عمل بینی بذون بیهوشی در اصفهان

عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان

سوالی که خیلی از افراد قبل از انجام جراحی از پزشک خود می پرسند، این است که آیا عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان امکان پذیر است؟ این افراد به دلایل مختلف از قبیل: ترس از بیهوشی، نداشتن تجربه خوب از بیهوشی، احساس ناخوشایند بعد از بیهوشی و … ترجیح می دهند تا جراحی رینوپلاستی خود را با بی حسی انجام دهند.

عمل بینی بذون بیهوشی در اصفهان

 

حال در این مقاله به عوارض ناشی از بیهوشی عمومی و همچنین ریسک هایی که در عمل بینی با بی حسی در اصفهان وجود دارد خواهیم پرداخت.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی بینی بدون بیهوشی در اصفهان و دریافت ویزیت اولیه رایگان با پزشک متخصص با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان

در گذشته بیماران به دلیل ترس از بیهوشی و یا تجربه ناخوشایندی که از بیهوشی جراحی های قبلی خود داشته اند ترجیح می دادند تا عمل بینی را با بی حسی موضعی انجام دهند. در اینگونه جراحی ها، پزشک پس از اینکه مواد بی حسی را به نواحی مورد نظر تزریق می کند، بدن بی حس می شود و جراح می تواند تمامی تغییرات لازم را بدون اینکه بیمار درد و یا احساسی نسبت به آن داشته باشد انجام دهد.

عمل بینی بدون بیهوشی

همچنین در حین جراحی داروهای آرام بخش به طور مداوم به بیمار تزریق می شود تا از استرس وی در زمان عمل جلوگیری کند. در نهایت بیمار پس از اتمام جراحی به اتاق ریکاوری منتقل می شود.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی هیچ نگرانی در مورد جراحی بینی با بیهوشی عمومی وجود ندارد و بیمار می تواند با خیالی راحت بای انجام این جراحی اقدام کند.

معمولا پزشکان روش جراحی با بیهوشی عمومی را برای بیماران خود پیشنهاد می کنند. زیرا می توانند در زمانی که بیمار به خوابی آسوده رفته است و بدون هیچ حرکتی، تغییرات لازم را بر روی وی انجام دهند. فقط برای اطمینان خاطر باید به بهترین جراح بینی مراجعه نمایید.

 

مطلب پیشنهادی: عمل بینی قسطی در اصفهان

 

چه زمانی می توان عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان انجام داد؟

زمانی که بینی نیاز به تغییرات در غضروف و استخوان داشته باشد، این امکان وجود ندارد که پزشک بدون بیهوشی عمومی عمل بینی را انجام دهد زیرا ممکن است خطراتی بیمار را تهدید کند.

جراحی بینی بدون بیهوشی زمانی می تواند انجام شود که بیمار دچار بیماری های زمینه ای باشد. در این زمان می توان با بیهوشی موضعی و یا همان بی حسی جراحی را انجام داد.

گاهی اوقات، افرادی که نیاز به جراحی ترمیمی بینی دارند و می خواهند فقط ایرادات کوچکی را رفع کنند، می توانند به صورت بی حسی موضعی این کار را انجام دهند.

این نکته بیسیار حائز اهمیت است که امروزه به دلیل کشف داروهای جدید برای بیهوشی عمومی، افراد دیگر نباید نگران عوارض بعد از عمل جراحی بینی خود باشند.

عمل بینی بذون بیهوشی در اصفهان

همچنین عمل بینی با بیهوشی عمومی برای پزشک جراح بسیار راحت تر است چرا که در این حالت و در زمان جراحی علائم حیاتی بیمار توسط پرسنل اتاق عمل راحت تر کنترل می شود و حرکات و استرس بیمار در زمان انجام جراحی باعث حواس پرتی پزشک نمی شود.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و گرفتن ویزیت اولیه رایگان از پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

مزایا و معایب جراحی بینی بدون بیهوشی عمومی

مزیت های عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان می توند به صورت زیر باشد:

 • مدت زمان کوتاه تر در جراحی بینی بدون بیهوشی
 • تورم و کبودی کمتر در این روش نسبت به جراحی با بیهوشی عمومی
 • برش های پوستی کمتری دارد(در برخی از این روش ها هیچگونه برش پوستی ندارد)

مزایا و معایب جراحی بینی بدون بیهوشی

معایب روش جراحی بینی بدون بیهوشی

 • در این روش نمی توان بر روی اندازه بینی مانور داد
 • امکان حرکت بیمار در زمان جراحی و حواس پرتی پزشک
 • عدم استفاده از این روش برای انجام جراحی های گسترده تر
 • عدم رفع مشکلات ساختاری و تنفسی در این روش

 

هزینه عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان چقدر است؟

هزینه جراحی بینی بدون بیهوشی بر اساس راهکاری و روشی که برای انجام آن انتخاب می شود متفاوت است. یکی از این روش ها جراحی بینی با لیزر در اصفهان است که جز عمل بینی بدون جراحی در اصفهان محسوب می شود. علاوه بر این، قیمت عمل بینی بدون بیهوشی می تواند بر اساس عوامل مختلفی افزایش و یا کاهش یابد، که از جمله آنها به موارد زیر اشاره می کنیم:

 • هزینه دستمزد جراح
 • هزینه کلینیک و یا اتاق عمل
 • هزینه داروهای بیهوشی
 • هزینه آزمایشات لازم

هزینه جراحی بینی با بی حسی

بیمار برای اینکه از قیمت نهایی و دقیق جراحی خود اطلاع داشته باشد باید به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه کند تا پس از معاینه و بررسی شرایط بیمار، هزینه را اعلام کنند.

 

برای اطلاع از هزینه عمل بینی بدون بیهوشی و گرفتن ویزیت اولیه رایگان از پزشک متخصص با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

۲ نظر

 1. مطالب بسیار خوب و امیدوار کننده است که با بی حسی میتوان بینی بیمار را عمل نمایند

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   خوشخالیم که این مطب برای شما مفید واقع شده دوست عزیز، بله امروزه می‌توان بدون نیاز به بیهوشی و تنها با بی حسی عمل بینی را انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.