عمل بینی بدون جراحی و انواع روش های آن

امروزه افراد بسیاری به دنبال زیباتر شدن چهره خود هستند. یکی از عمل های زیبایی که این روزها رواج بسیاری پیدا کرده است، عمل زیبایی بینی می باشد. از آنجایی که برخی از افراد ترس از بیهوش شدن و جراحی دارند به دنبال روش هایی برای انجام عمل بینی بدون جراحی می باشند. اما آیا این روش ها می تواند جایگزینی برای جراحی بینی شود؟

از این رو، در این مقاله قصد داریم تا به بررسی روش های فرم دهی بینی بدون جراحی بپردازیم.

فرم دهی بینی بدون جراحی

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی بینی و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با پزشک متخصص، می‌توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشد:

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی بدون جراحی به چه صورت است؟

متدهای اصلاح فرم بینی بدون جراحی را می توان از روش های زیبایی برای فرم دهی بینی و اصلاح آن در نظر گرفت، زیرا افراد به دنبال راه های کم خطر برای انجام عمل های زیبایی خود هستند.

از روش های عمل بینی بدون جراحی می توان به لیفت بینی، لیزر، تزریق ژل و یا فیلر اشاره کرد. این روش ها ممکن است در کوتاه مدت نتیجه مطلوبی را برای متقاضی فراهم کند اما ماندگار نیستند و پس از گذشت مدت زمانی خاصیت خود را به صورت کامل از دست می دهند. همچنین ممکن است فرم بینی بعد از مدتی از حالت اولیه خود نیز خارج شود، به همین علت باید گفت که انجام تکنیک های عمل بینی بدون جراحی ریسک بالایی دارد.

عمل بینی بدون جراحی

 

عمل زیبایی بینی تنها روش برای فرم دهی دائمی به بینی است که عوارض بسیار کمی نیز دارد و همچنان بین متقاضیان از محبوبیت خاصی برخوردار است.

 

عمل زیبایی بینی بدون جراحی مناسب چه کسانی است؟

  • این نوع عمل بینی مناسب افراد با قوز بسیار کم و یا متوسط است و به این وسیله امکان رفع آن وجود دارد.
  • برای بینی هایی که یک تو رفتگی کمی داشته باشد.
  • بینی هایی که قرینگی در قسمت نوک بینی ندارند.
  • این روش را می توان برای اصلاح ایرادات بعد از عمل نیز استفاده کرد.

 

عمل بینی بدون جراحی

 

فرم دهی بینی بدون جراحی مناسب چه کسانی نیست؟

  • افراد با بینی های بسیار بزرگ و گوشتی
  • افراد دارای انحراف در تیغه بینی
  • افراد با افتادگی شدید در بینی
  • افراد با بینی های قوزدار

 

انواع روش های اصلاح بینی بدون عمل

روش های مختلفی برای انجام اینکار وجود دارد از جمله: فیلر بینی، لیزر، تزریق ژل و چربی، لیفت بینی و …. که برخی از این روش ها را در زیر به صورت مختصر توضیح داده ایم.

تزریق فیلر: یکی از روش های بدون جراحی تزریق فیلر است که روشی بسیار ساده و کم هزینه برای فرم دهی به بینی می باشد. تزریق ژل به بیهوشی و مراقبت های بعد از آن احتیاجی ندارد.

فرم دهی بینی با فیلر

 

لیفت با نخ: لیفت با نخ برای فرم دهی بینی نسبت به تزریق ژل کارآمدتر بوده و ماندگاری بیشتری دارد. در این روش امکان فرم دهی برای بینی فرد وجود دارد. همچنین از این روش برای ترمیم نواقص بینی بعد از عمل زیبایی بینی و اصلاح و یا تغییرات در بینی استفاده می شود.

 

لیفت بینی با نخ

 

پلاسما جت: پلاسما جت، روشی بدون استفاده از بیهوشی، تیغ و برش است که توسط آن پوست از حالت جامد به گاز تبدیل شده و باعث جمع شدن ناحیه مورد نظر می شود. در واقع این روش باعث جلوگیری از افتادگی در قسمت های مختلف پوست می شود.

 

اصلاح فرم بینی با پلاسما جت

 

هزینه فرم دهی بینی بدون جراحی

هزینه لیفت بینی بدون جراحی به شرایط متفاوتی بستگی دارد. در واقع برای اطلاع از هزینه دقیق روش های فرم دهی بینی بدون عمل، بایستی به صورت حضوری به پزشک مورد نظر مراجعه کنید تا با بررسی نوع بینی و همچنین انتخاب روش مورد نظر برای انجام این کار هزینه دقیق تعیین شود.

هزینه عمل بینی بدون جراحی

 

جهت دریافت مشاوره و یا درخواست ویزیت اولیه رایگان توسط پزشک متخصص، می‌توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *