کوچک کردن بینی با لیزر

عمل ترمیمی بینی در شیراز و هزینه سال ۹۹

عمل ترمیمی بینی در شیراز برای کسانی استفاده می شود که از جراحی اولیه بینی خود راضی نیستند و به دنبال راهی برای اصلاح فرم آن و یا حتی بهبود مشکلات تنفسی بوجود آمده بعد از جراحی هستند. در جراحی ثانویه بینی، تمامی مشکلات بوجود آمده بازسازی می شود و نقایص و ایرادات آن برطرف می گردد.

جهت دریافت مشاوره و یا درخواست ویزیت اولیه رایگان توسط پزشک متخصص، می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

جراحی ترمیمی بینی یکی از حساس ترین عمل های زیبایی محسوب می شود. این جراحی نسبت به عمل اول بینی بسیار پیچیده تر و دشوارتر است. برای اقدام به این جراحی ابتدا باید با پزشک مورد نظر خود یک جلسه مشاوره داشته باشید و در صورت نیاز آن را انجام دهید.
به دلیل حساسیت بالایی که این عمل دارد باید بهترین جراح بینی در شیراز را برای انجام این جراحی انتخاب کنید. به این معنی که، پزشک در این زمینه از مهارت و تجربه کافی برخوردار باشد و بتواند بهترین نتیجه را برای بیمار خود رقم بزند. علاوه بر این، ممکن است در حین عمل نیاز به غضروف اضافه برای تقویت بافت های بینی باشد که در این صورت جراح، یا از غضروف دنده و یا از گوش بیمار برای اینکار کمک می گیرد.

عمل ترمیمی بینی در شیراز

 

عمل ترمیمی بینی در شیراز چیست؟

گاهی اوقات در زمان جراحی و یا در زمان بهبودی بعد از عمل به دلیل برخی از مشکلات ممکن است بیمار از نتیجه جراحی خود راضی نباشد و تمایل به انجام دوباره آن را داشته باشد. از این رو اقدام به جراحی ترمیمی بینی می کند. ابتدا برای اینکار باید یک جراح خوب را انتخاب کنید و در زمان مشاوره نمونه عکس های قبل و بعد از عمل و سوابق پزشکی خود را به پزشک نشان دهید.
پزشک با بررسی سوابق شما تصمیم به جراحی دوباره بینی می گیرد و به رفع مشکلات و نواقص موجود در بینی شما می پردازد. پس از جراحی علاوه بر داشتن یک بینی بدون نقص و با ظاهر و فرمی مناسب، مشکلات و اختلالات تنفسی شما نیز برطرف می گردد.

عمل ترمیمی بینی در شیراز

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جراحی ترمیمی بینی در شیراز، می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

هزینه عمل ترمیمی بینی در شیراز

از آنجایی که عمل ترمیم بینی نسبت به اولین عمل بسیار دشوارتر است و حساسیت و دقت بالایی را احتیاج دارد، از این رو هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود. این هزینه در افراد مختلف و برای هر جراح نسبت به تجربه و مهارتی که دارد می تواند متفاوت باشد.
قیمت عمل ترمیمی بینی مانند عمل اولیه به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد از جمله: هزینه دستمزد جراح، هزینه پرسنل بیهوشی و اتاق عمل، هزینه آزمایشات و داروهای تجویز شده توسط پزشک، منطقه جغرافیایی، هزینه غضروف در صورت نیاز و ….

عمل ترمیمی بینی در شیراز

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه عمل ترمیمی بینی، می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

جراحی ترمیم بینی در شیراز به چه صورت انجام می شود؟

در صورتی که بینی نیاز به تغییرات زیادی نداشته باشد می تواند به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی انجام شود. اما اگر بخواهید مشکلات تنفسی و یا ساختاری بوجود آمده را رفع کنید و یا اینکه اصلاح فرم بینی نیاز به تغییرات زیاد و پیوند غضروف داشته باشد، جراحی با بیهوشی عمومی انجام می شود.

عمل ترمیمی بینی در شیراز

معمولا مدت زمان انجام عمل بینی ترمیمی به دلیل پیچیدگی و دشوارتر بودن آن نسبت به عمل اول طولانی تر است و حدود ۳ الی ۴ ساعت زمان می برد. در صورتی که بینی نیاز به پیوند غضروف برای تقویت بافت های بینی داشته باشد، جراح با گرفتن غضروف از دنده و یا گوش بیمار اینکار را انجام می دهد. همچنین اگر غضروف گوش و یا دنده از نظر مقاومت و یا حتی فرم مناسب بینی نباشد می توان از غضروف های مصنوعی که معمولا جنس آن از سیلیکون است استفاده می کنند.
بعد از جراحی بیمار مانند عمل اولیه دوران نقاهت خود را باید به طور کامل بگذراند و تمامی مراقبت های بعد از عمل را رعایت کند تا به نتیجه دلخواه خود دست یابد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جراحی ترمیمی بینی و دریافت ویزیت اولیه رایگان، می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دلایل انجام عمل ترمیمی در شیراز

معمولا جراحی های زیبایی بینی با موفقیت و رضایت بیمار به همراه است اما در برخی از مواقع ممکن است به دلایلی این جراحی با شکست مواجه شود و بیمار از نتیجه آن راضی نباشد. دلایل متفاوتی برای رسیدن به این نتیجه وجود دارد که برخی از آن ها را در اینجا بیان می کنیم:

 • جراحان بسیاری در کشور ما وجود دارد که عمل های زیبایی انجام می دهند و انتخاب یک جراح خوب و با تجربه از میان آن ها کاری دشوار است. یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی نتیجه ناموفق از جراحی بینی می تواند عدم انتخاب درست جراح بینی باشد. ممکن است جراح به دلیل کم تجربگی و یا نداشتن مهارت کافی در این زمینه نتواند بیمار را به نتیجه دلخواهش از عمل بینی برساند. این عامل حتی می تواند باعث بوجود آمدن مشکلات در تنفس و ساختار اصلی بینی شود.
 • گاهی اوقات ممکن است روشی که برای جراحی بینی انتخاب می کنید درست نباشد. به عنوان مثال بینی که با روش بسته جراحی می شود نمی تواند تغییرات زیادی بر روی آن اعمال شود از این جهت ممکن است بعد از جراحی فرم و ساختار بینی، نتیجه مورد نظر را برای بیمار به همراه نداشته باشد، مثلا قوز بینی کاملا از بین نرفته باشد و باعث شود ظاهر بینی زیبا به نظر نیاید.

عمل ترمیمی بینی در شیراز

 

 • در برخی از مواقع به دلیل یک اشتباه جراح در زمان عمل بینی ممکن است مشکلاتی در تنفس و یا حتی در ظاهر بینی بیمار به وجود آید. هر چه تجربه و مهارت جراح در این زمینه بیشتر باشد قطعا رخ دادن چنین حوادثی بسیار کاهش می یابد.
 • بعضی از بیماران از نتیجه جراحی خود، خواسته ها و توقعات نامعقول و غیرمنطقی دارند. به طور مثال بینی بعد از عمل فرم طبیعی و متناسب با سایر اجزای صورت را دارد اما متقاضی تمایل به داشتن بینی بسیار کوچک تری را دارد.
 • رعایت مراقبت های بعد از جراحی و در زمان بهبودی بسیار حائز اهمیت است. این اقدامات می تواند بر روی نتیجه جراحی تاثیر بگذارد و همچنین به بهبودی سریع تر آن کمک کند. از این رو، عدم رعایت این نکات بعد از عمل می تواند باعث به وجود آمدن نتایج نامطلوب شود.
 • یکی دیگر از دلایل انجام عمل ترمیمی بینی در شیراز، ارزیابی های نادرست و یا ضعیف قبل از انجام جراحی است. بیمار باید در زمان مشاوره در مورد تمامی سوابق پزشکی خود با پزشک صحبت کند و همچنین نتیجه آزمایشات و یا سی تی اسکن را برای بررسی های دقیق تر حتما به همراه داشته باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل ترمیمی بینی، می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

چه کسانی می توانند جراحی ثانویه بینی انجام دهند؟

مشکلاتی که بعد از جراحی بینی ممکن است برای بیمار رخ دهد و بعد از آن اقدام به جراحی ترمیمی کند می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • افرادی که بعد از عمل دچار افتادگی نوک بینی شده اند و ظاهر بینی آن ها زیبایی خود را از دست داده است.
 • در برخی مواقع قوز بینی بیمار به طور کامل از بین نمی رود و بیمار تمایل به انجام ترمیم بینی و از بین رفتن کامل قوز بینی دارد.
 • یکی دیگر از این موارد می تواند انحراف تیغه بینی و یا کج شدن آن بعد از جراحی باشد.
 • کوچک شدن بیش از حد بینی، به خصوص برای صورت های درشت می تواند بسیار آزار دهنده باشد.
 • عدم تقارن در پره های بینی، معمولا پره های بینی به طور دقیق تقارن ندارند، اما زمانی که این نامتقارنی خیلی واضح باشد می توان با جراحی آن را اصلاح کرد.

عمل ترمیمی بینی در شیراز

 

 • وجود مشکلات تنفسی و یا مشکلات ساختاری در بینی که می تواند باعث خشکی بینی و یا اختلال در تنفس و یا حتی خر و پف در هنگام خواب شود.
 • به وجود آمدن گوشت اضافه به دلیل زخم های زیر پوستی که می تواند با جراحی از بین بروند.
 • باریک شدن بیش از حد تیغه بینی یکی دیگر از دلایل افراد برای انجام دوباره جراحی است که با پیوند غضروف اضافه می توان آن را اصلاح کرد.
 • گیره ای شدن بینی که می تواند باعث اختلال در راه تنفس و یا حتی حس بویایی نیز شود.
 • بزرگ بودن بیش از حد بینی و تناسب نداشتن با سایر اجزای صورت.

جهت دریافت مشاوره و یا درخواست ویزیت اولیه رایگان توسط پزشک متخصص، می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با کارشناسان

 

زمان انجام عمل بینی ترمیمی در شیراز چه موقع است؟

مسئله مهمی که باید آن را در نظر گرفت ان است که چه مدت زمان بعد از جراحی بینی اولیه می توان، جراحی ترمیمی انجام داد و در پاسخ آن باید گفت که، بهترین زمان معمولا حداقل یکسال بعد از جراحی اولیه است. البته این زمان به شرایط بیمار نیز بستگی دارد. اما بایستی تا بهبودی کامل و از بین رفتن ورم و التهاب بینی و همچنین ترمیم کامل زخم ها و بخیه ها صبر کنید.

عمل ترمیمی بینی در شیراز

در واقع باید نتیجه نهایی از عمل بینی اولیه را مشاهده کنید و در صورتی که احساس کردید که نیاز به جراحی مجدد دارید به پزشک خود مراجعه کنید.

گاهی اوقات بد فرمی و یا ظاهر نامطلوب بینی به دلیل ورم و التهابی که دارد می باشد و در صورت صبر کردن و از بین رفتن کامل این تورمات و ترمیم بافت های بینی، شکل نهایی آن مورد رضایت بیمار قرار می گیرد.

جهت دریافت مشاوره و یا درخواست ویزیت اولیه رایگان توسط پزشک متخصص و اطلاع از هزینه های آن، می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با کارشناسان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *