عمل بینی بدون بیهوشی

عمل بینی بدون بیهوشی در تهران

عمل بینی بدون بیهوشی در تهران به این صورت است که ماده بی حسی در زیر پوست تزریق شده و بینی و نواحی اطراف آن بی حس می شود ولی در بیهوشی عمومی ماده بیهوشی در رگ فرد تزریق می شود و بیمار به خواب رفته و متوجه عمل بینی خود نمی شود.
همچنین در عمل بینی بدون بیهوشی به فرد داروهای مسکن و آرام بخش تزریق می شود تا فرد دچار استرس در حین عمل نشود. این عمل در حال حاضر در تهران و شهرستان ها انجام می شود.

جراحی بینی بدون بیهوشی

 

آیا عمل بینی بدون بیهوشی امکان پذیر است؟

بیشتر جراحان برای عمل بینی روش بیهوشی عمومی را انتخاب می کنند. اما بعضی از جراحان بسته به شرایط بیمار ممکن است بی حسی را برای عمل زیبایی بینی فرد انجام دهند.
در شرایطی که تغییرات مدنظر برای بینی بیمار اندک باشد ممکن است پزشک روش بی حسی را انتخاب کند ولی اگر عمل بینی فرد طولانی تر باشد قطعا روش بیهوشی عمومی راه حل بهتری است.

عمل بینی بدون بیهوشی در تهران

 

در جراحی بینی با بی حسی فرد ممکن است تمام فشارهای وارد شده و حتی لرزش هایی که به بینی او وارد می شود را حس کند و این تجربیات برای یک فرد عاذی سخت و ناخوشایند باشد. علاوه بر این لازم است که دکتر جراح در حین انجام عمل راحت باشد و بر روی فرایند جراحی تمرکز کامل داشته باشد.

بنابراین با توجه به موارد ذکر شده روش بی حسی تنها در موارد خاصی امکان پذبر است بهتر است تا جایی که امکان دارد برای انجام عمل زیبایی بینی خود از روش بیهوشی عمومی استفاده کنید تا احساس آرامش بیشتری داشته باشید. امروزه با استفاده از داروهای بیهوشی پیشرفته جای هیچ نگرانی از عوارض این داروها نیست.

برای مطالعه بیشتر در مورد جراحی های بینی می توانید به مقاله عمل بینی بدون تامپون در تهران مراجعه کنید.

 

عمل بینی با بیهوشی عمومی در مقایسه با بیحسی موضعی

جراحی بینی در تهران با استفاده از بی حسی می تواند در کلینیک و یا حتی مطب پزشک صورت گیرد. به این دلیل که نیاز به تغییرات گسترده بر روی بینی ندارد و تنها با یکسری اقدامات کوچک می توان ایرادات و نواقص آن را رفع نمود.

مقایسه جراحی بینی با بیهوشی و بی حسی

 

جراحی با بیهوشی عمومی در اتاق عمل و تحت نظر پرسنل بیهوشی انجام می شود. پس از اینکه مواد بیهوشی به بیمار تزریق شد، علائم حیاتی وی توسط پرسنل اتاق عمل و بیهوشی به طور مداوم بررسی می شود. در نتیجه جای هیچ ترسی از بیهوشی و عوارض پس از آن برای بیمار وجود ندارد.

بیمار پس از یبهوشی به خواب می رود و پزشک به راحتی می تواند تمامی اقدامات لازم را برای بینی بیمار انجام دهد.
در عمل بینی بدون بیهوشی در تهران به دلیل هوشیاری بیمار در حین عمل، می تواند باعث عدم تمرکز جراح در زمان جراحی شود.

عمل بینی با بیهوشی عمومی

 

معمولا پزشکان برای انجام جراحی بیهوشی عمومی را توصیه می کنند. همچنین در صورتی که بیمار بخواهد عمل ترمیم بینی انجام دهد، اگر نیاز به تغییرات عمده داشته باشد حتما باید از بیهوشی برای انجام آن استفاده کند. تنها در صورتی که نیاز به یکسری تغییرات و اصلاخات جزئی باشد پزشک می تواند به صورت سرپایی و یا با بی حسی موضغی آن را انجام دهد.

 

اگر شما هم جزو افرادی هستید که از انجام عمل بینی ترس دارید، با کارشناسان ما ارتباط بگیرید تا راهنمایی های لازم به شما انجام شود:

ارتباط با مشاورین

 

مطلب پیشنهادی: جراحی زیبایی بینی بازیگران در تهران

مطلب پیشنهادی: عمل بینی با لیزر در تهران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *