لیپوماتیک در اصفهان

لیپوساکشن در شیراز و هزینه جراحی سال ۹۹

لیپوساکشن در شیراز روشی برای رفع چربی های اضافی در بدن است. این روش به این صورت است که چربی ها با استفاده از لوله های نازک و کوچکی با نام کانولا و از طریق برش های کوچکی که بر روی نواحی مورد جراحی بدن ایجاد می شود خارج می شود. در این تکنیک چربی ها قبل از خارج شدن سوزانده می شود و سپس از زیر پوست، بافت های چربی خارج می شوند.

لیپوساکشن در شیراز

هزینه لیپوساکشن در شیراز به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله این فاکتورها می توان به هزینه دستمزد جراح، هزینه دستمزد پرسنل اتاق عمل، نوع جراحی، شرایط بیمار، میزان چربی قابل برداشت و …. اشاره کرد.
قیمت لیپوساکشن در شیراز زمانی مشخص می شود که بیمار به صورت حضوری به مطب و یا کلینیک مراجعه کرده و توسط پزشک معاینه می شود. جراح با در نظر گرفتن شرایط بیمار و میزان چربی و همچنین سایر عوامل هزینه دقیق برای انجام این جراحی را به بیمار اعلام می کند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی لیپوساکشن در شیراز با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

هزینه لیپوساکشن در شیراز چقدر است؟

هزینه لیپوساکشن به عوامل مختلفی بستگی دارد و نسبت به شرایط هر فردی می تواند متغیر باشد. عواملی که بر روی قیمت جراحی تاثیر می گذارد می تواند شامل موارد زیر باشد: هزینه دستمزد جراح، در صورت نیاز هزینه بیهوشی و هزینه بستری، هزینه مربوط به آزمایشات و داروهای تجویز شده توسط پزشک، نواحی مورد نیاز بدن برای جراحی و …. همچنبن هزینه نواحی مختلف بدن مثلا جراحی لیپوساکشن شکم با لیپوساکشن غبغب متفاوت است. این هزینه در بیماران مختلف نیز یکسان نمی باشد.
هزینه انجام لیپوساکشن در شیراز در سال ۱۳۹۹ از ۵ میلیون تومان شروع می شود و تا ۲۰ میلیون تومان متفیر است. همچنین قیمت های تعیین شده قیمت های حدودی می باشند و با توجه به وزن و قد و نوع عملی که انجام می دهید (عمل همراه با لیفت باشد یا خیر) به صورت دقیق تعیین می شود.

لیپوساکشن در شیراز

 

برای دریافت هزینه های جراحی لیپوساکشن لاغری در شیراز با کارشناسان ما تماس بگیرید:

ارتباط با کارشناسان

 

معرفی بهترین جراحان لیپوساکشن در شیراز

لیپوساکشن راه حل مناسبی برای افرادی است که با ورزش های سنگین و رژیم های غذایی سخت به فرم ایده آل بدن خود نرسیده اند و به دنبال روش دیگری برای انجام این کار هستند.
در واقع پزشک با حذف چربی های اضافه بدن، فرم اندام بیمار را هموارتر می کند و سعی در جلب رضایت وی دارد. برای اینکه به نتیجه دلخواه خود از این جراحی برسید باید بهترین جراح لیپوساکشن را انتخاب کنید. ما در اینجا بهترین جراحان لیپوساکشن در شیراز را به شما معرفی می کنیم و بیگرافی مختصری را برای شما آورده ایم:

 

دکتر فریبرز اتباعی جراح لیپوساکشن در شیراز

دکتر فریبرز اتباعی

 

دکتر فریبرز اتباعی متخصص جراحی عمومی در شیراز هستند.
دکتر اتباعی دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۸۰ به اتمام رساندند و پس از آن در سال ۱۳۸۹ تخصص جراحی عمومی خود را دریافت نمودند.
ایشان در زمینه جراحی های ماموپلاستی، لیپوماتیک، پیکرتراشی، لیپوساکشن و …. فعالیت دارند.

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر فریبرز اتباعی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر سینا غیاثی حافظی جراح لیپوساکشن در شیراز

دکتر سینا غیاثی

 

دکتر سینا غیاثی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در شیراز می باشند.
دکتر غیاثی دوره پزشکی خود را در سال ۱۳۷۶ به اتمام رساندند و پس از آن در سال ۱۳۸۳ تخصص جراحی عمومی خود را دریافت نمودند. وی پس از آن موفق به اخذ مدرک فوق تخصص جراحی زیبایی خود در سال ۱۳۹۳ شدند.
دکتر غیاثی به مدت ۹ سال عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بودند. همچنین ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و انجمن بین المللی جراحان پلاستیک می باشند.

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر سینا غیاثی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر محمد کشاورز جراح لیپوساکشن در شیراز

دکتر محمد کشاورز

 

دکتر محمد کشاورز متخصص جراحی عمومی در شیراز می باشند.
دکتر کشاورز پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۸۴ دریافت نمودند و پس از آن با ادامه تحصیل در زمینه جراحی عمومی، تخصص خود را در سال ۱۳۹۱ اخذ گردیدند.
ایشان در زمینه جراحی زیبایی شکم، جراحی لیپوماتیک، پیکرتراشی، لیبوست و …. فعالیت دارند.

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر محمد کشاورز به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح لیپوساکشن در شیراز

دکتر ابراهیم حاتمی پور

 

دکتر ابراهیم حاتمی پور متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در شیراز می باشند.
دکتر ابراهیم حاتمی پور دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۶۹ و دوره تخصصی خود را در سال ۱۳۷۵ دریافت نمودند و پس از آن با تحصیل در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک، فوق تخصص خود را در سال ۱۳۸۶ دریافت نمودند.
ایشان دز زمینه جراحی پیکرتراشی، لیپوماتیک، جراحی بینی و ترمیمی و …. فعالیت دارند.

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر ابراهیم حاتمی پور به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر بهزاد علیزاده جراح لیپوساکشن در شیراز

دکتر بهزاد علیزاده

 

دکتر بهزاد علیزاده متخصص جراحی عمومی در شیراز هستند.
دکتر علیزاده در سال ۱۳۷۵ دوره پزشکی عمومی خود را به اتمام رساندند و پس از آن دوره تخصصی جراحی عمومی خود را در سال ۱۳۸۵ اخذ گردیدند.
همچنین ایشان عضو انجمن جراحان ایران می باشند.

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر بهزاد علیزاده به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

عمل لیپوساکشن در شیراز به چه صورت است؟

افراد چاق و دارای وزن از حجم زیادی چربی برخوردار هستند. با جراحی لیپوساکشن می توان چربی های موجود در نواحی مختلف بدن را کاهش داد. مقدار چربی که نیاز به برداشتن دارد بسته به ناحیه ای از بدن است که دارای چربی است.
نتیجه حراحی لیپوساکشن در شیراز تا زمانی که وزن با ثباتی داشته باشید، دائمی و ماندگار است. پزشک بعد از اتمام جراحی، فرم بدن را با حالت اولیه آن مقایسه می کند. نتیجه جراحی بلافاصه بعد از عمل قابل مشاهده است و فرد به اندامی هموار و پوستی صاف دست می یابد.
در صورتی که بعد از برداشتن چربی های اضافه پوست حالت شل و کشسانی داشته باشد، با عمل زیبایی می توان پوست های اضافه را حذف کرد.

لیپوساکشن در شیراز

 

اقدامات قبل از جراحی لیپوساکشن چیست؟

بهتر است در زمان مشاوره با پزشک خود در مورد نحوه جراحی و نتیجه حاصل از آن صحبت کنید تا اطلاعات کافی از این جراحی داشته باشید.
در صورت داشتن سابقه بیماری خاص و یا مصرف داروی خاصی حتما این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید. همچنین اگر پزشک برای شما دارویی تجویز کرد آن را به موقع مصرف کنید.
حداقل به مدت دو هفته قبل از عمل از مصرف داروهای ضد التهابی و داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین ها، ژلوفن و …. خودداری کنید.
علاوه بر این بایستی کشیدن سیگار و مصرف الکل را حداقل تا چند روز قبل از عمل متوقف کنید زیرا می تواند باعث اختلال در عروق خونی شود.
در صورتی که جراح برای شما آزمایش تجویز کرد حتما قبل از جراحی آن ها را انجام دهید و جواب آن را در روز جراحی به همراه داشته باشید.

لیپوساکشن در شیراز

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل لاغری لیپوساکشن با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

مراقبت های بعد از جراحی لیپوساکشن چیست؟

پس از عمل تمامی داروهای تجویز شده توسط پزشک را به درستی و به موقع مصرف کنید.
استفاده از گن بعد از جراحی حتما توصیه می شود و هر چه مدت زمان استفاده از آن طولانی تر باشد بهتر است. زیرا گن بعد از عمل نه تنها باعث هموار شدن پوست می شود بلکه از تجمع مایعات در بخش هایی از بدن که چربی از آن برداشته شده است جلوگیری می کند.
سعی کنید بیشتر استراحت کنید و از نشستن به مدت طولانی پرهیز کنید و بیشتر سعی کنید دراز بکشید و همچنین کمی تحرک داشته باشید.
بعد از عمل از مایعات زیادی استفاده کنید زیرا در هنگام جراحی آب بدن کم می شود و نیاز به مایعات فراوان دارد.
در صورتی که پس از بین رفتن بی حسی احساس درد در ناحیه جراحی شده داشتید می توانید با مشورت پزشک خود از داروهای مسکن استفاده کنید.

لیپوساکشن در شیراز

 

کاندید جراحی لیپوساکشن چه کسی است؟

کسانی که از نتیجه عمل خود توقعات غیر منطقی و نامعقولانه ای ندارند می توانند نامزد مناسبی برای انجام این جراحی باشند.
افرادی که از سلامت جسمی کامل برخوردار هستند و آزمایشات آن ها برای انجام این جراحی مثبت بوده است و توان انجام عمل لیپوساکشن را دارند.
خانم های باردار افراد مناسبی برای این جراحی نیستند و بایستی تا زمان زایمان خود برای اقدام به لیپوساکشن صبر کنند.
افرادی که دارای چربی های اضافه در اطراف نواحی مختلف بدن خود هستند و تمایل به هموار کردن و یکنواختی فرم اندام خود را دارند.
کسانی که توده چربی آن ها از شاخص ۳۰ بیشتر است می توانند این جراحی را انجام دهند ولی برای افرادی که دارای اضافه وزن مفرط هستند مناسب نیست.
افرادی که حالت کشسانی پوست آن ها از بین نرفته است و انعطاف پوست آن ها خوب است. معمولا در افراد مسن تر این حالت کمتر می شود.

لیپوساکشن در شیراز

 

شما می توانید برای اطلاع از نحوه جراحی لیپوساکشن با مشاورین ما در تماس باشید:

مشاوره رایگان

 

بیهوشی در جراحی لیپوساکشن

در جراحی لیپوساکشن با تشخیص پزشک روش جراحی انتخاب می شود. معمولا این عمل به صورت بی حسی است و در صورتی که جراحی در کنار سایر عمل ها انجام گیرد و یا فرد در شرایط خاصی قرار داشته باشد پزشک جراحی با بی حسی را برای بیمار توصیه می کند.
همچنین اگر میزان حجم چربی که از بدن باید خارج شود زیاد باشد، بیمار نیاز به بیهوشی برای انجام عمل دارد.

اما در صورت جراحی با بی حسی، پزشک از داروهای آرام بخش و خواب آور نیز استفاده می کند تا بیمار دچار درد و استرس در طول جراحی نشود.

لیپوساکشن در شیراز

 

طریقه جراحی لیپوساکشن در شیراز چگونه است؟

پزشک ابتدا بر اساس روشی که انتخاب کرده است بیمار را بیهوش می کند و پس از آن نواحی مورد نیاز برای جراحی را بر روی بدن بیمار مشخص می کند.
بعد از آن با ایجاد برش هایی بر روی نواحی علامت گذاری شده، از طریق لوله های باریکی به نام کانولا سعی در خارج کردن چربی های اضافه از بدن بیمار می کند.
بعد از اتمام کار و تغییرات اعمال شده بر روی بدن، محل های برش خورده بخیه زده می شود و در نهایت بیمار می تواند بلافاصه بعد از جراحی تغییرات را در فرم اندام خود مشاهده کند.

لیپوساکشن در شیراز

 

در صورت تمایل به انجام جراحی لیپوساکشن با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

ارتباط با کارشناسان

 

لیپوساکشن در کدام قسمت های بدن انجام می شود؟

لیپوساکشن برای بخش هایی از بدن که دارای چربی اضافه هستند استفاده می شود. از جمله این نواحی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
لیپوساکشن شکم و پهلو، لیپوساکشن صورت، غبغب، بازو، ران ها، ساق پا، کمر و ….

لیپوساکشن در شیراز

 

شما می توانید برای اطلاع از بهترین مراکز لیپوساکشن در شیراز با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *