قیمت ایمپلنت دندان در مشهد

قیمت ایمپلنت دندان در مشهد سال ۱۴۰۱

قیمت ایمپلنت دندان در مشهد به عوامل مختلفی بستگی دارد و تقریبا می‌توان گفت برای هیچ دو بیماری یکسان نیست. هزینه ایمپلنت دندان به عوامل مختلفی از جمله برند و کشور سازنده ایمپلنت، دستمزد دندانپزشک ایمپلنت و وضعیت دندان‌ها و فک بیمار بستگی دارد. در این مقاله جدولی از قیمت رایج‌ترین برندهای ایمپلنت دندان در سال ۱۴۰۱ را برایتان درج کرده‌ایم. همچنین به بررسی قیمت ایمپلنت فک بالا و پایین، تفاوت ایمپلنت ارزان و گران، علت ارزان بودن ایمپلنت در برخی کلینیک‌ها و نیز میزان پوشش بیمه تکمیلی برای کاشت ایمپلنت دندان پرداخته‌ایم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید:

قیمت انواع ایمپلنت در مشهد

جدول قیمت انواع ایمپلنت دندان در مشهد سال ۱۴۰۱

هزینه ایمپلنت دندان در مشهد بر اساس برند و کشور سازنده آن و همچنین مدت زمان ضمانت پروتز و ایمپلنت‌ها می‌تواند متفاوت باشد. در جدول زیر بخشی از این قیمت‌ها به صورت حدودی ذکر شده‌اند:

نام برند کشور سازنده  قیمت (به تومان)  ضمانت
SNUC کره ۳/۸۹۰/۰۰۰
Cis کره ۴/۸۹۰/۰۰۰ ۲ سال
Sewon medix کره ۴/۸۹۰/۰۰۰ ۲ سال
Biotem کره ۵/۳۹۰/۰۰۰ ۱۰ سال
IHDE سوئیس ۵/۹۹۰/۰۰۰  ۵ سال
Icx آلمان ۶/۸۹۰/۰۰۰ ۵ سال
osstem کره ۶/۸۹۰/۰۰۰ ۱۰ سال
ITI (titanium) سوئیس ۸/۳۹۰/۰۰۰ ۲۰ سال
 (rocalid active) ITI سوئیس ۱۰/۸۹۰/۰۰۰ مادام العمر
Zimmer آمریکا ۱۰/۸۹۰/۰۰۰ مادام العمر

 

در صورت داشتن سوالات بیشتر در مورد قیمت انواع ایمپلنت دندان در مشهد می‌توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین در مشهد

افراد ممکن است بر اثر یکسری اتفاقات و یا عوامل مختلفی، بخشی از دندان‌های خود را از دست داده باشند که در این صورت نیاز به درمان‌های متفاوتی دارند. معمولا در این زمان پزشک برای بیمار خود استفاده از ایمپلنت کامل را توصیه می‌کند که از نظر کیفیت و هزینه می‌توانند در انواع مختلفی باشند.
هزینه ایمپلنت فک بالا و پایین در مشهد که شامل جایگزینی ۲۸ دندان است و معمولا با کمک ۱۶ ایمپلنت انجام می‌شود، بر اساس نوع برند و جنس ایمپلنت‌ها از قیمت ۶۰ میلیون تومان تا ۱۵۰ میلیون تومان متغیر است.

هزینه ایمپلنت فک بالا و پایین در مشهد

افرادی که قصد دارند تا ایمپلنت کامل فک بالا و پایین انجام دهند، در ابتدا بایستی به بهترین دندانپزشک مشهد متخصص مراجعه نمایند. پزشک پس از انجام معاینات لازم و گرفتن عکس‌های لازم، بر اساس شرایط بیمار و مبلغی که برای دریافت ایمپلنت در نظر گرفته است، بهترین طرح درمان را به وی ارائه می‌دهد.
معمولا ایمپلنت‌های کامل نسبت به سایر مدل‌ها از ماندگاری و طول عمر بیشتری برخوردارند. اما، مستلزم طول درمان بیشتر و همچنین پرداخت هزینه چند برابر نیز می‌باشد.

 

قیمت ایمپلنت دندان در مشهد به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه ایمپلنت در مشهد به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به برخی از این موارد اشاره کرده‌ایم:

✓ کیفیت قطعات ایمپلنت

هزینه قطعات ایمپلنت می‌تواند شامل پایه ایمپلنت، تاج و پروتز گذاری باشد که بسته به نوع برند و شرکت سازنده کاملا متفاوت است.
معمولا شرکت‌های معتبر به دلیل استفاده از مواد بهتر در ساخت قطعات خود قیمت‌های بالاتری را دریافت می‌کنند. قطعاتی همچون کاور درب ایمپلنت و هلینگ بر روی هزینه نهایی ایمپلنت و پروتز گذاری دندان تاثیری ندارد.

✓ تنوع در برند ایمپلنت

قطعا برندها می‌توانند بر روی قیمت ایمپلنت در مشهد موثر باشند. به گونه‌ای که شرکت‌های شناخته شده و محبوب در بین پزشکان و بیماران به دلیل داشتن محصولات با کیفیت‌تر قیمت‌های بالاتری نیز دریافت می‌کنند.
همچنین برخی از شرکت‌های تولید کننده به دلیل داشتن سابقه بیشتر و در نتیجه مهارت و تجربه‌ای که در تولید این محصولات به دست آورده‌اند، مبالغ بیشتری برای ایمپلنت‌های خود ارائه می دهند.

✓ ضمانت ایمپلنت

ضمانتی که بر روی ایمپلنت‌ها قرار دارد می‌تواند برای پزشکان و بیماران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد. برخی از این تولیدکنندگان ضمانت‌های کتبی به کلینیک‌ها و مراکز درمانی ارائه می‌دهند که این موضوع نیز می‌تواند تعیین کننده هزینه ایمپلنت باشد.

✓ دستمزد پزشک متخصص

هزینه و دستمزد یک پزشک بر اساس تخصص و مهارتی که دارد و همچنین میزان سابقه و تجربه کار در این زمینه می‌تواند متفاوت باشد. قطعا هزینه دستمزد یک دندانپزشک عمومی نسبت به یک پزشک متخصص کاشت دندان کمتر است. به این دلیل که یک متخصص در این حوزه دوره‌های لازم را گذرانده است و تجربه کافی برای به دست آوردن نتایج بهتر دارد.

برخی از پزشکان که آموزش‌های لازم را در تمامی دوره‌ها دیده‌اند، خود می‌توانند همه مراحل ایمپلنت در مشهد را انجام ‌دهند. و نیازی به مراجعه به پزشک دیگری برای انجام سایر مراحل نیست، به همین دلیل هزینه جراحی کاهش می‌یابد.

✓ هزینه‌های جانبی ایمپلنت

هزینه‌های جانبی می‌تواند شامل هزینه‌هایی مانند پرداخت ویزیت‌های معاینه پزشک، دریافت داروهای تجویز شده توسط پزشک، و یا حتی در صورت نیاز انجام جراحی‌هایی مانند جراحی سینوس و یا بازسازی فک باشد.
علاوه بر این موارد، در صورتی که لثه فرد تحلیل رفته باشد ممکن است نیاز به پیوند استخوان برای افزایش عرض و یا حتی ارتفاع آن را داشته باشد. این موارد نیز به هزینه کلی ایمپلنت اضافه می‌شود.

جراحی پیوند استخوان

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ایمپلنت دندان در مشهد می‌توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

تفاوت ایمپلنت دندان ارزان در مشهد با ایمپلنت گران

زمانی که یک پزشک قیمت بسیار پایینی را برای کاشت دندان ارائه می‌دهد قطعا از کیفیت خوبی برخوردار نمی‌باشد. ایمپلنت‌هایی که معمولا در کشورهای چین، پاکستان و یا هند ساخته می‌شوند کیفیت بسیار پایینی دارند. گاهی اوقات ممکن است برخی افراد سودجو آن‌ها را با برندها و لیبل‌های اروپایی و یا آمریکایی جایگزین کنند.
ایمپلنت ارزان در مشهد معمولا عوارضی همچون طول عمر پایین، شکستگی پروتز دندان و یا خرابی پس از گذشت مدت زمان کوتاه، نیاز به ترمیم و یا تعویض ایمپلنت و انجام جراحی مجدد، ایجاد عفونت در بافت‌های اطراف ایمپلنت، التهاب لثه، لق شدن پایه ایمپلنت و … را به دنبال خواهد داشت.

عوارض ایمپلنت ارزان در مشهد

برای جلوگیری از این مشکل اگر به یک دکتر خوب برای ایمپلنت در مشهد مراجعه نمایید می‌توانید اطمینان حاصل کنید که قطعات لازم از شرکت‌های معتبر و با برندهای واقعی تهیه خواهند شد. در غیر این صورت ایمپلنت‌های بی‌کیفیت و غیراستاندارد صدمات و عوارض بسیاری را برای شما به دنبال دارد.

 

برندهای ایمپلنت ارزان در مشهد (برندهای ایمپلنت ارزان و با کیفیت)

برندهای بسیاری هستند که با قیمت ارزان‌تر برای انجام ایمپلنت در دسترس بیماران قرار دارد که از جمله این برندها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• ایمپلنت Osstem: این برند ایمپلنت که به عنوان اولین ایمپلنت ساخته شده در کره شناخته می‌شود، توسط سازمان FDA مورد تایید قرار گرفته است.
• ایمپلنت Dentium: این برند که با نام ایمپلنتیوم نیز شناخته می‌شود، حزء پرفروش‌ترین‌های ایمپلنت کره‌ای در ایران محسوب می‌شود و به عنوان ایمپلنت ارزان در مشهد و با کیفیتی مطلوب شناخته شده است.
• ایمپلنت Megagen: این برند که سازنده آن کشور کره است توانسته با برندهای ایمپلنت اروپایی به رقابت بپردازد.
• ایمپلنت DIO: از دیگر برندهای ایمپلنت کره‌ای است که شرکت معروف دنس پلی امریکا را در مالکیت خود قرار داده است.
• ایمپلنت Neo Biotech: این برند به دلیل ارزانی یکی از محبوب‌ترین ایمپلنت‌ها در ایران است که با نام CME نیز شناخته می‌شود.
• ایمپلنت Ufit: یکی دیگر از ایمپلنت‌های ارزان در مشهد یوفیت است که ساخت کشور کره می‌باشد. بر روی این مدل شیارهایی طراحی شده تا در زمان قرار گرفتن در استخوان فک به راحتی جوش بخورد.

انواع برند ایمپلنت ارزان در مشهد

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انواع ایمپلنت دندان و قیمت آن در مشهد می‌توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

آیا قیمت ایمپلنت دندان در مشهد تحت پوشش بیمه درمانی قرار می‌گیرد؟

در صورتی که کاشت ایمپلنت به عنوان یک درمان صورت گیرد ممکن است بخشی از هزینه‌های آن توسط بیمه درمانی پرداخت گردد. میزان پوشش بیمه برای هر بیمار بسته به دلایل وی برای انجام جراحی و کاشت دندان متغیر است.
در واقع بیماران با مراجعه به پزشکان و یا مراکزی که تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار دارند، می‌توانند بخشی از هزینه درمان خود را از بیمه دریافت کنند، اما مابقی آن را باید به طور کامل پرداخت نمایند.

منابع: پزشک ۲۴

۸ نظر

 1. هزینه کاشت ۴ دندان چقدر می‌شود یکی از جلو دوتا آخر پایین راست و چپ

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   هزینه کاشت ایمپلنت دندان در مشهد بسته به نوع ایمپلنت انتخابی، وضعیت اولیه لثه بیمار و نیز میزان تخصص دندانپزشک متغیر است و بدون معاینه نمی‌توان مبلغ دقیقی را بیان کرد. برای دریافت مشاوره رایگان دندانپزشکی، انتخاب بهترین دندانپزشک در مشهد و نیز اطلاع از هزینه‌های کاشت دندان در مشهد از طریق لینک زیر با کارشناسان پزشک ۲۴ ارتباط بگیرید:
   pezeshk24.com/free-consult-dentistry

 2. جواد حسبنی

  هزینه دست دندان کامل فک پایین چقدره؟؟

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   هزینه ایمپلنت در مشهد در سال ۱۴۰۱ به صورت حدودی در جدول همین صفحه آورده شده است، اما برای اطلاع از هزینه دقیق ایمپلنت کل فک پایین باید حتما توسط متخصص معاینه شوید، چرا که هزینه‌ها با توجه به درمان مورد نیاز و همچنین برند ایمپلنت به کار رفته شده متفاوت است. جهت دریافت نوبت مشاوره با دندانپزشک متخصص در مشهد می‌توانید با شماره ۰۹۴۲۲۰۱۱۹۹۱ تماس حاصل فرمایید.

 3. سلام ببخشید قیمت ایمپلنت دندان در مشهد چقدر هس؟ هزینه ایمپلنت دندان با بیمه چقدر است؟

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز هزینه ایمپلنت دندان در مشهد سال ۱۴۰۱ به صورت حدودی در این مقاله آورده شده است. ضمن اینکه هزینه کاشت دندان بر اساس عوامل مختلفی از جمله: نوع و برند ایمپلنت، ضمانت ایمپلنت و دستمزد پزشک متخصص متفاوت است. شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره رایگان دندانپزشکی، دریافت ویزیت اولیه با بهترین دندانپزشک مشهد و اطلاع از قیمت ایمپلنت از طریق لینک زیر با مشاورین پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کنید.
   https://pezeshk24.com/free-consult-dentistry/

 4. ببخشید قیمت ایمپلنت دندان در مشهد چقدر هس؟ هزینه ایمپلنت دندان با بیمه هم میشه بگین لطفا. من به کاشت دندان احتیاج دارم

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   دوست عزیزم هزینه ایمپلنت دندان به صورت حدودی در این مقاله آورده شده است ولی عواملی مانند نوع فک و دندان شما، میزان دستمزد دندانپزشک متخصص ایمپلنت در قیمت کاشت دندان در مشهد موثر است که پس از معاینه اولیه توسط دندانپزشک هزینه نهایی به طور دقیق مشخص می‌شود. شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه کاشت دندان در مشهد و دریافت ویزیت اولیه با بهترین متخصص ایمپلنت دندان در مشهد از طریق لینک زیر به صورت رایگان با مشاورین پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کنید.
   https://pezeshk24.com/free-consult-dentistry/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.