لیپوماتیک در شیراز

بهترین جراح لیپوماتیک در شیراز + هزینه عمل سال ۱۴۰۱

از آنجایی که جراحی لیپوماتیک در شیراز با درد و خونریزی همراه نیست، یک روش غیرتهاجمی و کم حطر برای کاهش سایز بدن می باشد.
امروزه خیلی از افراد با معضل چاقی روبه رو هستند و قادر به کم کردن سایز خود با ورزش و رژیم های غذایی نمی باشند. از این رو به دنبال روش هایی برای درمان این مسئله هستند. یکی از این تکنیک ها، جراحی لیپوماتیک می باشد که با پیکرتراشی سعی در از بین بردن چربی های اضافه بدن دارد.

هزینه لیپوماتیک در شیراز یکی از مهم ترین موارد برای انتخاب جراح در بین افراد است. قیمت جراحی بسته به دستمزد و تجربه و سابقه پزشک، منطقه جغرافیایی، دستمزد پرسنل بیمارستان و یا کلینیک و متخصصان بیهوشی در اتاق عمل، ناحیه مورد نظر برای جراحی، میزان چربی در آن نواحی و …. می باشد.

لیپوماتیک در شیراز

 

در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جراحی لیپوماتیک در شیراز با مشاورین ما در پزشک ۲۴  در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه لیپوماتیک در شیراز چقدر است؟

قیمت جراحی لیپوماتیک در شیراز به تعداد نواحی که می خواهید جراحی کنید بستگی دارد. علاوه بر این بر اساس میزان چربی که نیاز به برداشتن است نیز می تواند متغیر باشد. این هزینه در افراد مختلف و با میزان چربی متفاوت یکسان نیست و برای تعیین قیمت دقیق آن باید به صورت حضوری با پزشک مورد نظر مشاوره شوید.
همچنین در تعیین دقیق قیمت جراحی عوامل مختلفی از جمله، دستمزد جراح، دستمزد پرسنل بیهوشی، هزینه های قبل و بعد از جراحی مانند آزمایشات و داروهای تجویز شده، نوع شرایط بیمار و …. دخیل هستند.
هزینه انجام لیپوماتیک در شیراز در سال ۱۴۰۰ از ۵ میلیون تومان شروع می شود و تا ۲۰ میلیون تومان متفیر است. همچنین قیمت های تعیین شده قیمت های حدودی می باشند و با توجه به وزن و قد و نوع عملی که انجام می دهید (عمل همراه با لیفت باشد یا خیر) به صورت دقیق تعیین می شود.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر از هزینه جراحان لیپوماتیک در شیراز با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

معرفی بهترین جراحان لیپوماتیک در شیراز

یگی از روش های پیکرتراشی در شیراز، لیپوماتیک است که باعث حذف چربی های اضافه می شود. این جراحی به دلیل حساسیت بالایی که دارد نیاز به تجربه و مهارت جراح در این زمینه دارد. از این رو باید در انتخاب پزشک مورد نظر خود نهایت دقت را داشته باشید. ما در این مقاله لیستی از بهترین جراحان لیپوماتیک در شیراز را آورده ایم و به معرفی مختصری از این جراحان برتر پرداخته ایم:

 

دکتر سینا غیاثی حافظی جراح لیپوماتیک در شیراز

دکتر سینا غیاثی

 

دکتر سینا غیاثی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در شیراز می باشند.
دکتر غیاثی دوره پزشکی خود را در سال ۱۳۷۶ به اتمام رساندند و پس از آن در سال ۱۳۸۳ تخصص جراحی عمومی خود را دریافت نمودند. وی پس از آن موفق به اخذ مدرک فوق تخصص جراحی زیبایی خود در سال ۱۳۹۳ شدند.
دکتر غیاثی به مدت ۹ سال عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بودند. همچنین ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و انجمن بین المللی جراحان پلاستیک می باشند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر سینا غیاثی با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر بهزاد علیزاده جراح لیپوماتیک در شیراز

دکتر بهزاد علیزاده

 

دکتر بهزاد علیزاده متخصص جراحی عمومی در شیراز هستند.
دکتر علیزاده در سال ۱۳۷۵ دوره پزشکی عمومی خود را به اتمام رساندند و پس از آن دوره تخصصی جراحی عمومی خود را در سال ۱۳۸۵ دریافت کردند.
همچنین دکتر بهزاد علیزاده عضو انجمن جراحان ایران می باشند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر بهزاد علیزاده با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر فریبرز اتباعی جراح لیپوماتیک در شیراز

دکتر فریبرز اتباعی

 

دکتر فریبرز اتباعی متخصص جراحی عمومی در شیراز هستند.
دکتر اتباعی دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۸۰ به اتمام رساندند و پس از آن در سال ۱۳۸۹ تخصص جراحی عمومی خود را دریافت نمودند.
ایشان در زمینه جراحی های ماموپلاستی، لیپوماتیک، پیکرتراشی، لیپوساکشن و …. فعالیت دارند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر فریبرز اتباعی با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر محمد کشاورز جراح لیپوماتیک در شیراز

دکتر محمد کشاورز

 

دکتر محمد کشاورز متخصص جراحی عمومی در شیراز می باشند.
دکتر کشاورز پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۸۴ دریافت نمودند و پس از آن با ادامه تحصیل در زمینه جراحی عمومی، موفق به اخذ تخصص خود در سال ۱۳۹۱ شدند.
ایشان در زمینه جراحی زیبایی شکم، جراحی لیپوماتیک، پیکرتراشی، لیبوست و …. فعالیت دارند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر محمد کشاورز با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح لیپوماتیک در شیراز

دکتر ابراهیم حاتمی پور

 

دکتر ابراهیم حاتمی پور متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در شیراز می باشند.
دکتر ابراهیم حاتمی پور دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۶۹ و دوره تخصصی خود را در سال ۱۳۷۵ دریافت نمودند و پس از آن با تحصیل در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک، فوق تخصص خود را در سال ۱۳۸۶ دریافت نمودند.
ایشان دز زمینه جراحی پیکرتراشی، لیپوماتیک، جراحی بینی و ترمیمی و …. فعالیت دارند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر ابراهیم حاتمی پور با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل لیپوماتیک در شیراز چیست؟

می توان گفت که بیشتر افرادی که دچار چاقی و چربی های اضافه در نواحی مختلف بدن خود هستند قادر نیستند تا با روش های غیر جراحی مانند، ورزش های سنگین و یا گرفتن رژیم های غذایی سخت به سایز مورد نظر خود برسند. از این رو، این افراد برای رسیدن به فرم ایده آل به روش ها و تکنیک های جدید روی می آورند که یکی از این تکنیک های محبوب بین متقاضیان، لیپوماتیک لاغری می باشد.
در این روش جراح با حذف چربی در نواحی مختلف بدن و برداشتن پوست های اضافه سعی در کاهش سایز بیمار دارد. از آنجایی که این جراحی یک عمل زیبایی محسوب می شود تحت هیچ گونه بیمه درمانی قرار نمی گیرد.

لیپوماتیک در شیراز

 

جراحی لیپوماتیک به چه صورت انجام می گیرد؟

این روش جراحی، یک تکنیک برای برداشت چربی های اضافه به صورت کم خطر و تهاجمی است. در این جراحی پزشک بعد از بیهوشی و یا بیحس کردن نواحی مورد جراحی بیمار و مشخص کردن آن نواحی بر روی بدن، با استفاده از لوله ای به نام کانولا و با حرکات لرزشی، بافت های چربی را به ذرات کوچک تری تبدیل می کند سپس از بدن خارج می کند.
از آن جایی که در این روش برش های کوچکی ایجاد می شود احتمال ایجاد عفونت بعد از جراحی بسیار کاهش می یابد و همچنین اعصاب و رگ های خونی و ماهیچه ها در این روش حفظ می شوند.
این جراحی برای کاهش سایز، فرم و حجم در نواحی مختلف بدن استفاده می شود. همچنین از آنجایی که توده های چربی بدون آسیب از بدن خارج می شوند می توان از آن ها برای افزایش سایز نواحی دیگر بدن استفاده کرد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از عمل لیپوماتیک لاغری در شیراز با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

اقدامات قبل از عمل لیپوماتیک در شیراز

برای انجام این جراحی شاخص توده چربی باید کنترل شده باشد و به میزان مشخصی رسیده باشد. این عمل برای افراد با اضافه وزن مفرط توصیه نمی شود.
در صورتی که از سیگار و یا الکل استفاده می کنید باید حداقل به مدت دو هفته قبل از عمل از مصرف آن ها خودداری کنید. زیرا می تواند باعث رقیق شدن خون و افزایش احتمال خونریزی در زمان جراحی شود.
همچنین قبل از عمل باید از مصرف داروهای ضدالتهابی و یا آسپرین ها خودداری کنید. این داروها می تواند باعث انسداد عروق خونی و در نهایت افزایش کبودی و التهاب بعد از جراحی شود.

لیپوماتیک در شیراز

ممکن است جراح برای چند روز قبل از عمل به بیمار استفاده از گن را توصیه کند.
در روز جراحی از خوردن غذا خودداری کنید و به صورت ناشتا برای انجام عمل آماده شوید.
همچنین اگر سابقه بیماری خاصی دارید و یا از داروهای خاصی استفاده می کنید حتما در زمان مشاوره پزشک خود را در جریان بگذارید.
در صورت نیاز پزشک برای شما آزمایشاتی را تجویز می کند که باید جواب آن ها را برای انجام جراحی با خود به همراه داشته باشید.

 

در صورت دریافت اطلاعات بیشتر از اقدامات قبل از جراحی لیپوماتیک با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

مراقبت های بعد از جراحی لیپوماتیک

از آنجایی که در زمان عمل آب زیادی از بدن خارج می شود بهتر است بعد از جراحی مایعات زیادی مصرف کنید تا کمبود آب بدن شما را جبران کند.
همچنین بعد از جراحی پزشک به بیمار توصیه می کند که حداقل به مدت چند روز از کشیدن سیگار و مصرف الکل خودداری کنید.
علاوه بر این، از نشستن طولانی مدت خودداری کنید و بیشتر سعی کنید دراز بکشید. راه رفتن و تحرک کم برای بیمار می تواند تاثیر مثبتی بگذارد. نشستن زیاد می تواند باعث ایجاد چروک در نواحی شکم شود.
بعد از جراحی به مدت حداقل دو هفته از گن استفاده کنید. همچنین استفاده بیشتر آن برای بیمار بسیار تاثیرگذار است. زیرا علاوه بر جلوگیری از چین خوردن پوست باعث جلوگیری از تجمع مایعات در بخش هایی از بدن که چربی از آن خارج شده است می شود. استفاده از گن می تواند از ناهموار شدن پوست ناحیه جراحی شده جلوگیری کند.

لیپوماتیک در شیراز

 

مزایای لیپوماتیک در شیراز چیست؟

در این روش چربی های اضافه بدن خارج می شود و باعث هموار شدن پوست و و یک نواختی لایه چربی زیر پوست می شود.
استفاده از گن در جراحی لیپوماتیک نسبت به سایر جراحی ها کمتر بوده و استفاده از آن برای جمع شدن کامل پوست و جلوگیری از چروک شدن آن توصیه می شود.
این روش یک تکنیک کاملا غیرتهاجمی و کم خطر است که احتمال درد و خونریزی در آن و همچنین عفونت بسیار کمتر است.
معمولا برای انجام این جراحی از بی حسی استفاده می کنند و نیازی به بیهوشی عمومی نیست، مگر اینکه بیمار در شرایط خاصی قرار داشته باشد و جراح برای وی عمل لیپواتیک با بیهوشی را پیشنهاد دهد.

 

در صورت تمایل به انجام جراحی لیپوماتیک با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

ارتباط با کارشناسان

 

لیپوماتیک برای چه کسانی توصیه نمی شود؟

  • انجام جراحی لیپوماتیک برای افرادی که دچار چاقی مفرط هستند و یا می خواهند وزن آن ها به مقدار زیادی کاهش یابد مناسب نیست.
  • این روش برای کسانی که توقعات و خواسته های نامعقولی از نتیجه جراحی دارند توصیه نمی شوند و متقاضی باید بداند که با این جراحی نمی تواند وزن خود را کاهش دهد.
  • علاوه بر این، جراحی برای خانم های باردار توصیه نمی شود و بهتر است بانوان پس از زایمان عمل لیپوماتیک را انجام دهند.
  • اگر متقاضی این جراحی بیماری خاصی دارد باید با مشورت جراح این کار را انجام دهد و در صورتی که پزشک تشخیص دهد که این جراحی برای بیمار مناسب نیست باید از انجام آن خودداری کند.

لیپوماتیک در شیراز

 

جراحی لیپوماتیک با بیمه تکمیلی

در صورتی که اضافه وزن و داشتن چربی اضافه برای سلامتی فرد تهدید محسوب شود و در واقع این عمل، یک جراحی برای درمان و سلامتی بیمار باشد، احتمال دارد که بیمه بخشی از هزینه آن و یا تمام آن را پرداخت کند.
اما در صورتی که ابن جراحی تنها با هدف زیبایی انجام شود، بیمه هیچ تعهدی نسبت به آن ندارد و متقاضی باید تماما هزینه آن را پرداخت کند.

 

لیپوماتیک در چه نواحی بدن مورد استفاده قرار می گیرد؟

جراحی لیپوماتیک می تواند برای بخش های مختلف بدن که دارای چربی های اضافه هستند استفاده شود. این نواحی می تواند شامل موارد زیر باشد:
لیپوماتیک شکم و پهلو، لیپوماتیک بازو، لیپوماتیک ران، صورت، غبغب، لگن، گونه و ….

لیپوماتیک در شیراز

 

مراکز انجام جراحی لیپوماتیک در شیراز

کلینیک ها و مراکز بسیاری برای انجام عمل لیپوماتیک وجود دارد که هزینه هر کدام نسبت به سابقه و تجربه آن ها متفاوت است. برای انجام جراحی و رسیدن به نتیجه رضایت بخش از آن باید بهترین مرکز تخصصی را برای اقدام به این کار انتخاب کنید. عمل لیپوماتیک یک عمل کاملا حساس است و بایستی در انتخاب بیمارستان و کلینیک جراحی نهایت دقت را داشته باشید.
یکی از مراکزی که در آن جراحی لیپوماتیک انجام می شود بیمارستان علوی در شیراز است که معمولا هزینه جراحی در بیمارستان نسبت به مراکز خصوصی پایین تر است.
برای پیدا کردن بهترین مرکز لیپوماتیک در شیراز می تواند یکسری معیارها را در نظر گرفت از جمله:
مرکز و یا کلینیکی که از جدیدترین روش ها و متدها برای انجام این کار استفاده کنید.
تجهیزات کاملی برای انجام این جراحی داشته باشد.
پرسنل و کارمندان آن مرکز از اخلاق خوب برخوردار باشند و با متقاضی به درستی رفتار کنند.
علاوه بر این ها می توان فاکتورهای بسیار دیگری را نیز برای انتخاب یک مرکز خوب برای انجام جراحی در نظر گرفت.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از بهترین کلینیک های لیپوماتیک در شیراز می توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

لیپوماتیک به صورت اقساط در شیراز

از آن جایی که هزینه عمل های زیبایی معمولا زیاد است و برخی از افراد توان پرداخت آن را ندارند. به همین علت، برخی از مراکز و جراحان به صورت قسطی هزینه آن را دریافت می کنند.
در لیپوماتیک به صورت اقساط در شیراز، ابتدا مبلغی را به صورت نقدی دریافت می کنند و مابقی آن را به صورت قسطی دریافت می کنند.

لیپوماتیک در شیراز

 

لیپوماتیک بدون بیهوشی در شیراز

جراحی لیپوماتیک معمولا به صورت بی حسی موضعی انجام می گیرد و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. اما گاهی اوقات پزشک با در نظر گرفتن شرایط بیمار و یا مقدار چربی در نواحی مختلف بدن، جراحی با بیهوشی را توصیه کنند. در صورتی که جراحی در کنار سایر عمل ها انجام گیرد و یا اینکه بیمار تمایل به برداشتن چربی از نواحی مختلف بدن خود داشته باشد، زمان جراحی طولانی تر می شود و در این جا نیاز به جراحی با استفاده از بیهوشی می باشد.

 

در صورت دریافت اطلاعات بیشتر از عمل لیپوماتیک با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

آیا لیپوماتیک ارزان وجود دارد؟

عمل لیپوماتیک یک جراحی حساس در عمل های زیبایی است، به همین علت برای انجام این عمل بایستی به یک کلینیک و یا مرکز خوب و یک جراح متبحر و حرفه ای در این زمینه مراجعه کنید تا بتوانید به نتیجه مطلوب از جراحی لیپوماتیک خود برسید.
در برخی از شبکه های اجتماعی و یا سایت ها تبلیغی با عنوان لیپوماتیک ارزان مشاهده می شود که باید گفت این ها چیزی به جز تبلیغات نیستند. انجام جراحی با قیمت پایین و نزد یک پزشک غیرمتخصص که در این زمینه تبحر خاصی ندارد می تواند منجر به نارضایتی بیمار و یا حتی انجام جراحی مجدد شود.

لیپوماتیک در شیراز

 

در صورت دریافت اطلاعات بیشتر از عمل لیپوماتیک با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با کارشناسان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.