عمل بینی با لیزر

عمل بینی با لیزر در تهران

از آن جایی که لیزر در بسیاری از عمل ها جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده است، بسیاری از مردم تمایل دارند تا عمل بینی با لیزر در تهران را انجام دهند ولی این در حالی است که بسیاری از پزشکان، جراحی بینی با لیزر را فقط یک تبلیغ دانسته اند و آن را یک تیتر تبلیغاتی بیشتر نمی خوانند.

در عمل هایی مانند جراحی پوست و یا چشم چون هزینه عمل به واسطه لیزر کمتر می شود مردم گمان می کنند که جراحی زیبایی بینی را هم می توانند با کمک لیز رانجام دهند، ولی این را باید بدانند که لیزر درعمل بینی هیچ معنایی ندارد.

البته گاهی اوقات در جراحی های بینی از لیزر استفاده می شود ولی نه برای فرم دهی به آن بلکه برای برش پوست بینی است.
حال افرادی که دارای بینی گوشتی هستند بیشتر تمایل به انجام عمل با این روش دارند چرا که تبلیغات جراحی بینی با لیزر بیشتر بر روی پوست های ضخیم و بینی های گوشتی می باشد، که در این تبلیغات کوچک کردن بینی با لیزر را روشی عملی دانسته اند.

عمل بینی با لیزر

شما می توانید برای گرفتن مشاوره رایگان با پزشک مورد نظرتان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

در عمل بینی همان طور که در بالا ذکر شد از لیزر استفاده نمی شود بلکه از آن برای درمان مشکلات پوستی بر روی بینی استفاده می شود. لیزر می تواند با از بین بردن یک لایه سطحی و آسیب دیده بر روی پوست بینی، کلاژن سازی را تقویت کرده و باعث از بین رفتن کک و مک و قرمزی از روی سطح بینی شود.

معایب عمل بینی با لیزر چیست؟
جراحی بینی با لیزر روش تایید نشده ای است، در نتیجه فناوری لیزر اکنون تا جایی که بخواهد روش جایگزینی برای جراحی بینی باشد پیشرفت نکرده است و در بخش استخوانی بینی هیچ تغییراتی ایجاد نمی کند. در نتیجه روش جراحی بینی با لیزر یک روش تایید نشده است.

جهت دریافت مشاوره و یا درخواست ویزیت رایگان توسط پزشک متخصص، می‌توانید با مشاورین ما در بخش پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *