جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین جراح پیکر تراشی در شیراز + هزینه جراحی پیکرتراشی شیراز

بهترین جراح پیکر تراشی در شیراز با توجه به میزان رضایت زیباجویان، هزینه عمل پیکر تراشی در شیراز و مهارت پزشک عبارتند از دکتر محمد کشاورز، دکتر بهزاد علیزاده، دکتر فریبرز اتباعی، دکتر سینا غیاثی، دکتر فرزانه بستانیان، دکتر اورانوس داسمه، دکتر زهرا زارعی.
فهرست مطالب

بهترین جراح پیکرتراشی در شیراز به شما در حذف چربی اضافه بدن و رسیدن به اندام ایده‌آل و زیبا کمک می‌کند. از بهترین جراحان پیکرتراشی شیراز می‌توان به دکتر محمد کشاورز، دکتر بهزاد علیزاده، دکتر فریبرز اتباعی، دکتر سینا غیاثی حافظی، دکتر فرزانه بستانیان، دکتر اورانوس داسمه، دکتر زهرا زارعی اشاره کرد. 
در این مقاله از پزشک 24، علاوه بر معرفی بهترین دکتر پیکرتراشی شیراز، نمونه کار آنها و انواع روش‌های جراحی پیکرتراشی آورده شده است. در ادامه با ما همراه باشید:

لیست بهترین دکتر جراح پیکرتراشی شیراز

نام جراح
دکتر محمد کشاورز
دکتر بهزاد علیزاده
دکتر فریبرز اتباعی
دکتر سینا غیاثی حافظی
دکتر فرزانه بستانیان
دکتر اورانوس داسمه
دکتر زهرا زارعی

 

عضویت پزشکان

 

بهترین دکتر پیکرتراشی در شیراز کیست؟

بهترین دکتر پیکرتراشی با کمک تجربه و مهارتی که در این زمینه به دست آورده است می‌تواند بهترین عملکرد را در زمان جراحی از خود نشان بدهد و در نهایت به نتیجه ایده آل و رضایت بخش بیمار دست پیدا کند.

ما در این مقاله لیستی از بهترین جراحان عمل پیکرتراشی در شیراز را همراه با بیوگرافی مختصری از این پزشکان معرفی کرده‌ایم که در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید:

دکتر محمد کشاورز جراح پیکرتراشی در شیراز

دکتر محمد کشاورز متخصص جراحی عمومی در شیراز هستند.

دکتر محمد کشاورز شیراز
ایشان پزشکی عمومی خود را در سال 1384 دریافت نمودند و پس از آن با ادامه تحصیل در زمینه جراحی عمومی، تخصص خود را در سال 1391 اخذ گردیدند.
ایشان در زمینه جراحی زیبایی شکم، جراحی لیپوماتیک، پیکرتراشی، لیبوست و …. فعالیت دارند. نظرات در مورد دکتر محمد کشاورز را می‌توانید در قسمت کامنت‌های سایت ثبت کنید.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر بهزاد علیزاده جراح پیکرتراشی در شیراز

دکتر بهزاد علیزاده متخصص جراحی عمومی در شیراز هستند.

دکتر بهزاد علیزاده شیراز

ایشان در سال 1375 دوره پزشکی عمومی خود را به اتمام رساندند و پس از آن دوره تخصصی جراحی عمومی خود را در سال 1385 اخذ گردیدند.
همچنین ایشان عضو انجمن جراحان ایران می‌باشند.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر فریبرز اتباعی جراح پیکرتراشی در شیراز

دکتر فریبرز اتباعی متخصص جراحی عمومی در شیراز هستند.
دکتر فریبرز اتباعی
ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در سال 1380 به اتمام رساندند و پس از آن در سال 1389 تخصص جراحی عمومی خود را دریافت نمودند.
ایشان در زمینه جراحی‌های ماموپلاستی، لیپوماتیک، پیکرتراشی، لیپوساکشن و …. فعالیت دارند.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر سینا غیاثی حافظی جراح پیکرتراشی در شیراز

دکتر سینا غیاثی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در شیراز می‌باشند.

دکتر سینا غیاثی جراح در شیراز

ایشان دوره پزشکی خود را در سال 1376 به اتمام رساندند و پس از آن در سال 1383 تخصص جراحی عمومی خود را دریافت نمودند. وی پس از آن موفق به اخذ مدرک فوق تخصص جراحی زیبایی خود در سال 1393 شدند.
دکتر غیاثی به مدت 9 سال عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بودند. همچنین ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و انجمن بین المللی جراحان پلاستیک می‌باشند.

 

عضویت پزشکان

 

بهترین دکتر زن پیکر تراشی در شیراز

برخی از افراد به خصوص خانم‌ها ممکن است تمایل به انجام جراحی پیکرتراشی خود توسط پزشک خانم داشته باشند و در این حالت احساس راحتی بیشتری خواهند داشت. از این رو در ادامه به معرفی لیستی از جراحان خانم پیکرتراشی در شیراز پرداخته‌ایم:

دکتر فرزانه بستانیان جراح پیکرتراشی در شیراز

دکتر فرزانه بستانیان متخصص جراحی عمومی در شیراز هستند.

دکتر فرزانه بستانیان متخصص جراحی عمومی در شیراز

ایشان در زمینه انجام جراحی‌های درمانی و عمل‌های زیبایی از جمله عمل پیکرتراشی در شیراز نیز مشغول به فعالیت می‌باشند.

سایر فعالیت‌های دکتر بستانیان به شرح زیر می‌باشد:

 • جراحی ماموپلاستی
 • جراحی پروتز سینه
 • عمل پروتز باسن
 • جراحی ابدومینوپلاستی
 • و ….

 

عضویت پزشکان

 

دکتر اورانوس داسمه جراح پیکرتراشی در شیراز

دکتر اورانوس داسمه فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک و متخصص جراحی عمومی در شیراز هستند.

دکتر اورانوس داسمه فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در شیراز

ایشان تخصص خود را در سال 1384 و مدرک فوق تخصص خود را در سال 1393 دریافت نمودند.

از جمله خدمات زیبایی دکتر داسمه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جراحی پیکرتراشی در شیراز
 • جراحی زیبایی بینی
 • عمل بلفاروپلاستی
 • عمل ابدومینوپلاستی
 • و ….

 

عضویت پزشکان

 

دکتر زهرا زارعی جراح پیکرتراشی در شیراز

دکتر زهرا زارعی فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک و متخصص جراحی عمومی در شیراز هستند.

دکتر زهرا زارعی فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک

ایشان در زمینه عمل‌های درمانی و جراحی‌های زیبایی مانند جراحی پیکرتراشی مشغول به فعالیت هستند.

از جمله سایر خدمات زیبایی دکتر زارعی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عمل ابدومینوپلاستی
 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی بلفاروپلاستی
 • عمل ماموپلاستی
 • و ….

 

عضویت پزشکان

 

جراحی پیکرتراشی در شیراز چگونه انجام می‌شود؟

جراحی پیکرتراشی در شیراز نوعی عمل زیبایی است که در طی آن با ایجاد برش‌های کوچکی در نواحی مختلف بدن که دارای بافت‌های چربی اضافه است، چربی‌هایی که ظاهر نامناسبی دارند از بدن خارج می‌شوند. این جراحی زیبایی برای افرادی مناسب است که قادر نیستند تا با کمک ورزش‌های سنگین و گرفتن رژیم‌های غذایی سخت به فرم اندام ایده آل خود دست یابند.

روش‌های مختلفی برای حذف چربی‌های اضافه از نواحی مختلف بدن وجود دارد که فرد می‌تواند بر اساس نیاز و خواسته خود و همچنین نظر پزشک متخصص بهترین روش را برای انجام این عمل انتخاب نماید.

پیکر تراشی شکم و پهلو

 

هزینه عمل پیکر تراشی در شیراز سال 1403 چقدر است؟

قیمت عمل پیکرتراشی در شیراز به عوامل مختلفی بستگی دارد، از این رو نمی‌توان هزینه ثابت و یکسانی را برای تمامی افراد در نظر گرفت. برخی از فاکتورهای موثر بر روی قیمت جراحی پیکرتراشی به شرح زیر می‌باشند:

 • میزان هزینه پزشک متخصص
 • هزینه پرسنل اتاق عمل و بیهوشی
 • هزینه بیمارستان و یا کلینیک خصوصی
 • نوع تکنیک مناسب برای انجام عمل جراحی
 • میزان چربی‌های اضافه و تعداد نواحی مختلف بدن
 • نیاز یا عدم نیاز به انجام جراحی لیفت بدن به صورت همزمان

علاوه بر این موارد منطقه جغرافیایی مطب پزشک، هزینه آزمایشات قبل از عمل و هزینه ویزیت و داروهای تجویز شده بعد از جراحی نیز عوامل موثر بر هزینه عمل جراحی پیکرتراشی هستند. به صورت کلی می‌توان هزینه جراحی پیکرتراشی در شیراز سال 1403 را در حدود 30 تا 50  میلیون تومان در نظر گرفت.

توجه داشته باشید که قیمت‌های ذکر شده در این مقاله تقریبی هستند و برای اطلاع از هزینه دقیق و نهایی جراحی خود بایستی به صورت حضوری به بهترین جراح پیکرتراشی در شیراز مراجعه نمایید.

جراحی پیکرتراشی در شیراز

 

گاهی اوقات ممکن است نتوان با کمک رژیم‌های غذایی سخت و انجام ورزش‌های سنگین به فرم اندام ایده آل دست پیدا کرد. از این رو جراحی پیکرتراشی می‌تواند یک روش مطمئن برای رسیدن به نتیجه ایده آل در کمترین زمان ممکن باشد.

 

مطلب پیشنهادی: بهترین جراح ابدومینوپلاستی در شیراز

 

انواع روش‌های پیکر تراشی شیراز چیست؟

عمل پیکرتراشی که توسط بهترین جراح پیکرتراشی در شیراز انجام می‌گیرد می‌تواند بر اساس نیاز و شرایط بیمار و همچنین نظر پزشک متخصص در انواع روش‌های زیر باشد:

لیپوماتیک

در این روش از پیکرتراشی نیازی به ایجاد برش در نواحی مورد نظر نمی‌باشد چرا که تنها با وارد شدن یک میله به نام کانولا، چربی‌های اضافه به ذرات کوچک‌تر تبدیل شده و در نهایت با قدرت مکش از بدن خارج می‌شوند. از آنجایی که در این روش از جراحی به بافت چربی هیچ آسیبی وارد نمی‌شود می‌توان از آن‌ها برای پر کردن سایر نواحی بدن استفاده کرد.

لیپوساکشن

در این روش از پیکرتراشی همانند لیپوماتیک بدون نیاز به ایجاد برش و تنها با کمک میله باریکی به نام کانولا انجام می‌گیرد. تفاوت این روش با لیپوماتیک در از بین بردن چربی‌های اضافه می‌باشد و به گونه‌ای اینکار را انجام می‌دهد که نمی‌توان از بافت چربی استخراج شده برای پر کردن سایر نواحی بدن استفاده نمود.

لیپولیز

استفاده از دستگاه لیزر لیپولیزر برای لاغری بدن به این صورت است که با تابش حرارت (امواج اولتراسونیک) به میزان تنظیم شده توسط پزشک بر روی نواحی مورد نظر از بدن به از بین بردن چربی‌های اضافه در این نقاط پرداخته می‌شود.

توجه داشته باشید که تمامی این روش‌ها تنها برای حذف چربی‌های اضافه از بدن استفاده می‌شوند و هیچ تاثیری بر روی لیفت این نواحی ندارند. در نتیجه زمانی که فرد نیاز به کشیدن پوست اضافه داشته باشد بایستی این جراحی را همزمان با عمل پیکرتراشی انجام بدهد.

مراقبتهای بعد از لیپوماتیک غبغب

 

افرادی که دارای بیماری زمینه‌ای هستند و یا از داروهای خاصی استفاده می‌کنند بایستی برای انجام این عمل در جلسه مشاوره با بهترین جراح پیکرتراشی در شیراز مشورت نمایند.

 

پیکرتراشی در شیراز برای چه قسمت‌های بدن استفاده می‌شود؟

به صورت کلی می‌توان گفت که جراحی لاغری در شیراز برای تمامی نواحی بدن که دارای چربی‌های اضافه می‌باشند قابل استفاده است. در ادامه به توضیح بیشتر در خصوص این موارد پرداخته شده است:

پیکرتراشی شکم و پهلو

یکی از مهم ترین بخش‌های بدن که افراد بسیاری تمایل به حذف چربی‌های اضافه در این نواحی دارند، شکم و پهلو است. در واقع می‌توان گفت که تجمع بافت چربی در این نواحی از بدن بسیار شایع است و کاهش آن با کمک رژیم‌های غذایی نیز سخت و زمان‌بر می‌باشد. از این رو می‌توان از جراحی پیکرتراشی شکم و پهلو به راحتی برای لاغری این نواحی استفاده نمود.

پیکرتراشی بازو

بازوها نیز یکی دیگر از بخش‌های بدن است که می‌تواند باعث تجمع چربی گردد. کاهش چربی‌های اضافه در این بخش از بدن با کمک ورزش و یا گرفتن رژیم غذایی ممکن است بسیار سخت و زمان بر است. جراحی پیکرتراشی بازوها یکی از روش‌های مطمئن و سریع برای حذف چربی‌های اضافه در بازوها محسوب می‌شوند که معمولا با جراحی لفیت بازو به صورت همزمان انجام می‌گیرد.

قبل و بعد لیفت بازو شیراز

پیکرتراشی ران

ران‌ها یکی از نواخی بدن است که می‌توانند تاثیر بسیاری بر روی زیبایی و جذابیت اندام داشته باشند، از این رو تقاضا برای انجام جراحی پیکرتراشی ران‌ها بسیار شایع می‌باشد. یا کمک تکنیک جراحی مناسب برای کاهش چربی این ناحیه می‌توان به اندامی ایده آل و رضایت بخش دست یافت.

پیکرتراشی پشت

تجمع بافت چربی در ناحیه پشت نیز بسیار شایع است و افراد برای حذف این چربی‌های اضافه روش‌های مختلفی را امتحان کرده‌اند. اما به طور قطع می‌توان گفت که انجام جراحی پیکرتراشی و انتخاب روش مناسب عمل می‌تواند بهترین و ایمن‌ترین روش برای فرم دهی و حذف چربی‌های این ناحیه محسوب شود.

قبل و بعد از پیکرتراشی در شیراز

سخن نهایی

در این مقاله از پزشک 24، علاوه بر معرفی جراحان حاذق و باتجربه جراحی پیکرتراشی در شیراز، نمونه کار و بیوگرافی آنها نیز آورده شده است. اگر سوال یا تجربه انجام جراحی پیکرتراشی دارید با ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت‌ها در میان بگذارید. 

 

سوالات متداول 

1- بهترین جراح پیکرتراشی در شیراز کیست؟

از بهترین جراحان پیکرتراشی شیراز می‌توان به دکتر محمد کشاورز، دکتر بهزاد علیزاده، دکتر فریبرز اتباعی، دکتر سینا غیاثی حافظی، دکتر فرزانه بستانیان، دکتر اورانوس داسمه، دکتر زهرا زارعی اشاره کرد. 

2- چگونه می‌توان از بهترین دکتر جراح پیکرتراشی شیراز نوبت گرفت؟

از طریق شماره تماس هر پزشک می‌توانید برای گرفتن نوبت مشاوره و جراحی ارتباط برقرار کنید.

 

پزشک۲۴ مرجع تخصصی عمل زیبایی بدن

منبع: wikipedia

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *