کوچک کردن بینی با لیزر در شیراز

کوچک کردن بینی با لیزر در شیراز تنها برای کسانی توصیه می شود که به دنبال تغییرات زیادی در بینی خود نیستند. در صورتی که شما از سلامت جسمی کاملی برخوردار هستید و همچنین خواسته های منطقی از نتیجه جراحی بینی خود با دارید، شما می توانید عمل بینی با لیزر را انجام دهید.
عمل بینی با لیزر را می توان با هدف بهبود عملکرد تنفسی بیمار و یا اصلاح ظاهر بیمار انجام داد.

مطلب پیشنهادی: بهترین جراح بینی شیراز چه کسی است؟

سن مناسب برای جراحی بینی

بسیاری از جراحان سن مناسب عمل بینی را برای دختران و پسران دوره بعد از نوجوانی و رسیدن به شکل نهایی بینی می باشد. زیرا در سن کمتر، نتیجه جراحی ممکن است رضایت بخش نباشد و یا اینکه بعد از گذشت مدت زمانی بینی دچار تغییر شکل شود.

کوچک کردن بینی با لیزر در شیراز

از مزایای کوچک کردن بینی با لیزر برای افراد می توان به رسیدن تعادل در فرم بینی، افزایش اعتماد  به نفس و حتی بهبود عملکرد در بینی اشاره کرد.

 

ارتباط با مشاورین

 

آمادگی قبل از انجام جراحی بینی

جراح برای بیمار اقداماتی را توصیه می کند که باید قبل از اقدام به عمل بینی آن ها را به درستی انجام دهد. این ملزومات می تواند شامل، غذاهای مصرفی بیمار، عدم استغمال دخانیات، مصرف و یا عدم مصرف برخی از داروها و ویتامین ها و …. باشد که برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب بسایر حائز اهمیت است.

عمل بینی با لیزر در شیراز

این عمل هم می تواند به صورت بیهوشی عمومی و هم با بیحسی موضعی انجام شود. اگر فرد تمایل به انجام جراحی با بی حسی داشته باشد با نشستن بر روی صندلی که شبیه به صندلی دندان پزشکی است، پزشک مواد بیهوشی را به داخل بینی فرد بیمار اسپری می کند.
بعد از بی حسی، پزشک به مدت ۴۵ دقیقه بر روی بینی بیمار لیزر را انجام می دهد به این صورت که لایه های ضخیم تر پوست بینی را می تراشد.
این نوع جراحی باعث می شود تا در بینی فرد تقارن برقرار شود و همچنین ایرادات و نواقص جزئی ظاهر بیمار رفع می گردد. این کار می تواند به عمنلکرد تنفسی بیمار نیز کمک کند.

کوچک کردن بینی با لیزر در شیراز

بعد از گذشت ۷ الی ۱۰ روز از جراحی، بیمار می تواند به راحتی در مکان های عمومی ظاهر شود. برای رسیدن به نتیجه اصلی بایستی چند هفته تا چند ماه صبر کنند تا بینی به طور کامل بهبود یابد.

این را باید بدانید که اگر بینی شما نیاز به تغییرات گسترده تری دارد نمی توانید از این روش برای به دست آوردن نتیجه مطلوب از بینی خود برسید.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از عمل های زیبایی بینی و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان از پزشک مورد نظر خود با ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دوران نقاهت و بهبودی بعد از عمل بینی

بسیاری از بیماران می توانند بعد از گذشت دو روز از جراحی بینی به کارهای عمومی بپردازند و فقط باید از فعالیت ها و تحرکات سنگین خودداری کنند.
بعد از کوچک کردن بینی با لیزر در شیراز، شما باید از کرم ها و پمادهای مرطوب کننده استفاده کنید تا از خشکی پوست جلوگیری کند و بینی شما را مرطوب نگه دارد.

جراح شما تمامی توصیه های لاازم و اقدامات بعد و قبل از جراحی را برای شما بیان می کند تا به بهوبدی سریع تر و دوره نقاهت کوتاه تر شما کمک نماید. به مدت چند ماه از ضره خوردن و در معرض مستقیم خورشید رار گرفتن خودداری نمایید.

عوارض جانبی بعد از کوچک کردن بینی با لیزر

ممکن است به مدت چند روز بعد از عمل بینی، اطراف چشم ها و بینی کمی متورم و کبود شود. همچنین در موراد نادر تری امکان خونریزی و گرفتگی عظلات بینی هم وجود دارد.

امکان نتیجه نامطلوب از جراحی بینی و نیاز به ترمیم دوباره و انجام جراحی تکمیلی از عوارض این نوع جراحی می باشد.

 

شما می توانید نظرات و تجربیات خود را در مورد عمل زیبایی بینی با کمک لیزر را در قسمت دیدگاه صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *