عمل بینی بذون بیهوشی در اصفهان

عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان

آیا انجام عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان امکان پذیر است؟

این سوالی است که خیلی از افراد به دلایل مختلفی به دنبال پاسخ آن هستند و ترجیح می دهند که جراحی بینی خود را بدون بیهوشی عمومی انجام دهند.

حال در این مقاله به عوارض ناشی از بیهوشی عمومی و همچنین ریسک هایی که در عمل بینی با بی حسی در اصفهان وجود دارد خواهیم پرداخت.

در سال های قبل عمل های جراحی همراه با بیهوشی عمومی بین افراد متدوال تر بود و بیمار هیچ گونه نگرانی در این زمینه نداشت اما امروزه افراد به دلیل ترس از بیهوشی ترجیح می دهند جراحی خود را بدون بیهوشی انجام دهند، زیرا ممکن است بعد از بیهوشی و عمل خاطره ی خوشی از زمان جراحی خود به یاد نداشته باشند.

عمل بینی بذون بیهوشی در اصفهان

 

امروزه افراد می توانند عمل های خود را به صورت بی حسی انجام دهند تا از ترس و نگرانی آن ها از بیهوشی حین عمل کاسته شود.

روش جراحی بدون بیهوشی هم مانند سایر عمل ها دارای مزایا و معایبی است که بیمار قبل از انجام عمل باید اطلاعات کافی نسبت به آن کسب کند.

 

مطلب پیشنهادی: عمل بینی قسطی در اصفهان

 

چه زمانی می توان عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان انجام داد؟

زمانی که بینی نیاز به تغییرات در غضروف و استخوان داشته باشد، این امکان وجود ندارد که پزشک بدون بیهوشی عمومی عمل بینی را انچام دهد زیرا ممکن است خطراتی بیمار را تهدید کند.

جراحی بینی بدون بیهوشی زمانی می تواند انجام شود که بیمار دچار بیماری های زمینه ای شده باشد. در این زمان میتوان با بیهوشی موضعی و یا همان بی حسی جراحی را انجام داد.

گاهی اوقات نیز برای افرادی که نیاز به جراحی ترمیمی بینی دارند و می خواهند فقط ایرادات کوچکی را رفع کنند می توانند به صورت بی حسی موضعی این کار را انجام دهند.

این نکته بیسیار حائز اهمیت است که امروزه به دلیل کشف داروهای جدید برای بیهوشی عمومی، افراد دیگر نباید نگران عوارض بعد از عمل جراحی بینی خود باشند.

عمل بینی بذون بیهوشی در اصفهان

همچنین عمل بینی با بیهوشی عمومی برای پزشک جراح بسیار راحت تر است چرا که در این حالت و در زمان جراحی علائم حیاتی بیمار توسط پرسنل اتاق عمل راحت تر کنترل می شود و حرکات و استرس بیمار در زمان انجام جراحی باعث حواس پرتی پزشک نمی شود.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و گرفتن ویزیت اولیه رایگان از پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

مطلب پیشنهادی: جراحی بینی ارزان در اصفهان

مطلب پیشنهادی: عمل بینی عروسکی و طبیعی در اصفهان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *