عمل بینی بدون بیهوشی در مشهد

عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان : تجربه عمل بینی با بی حسی

عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان می‌تواند بر اساس دلایل مختلفی همچون ترس از بیهوشی، نداشتن تجربه خوب از بیهوشی، احساس ناخوشایند بعد از عمل با بیهوشی و …. توسط بیمار ترجیح داده شود. به طور قطع این نوع جراحی با عوارض و یا حتی مزایایی همراه می‌باشد که قبل از اقدام به انجام آن بایستی آگاهی لازم در خصوص این نوع عمل را به دست آورید.

ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد عمل بینی با بی حسی در اصفهان بیشتر توضیح بدهیم و اطلاعات مرتبط با این موضوع را در اختیار شما نیز قرار بدهیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید:

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان با کارشناسان ما در پزشک ۲۴ در تماس باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی

 

عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان

در گذشته برخی از بیماران به دلیل تجربه ناخوشایندی که از جراحی‌های خود با بیهوشی عمومی داشتند، ترجیح می‌دادند تا از بی حسی برای انجام عمل خود استفاده کنند. عمل بینی بدون بیهوشی (با بیحسی) به صورت زیر انجام می‌گیرد:

 • جراح برای انجام جراحی و اعمال تغییرات بر روی بینی، به جای استفاده از داروی بیهوشی از بی حس کننده موضعی در بینی و نواحی اطراف آن استفاده می‌کند.
 • از این رو پزشک می‌تواند به راحتی تمامی تغییرات لازم را بر روی بینی اعمال کند بدون اینکه بیمار هیچ گونه درد و یا ناراحتی احساس نماید.
 • علاوه بر تزریق داروی بی حسی در زمان عمل، داروهای آرام بخش نیز به صورت مداوم در طی جراحی برای بیمار تزریق می‌شود تا وی را از هر گونه استرس و اضطرابی دور نگه دارد.

عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان

امروزه با پیشرفتی که در علم و تکنولوژی مشاهده می‌شود می‌توانید دریابید که نیازی به هیچ گونه احساس ترس و یا نگرانی در مورد داروهای بیهوشی وجود ندارد و بیمار می‌تواند با خیالی آسوده برای انجام جراحی بینی خود اقدام نماید.

از آنجایی که در زمان بیهوشی عمومی بیمار هیچ گونه حرکتی نخواهد داشت، پزشکان ترجیح می‌دهند تا عمل بینی را با کمک بیهوشی عمومی انجام بدهند تا بتوانند به راحتی تمامی تغییرات لازم را بر روی بینی پیاده کنند. انتخاب بهترین جراح بینی در اصفهان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

 

مقاله پیشنهادی
کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی اصفهان

 

کاندیدای مناسب جراحی بینی با بی حسی

عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان را نمی‌توان برای تمامی بیماران و در شرایط مختلفی انجام داد. از این رو در ادامه به توضیح شرایط مناسب برای انجام این جراحی پرداخته شده است:

زمانی که بینی نیاز به تغییرات گسترده در غضروف و استخوان داشته باشد، این امکان وجود ندارد که پزشک بدون بیهوشی عمومی عمل بینی را انجام دهد زیرا ممکن است خطراتی بیمار را تهدید کند.

جراحی بینی با بیهوشی عمومی

جراحی بینی بدون بیهوشی زمانی انجام می‌پذیرد که بیمار دچار بیماری‌های زمینه‌ای و شرایط خاصی باشد. در این مواقع با بررسی شرایط جسمی بیمار و نظر پزشک می‌توان جراحی بینی را با کمک بی حسی موضعی انجام داد.

گاهی اوقات، افرادی که نیاز به جراحی ترمیمی بینی دارند و می‌خواهند تنها ایرادات کوچکی را رفع نمایند، می‌توانند با کمک عمل بینی بدون بیهوشی این کار را انجام بدهند.

این نکته بسیار حائز اهمیت است که امروزه به دلیل کشف داروهای جدید برای بیهوشی عمومی، افراد دیگر نباید نگران عوارض بعد از عمل جراحی بینی خود باشند.

 

مزایا و معایب جراحی بینی بدون بیهوشی عمومی

از مزایای عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عوارض ناشی از بیهوشی مانند تهوع و یا استفراغ در این عمل وجود ندارد.
 • در برخی مواقع انجام این جراحی می‌تواند در مطب پزشک متخصص صورت گیرد.
 • مدت زمان جراحی بینی بدون بیهوشی کوتاه‌تر از عمل بینی با بیهوشی عمومی است.
 • به دلیل عدم نیاز به تغییرات گسترده در این جراحی میزان برش‌های لازم کمتر می‌باشند.

و اما از معایب جراحی بینی با بی حسی موضعی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در این روش نمی‌توان بر روی اندازه بینی مانور بسیاری داد.
 • امکان حرکت بیمار در زمان جراحی و حواس پرتی پزشک وجود دارد.
 • استفاده از این روش برای انجام تغییرات گسترده در جراحی بینی امکان پذیر نیست.

 

هزینه عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان چقدر است؟

هزینه عمل بینی برای تمامی افراد یکسان نیست و بر اساس خواسته‌ها و همچنین شرایط بیمار می‌تواند متفاوت باشد، از این رو نمی‌توان قیمت ثابت و یکسانی را برای تمامی افراد در نظر گرفت. هزینه عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان با توجه به فاکتورهایی تعیین می‌گردد که بر روی این قیمت تاثیرگذار هستند. برخی از این عوامل موثر بر قیمت جراحی به شرح زیر می‌باشند:

 • هزینه دستمزد جراح
 • هزینه پرسنل اتاق عمل
 • هزینه کلینیک یا بیمارستان
 • هزینه داروهای بی حسی
 • هزینه آزمایشات قبل عمل
 • وجود مشکلات تنفسی
 • نوع عمل جراحی بینی
 • منطقه جغرافیایی
 • سن بیمار

عوامل موثر بر هزینه عمل بینی سال 1401

برای اینکه بتوانید از قیمت نهایی و دقیق عمل بینی خود اطلاع داشته باشید بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایید تا پس از انجام بررسی و معاینات لازم هزینه عمل به شما اطلاع داده شود.

 

بهترین جراح بینی بدون بیهوشی در اصفهان

بهترین دکتر عمل بینی با بی حسی در اصفهان کسی است که دارای ویژگی و خصوصیات بارزی باشد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • از اخلاق حرفه‌ای برخوردار باشد.
 • دارای مدرک و تخصص لازم باشد.
 • تجربه و سابقه کافی داشته باشد.
 • از علم روز دنیا آگاهی داشته باشد.
 • از علم هنر در عمل‌های خود استفاده کند.
 • سلامت بیمار را در اولویت کار خود قرار بدهد.

برای اینکه یک جراح با چنین خصوصیاتی را پیدا کنید می‌توانید از تجربیات دوستان و آشنایان خود کمک بگیرید، در اینترنت جست و جو کنید و نظرات سایر افراد را مطالعه نمایید و همچنین می‌توانید به صورت حضوری به مطب پزشک مراجعه نمایید و نمونه کارهای وی را از نزدیک مشاهده کنید.

برای رسیدن به نتیجه ایده آل از عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان باید به بهترین جراح بینی مراجعه نمایید تا با تجربه و تخصص خود در این زمینه بهترین نتیجه را برای شما فراهم آورد.

 

فیلم عمل بینی بدون بیهوشی

در این بخش از مقاله می‌توانید فیلمی از عمل بینی با بی حسی را مشاهده نمایید:

 

جراحی بینی با بیهوشی بهتر است یا بی حسی؟

با توجه به مزایا و معایب ذکر شده برای عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان می‌توان متوجه شد که هر کدام از این جراحی‌ها می‌تواند مزایا و یا عوارضی را به دنبال داشته باشد. از این رو انتخاب نوع جراحی با توجه به شرایط بیمار و نظر پزشک متخصص پس از انجام معاینات لازم صورت می‌گیرد.

جراحی بینی با بی حسی در اصفهان

معمولا پزشکان توصیه می‌کنند که جراحی بینی با کمک بیهوشی عمومی صورت بگیرد، چرا که در این نوع جراحی امکان اعمال تغییرات گسترده‌تر وجود دارد و علاوه بر این، به دلیل عدم تحرک بیمار در زمان جراحی پزشک تمرکز بیشتری بر روی عمل خواهد داشت.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تجربه عمل بینی با بی حسی می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید:

مشاوره رایگان

 

انواع روش‌های جراحی بینی بدون بیهوشی

عمل بینی بدون بیهوشی و یا با بی حسی موضعی می‌تواند علاوه بر انجام جراحی بینی و اعمال تغییرات بسیار کوچک بر روی بینی مانند عمل سرپایی پره‌های بینی در اصفهان و یا تیپ پلاستی (عمل نوک بینی)، با کمک روش‌های مختلفی همچون عمل بینی با لیزر، عمل بینی با فیلر، تزریق چربی، اعمال تغییرات بینی با نخ و …. صورت گیرد.
این روش‌ها ممکن است در کوتاه مدت بیمار را به نتیجه ایده آل خود برساند اما پس از گذشت مدت زمانی تاثیر آن کاملا از بین خواهد رفت و فرد بایستی برای ترمیم مجدد اقدام نماید.

عمل بینی بدون بیهوشی

گاهی اوقات این راهکارها ممکن است عوارض بسیاری را به دنبال داشته باشند به گونه‌ای که بیمار مستلزم به انجام جراحی بینی و پرداخت هزینه چندبرابر شود.

 

منبع: پزشک ۲۴، wikipedia

۴ نظر

 1. مطالب بسیار خوب و امیدوار کننده است که با بی حسی میتوان بینی بیمار را عمل نمایند

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   خوشخالیم که این مطب برای شما مفید واقع شده دوست عزیز، بله امروزه می‌توان بدون نیاز به بیهوشی و تنها با بی حسی عمل بینی را انجام داد.

 2. عمل بینی بدون بیهوشی هم انجام میشه؟ من ساکن اصفهان هستم میخوام با بیحسی عمل کنم امکان داره؟ خیلی میترسم از عمل ااخه

  • پشتیبان سایت 2

   با سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز عمل بینی با بی حسی در اصفهان برای بینی هایی استفاده می‌شود که نیاز به تغییرات خیلی جزئی دارند. زیرا در عمل بینی با بیهوشی عمومی جراح می‌تواند به طور کامل به ساختار داخلی بینی دسترسی داشته باشد و تغییرات لازم را اعمال کند ولی در روش عمل بینی بدون بیهوشی اصفهان فقط می‌توان تغییرات خیلی محدود ایجاد کرد. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی بدون بی هوشی در اصفهان از طریق راه‌های ارتباطی داخل متن مقاله با مشاورین پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.