کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی اصفهان

عمل بینی بدون جراحی در اصفهان یکی از راهکارهای اصلاح و فرم‌دهی بینی بدون نیاز به اتاق عمل و بیهوشی است که توانسته متقاضیان بسیاری را به سمت خود جذب کند. اما آیا می‌توان با کمک روش‌های کوچک کردن بینی بدون جراحی در اصفهان به نتیجه ایده آلی دست پیدا کرد؟

برای پاسخ به این سوال و کسب اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی بدون جراحی در اصفهان و انواع روش‌های آن، مزایا و معایب، هزینه و …. در ادامه مطلب همراه ما باشید:

عمل بینی بدون جراحی در اصفهان

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی بدون جراحی در اصفهان، با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی بدون جراحی در اصفهان چگونه است؟

روش‌های بسیاری توسط پزشکان و یا کلینیک‌های زیبایی به منظور فرم دهی و یا حتی اصلاح ایرادات و نواقص ظاهری بینی انجام می‌شود که این روش‌ها معمولا به صورت کوتاه مدت می‌توانند فرم بینی متقاضی را اصلاح کنند اما در دراز مدت ممکن است تاثیر آن کاملا از بین برود و بیمار مجبور به ترمیم مجدد شود. بنابراین بهترین راه عمل بینی در اصفهان می‌باشد که بهتر است توسط پزشک حاذق و با تجربه انجام شود.

عمل بینی بدون جراحی در اصفهان

این روش‌ها معمولا با کمک بی حسی و به صورت سرپایی انجام می‌شوند و نیازی به بیهوشی عمومی و حتی اتاق عمل ندارند، اما نمی‌توان از آن برای از بین بردن ایرادات گسترده و یا رفع مشکلات تنفسی استفاده نمود.

توجه داشته باشید که انجام روش‌های بدون جراحی بینی توسط پزشکان متخصص برای رفع ایرادات و بهبود نواقص بینی توصیه نمی‌شود.

 

روش‌های کوچک کردن بینی بدون جراحی در اصفهان

روش‌های مختلفی وجود دارد که برخی از پزشکان و کلینیک‌های زیبایی برای اصلاح و فرم دهی بینی از آن‌ها استفاده می‌کنند، که برخی از این روش‌ها در زیر ذکر شده‌اند:

تزریق ژل

یکی از روش‌های رینوپلاستی بینی بدون جراحی در اصفهان، تزریق ژل به بینی است. از این روش برای اصلاح بینی‌های قوزدار و یا بینی‌هایی که دچار افتادگی هستند استفاده می‌شود. در این روش از یک ماده ژل مانند برای پر کردن نواحی فرو رفته بر روی بینی و یا حتی کوچک کردن پره‌های بینی بدون عمل در اصفهان استفاده می‌شود. تزریق ژل به بینی روشی دائمی و ماندگار نیست و با گذشت زمان اثر آن به طور کامل از بین خواهد رفت و فرد بایستی برای تزریق مجدد اقدام نماید.

نمونه کار تزریق ژل بینی

توجه داشته باشید که برخی از افراد ممکن است به داروهای تزریقی حساسیت داشته باشند و بدن آن‌ها نسبت به آن واکنش نشان دهد.

 

لیفت با نخ

روش لیفت بینی با نخ به این صورت است که، نخ را بدون ایجاد هیچ گونه برشی از داخل پوست عبور می‌دهند و در ناحیه بالایی بینی فیکس می‌کنند. این نخ‌های قابل جذب می‌توانند باعث به وجود آمدن تغییراتی بر روی نوک بینی، پل بینی، باریک دیده شدن بینی و همچنین افزایش فاصله بین نوک بینی و لب بالایی گردند.

لیفت بینی با نخ

 

کوچک کردن بینی با لیزر در اصفهان

جراحی بینی با لیزر در اصفهان هیچ نقشی در اصلاح آن ندارد و تنها می‌توان از آن برای ایجاد برش‌های پوستی و یا اصلاح ایرادات و نواقص پوست بینی مانند تغییر رنگ پوست بینی کمک گرفت. در واقع می‌توان به این صورت گفت که، تکنولوژی لیزر به اندازه‌ای پیشرفت نکرده است که بتوان آن را به عنوان جایگزینی برای جراحی بینی در نظر گرفت و تنها می‌توان از آن برای ایجاد برش‌هایی بر روی پوست در زمان عمل بینی استفاده نمود.

تاثیر لیزر بر روی بینی

 

پلاسماجت بینی در اصفهان

یکی دیگر از روش‌های جدید برای فرم دهی و کوچک کردن بینی بیماران، استفاده از دستگاه پلاسما جت و یا پلکسر می‌باشد. در واقع در این روش از یک ماده شبیه گاز و با حرارت بالا برای برخورد با پوست و جمع کردن آن استفاده می‌شود. روش‌های پلکسر و پلاسما جت تا حدودی شبیه به یکدیگر عمل می‌کنند با این تفاوت که قدرت دستگاه‌ها یکسان نمی‌باشند.

پلاسما جت بینی

 

فرم دهی به بینی با سوهان کشیدن

این روش که معمولا برای حذف و از بین بردن قوز بینی استفاده می‌شود یکی از راهکارهای عمل بینی بدون جراحی در اصفهان است. این روش برای ترمیم بینی عمل شده بدون جراحی نیز مناسب می‌باشد و می‌تواند ایرادات و نواقص کوچک باقی مانده بر روی بینی را از بین ببرد. برای اینکار بایستی از یک سوهان با دندانه‌های نرم و ضد زنگ و از جنس فولاد استفاده کرد. بر اساس نیاز بیمار اندازه و نوع این سوهان می‌تواند متفاوت باشد.

سوهان کشیدن بینی

 

اصلاح فرم بینی با فیلر در اصفهان

فیلر در انواع و برندهای مختلفی وجود دارد که از آن برای اصلاح ایردات جزئی در نواحی مختلف بینی مانند نوک بینی، فرورفتگی پل بینی، رفع ناهمواری‌های بینی و … استفاده می‌شود. ماندگاری این روش دائمی نیست و با گذشت زمان و از بین رفتن تاثیر آن بایستی برای انجام مجدد مراجعه نمایید.

تزریق فیلر بینی

نتایج به دست آمده از اصلاح فرم بینی با فیلر بلافاصله بعد از تزریق قابل مشاهده می‌باشد اما تاثیر آن موقتی بوده و پس از گذشت مدت زمانی به طور کامل از بین می‌رود.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد روش‌های بدون جراحی در اصفهان برای اصلاح بینی، با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

هزینه رینوپلاستی بینی بدون جراحی اصفهان

قیمت عمل بینی بدون جراحی در اصفهان بر اساس فاکتورهای مختلفی می‌تواند متفاوت باشد، به عنوان مثال قیمت فیلر بینی در اصفهان متفاوت از سایر روش‌ها می‌باشد. برخی از عوامل موثر بر روی این قیمت به شرح زیر هستند:

نوع روش انتخابی اصلاح بینی

برند مورد استفاده برای تزریق

میزان هزینه دستمزد پزشک

میزان هزینه کلینیک زیبایی

میزان ایرادات و نواقص بینی

هزینه کوچک کردن بینی بدون جراحی در اصفهان

بر اساس این فاکتورها قیمت کوچک کردن بینی بدون جراحی در اصفهان در افراد مختلف متفاوت است و با توجه به راهکار مورد استفاده و میزان تغییرات مورد نیاز می‌تواند افزایش و یا کاهش پیدا کند. از این رو برای اطلاع دقیق از هزینه این روش بایستی به صورت حضوری به پزشک مورد نظر خود مراجعه نمایید.

 

کاندیدای مناسب رینوپلاستی بدون جراحی در اصفهان

افرادی که دارای شرایط زیر هستند می‌توانند افراد مناسب عمل بینی بدون جراحی در اصفهان باشند:

 • کسانی که یکبار عمل بینی انجام داده‌اند.
 • افرادی که ترس از بیهوشی و اتاق عمل دارند.
 • افرادی که به دنبال روش‌های ایمن‌تر هستند.
 • افرادی که ترس از خونریزی، برش و بخیه دارند.
 • کسانی که تمایل به پرداخت هزینه کمتر دارند.

توجه داشته باشید که، کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی در اصفهان نمی‌تواند نتیجه ایده آل و مطلوبی را همانند عمل جراحی زیبایی بینی برای فرد متقاضی رقم بزند. از این رو بهتر است برای اصلاح و رفع ایرادات بینی خود عمل رینوپلاستی انجام بدهید.

 

آیا رینوپلاستی بدون جراحی  در اصفهان دائمی است؟

اثر و ماندگاری تمامی روش‌های عمل بینی بدون جراحی در اصفهان دائمی نیستند و با گذشت زمان تاثیر آن‌ها به صورت کامل از بین می‌رود. ماندگاری هر کدام از این روش‌ها می‌توانند با یکدیگر متفاوت باشند اما در هر صورت تاثیر آن‌ها موقتی است و فرد بایستی پس از مدتی برای انجام مجدد آن اقدام نماید.

ماندگاری رینوپلاستی بدون جراحی

 

در صورت تمایل به داشتن اطلاعات بیشتر از زیبایی بینی بدون جراحی در اصفهان، با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی در اصفهان با جراحی بهتر است یا بدون جراحی؟

عمل رینوپلاستی بدون جراحی معمولا توسط افرادی که ترس از بیهوشی و اتاق عمل دارند تقاضا می‌شود اما امروزه با پیشرفت علم پزشکی دیگر جای هیچ نگرانی در مورد مواد بیهوشی و عوارض بعد از آن وجود نخواهد داشت. از این رو عمل زیبایی بینی که به عنوان یک جراحی دائمی و ماندگار محسوب می‌شود می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای اصلاح ایرادات و نواقص بینی باشد.

عمل بینی بدون جراحی یا با جراحی

انجام روش‌های مختلف کوچک کردن بینی بدون جراحی علاوه بر عدم رسیدن به نتیجه مطلوب ممکن است با عوارض جبران ناپذری همراه باشد به گونه‌ای که بعد از آن فرد نتواند برای انجام جراحی رینوپلاستی نیز اقدام کند. به همین دلیل بهتر است از همان ابتدا برای رسیدن به فرم ایده آل بینی خود برای جراحی رینوپلاستی اقدام نمایید.

 

مقاله پیشنهادی
هزینه عمل بینی در اصفهان سال ۱۴۰۱

 

مزایا و معایب عمل بینی بدون جراحی در اصفهان

از مزیت رینوپلاستی بدون جراحی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بدون نیاز به بستری شدن و دوران نقاهت
 • قابل انجام در مطب پزشک و سرپایی
 • مشاهده نتایج بلافاصله پس از عمل
 • بدون نیاز به برش، بخیه و خونریزی
 • بدون نیاز به بیهوشی و اتاق عمل

مزایای عمل بینی بدون جراحی

از عوارض و معایب عمل بینی بدون جراحی در اصفهان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان عدم رضایت از نتیجه به دست آمده
 • امکان بروز عوارض جبران ناپذیر
 • کبودی و التهاب بعد از عمل
 • قرمزی بینی و اطراف آن
 • نیاز به انجام مجدد
 • موقتی بودن نتایج

معایب عمل بینی بدون جراحی در اصفهان

در نهایت باید بگوییم، بهترین و مطمئن‌ترین روش برای رفع و اصلاح ایرادات ظاهری بینی و رفع مشکلات تنفسی عمل جراحی بینی (رینوپلاستی) است که در صورت انجام آن توسط پزشک متخصص و باتجربه می‌توانید به بهترین نتایج از عمل دست پیدا کنید.

 

منبع: پزشک ۲۴، wikipedia

۲ نظر

 1. سلام کوچک کردن بینی بدون عمل بعد از جراحی رینوپلاستی امکان پذیره؟

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   خیر، کلیه روش‌های کوچک کردن بینی بدون جراحی فاقد تاثیرند و یا ماندگاری خیلی کمی دارند. اگر از فرم فعلی بینی خود رضایت ندارید بهترین روش انجام جراحی بینی ترمیمی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.