آیا عمل بینی ارزان قابل اعتماد است؟

یکی از مهترین مسائلی که افراد در زمان اقدام به عمل جراحی بینی به آن توجه می کنند، هزینه عمل بینی است. گاهی اوقات هزینه ها بیش از اندازه بالاست و گاهی هم پایین است، اما آیا عمل بینی ارزان قابل اعتماد است؟

مطلب پیشنهادی: عمل بینی ارزان و اقساطی در مشهد به چه صورت است؟

هزینه عمل زیبایی بینی به عوامل مختلفی از جمله نوع بینی و منطقه جغرافیایی بستگی دارد و شامل هزینه های جراح و متخصص بیهوشی، هزینه اتاق عمل و بیمارستان، داروها و آزمایشات مربوطه می شود.

عمل بینی ارزان

عمل بینی ارزان

ارزانی عمل بینی می تواند علت های مختلفی داشته باشد، ممکن است حتی عمل هایی با هزینه یک میلیون در بیمارستان های آمورشی کشور باشد که توسط رزیدنت ها انجام می شود.

یکی دیگر از علل های ارزانی عمل بینی کم سابقه بودن جراح بینی می باشد.

از آن جایی که عمل بینی یک جراحی حساس است و در صورت عدم موفقیت می تواند عوارض جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد، بنابراین عمل های ارزان تحت نظر متخصصین بی تجربه توصیه نمی شود.

عمل بینی ارزان

عمل ترمیمی بینی

زمانی که نتیجه مطلوب از عمل بینی اولیه دریافت نشود فرد مجبور به انجام عمل مجدد است. در صورت نیاز به جراحی ترمیمی توصیه می شود حداقل یکسال پس از جراحی اولی این کار انجام شود.

معمولا، هزینه جراحی ترمیمی از جراحی اولیه بیشتر است، زیرا این عمل طیف وسیع تری دارد.

اگر کار مختصر مانند پره های بینی و یا گذاشتن غضروف باشد و یا بخواهیم با تزریق ژل این کار را انجام دهیم، ترمیم به صورت سرپایی و در مطب انجام می شود و هزینه آن ممکن است کمتر باشد.

اما اگر در جراحی قبلی نقص واضحی وجود داشته باشد، یک عمل جراحی ترمیمی کامل نیاز دارد که هزینه آن به مراتب بیشتر می شود.

عمل دوم به دلیل چسبندگی عمل اول و به خصوص غضروف، جراح را به برداشتن استخوان از گوش و یا دنده ملزم می کند، به همین دلیل عمل ترمیمی هزینه بیش تری نسبت به عمل اول دارد.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی بینی ارزان و دریافت ویزیت اولیه رایگان با پزشک متخصص، می‌توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *