عمل بینی طبیعی در تهران

عمل بینی طبیعی در تهران (بینی طبیعی یا فانتزی)

عمل بینی طبیعی در تهران یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی بین خانم ها و آقایان می باشد، مردان به دلیل اینکه نمی خواهند تغییرات زیادی در چهره خود اعمال کنند ترجیح می دهند تا جراحی بینی طبیعی انجام دهند.

عمل بینی طبیعی در تهران

در واقع متقاضیان عمل بینی بایستی قبل از اقدام به عمل، در مورد انواع فرم ها و نوع بینی دلخواه خود اطلاعات کسب کنند و با آگاهی کامل برای جراحی اقدام نمایند، تا بعد از آن با مشکل مواجه نشوند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی طبیعی در تهران با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی طبیعی در تهران به چه صورت است؟

در این نوع عمل، جراح سعی می کند تا ایرادات و نواقص بینی مانند قوز بینی، بزرگی و یا کج بودن بینی و … را رفع نماید و از قوس زیاد و نوک بینی بسیار بالا در این نوع جراحی خودداری می کند.
این جراحی رینوپلاستی به دلیل طبیعی بودن آن برای مردان و با برای خانم هایی که تمایل دارند تا جراحی آن ها به وضوح مشخص نباشد بسیار مناسب است.

جراحی بینی طبیعی

این عمل می تواند هم با بیهوشی عمومی انجام شود و هم به صورت عمل بینی بدون بیهوشی در تهران انجام گیرد. که انتخاب نوع بیهوشی آن به شرایط بیمار و تشخیص پزشک بستگی دارد.

در نهایت جراح پس از رفع ایرادات بینی و بررسی تناسب آن با سایر اجزای صورت، عمل را به اتمام می رساند و بیمار پس از یک دوره نقاهت کوتاه می تواند نتیجه جراحی را بر روی بینی خود مشاهده کند.

 

مطلب پیشنهادی: عمل بینی گوشتی در تهران

 

پوست بینی در جراحی بینی طبیعی چه نقشی دارد؟

پوست بینی یکی از مهم ترین فاکتورهای موثر بر روی نتیجه جراحی بینی طبیعی در تهران می باشد. پوست بینی افراد مختلف از یکدیگر متفاوت است و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد.
بیماران از این نظر می توانند دارای پوست بسیار نازک و یا حتی ضخیم و با چربی متفاوتی باشند. در صورتی که بیمار دارای پوست نازک و غضروفی مستحکم باشد، بهترین گزینه برای عمل بینی در تهران است.

نقش پوست بینی در جراحی

جراح پس از معاینه بیمار می تواند تشخیص دهد که برای وی چه نوع جراحی مناسب است و همچنین اقدامات لازم برای قبل از عمل را نیز به بیمار توضیح می دهد تا بتواند به بهترین نتیجه از جراحی دست یابد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی در تهران و دریافت ویزیت اولیه رایگان با پزشک متخصص، با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

جراحی بینی طبیعی مناسب چه افرادی است؟

کاندید مناسب برای جراحی بینی طبیعی

انواع مدل بینی طبیعی در تهران برای افرادی مناسب است که نمی خواهند تغییرات اعمال شده بر روی بینی آن ها به وضوح قابل مشاهده باشد.
همچنین بیشتر مردان دوست دارند تا بینی طبیعی بعد از عمل داشته باشند و تنها ایرادات و یا بزرگ بودن آن رفع شود.
بسیاری از افراد به دنبال عملی هستند تا سوراخ های بینی آن ها قابل مشاهده نباشد و در واقع حالت خوکی پیدا نکنند. به همین علت جراحی بینی طبیعی را ترجیح می دهند.
در جراحی بینی استخوانی در تهران نیز می توان به راحتی فرم بینی را به صورت طبیعی جراحی کرد.

 

تفاوت جراحی بینی طبیعی و فانتزی

در بینی های طبیعی قوس زیادی به آن داده نمی شود و فقط به رفع قوز بر روی آن پرداخته می شود، اما در عمل بینی فانتزی یا عروسکی نه تنها قوز بینی برداشته می شود بلکه، قوس بر قسمت بالای بینی ایجاد می شود.

علاوه بر این، در بینی های طبیعی زاویه بین لب بالایی و بینی معمولا بین ۹۰ تا ۱۰۰ درجه است و در بینی های فانتزی این زاویه در حدود ۱۰۵ درجه می باشد.

تفاوت بینی طبیعی و فانتزی

همچنین، نوک بینی در مدل طبیعی معمولی است و آن را زیاد بالا نمی برند اما در عمل بینی طبیعی در تهران و یا فانتزی نوک بینی را به سمت بالا می برند. در واقع در بینی عروسکی به گونه ای است که سوراخ های بینی بیشتر از بینی های طبیعی قابل مشاهده می باشد.

 

اندازه سوراخ های بینی در جراحی بینی طبیعی

جراح در تلاش است تا در جراحی، بین سوراخ های بینی تقارن ایجاد کند و به گونه ای باشند که از رو به رو دیده نشوند. در واقع اندازه سوراخ های بینی مطابق با اصول و قواعد زیبایی شناسی باید از فاصله بالای سوراخ بینی تا نوک بینی دو برابر باشد.

اندازه سوراخ های بینی در جراحی طبیعی

بلافاصله بعد از جراحی احتمال اینکه سوراخ های بینی به دلیل تورم و التهاب ناشی از عمل یکسان نباشند وجود دارد، اما با کمی صبوری و گذشت زمان می توانید نتیجه نهایی آن را مشاهده کنید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی طبیعی در تهران، با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

اقدامات قبل از عمل بینی طبیعی در تهران

اقدامات قبل از عمل بینی طبیعی

 • همچنین در زمان مشاوره می توانید در مورد جراحی بینی طبیعی و ظاهر آن پس از جراحی مشورت کنید و اطلاعات بیشتری کسب کنید.
 • آزمایشات و عکس های لازم را قبل از عمل انجام دهید و نتیجه آن را در زمان جراحی با خود به همراه داشته باشید.
 • همچنین به مدت حداقل دو هفته قبل از عمل، از مصرف دخانیات و الکل و همچنین داروهای ضد التهاب مانند آسپرین ها خودداری کنید.
 • برای انجام جراحی حتما ناشتا باشید و از ۶ الی ۸ ساعت قبل از عمل از خوردن و آشامیدن بپرهیزید.
 • همچنین در روز جراحی با یک همراه به بیمارستان و یا کلینیک مراجعه کنید تا در زمان نیاز بتواند به شما کمک کند.

 

مراقبت های بعد از جراحی بینی طبیعی

در صورتی که بیمار مراقبت ها و اقدامات بعد از عمل بینی را به درستی رعایت کند می تواند به نتیجه بهتری از جراحی دست یابد و همچنین طول دوره نقاهت کوتاه تری نیز داشته باشد. از جمله مراقبت های بعد از عمل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مراقبت های بعد از عمل بینی طبیعی

 • دوران نقاهت بعد از جراحی معمولا ۵ الی ۷ روز می باشد و در این مدت بیمار بایستی استراحت کند و از انجام فعالیت های سنگین خودداری نماید. (این دوران در افراد مختلف می تواند متفاوت باشد)
 • بعد از یک هفته بیمار می تواند برای کشیدن بخیه های خود و همچنین برداشتن گچ و یا آتل بینی به مطب پزشک مراجعه کند.
 • کبودی و التهاب بعد از عمل بینی کاملا طبیعی است و با گذشت زمان بهبود می یابد، اما در صورتی که بخواهید به کاهش سریع تر آن کمک کنید می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • تا مدت زمانی بعد از عمل از مصرف غذاهای خشک که نیاز به جویدن زیاد دارد خودداری کنید و بیشتر از مایعات و غذاهای آبکی استفاده کنید.
 • همچنین بعد از عمل از مصرف دخانیات و الکل و داروهای ضد التهاب مانند آسپرین ها خودداری کنید زیرا می تواند باعث رقیق شدن خون و افزایش احتمال خونریزی شود.
 • داروهایی که توسط پزشک تجویز شده است را به موقع مصرف کنید تا از درد و همچنین افزایش التهاب جلوگیری کند.

 

انواع جراحی بینی طبیعی به چه صورت است؟

جراحی بینی می تواند هم به صورت جراحی باز و هم بسته انجام شود که در ادامه به توضیح مختصری از آن ها می پردازیم:

جراحی بینی بسته: در جراحی بسته، پزشک هیچ گونه برش خارجی بر روی بینی ایجاد نمی کند و در واقع تمامی برش ها و تغییرات از داخل بینی صورت می گیرد.
این جراحی به دلیل اینکه، جراح دید مستقیم بر روی بینی ندارد برای انجام تغییرات گسترده و همچنین اصلاح مشکلات ساختاری و یا تنفسی مناسب نمی باشد.

جراحی بینی بسته در عمل بینی طبیعی

جراحی بینی باز: در این نوع جراحی، پزشک برش هایی را در ناحیه پره های بینی و همچنین وسط سوراخ های بینی ایجاد می کند و پس از آن با برداشتن پوست بینی، تغییرات لازم را ایجاد می کند.
این جراحی می تواند برای اعمال تغییرات گسترده و یا رفع مشکلات تنفسی و ساختاری مناسب باشد.
در نهایت پس از اتمام تغییرات، جراح پوست بینی را برگردانده و در محل مناسب آن بخیه می زند.

معمولا جراحی بسته دوران نقاهت کمتری نسبت به جراحی بینی باز دارد و همچنین کبودی و التهاب در آن کمتر می باشد. اما از آنجایی که جراحان دید مستقیم ندارند و اعمال تغییرات دشوارتر می شود معمولا جراحی باز را برای بیمار خود پیشنهاد می دهند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انواع جراحی بینی طبیعی و دریافت ویزیت اولیه رایگان با پزشک متخصص، با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

مطلب پیشنهادی:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *