بهترین جراح ترمیم بینی در شیراز

جراحی بینی با قیمت ۴ میلیون تومان (۱۴۰۱) تهران، اصفهان و …

جراحی بینی با قیمت ۴ میلیون تومان در تهران، اصفهان حقیقت دارد؟ تبلیغات فراوانی در سایت‌ها و شبکه های اجتماعی با عنوان جراحی بینی با قیمت ۴ میلیون مشاهده می‌کنید که افراد بسیاری را به خود جذب می‌کند. حال باید بدانید که آیا این مسئله واقعیت دارد و می‌توان با هزینه‌های بسیار پایین عمل بینی انجام داد؟ در این مقاله ما دلایل عمل بینی با ۴ میلیون، عوارض احتمالی آن و همینطور راهکار جایگزین عمل بینی‌های بینی ارزان را توضیح داده‌ایم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید:

عمل بینی با 4 میلیون

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی بینی با کمترین قیمت با مشاورین پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دلایل عمل بینی با ۴ میلیون چیست؟

جراحی بینی با قیمت ۴ میلیون در اکثر اوقات اصلا انجام نمی‌شود و تنها جنبه تبلیغاتی دارد. اما چنانچه عمل بینی ۴ میلیونی وجود نیز داشته باشد می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 

– عدم تخصص کافی جراح

برخی از پزشکان تازه کار که هنوز شناخته شده نیستند و تبحر و سابقه زیادی در این زمینه ندارند ممکن است با دریافت هزینه‌های بسیار پایین از بیماران خود، به دنبال جذب مشتریان بیشتر به مطب خود باشند.

دلایل عمل بینی با 4 میلیون

 

– انجام عمل‌های بیشتر با کیفیت پایین‌تر

هرگز نباید کیفیت را فدای کمیت کرد. جراحان زیادی هستند که برای انجام تعداد بالاتر جراحی از کیفیت عمل‌‌های خود کم می‌کنند.

 

– انجام جراحی توسط رزیدنت‌ها و دانشجویان

در برخی از کلینیک‌هایی که جراحی بینی ارزان انجام می‌دهند عمل‌ها توسط جراحان انجام نمی‌شود و دانشجویان این جراحی‌ها را انجام می‌دهند.

دلایل عمل بینی با 4 میلیون

 

عوارض جراحی بینی با قیمت ۲، ۳ و یا ۴ میلیون در اصفهان

از عوارض و عواقب جراحی بینی با قیمت ۴ میلیون تومان در اصفهان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 اصلی‌ترین و مهم ترین مشکلی که معمولا بعد از اینگونه جراحی‌ها رخ می‌دهد، ایجاد مشکلانی در ساختار داخلی بینی است که می‌تواند در عملکرد تنفسی بینی اختلال ایجاد کند.

عوارض عمل بینی با قیمت 3 میلیون


همچنین ممکن است در ظاهر بینی بیمار، مشکلاتی همچون عدم تقارن، کوچک شدن بیش از حد بینی و یا برنداشتن کامل قوز بینی و مشکلات این چنینی رخ دهد.

عوارض عمل بینی ارزان

 

جراحانی که در طول روز عمل‌های فراوانی انجام می‌دهند، کیفیت جراحی آن‌ها کاهش می‌یابد و در نتیجه باعث نارضایتی بیمار می‌شود.

عوارض عمل بینی با 4 میلیون تومان

 

 تمامی این عوارض می‌تواند به دنبال جراحی بینی ارزان (۲، ۳ یا ۴ میلیون) رخ دهد که منجر به جراحی مجدد بینی می‌شود.

عمل بینی ترمیمی به دلیل عدم رضایت از ظاهر بینی


جهت دریافت مشاوره رایگان و درخواست ویزیت توسط پزشک متخصص، با مشاورین پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

بهترین جایگزین عمل بینی با ۴ میلیون چیست؟

افرادی که دنبال عمل بینی ارزان با قیمت‌های ۴ میلیون و غیره هستند به احتمال زیاد هزینه عمل بینی توسط جراحان باتجربه را ندارند و به همین دلیل به دنبال عمل‌های ارزان می‌روند. اما هرگز نباید زیبایی چهره را فدای قیمت کرد. پیشنهاد پزشک ۲۴ به این افراد پرداخت هزینه عمل بینی اقساط است که به افراد اجازه می‌دهد با پرداخت بخشی از هزینه، جراحی بینی خود را انجام دهند و بقیه آن را در اقساط مختلف پرداخت کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی قسطی با کارشناسان پزشک ۲۴ ارتباط بگیرید.

مشاوره رایگان عمل بینی قسطی

 

منبع: پزشک ۲۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.