بهترین دکتر ایمپلنت در اصفهان

بهترین دکتر ایمپلنت در اصفهان؛ لیست متخصص ایمپلنت سال ۱۴۰۲

بهترین دکتر ایمپلنت در اصفهان کسی است که با توجه به تخصص و مهارتی که در این زمینه به دست آورده است بتواند بهترین عملکرد را در زمان جراحی از خود نشان بدهد و در نهایت نتیجه رضایت بخشی را برای بیمار خود فراهم آورد. برخی از افراد ممکن است به دلایل مختلفی یک یا چند دندان خود را از دست داده باشند که در این صورت می‌توانند با انجام جراحی ایمپلنت دندان جایگزین مناسبی برای آن در نظر بگیرند. این کار نیازمند مراجعه به بهترین جراح ایمپلنت دندان در اصفهان است تا بتواند نتیجه ای مطلوب و ایده آل به دست آورد.

ایمپلنت دندان در اصفهان

ما در این مقاله قصد داریم تا علاوه بر توضیح کامل در مورد ایمپلنت دندان در اصفهان به معرفی لیستی از بهترین جراحان ایمپلنت کار اصفهان همراه با بیوگرافی مختصری از این پزشکان و چند نمونه کار بپردازیم تا بتوانید به راحتی دندانپزشک مورد نظر خود را انتخاب نمایید. با ما در ادامه مقاله همراه باشید:

 

عضویت پزشکان

 

لیست متخصص ایمپلنت در اصفهان چه کسانی هستند؟

بهترین دکتر ایمپلنت در اصفهان کیست؟ همان طور که به این موضوع اشاره کردیم، از مهم ترین نکات قبل از عمل ایمپلنت دندان مراجعه به بهترین جراح ایمپلنت در اصفهان است. اما چکونه می‌توانیم یک متخصص خوب و با تجربه در این زمینه را پیدا کنیم؟ برای پاسخ به این سوال می‌توان گفت که در ابتدا بایستی با ویژگی‌های بهترین دکتر ایمپلنت آشنا شوید که در ادامه به توضیح این موارد پرداخته شده است:

 • مرکز ایمپلنت اصفهان باید دارای تخصص و تجربه کافی در این زمینه باشد.
 • از مهارت و سابقه لازم در زمینه ایمپلنت برخوردار باشد.
 • رضایت مراجعین قبلی خود را به دست آورده باشد.
 • از تجهیزات و تکنیک‌های به روز و پیشرفته استفاده کند.
 • هزینه ایمپلنت دندان مناسب و به صرفه باشد.

از آنجایی که، پیدا کردن یک دندانپزشک با چنین ویژگی‌هایی کاری سخت و زمان بر است، ما برای راحتی شما و صرف زمان کمتر در انتخاب جراح ایمپلنت مورد نظر خود به معرفی لیستی از بهترین جراحان ایمپلنت در اصفهان پرداخته‌ایم که در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید:

 

دکتر نوید عسکری بهترین متخصص ایمپلنت دندان اصفهان

دکتر نوید عسکری متخصص ایمپلنت و پروتز دندان در اصفهان می‌باشد.

دکتر نوید عسکری دندانپزشک اصفهان

ایشان از پزشکان متخصص پروتزهای دندانی (ثابت و متحرک) می‌باشند که در کار خود تخصص و مهارت بالایی دارند. دکتر عسکری عضو هیأت علمی سابق دانشکده‌های یزد، اصفهان و آزاد اصفهان بوده و در حال حاضر خدمات دندانپزشکی از جمله موارد زیر را ارائه می‌دهند:

 • دندانپزشکی دیجیتال
 • لمینت دندان
 • ایمپلنت دندان
 • ساخت روکش بدون قالب
 • روکش سرامیکی

در ادامه می‌توانید نمونه کارهای قبل و بعد ایمپلنت دندان دکتر عسکری را مشاهده کنید:

قبل و بعد ایمپلنت دندان دکتر عسکری اصفهان

قبل و بعد ایمپلنت دندان دکتر عسکری

قبل و بعد ایمپلنت دکتر عسکری

 

عضویت پزشکان

 

دکتر مهدی ابریشمی دکتر ایمپلنت دندان در اصفهان

دکتر مهدی ابریشمی متخصص ایمپلنت اصفهان و جراح دهان، فک و صورت می‌باشند.

دکتر مهدی ابریشمی جراح ایمپلنت در اصفهان

ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اصفهان هستند و در زمینه جراحی ایمپلنت دندان، جراحی دندان عقل، ایمپلنت دیجیتال، جنیوپلاستی، اتوپلاستی و …. نیز به بیماران خود خدمات ارائه می‌دهند.

در ادامه می‌توانید چند نمونه کار ایمپلنت دندان دکتر ابریشمی در اصفهان را مشاهده نمایید:

نمونه جراحی ایمپلنت دکتر ابریشمی 1

نمونه جراحی ایمپلنت دکتر ابریشمی 2

 

عضویت پزشکان

 

دکتر رامین مشرف بهترین دکتر دندانپزشک ایمپلنت دندان اصفهان

دکتر رامین مشرف متخصص ایمپلنت و پروتز دندان در اصفهان هستند.

دکتر رامین مشرف دندانپزشک اصفهان

ایشان پس از اتمام دوره دندانپزشکی عمومی خود در رشته تخصصی ایمپلنت دندان پذیرفته شدند و در حال حاضر یکی از بهترین دندانپزشکان متخصص ایمپلنت دندان اصفهان هستند.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر مهرداد کاظمیان دکتر ایمپلنت دندان در اصفهان

دکتر مهرداد کاظمیان متخصص دندانپزشکی ترمیمی و جراح ایمپلنت در اصفهان هستند.

دکتر مهرداد کاظمیان جراح ایمپلنت در اصفهان

ایشان استادیار دانشگاه آزاد اصفهن و عضو کمیته ایمپلنت دانشکده دندانپزشکی آزاد اصفهان نیز می‌باشند. از جمله خدمات دکتر کاظمیان می‌توان به جراحی ایمپلنت دندان، ایمپلنت دیجیتال، کامپوزیت ونیر، لمینت دندان، طراحی لبخند و …. اشاره کرد.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر احسان قاسمی بهترین دکتر متخصص ایمپلنت دندان اصفهان

دکتر احسان قاسمی جراح و دندانپزشک متخصص ایمپلنت دندان در اصفهان هستند.

دکتر احسان قاسمی دندانپزشک اصفهان

دکتر قاسمی متخصص ایمپلنت و پروتز و دارای بورد تخصصی در این زمینه هستند و در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می‌باشند. خدمات ارائه شده توسط دکتر قاسمی شامل ایمپلنت دندان، روکش دندان، لمینت سرامیکی و ونیر کامپوزیت می‌باشد.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر سیما کیانی بهترین متخصص ایمپلنت و جراح لثه اصفهان

دکتر سیما کیانی جراح لثه و متخصص ایمپلنت دندان در اصفهان هستند.

دکتر سیما کیانی دندانپزشک اصفهان

دکتر کیانی متخصص جراحی لثه و دارای بورد تخصصی در این زمینه هستند و در حال حاضر یکی از بهترین دندانپزشکان اصفهان می‌باشند. همچنین ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز هستند.

در ادامه می‌توانید نمونه جراحی لثه دکتر کیانی را مشاهده کنید:

قبل و بعد جراحی لثه دکتر کیانی

قبل و بعد جراحی لثه دکتر کیانی اصفهان

قبل و بعد جراحی لثه دکتر سیما کیانی

قبل و بعد جراحی لثه دکتر سیما کیانی اصفهان

 

عضویت پزشکان

 

دکتر دانیال باقریان نژاد دندانپزشک زیبایی در اصفهان

دکتر دانیال باقریان نژاد دندانپزشک زیبایی اصفهان هستند.

دکتر دانیال باقریان نژاد دندانپزشک اصفهان

دکتر باقریان نژاد در زمینه دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی مهارت و تجربه بالایی دارند و در حال حاضر در زمینه کامپوزیت دندان، لمینت سرامیکی و ایمپلنت دندان به مراجعین خود خدمات ارائه می‌دهند. ایشان را می‌توان به عنوان یکی از بهترین دندانپزشکان زیبایی اصفهان با چندین سال تجربه کاری موفق نام برد.

اطلاعات مطب دکتر دانیال باقریان نژاد در اصفهان:

آدرس مرکز ۱: سه راه حکیم نظامی، روبروی بانک صادرات، ساختمان ۱۲۱، طبقه اول
آدرس مرکز ۲: زرین شهر، خیابان شریعتی، بعد از خیابان مدیسه ای، جنب فروشگاه تعاونی فرهنگیان، کلینیک ابوالفضل
شماره تماس: ۰۹۱۳۶۰۹۹۶۳۹

 

جهت دریافت نوبت مشاوره و تماس با دکتر دانیال باقریان نژاد روی دکمه زیر کلیک کنید:

تماس با دکتر باقریان نژاد

 

ایمپلنت دندان در اصفهان چگونه انجام می شود؟

این روش درمانی برای مواقعی مورد استفاده قرار می‌گیرد که فرد به دلایل مختلفی یک یا چند دندان خود را از دست داده است و تمایل دارد تا زیبایی لبخند خود را بازگرداند. از این رو یکی از روش‌های بسیار موثر برای اینکار انجام جراحی ایمپلنت دندان است. ایمپلنت‌ها پیچ‌های کوچک از جنس تیتانیوم و کاملا سازگار با بدن هستند که پس از ایجاد حفره‌هایی بر روی لثه درون استخوان فک جای می‌گیرند.

مراحل ایمپلنت دندان اصفهان
سپس قالب‌های دندان پس از انجام بررسی‌های لازم توسط لابراتور ساخته شده و پس از بهبود وضعیت پایه‌های ایمپلنت در داخل استخوان فک، بر روی این پایه‌ها قرار گرفته و تنظیم می‌شوند. از مهم ترین نکات در زمان کاشت ایمپلنت مراجعه به بهترین دکتر ایمپلنت در اصفهان است که می‌تواند با توجه به تخصص و مهارت خود در این زمینه بهترین نتیجه را برای بیمار خود به دست آورد.

متخصص ایمپلنت خوب در اصفهان

 

مراحل ایمپلنت دندان اصفهان

در مرحله اول باید به بهترین دکتر فوق تخصص ایمپلنت در اصفهان مراجعه کنید. در اینجا مراحل ایمپلنت اصفهان به طور کامل توضیح داده شده است:

خارج کردن دندان فرسوده و آسیب دیده

زمانی که ریشه دندان را از لثه خارج کنید به مرور زمان استخوان آن ناحیه تحلیل رفته و آب می‌شود بنابراین بهتر است قبل کشیدن دندان زمان ایمپلنت را مشخص کرده باشید که فاصله طولانی ایجاد نشود. بهترین زمان برای انجام ایمپلنت پس از کشیدن دندان ۴۵ تا ۷۵ روز می‌باشد.

مرکز دندانپزشکی ایمپلنت اصفهان

نصب پایه برای ایمپلنت

پس از اینکه پایه ایمپلنت دندان در لثه جایگذاری شد باید مراقبت های لازم که شامل عدم ایجاد فشار روی دندان می‌باشد، رعایت شود. برای جوش خوردن پایه ایمپلنت دندان به استخوان فک بنابر نوع لثه و برند پایه بین ۳ تا ۴ هفته زمان نیاز است تا توانایی لازم برای تحمل فشار و جویدن را بدست آورد.

ایمپلنت دندان در اصفهان

آشکار سازی ایمپلنت دندان

پس از اینکه پزشک از جوش خوردن پایه به استخوان فک اطمینان پیدا کرد، ایمپلنت دندان را به محیط دهان آشکارسازی می‌کند. جراحی لثه برای ماندگاری آن انجام شده که هدف جراح تامین لثه مناسب دور ایمپلنت‌ می‌باشد. از مرحله جراحی لثه تا گذاشتن روکش روی پایه ایمپلنت به حداقل ۲ ماه زمان نیاز است.

قالب گیری

مرحله دیگر، کاشت دندان در اصفهان قالب گیری می‌باشد که در این مرحله میله‌های بلندی روی پایه پیچ شده می‌شود. سپس با انتخاب قالب مناسب و مواد قالب‌گیری وضعیت ایمپلنت روی پایه ثبت شده و برای ساخت به لابراتور ارسال می‌شود.

روکش دندان با پایه ایمپلنت

تست قالب در دهان

پس از آماده شده قالب، فرد برای تست باید به دندانپزشک مراجعه کند و در صورت داشتن ایراد یا مشکل، نسبت به اصلاح آن اقدام می‌کند.

کاشت پایه ایمپلنت دندان

تحویل پروتز

پروتز با انجام بررسی‌های لازم بر روی پایه قرار داده شده و کاملا ثابت می‌شود.

قبل و بعد ایمپلنت در اصفهان

 

انواع کاشت ایمپلنت دندان در اصفهان

نوع مناسب کاشت ایمپلنت دندان بر اساس ابعاد فک و دندان‌های افتاده انتخاب می‌شود و در نهایت پایه‌های ایمپلنت به عنوان ریشته دندان در داخل فک جاگذاری می‌شوند. در ادامه به توضیح روش‌های کاشت ایمپلنت که به دو دسته اصلی تقسیم می‌شوند اشاره شده است:

ایمپلنت‌های اندواستیل

برای انجام این روش در ابتدا حفره‌ای بر روی لثه ایجاد می‌شود تا پایه‌های تیتانیومی بتوانند درون آن جای بگیرند. سپس چندین ماه باید صبر کنید تا استخوان و بافت اطراف پایه‌ها به طور کامل جوش بخورند و پایه ایمپلنت درون استخوان فک محکم شود. در نهایت قالب‌های ساخته شده توسط لابراتور بر روی این پایه‌ها قرار می‌گیرند.
این نوع از ایمپلنت دندان دارای مزایایی همچون حالت طبیعی دندان‌ها، ماندگاری طولانی مدت، پایداری درون استخوان فک و … می‌باشند. از این رو باعث شده تا در بین افراد از محبوبیت بسیاری برخوردار شود.

 

ایمپلنت‌های ساب پریو استیل

این روش که بیشتر در گذشته مورد استفاده قرار می‌گرفت، برای زمانی است که استخوان فک به اندازه کافی ارتفاع نداشته باشد. از این رو با کمک این نوع از ایمپلنت‌ها بدنه‌ای فلزی بر روی استخوان فک ایجاد می‌کنند تا به واسطه آن بتوانند تاج دندان را بر روی آن قرار بدهند. طول درمان این نوع ایمپلنت نسبت به نوع ایمپلنت اندواستیل کوتاه‌تر بوده اما از دوام کافی برخوردار نمی‌باشد.

تفاوت ایمپلنت اندو استیل و ساب پریو استیل

مقاله پیشنهادی: لمینت دندان در اصفهان

 

انواع ایمپلنت دندان از نظر کاشت

از نظر روش کاشت، ایمپلنت‌ها به سه نوع متفاوت تقسیم می‌شوند که در ادامه به آن‌ها اشاره کرده‌ایم:
• ایمپلنت برسازی درون کاشتی
• ایمپلنت فرورونده
• ایمپلنت دارای چهارچوب راموس

همچنین ایمپلنت‌ها از نظر نوع جنس و مواد به کار رفته در آن‌ها به دو دسته زیر تقسیم می‌شوند:

• ایمپلنت تیتانیومی
• ایمپلنت زیرکونیا

روکش ایمپلنت در اصفهان

 

مزایای ایمپلنت دندان در اصفهان چیست؟

زمانی که جراحی ایمپنت توسط بهترین دکتر ایمپلنت در اصفهان انجام گیرد می‌تواند دارای مزایای بسیاری باشد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره شده است:

 • طول عمر و ماندگاری طولانی مدت
 • برخورداری از ظاهری زیبا و اصلاح لبخند
 • افزایش اعتماد به نفس و بهبود زندگی اجتماعی
 • رفع اختلال و مشکلات افراد در هنگام غذا خوردن
 • جایگزین مناسبی برای دندان‌های خراب یا از دست رفته
 • انتخاب و مراجعه به بهترین دکتر فوق تخصص ایمپلنت اهمیت زیادی در نتیجه نهایی دارد.

قیمت ایمپلنت دندان در اصفهان

 

طول عمر ایمپلنت دندان در اصفهان چقدر است؟

ماندگاری و طول عمر ایمپلنت‌های دندانی به عوامل مختلفی همچون میزان تخصص و مهارت دندانپزشک و میزان مراقبت‌های بعد از جراحی بستگی دارد. به صورت کلی می‌توان طول عمر ایمپلنت‌های دندان را در حدود ۲۵ سال در نظر گرفت.

 

عضویت پزشکان

 

کاربرد کاشت دندان در اصفهان

کاشت ایمپلنت دندان برای مواقعی که دندان‌های فرد به دلایل مختلفی خراب شده و یا از دست رفته است مناسب می‌باشد. زمانی که بیمار دندان خراب خود را می‌کشد با جای خالی آن بر روی لثه مواجه می‌گردد که علاوه بر ایجاد چهره‌ای ناخوشایند می‌تواند باعث ایجاد اختلال در هنگام جویدن و یا غذا خوردن شود. از این رو فرد می‌تواند پس از کشیدن دندان خود بلافاصله برای کاشت ایمپلنت به بهترین دکتر ایمپلنت دندان در اصفهان مراجعه نماید.

کاربرد کاشت دندان اصفهان

 

ایا انجام ایمپلنت دندان درد دارد؟

از آنجایی که انجام جراحی ایمپلنت دندان در اصفهان توسط بی حسی موضعی صورت می‌گیرد، فرد در هنگام جراحی با هیچ گونه درد و ناراحتی مواجه نخواهد شد. همچنین بعد از عمل نیز پزشک برای بیمار داروهای مسکن و آنتی بیوتیک تجویز می‌کند تا از بروز هرگونه درد و یا حتی عفونت جلوگیری کند.

ایمپلنت کار خوب در اصفهان

 

کاشت دندان توسط بهترین ایمپلنت کار اصفهان چقدر طول میکشد؟

مدت زمان انجام جراحی برای تنها یک دندان از دست رفته را می‌توان در حدود ۳۰ دقیقه و در یک جلسه در نظر گرفت. این در صورتی است که بیمار تنها نیاز به کاشت یک دندان داشته باشد. به طور قطع با افزایش تعداد دندان‌های مورد نیاز برای کاشت، مدت زمان عمل جراحی ایمپلنت نیز افزایش پیدا خواهد کرد. علاوه بر این، میزان مهارت و تجربه دندانپزشک در این زمینه می‌تواند بر روی مدت جراحی کاشت دندان تاثیرگذار باشد.

قبل و بعد ایمپلنت اصفهان

 

کاندیدای ایمپلنت در اصفهان چه کسانی هستند؟

در واقع تمامی افرادی که یک یا چند دندان خود را از دست داده‌اند می‌توانند برای کاست دندان با ایمپلنت اقدام نمایند. کسانی که دارای شرایط زیر هستند به عنوان بهترین گزینه برای انجام این عمل محسوب می‌شوند:

 • افرادی که یک یا تعدادی از دندان‌های خود را از دست داده‌اند و تمایل به پر کردن جای خالی آن دارند.
 • کسانی که لثه و استخوان فک آن‌ها کاملا سالم بوده و قادر به نگهداری پایه دندان می‌باشد.
 • افرادی که تحت درمان‌های پرتو درمانی هستند کاندید مناسبی برای ایمپلنت نمی‌باشند.
 • متقاضیانی که از نظر جسمی و روحی از سلامتی کامل برخوردار هستند.
 • افرادی که دخانیات مصرف نمی‌کنند برای انجام اینکار در اولویت قرار دارند.

بهترین دکتر ایمپلنت در اصفهان کیست

 

مقاله پیشنهادی: بهترین دندانپزشکان ارتودنسی دندان در اصفهان

 

ایمپلنت بدون جراحی در اصفهان چگونه است؟

ایمپلنت بدون جراحی در اصفهان که با کمک دو تکنیک پانچ و لیزر صورت می‌گیرد نسبت به روش سنتی جراحی ایمپلنت به برش و بخیه‌های بسیار کمتری نیاز دارد. از این رو دوران نقاهت این روش‌ها بسیار کوتاه‌تر بوده و با خونریزی کمتری نیز همراه است. البته باید در نظر داشته باشید که برای ایمپلنت دندان بدون جراحی فرد بایستی دارای شرایطی باشد که در ادامه به توضیح این موارد پرداخته شده است:

 • استخوان فک بیمار به اندازه کافی باشد و تحلیل نرفته باشد. به این منظور که بتوان بدون نیاز به پیوند استخوان محل مناسبی برای جایگذاری ایمپلنت ایجاد کرد.
 • در صورتی که ارتفاع استخوان فک به اندازه کافی باشد دندانپزشک به راحتی می‌تواند با کمک پانچ پایه ایمپلنت را در آن قرار بدهد.
 • در صورتی که بیمار دچار مشکل نرمی بافت لثه باشد بایستی حتما از جراحی ایمپلنت دندان استفاده کند.

ایمپلنت فوری دندان جلو

 

چه کسانی نمی‌توانند ایمپلنت دندان انجام دهند؟

افراد با شرایط زیر گزینه مناسبی برای انجام جراحی ایمپلنت دندان در اصفهان محسوب نمی‌شوند:

 • افرادی که دارای بیماری زمینه‌ای هستند و یا از داروهای خاصی استفاده می‌کنند.
 • افرادی که استخوان فک کافی برای جایگذاری پایه ایمپلنت داخل لثه ندارند.
 • کسانی که عادات نامناسبی مانند دندان قروچه و فشار دندان‌ها دارند.
 • افرادی که به مدت طولانی از سیگار استفاده می‌کنند، گزینه مناسبی برای ایمپلنت دندان نیستند.
 • نوجوانانی که رشد فک آنها کامل نشده است و به مرور زمان امکان تغییر وجود دارد. در واقع باید سن رشد به طور کامل تمام شده باشد.
 • خانم‌های باردار و شیرده گزینه مناسبی برای امپلنت دندان نیستند.

کاشت دندان در اصفهان

این افراد بایستی قبل از اقدام به انجام ایمپلنت دندان حتما در مورد مشکلات خود با دندانپزشک متخصص در این زمینه مشورت نمایند.

 

مراقبت‌های بعد از کاشت ایمپلنت دندان در اصفهان

 • وجود بی حسی بعد از انجام جراحی کاملا طبیعی بوده و با گذشت مدت زمان کوتاهی از بین خواهد رفت.
 • بهتر است در روزهای ابتدایی بعد از جراحی از انجام فعالیت‌های سنگین و ورزش خودداری کنید.
 • رعایت بهداشت دهان و دندان و مسواک زدن و نخ دندان نیز از اهمیت بالایی بعد از ایمپلنت برخوردار است.
 • داروهای تجویز شده توسط دندانپزشک را به موقع استفاده کنید تا از بروز درد و یا عفونت جلوگیری نمایید.
 • بهتر است در زمان‌های مشخص برای انجام معاینات و بررسی‌های لازم به متخصص ایمپلنت در اصفهان مراجعه کنید.
 • بعد از ایمپلنت دندان حتما از غذاهای نرم و سبک استفاده کنید تا آسیبی به دندان شما وارد نشود.

 

عضویت پزشکان

 

عوارض ایمپلنت دندان در اصفهان چیست؟

برخی از عوارض بعد از جراحی ایمپلنت دندان شامل موارد زیر می‌باشد:

 • وجود بی حسی در گوشه لب‌ها
 • کاشت ایمپلنت در محل نامناسب
 • آسیب رساندن به ایمپلنت‌های دندان
 • بروز مشکلات لثه‌ای بعد از کاشت ایملنت

ایمپلنت ارزان اصفهان

با مراجعه به بهترین دکتر کاشت ایمپلنت در اصفهان می‌توانید احتمال بروز چنین مشکلاتی را به حداقل برسانید، چرا که یک دنداپزشک خوب از تجربه و سابقه کافی در این زمینه برخوردار است.

 

سوالات متداول ایمپلنت اصفهان

۱- بعد چه مدت ایمپلنت دندان جوش میخورد؟

مدت زمان جوش خوردن ایمپلنت به استخوان فک در افراد مختلف متفاوت است، اما به صورت کلی می‌توان این مدت زمان را برای استخوان فک بالا در حدود ۳ ماه و برای استخوان فک پایین در حدود ۲ ماه در نظر گرفت.

ایمپلنت بدون جراحی در اصفهان

 

۲- چه زمانی بعد کشیدن دندان می‌توانیم ایمپلنت انجام دهیم؟

بهترین زمان برای کاشت ایمپلنت بعد از کشیدن دندان حدود ۲ تا ۴ ماه می‌باشد. در این زمان استخوان فک فرصت کافی برای بهبودی و التیام زخم‌ها را دارد. در نتیجه لثه بعد از گذشت این مدت زمان آمادگی لازم برای پذیرش ایمپلنت‌ها را خواهد داشت.

۳- بعد از جراحی ایمپلنت دندان در اصفهان چه کارهایی نباید انجام داد؟

در روزهای ابتدایی بعد از جراحی از مصرف قهوه، چای و سیگار خودداری کنید. همچنین در روزهای ابتدایی بعد از جراحی از انجام فعالیت‌های سنگین و یا وارد شدن فشار بر روی دندان‌ها کاملا خودداری کنید، چرا که می‌تواند باعث افزایش احتمال خونریزی و بروز التهاب گردد. علاوه بر این از وارد شدن گرما به دندان‌های خود کاملا جلوگیری کنید مگر این که در دستورالعمل پزشک ذکر شده باشد. و در نهایت از نوشیدن آب و یا آبمیوه با نی خودداری کنید، چرا که می‌تواند بر روی لثه شما فشار وارد کند.

۴- ایا ایمپلنت دندان در اصفهان باعث بوی بدن دهان می‌شود؟

در صورتی که بعد از جراحی ایمپلنت دندان در اصفهان بهداشت دهان و دندان خود را به طور کامل رعایت کنید و به صورت منظم از نخ دندان و یا مسواک استفاده کنید تا از باقی ماندن مواد غذایی اضافه و جرم در بین دندان‌های خود جلوگیری کنید، می‌توان گفت که این عمل باعث ایجاد بوی بد دهان نمی‌شود.

بهترین ایمپلنت در اصفهان

 

۵- چگونه بهترین دکتر فوق تخصص ایمپلنت در اصفهان را پیدا کنیم؟

برای اینکه بتوانید دندانپزشک خوب و با تجربه‌ای در این زمینه پیدا کنید می‌توانید از روش‌هایی همچون پرس و جو از دوستان و آشنایان، جست و جو در اینترنت و یا مراجعه حضوری به مطب پزشک کمک بگیرید. اما به طور قطع کمک گرفتن از این تکنیک‌ها نیاز به صرف زمان و در برخی از مواقع هزینه بالایی خواهد داشت. از این رو می‌توانید برای راحتی بیشتر در انتخاب دندانپزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در تماس باشید و یا از لیست پزشکان معرفی شده در این مقاله کمک بگیرید.

 

منابع: پزشک۲۴،  mayoclinic

۲ نظر

 1. سمیرا کریمیان

  مرسی واسه معرفی دندانپزشکا ایملنت اصفهان خیلی خوب بودن و من جراحی کردم خیلی نتیجه خوبی داشت

  • مشاور پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   خیلی خوشحالیم که از پزشک ۲۴ و معرفی دندانپزشکان ایمپلنت اصفهان رضایت دارید و مرسی که نظر خود را با ما به اشتراک گذاشتید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.