عمل بیتی بازیگران در تهران

عمل بینی بازیگران در تهران

یکی از رایج ترین و شایع ترین جراحی های زیبایی، عمل بینی بازیگران در تهران است که خیلی از مواقع سوژه خبری برخی از رسانه ها هم شده اند. در بیش تر مواقع این عمل با هدف زیباتر شدن و داشتن ظاهری متناسب بین آن ها رایج شده است.

قبل و بعد از انقلاب هم بسیاری از بازیگران زن دغدغه معروف شدن در سینما را داشتند در نتیجه تصمیم گرفتند که با کمی تغییر و با انجام جراحی فرم صورتشان را برای مخاطب قابل پذیرش تر کنند. البته برخی از این جراحی ها در آن دوره برای رفع نواقص و کوچک کردن بینی بوده است.

اما اکنون این جراحی از دلیل اصلی خود خارج شده و بازیگران جوان تر هم که بینی شان هیچ ایرادی نداشته است این عمل را انجام می دهند.

عمل بینی بازیگران تهران 1

 

مطلب پیشنهادی: جراحی بینی در بیمارستان امیراعلم تهران

مطلب پیشنهادی: عمل بینی با قالب کنترلی در تهران

 

عمل بینی بازیگران در تهران

از آنجا که چهره و عمل بینی بازیگران در تهران مربوط به بخشی از حرفه و شغل آن ها می شود در نتیجه این افراد برای عمل بینی خود به دنبال متخصصان با تجربه و سابقه حرفه ای می روند، چرا که تجربه و سابقه پزشک متخصص می تواند تاثیر به سزایی در نتیجه عمل داشته باشد.

امروزه روش های بسیاری برای اصلاح نواقص صورت وجود دارد که می تواند زیبایی چهره فرد را دو چندان کند، بنابراین بازیگران به دنبال این روش ها به خصوص جراحی بینی در تهران هستند.
برخی پزشکان بر این عقیده اند که زمانی یک عمل بینی موفقیت آمیز است که مدل بینی با توجه به اسکلت و ساختار صورت انتخاب شود. ممکن است یک بینی مصنوعی با ساختار غیر طبیعی تاثیر معکوس بر فرم صورت داشته باشد.

عمل بینی بازیگران در تهران 2

 

انتخاب مناسب متخصص عمل بینی

همان طور که در مقالات پیشین گفته شد، شما می توانید با یک انتخاب درست و به جا نتیجه مطلوب و رضایت مندی را از عمل خود داشته باشید. گاهی اوقات یک فرد تنها مبنای خود را هزینه عمل زیبایی بینی قرار می دهد و ممکن است در نهایت از نتیجه کار راضی نباشد.

هر عمل بینی ممکن است زیبا و متناسب با چهره در نیاید مگر اینکه در کنار هنر پزشکی، با فرهنگ ایرانی و واکنش عرفی جامعه سازگار باشد. چه برای درمان انحراف و پولیپ بینی و چه برای زیبایی و تناسب چهره، عمل بینی حتما باید به دست یک پزشک کار بلد انجام شود. انتخاب جراح برتر بینی در تهران که به ساختار بینی، تناسب صورت با بینی و واکنش های فیزیکی و روحی شما با این تغییرات آشنایی دارد ضروری است.

 

برای انتخاب پزشک خود و مشاوره، شما می توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشد:

ارتباط با مشاورین

 

مطلب پیشنهادی: عمل بینی با لیزر در تهران به چه صورت است؟

مطلب پیشنهادی: عمل بینی ارزان قیمت در تهران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *