عمل بینی با قالب کنترلی

عمل بینی با قالب کنترلی چگونه است؟

افراد بسیاری به دلیل ترس از نتیجه عمل بینی و فرم بعد از آن، از انجام جراحی صرف نظر می کنند. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روش هایی برای ایجاد تصویر بینی بعد از عمل برای بیمار فراهم شده است که یکی از این متدها عمل بینی با قالب کنترلی است.

اگر شما هم متقاضی جراحی زیبایی بینی هستید پیشنهاد می کنیم تا مقاله عمل بینی در تهران و مقایسه قیمت جراحان را مطالعه کنید.

قالب کنترلی چیست؟

عمل بینی با قالب کنترلی به این صورت است که با استفاده از قالب هایی از جنس رزین و توسط پرینترهای سه بعدی، تصویر بینی بعد از عمل ساخته می شود. از این طراحی حین عمل مورد استفاده قرار می گیرد.

عمل بینی با قالب کنترلی
قالب های کنترلی مختص هر فرد است و تنها برای یک نفر ساخته می شود. این قالب ها انواع مختلفی دارند و هر قسمت از آن ها برای بخش خاصی از بینی که قابل تغییر است استفاده می شود.

موارد استفاده از قالب کنترلی

ممکن است بیمار بعد از جراحی از فرم بینی خود راضی نباشد که این می تواند به دلایل مختلف پیش آید از جمله:

ممکن است در زمان مشاوره، پزشک خواسته بیمار را به طور دقیق متوجه نشده باشد و یا حتی ممکن است جراح در حین عمل خواسته بیمار را به خاطر نیاورد و در نهایت نارضایتی وی را به دنبال داشته باشد.

عمل بینی با قالب کنترلی
گاهی اوقات، بیمار بدون در نظر گرفتن تناسب چهره خود، مدل بینی که درخواست می کند با سایر اجزاء صورت همخوانی ندارد.

برای رفع این مشکلات برخی از پزشکان خدمات اسکن سه بعدی را برای بیماران خود فراهم کرده اند تا بیمار قبل از انجام جراحی فرم بینی خود را بعد از اعمال تغییرات ببیند.

عمل بینی با قالب کنترلی

برخی از پزشکان بر این باورند که جراحی بینی با قالب های از پیش ساخته شده ممکن نیست، زیرا در این نوع طراحی تنها ظاهر بیرونی بینی دیده می شود و اجزاء داخلی آن قابل مشاهده نیست.

عمل بینی با قالب کنترلی
در حقیقت تا زمانی که پوست بینی برداشته نشده باشد و اجزای زیر آن به طور مستقیم دیده نشده باشد، جراح نمی تواند تشخیص دقیقی برای تغییرات بعد از عمل به متقاضی بدهد.

 

برای اطلاع از هزینه جراحی توسط بهترین جراحان بینی و دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *