لیپپوماتیک در شیراز

بهترین جراح لیپوماتیک در شیراز + هزینه عمل سال ۱۴۰۱

لیپوماتیک در شیراز با درد و خونریزی همراه نیست، به همین دلیل یک روش غیرتهاجمی و کم خطر برای کاهش سایز بدن است.
امروزه خیلی از افراد با معضل چاقی روبه رو هستند و قادر به کم کردن سایز خود با ورزش و رژیم های غذایی نمی‌باشند. از این رو به دنبال روش‌هایی برای درمان این مسئله هستند. یکی از این تکنیک‌ها، جراحی لیپوماتیک است که با پیکرتراشی شیراز سعی در از بین بردن چربی های اضافه بدن دارد.
قبل و بعد لیپوماتیک در شیراز

هزینه لیپوماتیک در شیراز یکی از مهم‌ترین موارد برای انتخاب جراح در بین افراد است. قیمت جراحی به دستمزد، تجربه و سابقه پزشک، منطقه جغرافیایی، دستمزد پرسنل بیمارستان و یا کلینیک و متخصصان بیهوشی در اتاق عمل، ناحیه مورد نظر برای جراحی، میزان چربی در آن نواحی و …. بستگی دارد.

لیپوماتیک در شیراز

 

عضویت پزشکان

 

هزینه لیپوماتیک در شیراز چقدر است؟

قیمت جراحی لیپوماتیک در شیراز به تعداد نواحی که می‌خواهید جراحی کنید بستگی دارد. علاوه بر این بر اساس میزان چربی که نیاز به برداشتن است نیز می‌تواند متغیر باشد. این هزینه در افراد مختلف و با میزان چربی متفاوت یکسان نیست و برای تعیین قیمت دقیق آن باید به صورت حضوری با پزشک مورد نظر مشاوره شوید.
همچنین در تعیین دقیق قیمت جراحی عوامل مختلفی از جمله، دستمزد جراح، دستمزد پرسنل بیهوشی، هزینه‌های قبل و بعد از جراحی مانند آزمایشات و داروهای تجویز شده، نوع شرایط بیمار و …. دخیل هستند.

هزینه انجام لیپوماتیک در شیراز در سال ۱۴۰۱ از ۲۰ میلیون شروع می‌شود. قیمت با توجه به وزن و قد و نوع عملی که انجام می‌دهید (عمل همراه با لیفت باشد یا خیر) به صورت دقیق تعیین می‌شود.

 

عضویت پزشکان

 

بهترین جراحان لیپوماتیک در شیراز چه کسانی هستند؟

یکی از روش های پیکرتراشی در شیراز، لیپوماتیک است که باعث حذف چربی‌های اضافه می‌شود. این جراحی به دلیل حساسیت بالایی که دارد نیاز به تجربه و مهارت جراح در این زمینه دارد. از این رو باید در انتخاب پزشک مورد نظر خود نهایت دقت را داشته باشید. ما در این مقاله لیستی از بهترین جراحان لیپوماتیک در شیراز را آورده‌ایم و به معرفی مختصری از این جراحان برتر پرداخته‌ایم:

 

دکتر سینا غیاثی حافظی جراح لیپوماتیک در شیراز

دکتر سینا غیاثی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در شیراز هستند.
دکتر سینا غیاثی جراح لیپوماتیک در شیراز
ایشان دوره پزشکی خود را در سال ۱۳۷۶ به اتمام رساندند و پس از آن در سال ۱۳۸۳ تخصص جراحی عمومی خود را دریافت نمودند. وی پس از آن موفق به اخذ مدرک فوق تخصص جراحی زیبایی خود در سال ۱۳۹۳ شدند.
دکتر غیاثی به مدت ۹ سال عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بودند. همچنین ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و انجمن بین المللی جراحان پلاستیک نیز هستند.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر سید طارخ حسین زاده جراح لیپوماتیک در شیراز

دکتر سیدطارخ فیصل حسین زاده کریک متخصص جراحی عمومی در شیراز هستند.

دکتر طارخ حسین زاده
ایشان در حال حاضر در شیراز مشغول خدمت رسانی به مراجعین خود در زمینه انواع جراحی‌های زیبایی از جمله لیپوماتیک، لیپوساکشن و غیره هستند.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر بهزاد علیزاده جراح لیپوماتیک در شیراز

دکتر بهزاد علیزاده متخصص جراحی عمومی در شیراز هستند.

دکتر بهزاد علیزاده جراح لیپوماتیک در شیراز
دکتر علیزاده در سال ۱۳۷۵ دوره پزشکی عمومی خود را به اتمام رساندند و پس از آن دوره تخصصی جراحی عمومی خود را در سال ۱۳۸۵ دریافت کردند.
همچنین دکتر بهزاد علیزاده عضو انجمن جراحان ایران می باشند.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر فریبرز اتباعی جراح لیپوماتیک در شیراز

دکتر فریبرز اتباعی متخصص جراحی عمومی در شیراز هستند.
دکتر فریبرز اتباعی جراح لیپوماتیک در شیراز
دکتر اتباعی دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۸۰ به اتمام رساندند و پس از آن در سال ۱۳۸۹ تخصص جراحی عمومی خود را دریافت نمودند.
ایشان در زمینه جراحی های ماموپلاستی، لیپوماتیک، پیکرتراشی، لیپوساکشن در شیراز و …. فعالیت دارند.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر محمد کشاورز جراح لیپوماتیک در شیراز

دکتر محمد کشاورز متخصص جراحی عمومی در شیراز هستند.

دکتر محمد کشاورز جراح لیپوماتیک در شیراز
دکتر کشاورز پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۸۴ دریافت نمودند و پس از آن با ادامه تحصیل در زمینه جراحی عمومی، موفق به اخذ تخصص خود در سال ۱۳۹۱ شدند.
ایشان در زمینه جراحی زیبایی شکم، جراحی لیپوماتیک، پیکرتراشی، لیبوست و …. فعالیت دارند.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح لیپوماتیک در شیراز

دکتر ابراهیم حاتمی پور متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در شیراز هستند.
دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح لیپوماتیک در شیراز
دکتر ابراهیم حاتمی پور دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۶۹ و دوره تخصصی خود را در سال ۱۳۷۵ دریافت نمودند و پس از آن با تحصیل در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک، فوق تخصص خود را در سال ۱۳۸۶ دریافت نمودند.
ایشان دز زمینه جراحی پیکرتراشی، لیپوماتیک، جراحی بینی و ترمیمی و …. فعالیت دارند.

 

عضویت پزشکان

 

عمل لیپوماتیک در شیراز چیست؟

می توان گفت که بیشتر افرادی که دچار چاقی و چربی‌های اضافه در نواحی مختلف بدن خود هستند قادر نیستند تا با روش‌های غیر جراحی مانند، ورزش‌های سنگین و یا گرفتن رژیم های غذایی سخت به سایز مورد نظر خود برسند. از این رو، این افراد برای رسیدن به فرم ایده آل به روش‌ها و تکنیک‌های جدید روی می‌آورند که یکی از این تکنیک‌های محبوب بین متقاضیان، لیپوماتیک لاغری هستند.
در این روش جراح با حذف چربی در نواحی مختلف بدن و برداشتن پوست‌های اضافه سعی در کاهش سایز بیمار دارد. از آنجایی که این جراحی یک عمل زیبایی محسوب می‌شود تحت هیچ گونه بیمه درمانی قرار نمی‌گیرد.

 

جراحی لیپوماتیک به چه صورت انجام می گیرد؟

این روش جراحی، یک تکنیک برای برداشت چربی‌های اضافه به صورت کم خطر و تهاجمی است. در این جراحی پزشک بعد از بیهوشی و یا بی‌حس کردن نواحی مورد جراحی بیمار و مشخص کردن آن نواحی بر روی بدن، با استفاده از لوله‌ای به نام کانولا و با حرکات لرزشی، بافت‌های چربی را به ذرات کوچک‌تری تبدیل می کند سپس از بدن خارج می‌کند.
از آن جایی که در این روش برش‌های کوچکی ایجاد می‌شود احتمال ایجاد عفونت بعد از جراحی بسیار کاهش می‌یابد و همچنین اعصاب و رگ‌های خونی و ماهیچه‌ها در این روش حفظ می‌شوند.
این جراحی برای کاهش سایز، فرم و حجم در نواحی مختلف بدن استفاده می‌شود. همچنین از آنجایی که توده‌های چربی بدون آسیب از بدن خارج می‌شوند می‌توان از آن‌ها برای افزایش سایز نواحی دیگر بدن استفاده کرد.

عمل لیپوماتیک در شیراز

 

اقدامات قبل از عمل لیپوماتیک در شیراز

✓ برای انجام این جراحی شاخص توده چربی باید کنترل شده‌باشد و به میزان مشخصی رسیده‌باشد، این عمل برای افراد با اضافه وزن مفرط توصیه نمی‌شود.
✓ در صورتی که از سیگار و یا الکل استفاده می‌کنید باید حداقل به مدت دو هفته قبل از عمل از مصرف آن‌ها خودداری کنید. زیرا می‌تواند باعث رقیق شدن خون و افزایش احتمال خونریزی در زمان جراحی شود.

عدم مصرف الکل قبل از عمل لیپوماتیک
✓ قبل از عمل باید از مصرف داروهای ضدالتهابی و یا آسپرین‌ها خودداری کنید. این داروها می‌تواند باعث انسداد عروق خونی و در نهایت افزایش کبودی و التهاب بعد از جراحی شود.

عدم مصرف آسپیرین قبل لیپوماتیک
✓ ممکن است جراح برای چند روز قبل از عمل به بیمار استفاده از گن را توصیه کند.
✓ در روز جراحی از خوردن غذا خودداری کنید و به صورت ناشتا برای انجام عمل آماده شوید.
✓ اگر سابقه بیماری خاصی دارید و یا از داروهای خاصی استفاده می‌کنید حتما در زمان مشاوره پزشک خود را در جریان بگذارید.
✓ در صورت نیاز پزشک برای شما آزمایشاتی را تجویز می‌کند که باید جواب آن‌ها را برای انجام جراحی با خود به همراه داشته باشید.

انجام آزمایش قبل از عمل لیپو

 

مراقبت های بعد از جراحی لیپوماتیک

✓ از آنجایی که در زمان عمل آب زیادی از بدن خارج می‌شود بهتر است بعد از جراحی مایعات زیادی مصرف کنید تا کمبود آب بدن شما را جبران کند.

مصرف مایعات بعد از عمل لیپوماتیک
✓ بعد از جراحی، پزشک به بیمار توصیه می‌‌کند که حداقل به مدت چند روز از کشیدن سیگار و مصرف الکل خودداری کند.
✓ علاوه بر این، از نشستن طولانی مدت خودداری کنید و بیشتر سعی کنید دراز بکشید. راه رفتن و تحرک کم برای بیمار می‌تواند تاثیر مثبتی بگذارد. نشستن زیاد می‌تواند باعث ایجاد چروک در نواحی شکم شود.
✓ بعد از جراحی حتما طبق تجویز جراحتان از گن استفاده کنید، چرا که استفاده از گن علاوه بر جلوگیری از چین خوردن پوست، باعث جلوگیری از تجمع مایعات در بخش‌هایی از بدن که چربی از آن خارج شده است می‌شود. همچنین استفاده از گن می‌تواند از ناهموار شدن پوست ناحیه جراحی شده جلوگیری کند.

گن بعد جراحی لیپوماتیک

 

مزایای لیپوماتیک در شیراز چیست؟

– در این روش چربی‌های اضافه بدن خارج می‌شود و باعث هموار شدن پوست و و یک نواختی لایه چربی زیر پوست می‌شود.

نموه جراحی لیپوماتیک دکتر فدایی 2
– استفاده از گن در جراحی لیپوماتیک نسبت به سایر جراحی‌ها کمتر بوده و استفاده از آن برای جمع شدن کامل پوست و جلوگیری از چروک شدن آن توصیه می‌شود.
– این روش یک تکنیک کاملا غیرتهاجمی و کم خطر است که احتمال درد و خونریزی در آن و همچنین عفونت بسیار کمتر است.
– معمولا برای انجام این جراحی از بی‌حسی استفاده می‌کنند و نیازی به بیهوشی عمومی نیست، مگر اینکه بیمار در شرایط خاصی قرار داشته باشد و جراح برای وی عمل لیپوماتیک با بیهوشی را پیشنهاد دهد.

 

لیپوماتیک در شیراز برای چه کسانی توصیه نمی شود؟

انجام جراحی لیپوماتیک برای افرادی که دچار چاقی مفرط هستند و یا می‌خواهند وزن آن‌ها به مقدار زیادی کاهش یابد مناسب نیست.

این روش برای کسانی که توقعات و خواسته‌های نامعقولی از نتیجه جراحی دارند توصیه نمی‌شوند و متقاضی باید بداند که با این جراحی نمی‌تواند وزن خود را کاهش دهد.

ابن جراحی برای خانم‌های باردار توصیه نمی‌شود و بهتر است بانوان پس از زایمان عمل لیپوماتیک را انجام دهند.

اگر متقاضی این جراحی بیماری خاصی دارد باید با مشورت جراح این کار را انجام دهد و در صورتی که پزشک تشخیص دهد که این جراحی برای بیمار مناسب نیست باید از انجام آن خودداری کند.

 

ایا جراحی لیپوماتیک در شیراز با بیمه تکمیلی امکان دارد؟

در صورتی که اضافه وزن و داشتن چربی اضافه برای سلامتی فرد تهدید محسوب شود و در واقع این عمل، یک جراحی برای درمان و سلامتی بیمار باشد، احتمال دارد که بیمه بخشی از هزینه آن و یا تمام آن را پرداخت کند.
اما در صورتی که ابن جراحی تنها با هدف زیبایی انجام شود، بیمه هیچ تعهدی نسبت به آن ندارد و متقاضی باید تماما هزینه آن را پرداخت کند.

قیمت ابدو شکم با بیمه

 

لیپوماتیک شیراز در چه نواحی بدن مورد استفاده قرار می گیرد؟

جراحی لیپوماتیک می‌تواند برای بخش‌های مختلف بدن که دارای چربی‌های اضافه هستند استفاده شود. این نواحی می‌تواند شامل موارد زیر باشد:
✓ لیپوماتیک شکم و پهلو
✓ لیپوماتیک بازو
✓ لیپوماتیک ران
✓ لیپوماتیک لگن
✓ لیپوماتیک صورت، غبغب، گونه

نمونه جراحی لیپوماتیک دکتر فدایی 3

لیپو ران و ساق پا

نمونه کار لیپوماتیک دکتر شهریار حدادی

 

مراکز انجام جراحی لیپوماتیک در شیراز

کلینیک‌ها و مراکز بسیاری برای انجام عمل لیپوماتیک وجود دارد که هزینه هر کدام نسبت به سابقه و تجربه آن ها متفاوت است. برای انجام جراحی و رسیدن به نتیجه رضایت بخش از آن باید بهترین مرکز تخصصی را برای اقدام به این کار انتخاب کنید. عمل لیپوماتیک یک عمل کاملا حساس است و بایستی در انتخاب بیمارستان و کلینیک جراحی نهایت دقت را داشته باشید.
یکی از مراکزی که در آن جراحی لیپوماتیک انجام می شود بیمارستان علوی در شیراز است که معمولا هزینه جراحی در بیمارستان نسبت به مراکز خصوصی پایین‌تر است.

برای پیدا کردن بهترین مرکز لیپوماتیک در شیراز می تواند یکسری معیارها را در نظر گرفت از جمله:
– مرکز و یا کلینیکی که از جدیدترین روش‌ها و متدها برای انجام این کار استفاده کنید.
– تجهیزات کاملی برای انجام این جراحی داشته‌باشد.
– پرسنل و کارمندان آن مرکز از اخلاق خوب برخوردار باشند و با متقاضی به درستی رفتار کنند.
علاوه بر این‌ها می‌توان فاکتورهای بسیار دیگری را نیز برای انتخاب یک مرکز خوب برای انجام جراحی در نظر گرفت.

 

لیپوماتیک به صورت اقساط در شیراز

از آنجایی که هزینه عمل‌های زیبایی معمولا زیاد است و برخی از افراد توان پرداخت آن را ندارند، برخی از مراکز و جراحان به صورت قسطی هزینه آن را دریافت می‌کنند.
در لیپوماتیک به صورت اقساط در شیراز، ابتدا مبلغی را به صورت نقدی دریافت می‌کنند و مابقی آن را به صورت قسطی دریافت می‌کنند.

توجه داشته باشید که همه جراحان لیپوساکشن را به صورت اقساطی انجام نمی‌دهند و تنها تعدادی از کلینیک‌ها و مراکز حاضر به انجام لیپوماتیک قسطی در شیراز هستند.

 

لیپوماتیک بدون بیهوشی در شیراز

جراحی لیپوماتیک معمولا به صورت بی‌حسی موضعی انجام می‌گیرد و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. اما گاهی اوقات پزشک با در نظر گرفتن شرایط بیمار و یا مقدار چربی در نواحی مختلف بدن، جراحی با بیهوشی را توصیه کنند. در صورتی که جراحی در کنار سایر عمل‌ها انجام گیرد و یا اینکه بیمار تمایل به برداشتن چربی از نواحی مختلف بدن خود داشته باشد، زمان جراحی طولانی تر می‌شود و در این جا نیاز به جراحی با استفاده از بیهوشی می‌باشد.

 

آیا لیپوماتیک ارزان وجود دارد؟

عمل لیپوماتیک یک جراحی حساس در عمل های زیبایی است، به همین علت برای انجام این عمل بایستی به یک کلینیک و یا مرکز خوب و یک جراح متبحر و حرفه ای در این زمینه مراجعه کنید تا بتوانید به نتیجه مطلوب از جراحی لیپوماتیک خود برسید.
در برخی از شبکه‌های اجتماعی و یا سایت‌ها تبلیغاتی با عنوان لیپوماتیک ارزان مشاهده می‌شود که باید گفت این ها چیزی به جز تبلیغات نیستند. انجام جراحی با قیمت پایین و نزد یک پزشک غیرمتخصص که در این زمینه تبحر خاصی ندارد می تواند منجر به نارضایتی بیمار و یا حتی انجام جراحی مجدد شود.

 

منابع: پزشک۲۴، pesquisa

۲ نظر

  1. سلام بهترین جراح لیپوماتیک در شیراز کی هستن؟

    • پشتیبان سایت 2

      با سلام و وقت بخیر
      در این مقاله لیست بهترین جراحان لیپوماتیک در شیراز آورده شده است که از جراحان متخصص و متبحر در این زمینه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.