دولتی شیراز، می‌توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی گوشتی قسطی در شیراز به چه صورت است؟

از آنجایی که هزینه عمل بینی گوشتی در شیراز برای برخی از بیماران زیاد است و توان پرداخت آن را به صورت یکجا ندارند، برخی از پزشکان و کلینیک‌ها شرایط اقساطی را برای بیماران خود در نظر گرفته‌اند. در واقع متقاضی می‌تواند با پرداخت بخشی از هزینه و مبلغ جراحی بینی خود به صورت نقدی و مابقی آن را در چند قسط و به صورت ماهانه پرداخت نماید.
معمولا تعداد اقساط و میزان آن به شرایط و قواعد کلینیک‌ها بستگی دارد و این نیز می‌تواند برای پزشکان مختلف متفاوت باشد، همچنین برخی از کلینیک‌ها به ازای اقساط هزینه جراحی از بیمار چک و یا سفته به عنوان ضمانت دریافت می‌کنند.

مشاوره رایگان عمل بینی با کارشناسان پزشک 24

جراحی بینی گوشتی ارزان در شیراز

ممکن است در برخی از شبکه‌های اجتماعی و یا اینترنت تبلیغاتی با عناوینی همچون جراحی بینی گوشتی با قیمت ۴ میلیون در شیراز و یا مبالغ ۳ میلیون تومان و یا ۵ میلیون تومان مشاهده کرده باشید. اما باید بدانید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست.
معمولا جراحی‌هایی که با قیمت‌های بسیار پایین صورت می‌گیرند می‌توانند به دلایل زیر باشند:

 • عدم تجربه کافی پزشک
 • انجام جراحی توسط رزیدنت‌ها
 • افزایش تعداد مراجعین به مطب پزشک
 • توجه به کمیت جراحی و عدم توجه به کیفیت آن

در نهایت، نتیجه چنین جراحی‌هایی چیزی به جزء نارضایتی بیمار نمی‌باشد و علاوه بر این حتی ممکن است مشکلات ساختاری و تنفسی نیز برای بیمار به وجود آید. همچنین گاهی اوقات بیمار مجبور به انجام جراحی ترمیمی و مجدد بینی خود می‌شود که این نیز هزینه چند برابری را به دنبال خواهد داشت.
در نتیجه باید بگوییم که فریب چنین تبلیغاتی را نخورید و تنها به دنبال ارزانی جراحی بینی نباشید. در واقع بهترین کار برای رسیدن به نتیجه ایده آل و مطلوب از عمل بینی این است که بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز را با توجه به هزینه مناسب آن انتخاب نمایید.

 

منبع: پزشک۲۴، plasticsurgery

۱۶ نظر

 1. من بینیم گوشتیه و دنبال بهترین دکتر عمل بینی گوشتی در شیراز میگردم از این دکترایی که گفتین کدومشون بهتره؟؟؟!! قبلا یه دکتر رفتم گفت عملم نمیکنه ولی من واقعا بینیمو دوست ندارم و باید حتما عمل کنم

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   برخی از جراحان بینی، عمل بینی گوشتی را به دلیل پیچیده بودن و همینطور میزان تغییر کمتر بینی در مقایسه با بینی‌های استخوانی، انجام نمی‌دهند. اما جای نگرانی نیست با کمک کارشناسان پزشک ۲۴ می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن نزد بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز، عمل بینی انجام دهید.

 2. سلام من خانوم هستم و فرم بینی طبیعی میخوام، میشه بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز به من معرفی کنید که بعد از عمل با مشکل برنخورم؟

  • پشتیبان سایت

   سلام و وقت بخیر
   شما می توانید جهت دریافت ویزیت اولیه با بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز مطابق با شرایط و هزینه خود، با کارشناسان ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید. جهت تماس با مشاورین بر روی لینک زیر کلیک کنید:
   https://pezeshk24.com/free-consult/

 3. سلام من برای عمل بینی گوشتی در شیراز تا قبل عید وقت عمل میخوام. لطفا بگید چجوری میتونم وقت بگیرم؟؟؟

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   جهت دریافت مشاوره رایگان انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز می‌توانید از طریق این لینک با کارشناسان پزشک ۲۴ ارتباط بگیرید. تعیین نوبت عمل به برنامه جراحی پزشکان بستگی دارد و نمی‌توان به طور قطعی زمان جراحی را مشخص کرد. البته باید بدانید که چنانچه نوبت عمل بینی خود را از طریق پزشک ۲۴ رزرو کنید در اولویت جراحی قرار خواهید گرفت.

 4. سلام من می خواستم با بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز عمل بینی انجام بدم، از نمونه کارهای دکتر عین آبادی خوشم اومده می تونین نمونه کار بیشتر از جراحی های بینی گوشتی جناب دکتر برام بفرستید؟

  • پشتیبان سایت

   با سلام و وقت بخیر
   برای دریافت مشاوره رایگان و همچنین دریافت نمونه کارهای بیشتر از پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید. برای تماس با کارشناسان اینجا کلیک کنید.

 5. تورا خدا منو راهنمایی کنید من یه کارگری هستم بچه ام خرده زمین دماغش شکسته کجا میتونم ارزان عملش کنم تورا خدا اگه کسی میشناسه شمارش برام بفرسته

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   جهت دریافت مشاوره رایگان عمل بینی و رزرو نوبت با بهترین جراح بینی در شهر خود از طریق شماره ۰۹۴۲۲۰۰۶۵۴۰ با کارشناسان پزشک ۲۴ ارتباط بگیرید.

 6. سلام خوبین
  من بینی گوشتی خیلی بزرگی دارم که میترسم با عمل هم خوب نشه تورخدا بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز رو بهم معرفی کنین تا نتیجه خوبی بگیرم ایشالا. عمل بینی گوشتی قسطی در شیراز هم دارین استفاده بکنم؟

  • کارشناس پزشک 24

   با توجه به اینکه عمل بینی گوشتی یکی از چالش برانگیزترین عمل های زیبایی هستید باید برای گرفتن نتیجه مطلوب و رضایت بخش حتما به دنبال بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز باشید. ما در این مقاله لیستی از بهترین جراحان عمل بینی گوشتی شیراز را معرفی کردیم. از آنجایی که بعضی از افراد ممکن است توان پرداخت یک جا هزینه عمل بینی را نداشته باشند برخی از پزشکان و کلینیک‌ها شرایط اقساطی در نظر گرفتند و بیمار می‌تواند با پرداخت بخشی از مبلغ جراحی بینی به صورت نقدی عمل بینی خود را انجام دهد و مابقی آن را در چند قسط به صورت ماهانه پرداخت نماید.

 7. تکتم محمودی

  سلام من از طریق پزشک ۲۴ جراحی بینی ولیفت انجام دادم عالی بود ممنون از شما

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   خوشحالیم که از نتیجه مشاوره تخصصی تیم پزشک ۲۴ رضایت داشتید سرکار خانم. با آرزوی سلامتی و تندرستی همیشگی شما

 8. فرناز جوانی

  ببخشید من میخوام عمل بینی انجام بدم دکترای خوب شیراز رو به من معرفی کنید من خودم فکر میکنم بینی من نصفه استخوانی و گوشتی هس و دقیق نمیدونم

  • پشتیبان سایت 2

   با سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز بهترین جراح بینی گوشتی شیراز در این مقاله آورده شده است. شما می‌توانید با مشاهده نمونه کار عمل بینی و بیوگرافی جراحان بهترین آن را انتخاب کنید. همچنین مقاله بهترین جراح بینی شیراز به در انتخاب بهترین جراح بینی شیراز کمک می‌کند. در جلسه مشاوره و معاینه قبل عمل بینی شما می‌‌توانید انتظارات و خواسته‌های خود را با جراح مطرح کنید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان و دریافت ویزیت اولیه با بهترین جراح بینی شیراز می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی داخل متن مقاله با مشاورین پزشک ۲۴ به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.