عمل بینی بدون بیهوشی

عمل بینی بدون بیهوشی در تهران

عمل بینی بدون بیهوشی در تهران به این صورت است که ماده بی حسی در زیر پوست تزریق شده و بینی و نواحی اطراف آن بی حس می شود ولی در بیهوشی عمومی ماده بیهوشی در رگ فرد تزریق می شود و بیمار به خواب رفته و متوجه عمل بینی خود نمی شود.
همچنین در عمل بینی بدون بیهوشی به فرد داروهای مسکن و آرامش بخش تزریق می شود تا فرد دچار استرس در حین عمل نشود. این عمل در حال حاضر در تهران و شهرستان ها انجام می شود.

آیا امکان دارد برای عمل بینی از بی حسی استفاده شود؟
بیشتر جراحان برای عمل بینی روش بیهوشی عمومی را انتخاب می کنند. اما بعضی از جراحان بسته به شرایط بیمار ممکن است بی حسی را برای عمل زیبایی بینی فرد انجام دهند.
در شرایطی که تغییرات مدنظر برای بینی بیمار اندک باشد ممکن است پزشک روش بی حسی را انتخاب کند ولی اگر عمل بینی فرد طولانی تر باشد قطعا روش بیهوشی عمومی راه حل بهتری است.

عمل بینی بدون بیهوشی

در جراحی بینی با بی حسی فرد ممکن است تمام فشارهای وارد شده و حتی لرزش هایی که به بینی او وارد می شود را حس کند و این تجربیات برای یک فرد عاذی سخت و ناخوشایند باشد. علاوه بر این لازم است که دکتر جراح در حین انجام عمل راحت باشد و بر روی فرایند جراحی تمرکز کامل داشته باشد.

بنابراین با توجه به موارد ذکر شده روش بی حسی تنها در موارد خاصی امکان پذبر است بهتر است تا جایی که امکان دارد برای انجام عمل زیبایی خود از روش بیهوشی عمومی استفاده کنید تا احساس آراماش بیشتری داشته باشید. امروزه با استفاده از داروهای بیهوشی پیشرفته جای هیچ نگرانی از عوارض این داروها نیست.
علاوه بر این در تمام طول عمل دکتر بیهوشی کاملا علاوم حیاتی بیمار را بررسی می کند.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که از انجام عمل بینی ترس دارید، با کارشناسان ما ارتباط بگیرید تا راهنمایی های لازم به شما انجام شود:

ارتباط با مشاورین

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *