عمل بینی و سانترال لب همزمان؛ مزایا و عوارض آن

عمل بینی و سانترال لب همزمان یکی از جراحی‌های زیبایی است که اکثر زیباجویان امروز انجام می‌دهند. از مزایای عمل لیفت لب همزمان با عمل بینی می‌توان به کاهش هزینه اتاق عمل و ایجاد تناسب بینی و لب در یک جراحی اشاره کرد. در این مقاله به طور کامل در مورد جزئیات این دو جراحی زیبایی صحبت شده است.
عمل بینی و سانترال لب همزما
فهرست مطالب

عمل بینی و سانترال لب همزمان امروزه رواج پیدا کرده است که می‌توان در صورت داشتن شرایط هر دو عمل با هم انجام شود. عمل بینی همزمان با لیفت لب مزایای زیادی دارد و در طی یک جراحی پزشک می‌تواند بهترین فرم بینی و لب را برای شما ایجاد کند.
اگر تمایل دارید در مورد عمل بینی و سانترال لب همزمان، مزایا و عوارض آن، هزینه عمل همزمان بینی با لیفت لب و مراقبت‌های آن اطلاع داشته باشید. تا انتهای این مقاله از پزشک 24 همراه ما باشید:

 

برای رزرو نوبت با بهترین جراح بینی در شهر خود، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

سانترال لب همراه با عمل بینی

یکی از عمل های رایج چند سال اخیر در حوزه زیبایی، عمل بینی همزمان با سانترال لب یا همان لیفت لب است. در عمل بینی جراح به تغییر شکل و فرم بینی پرداخته و مطابق با سلیقه و نظر شما بهترین مدل را برای شما به وجود می‌آورد. عمل سانترال لب یا همان لیفت لب به جراحی زیبایی گفته می‌شود که در آن جراح برش‌هایی در ناحیه کلوملا ایجاد کرده و اقدام به بالا بردن لب می‌کند. بنابراین این دو عمل زیبایی بینی و لیفت لب را می‌توان همزمان و با یک بیهوشی عمومی انجام داد.

قبل و بعد عمل بینی و سانترال لب
قبل و بعد عمل بینی و سانترال لب

 

مزایای انجام سانترال لب همراه با عمل بینی

اگر عمل بینی و سانترال لب همزمان انجام شود مزایای بسیاری دارد. از جمله:

 • در یک عمل برش‌های یکسان انجام شده که فرد درد و خونریزیی کمتری خواهد داشت.
 • به لحاظ مالی و هزینه عمل بینی مقرون به صرفه خواهد بود.
 • با توجه به نوع بینی، لب و همچنین فرم صورت بهترین شکل بینی و لیفت لب برای شما توسط پزشک انجام خواهد شد.
 • به دلیل انجام دو عمل زیبایی همزمان دوره نقاهت کوتاه‌تر می‌باشد. اگر بین این دو جراحی فاصله باشد شما مجبور به رعایت مراقبت‌های بعد عمل در دو نوبت هستید.

برای رزرو نوبت با بهترین دکتر عمل بینی شهر خود، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

مراقبت های عمل بینی با سانترال لب

به دلیل انجام دو جراحی زیبایی همزمان باهم، رعایت نکات مراقبتی بعد عمل بینی بسیار اهمیت دارد. بنابراین رعایت موارد زیر برای کاهش دوره نقاهت و سرعت روند بهبود الزامی است:

 • در صورت داشتن درد و کبودی در روزهای اول از کمپرس سرد استفاده کنید.
 • تا 2 ماه اول بعد جراحی بینی و سانترال لب از انجام فعالیت سنگین ورزشی خودداری کنید.
 • در صورت داشتن خونریزی شدید باید حتما به پزشک خود مراجعه کنید.
 • رعایت نکات تغذیه و خوردن غذاهای نرم و سبک در هفته اول بعد جراحی الزامی است تا به ناحیه بینی و لب فشار وارد نشود.
 • در روزهای اول بعد عمل بینی و سانترال لب از غذاهای ادویه‌دار و پرنمک استفاده نکنید.
 • استراحت مطلق در هفته اول بعد عمل بینی و سانترال لب در تسریع روند بهبودی موثر است.
  مراقبت های عمل بینی با سانترال لب
  مراقبت های عمل بینی با سانترال لب

   

مقاله پیشنهادی: بهترین جراح لیفت لب در تهران

 

عوارض سانترال لب همراه با عمل بینی

تمام جراحی‌های زیبایی ممکن است با عوارض کوتاه مدت همراه باشد. همچنین برای کاهش عوارض ناشی از عمل زیبایی انتخاب پزشک حاذق و باتجربه اهمیت زیادی خواهد داشت. برای کاهش عوارض ناشی از عمل بینی و سانترال لب همزمان باید موارد زیر را در نظر گرفت:

 • انتخاب پزشک متخصص و حاذق جراحی بینی اهمیت زیادی در نتیجه نهایی و کاهش عوارض دارد.
 • قبل عمل بینی همزمان با سانترال لب باید با پزشک خود در مورد شرایطی که دارید مشورت کنید و در صورت دارا بودن شرایط عمل را انجام دهید.
 • اگر پزشک مهارت و تجربه کافی در این زمینه نداشته باشد ممکن است این دو عمل همزمان برای فرد سنگین باشد و با دوره نقاهت طولانی روبرو شود.
 • برای انجام سانترال لب باید در انتخاب پزشک خود دقت کنید، زیرا ممکن است پزشک شما در صورت نداشتن تجربه لب را بیش از حد به بالا کشیده و تقارن صورت بهم بریزد.
 • در صورت نداشتن تجربه جراح ممکن است به عصب‌های صورت در حین عمل آسیب برسد.

بنابراین مهم‌ترین نکته عمل بینی همزمان با سانترال لب، انتخاب پزشک با تجربه و ماهر است. سامانه مشاوره و نوبت دهی پزشک 24 به شما در زمینه انتخاب پزشک شهرتون کمک می‌کند. برای دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت عمل بینی همزمان با سانترال لب می‌توانید از طریق لینک زیر با مشاورین پزشک 24 ارتباط برقرار کنید.

برای رزرو نوبت با بهترین جراح بینی در شهر خود، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

سخن نهایی

در این مقاله از پزشک 24، به طور کامل در مورد عمل سانترال لب همراه عمل بینی، مزایای هم زمان بودن جراحی زیبایی بینی با لیفت لب، مراقبت‌های پس از ان و عوارض ناشی از همزمان بودن عمل بینی با لیفت لب به طور کامل صبحت شد.
اگر تجربه یا سوال در مورد موضوع عمل بینی همزمان با سانترال یا لیفت لب دارید می‌توانید در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید تا در اولین فرصت به شما پاسخ داده شود.

 

انتخاب بهترین جراح بینی و سانترال لب

انتخاب بهترین جراح بینی و سانترال لب اهمیت زیادی در نتیجه جراحی دارد. سامانه مشاوره و نوبت دهی پزشک 24 بهترین جراحان را با توجه به نوع بینی، شهر و بودجه شما معرفی می‌کند. برای دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت از طریق لینک زیر با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید.

 

برای رزرو نوبت با بهترین جراح بینی و دکتر سانترال لب، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

سوالات متداول

1- ایا عمل بینی و لیفت لب همزمان امکان دارد؟

بیشتر زیباجویان برای صرفه‌جویی در هزینه اتاق عمل و یکی شدن دوران نقاهت عمل بینی را همزمان با سانترال یا همان جراحی لیفت لب انجام می‌دهند.

2- ایا جراحی همزمان عمل بینی با سانترال لب درد دارد؟

خیر، هر دو عمل بینی و سانترال لب با بیهوشی انجام شده و در زمان جراحی دردی احساس نخواهید کرد. در صورت داشتن درد پس از جراحی می‌توانید با دستور پزشک از مسکن استفاده کنید.

3- هزینه جراحی همزمان عمل بینی با لیفت لب چقدر است؟

هزینه عمل همزمان بینی با لیفت لب به عوامل مختلف از جمله میزان دستمزد جراح، نوع بینی، روش جراحی، محل جراحی (کلینیک یا بیمارستان خصوصی) بستگی دارد که معمولا از 30 میلیون تومان شروع می‌شود.

4- ایا سانترال لب بعد از عمل بینی قابل انجام است؟

بله، در صورتی که تمایل داشتید دو جراحی را جدا انجام دهید می‌توانید پس از عمل بینی اقدام به انجام لیفت لب یا همان سانترال کنید.

 

منبع: ncbi

پزشک۲۴ مرجع تخصصی عمل زیبایی بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *