اصلاح بینی بدون جراحی

عمل بینی بدون جراحی در اصفهان

امروزه عمل های زیبایی یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین جراحی ها بین خانم ها و آقایان شده است. عمل بینی نیز از این امر مستثنی نبوده و بسیاری از افراد به دنبال انجام این جراحی هستند. اما در برخی از مواقع به دلیل ترس از عمل بینی و یا حتی بیهوشی متقاضیان ترجیح می دهند تا برای عمل بینی بدون جراحی در اصفهان اقدام کنند.

روش های اصلاح بینی بدون جراحی در اصفهان

حال این پرسش به وجود می آید که آیا این روش ها معتبر هستند و می توانند تاثیر مثبت و مطلوبی بر روی بینی بگذارند؟ پاسخ به این سوال را در ادامه مطلب بیان نموده ایم.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی بدون جراحی در اصفهان، با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی بدون جراحی در اصفهان

روش های بسیاری توسط پزشکان و یا کلینیک های زیبایی به منظور فرم دهی و یا حتی اصلاح ایرادات و نواقص در بینی بیماران انجام می شود. این روش ها معمولا به صورت کوتاه مدت می تواند فرم بینی متقاضی را اصلاح کند اما در دراز مدت ممکن است تاثیر آن کاملا از بین برود و بیمار مجبور به ترمیم شود.

روش های عمل بینی بدون جراحی در اصفهان

این روش ها معمولا با کمک بی حسی موضعی انجام می شوند و نیازی به بیهوشی بیمار ندارد، اما برای مدل های مختلف بینی مورد استفاده نیست و همچنین ایرادات بزرگ در بینی را نمی توان با این راهکارها اصلاح کرد. برای مطالعه بیشتر می توانید به مقاله عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان مراجعه کنید.

برای اصلاح بینی بدون جراحی روش های مختلفی وجود دارد که برخی از آن ها را در ادامه مطلب بیان نموده ایم.

 

روش های اصلاح فرم بینی بدون جراحی در اصفهان

روش های مختلفی وجود دارد که برخی از پزشکان و کلینیک ها برای اصلاح و فرم دهی به بینی از آن ها استفاده می کنند، که برخی از این روش ها در زیر ذکر شده اند:

اصلاح بینی بدون جراحی

 • کوچک کردن بینی در اصفهان با تزریق ژل
 • کوچک کردن بینی با لیفت (لیفت بینی با نخ)
 • کوچک کردن بینی با پلاسما جت
 • کوچک کردن بینی با لیزر در اصفهان
 • فرم دهی به بینی با سوهان کشیدن
 • اصلاح فرم بینی با فیلر بینی در اصفهان

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد روش های بدون جراحی در اصفهان برای اصلاح بینی، با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

کوچک کردن بینی با تزریق ژل در اصفهان

یکی از روش های رینوپلاستی بینی بدون جراحی در اصفهان، تزریق ژل به بینی است. از این روش برای اصلاح بینی های قوزدار و یا بینی هایی که دچار افتادگی هستند استفاده می شود.
در این روش از یک ماده ژل مانند برای پر کردن نواحی فرو رفته بر روی بینی و یا حتی کوچک کردن پره های بینی با کمک پر کردن آن نواحی استفاده می شود.

کوچک کردن بینی با تزریق ژل

در واقع این روش بدون جراحی بیشتر برای افرادی که دارای افتادگی در نوک بینی های خود هستند و یا حتی دچار فرم نامناسب در این قسمت می باشند مناسب است. معمولا نتیجه این جراحی بلافاصله بعد از عمل قابل مشاهده است.
برای انجام این روش باید به این نکته توجه کنید که ممکن است برخی از افراد به داروهای تزریقی حساسیت داشته باشند و بدن آن ها نسبت به آن واکنش نشان دهد.

 

کوچک کردن بینی با لیفت نخ

این روش به این صورت است که، نخ را بدون ایجاد برشی بر روی پوست بینی، از داخل پوست عبور می دهند و فیکس می شود. این نخ ها می تواند باعث به وجود آمدن تغییراتی بر روی نوک بینی، و یا پل بینی شود. به دلیل بالا کشیدن نوک بینی، این روش به گونه ای است که باعث باریک دیده شدن بینی شده و همچنین فاصله لب و بینی در آن بیشتر می شود.

کوچک کردن بینی با لیفت نخ
لیفت بینی با نخ یک روش سریع و کم هزینه است که معمولا به عنوان روشی کم عارضه شناخته می شود.
در کوچک کردن بینی های غضروفی می توان از این روش برای رفع قوز بینی کمک گرفت.

 

کوچک کردن بینی در اصفهان با روش پلاسما‌جت

یکی دیگر از روش های جدید برای فرم دهی و کوچک کردن بینی بیماران، استفاده از دستگاه پلاسما جت و یا پلکسر می باشد.

کوچک کردن بینی با پلاسما جت
در واقع در این روش از یک ماده شبیه گاز و با حرارت بالا برای برخورد با پوست و جمع کردن آن استفاده می شود. در هر دو روش پلکسر و پلاسما جت تقریبا شبیه به یکدیگر عمل می کند و تنها تفاوت آن در قدرت دو دستگاه است.

 

کوچک کردن بینی با لیزر

کوچک کردن بینی با لیزر

در واقع باید گفت که لیزر در کوچک کردن بینی و یا اصلاح آن هیچ نقشی ندارد و تنها می توان از آن برای ایجاد برش ها بر روی پوست و یا حتی اصلاح ایرادات و نواقص پوست بینی کمک گرفت.
در روش اصلاح فرم بینی می توان از لیزر برای جوانسازی پوست بینی استفاده کرد.

 

کوچک کردن بینی با کمک سوهان کشیدن

این روش که معمولا برای حذف و از بین بردن قوز بینی استفاده می شود یکی از راهکارهای عمل بینی بدون جراحی در اصفهان است. این روش برای ترمیم بینی عمل شده بدون جراحی نیز مناسب است و می تواند ایرادات و نواقص کوچک باقی مانده بر روی بینی را از بین ببرد.

رفع ایرادات بینی با سوهان کشیدن
براین اینکار بایستی از یک سوهان با دندانه های نرم و ضد زنگ و از جنس فولاد استفاده کرد. بر اساس نیاز بیمار اندازه و نوع این سوهان می تواند متفاوت باشد.
سوهان می تواند در اشکال مختلف مانند سوهان با حالتی سوزنی شکل، سوهان با عاج های درشت و یا حتی سوهان هایی از جنس نرم باشند.
در این روش مانند عمل بینی در اصفهان می تواند هم به صورت باز و هم به صورت بسته انجام گیرد.

 

عمل بینی بدون جراحی در اصفهان برای چه مواردی استفاده می شود؟

معمولا مشکلاتی که برای رفع آن ها می توان از روش های بدون جراحی و با بی حسی استفاده کرد شامل موارد زیر می باشد:

عمل بینی بدون جراحی

 • عدم قرینگی در بینی و پره های آن
 • پر کردن فرو رفتگی بر روی بینی
 • رفع برآمدگی های بر روی بینی
 • کج بودن نوک بینی
 • رفع قوز بینی
 • اصلاح افتادگی بینی

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد موارد قابل استفاده از روش های بدون جراحی بینی، با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

زیبایی بینی بدون عمل جراحی در اصفهان

روش های ذکر شده در بالا را می توان به عنوان راهکارهایی برای اصلاح و رفع ایرادات کوچک بینی در نظر گرفت، اما هیچ گاه آن را نمی توان جایگزینی برای جراحی بینی دانست.

زیبایی بینی بدون عمل جراحی

در واقع اگر بخواهید بینی خود را کوچک کنید و یا قوزهای بزرگ در بینی های استخوانی را رفع نمایید و یا به صورت کلی تر تغییرات عمده تری را در بینی ایجاد کنید بایستی از عمل بینی با کمک جراحی استفاده نمایید. همچنین برای اصلاح مشکلات تنفسی و از بین بردن آن‌ها باید این کار با جراحی بینی و توسط بهترین جراح بینی در اصفهان صورت گیرد، همچنین اگر بینی شما از نوع گوشتی است و تصمیم به جراحی آن دارید باید حتما به بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان مراجعه کنید تا نتیجه رضایت بخشی را برای شما به دنبال داشته باشد.

 

در صورت تمایل به داشتن اطلاعات بیشتر از زیبایی بینی بدون جراحی در اصفهان، با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.