لیپوساکشن در مشهد و هزینه عمل در سال ۱۳۹۹

لیپوساکشن در مشهد به عنوان یک روش برای خارج کردن چربی از بخش های مختلف بدن استفاده می شود. این روش یکی از رایج ترین و محبوب ترین جراحی های زیبایی در بین خانم ها و آقایان است. افراد می توانند با این عمل به فرم دلخواه بدن خود برسند و چربی ها و ناهمواری های بدن خود را از بین ببرند. این روش برای نواحی مختلفی از بدن از جمله شکم، پهلو، ران، بازو و …. استفاده می شود.

لیپوساکشن در مشهد

هزینه لیپوساکشن در مشهد مانند سایر جراحی ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی از این فاکتورها شامل مواردی مثل دستمزد جراح، هزینه پرسنل بیمارستان و اتاق عمل، هزینه بیهوشی، منطقه جغرافیایی و … هستند. این هزینه در افراد مختلف و برای نواحی مختلف جراحی لیپوساکشن متفاوت است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی لیپوساکشن در مشهد و هزینه های آن با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه لیپوساکشن در مشهد چقدر است؟

هزینه عمل لیپوساکشن را نمی توان به صورت دقیق تعیین کرد، زیرا این عمل برای افراد مختلف و نواحی مختلفی که مورد جراحی قرار می گیرد متفاوت است. همچنین میزان چربی که قرار است از بدن خارج شود نیز بر روی این قیمت تاثیر می گذارد.
علاوه بر این موارد دستمزد هر جراح نسبت به تجربه و سابقه ای که دارد با پزشک دیگر متفاوت است و بر اساس فاکتورهایی مانند هزینه پرسنل اتاق عمل و بیهوشی، منطقه جغرافیایی، نوع عمل و …. تخمین زده می شود.
هزینه انجام لیپوساکشن در مشهد در سال ۱۳۹۹ از ۵ میلیون تومان شروع می شود و تا ۲۰ میلیون تومان متفیر است. همچنین قیمت های تعیین شده قیمت های حدودی می باشند و با توجه به وزن و قد و نوع عملی که انجام می دهید (عمل همراه با لیفت باشد یا خیر) به صورت دقیق تعیین می شود.

لیپوساکشن در مشهد

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی لیپوساکشن در مشهد و هزینه های آن با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

معرفی بهترین جراحان برتر لیپوساکشن در مشهد

انتخاب یک جراح خوب برای انجام جراحی لیپوساکشن یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار برای رسیدن به یک نتیجه خوب و رضایت بخش از لیپوساکشن بدن است. بهترین جراح لیپوساکشن کسی است که در این زمینه از مهارت و سابقه بسیار بالایی برخوردار باشد و بتواند بهترین نتیجه را برای بیمار خود به دست آورد.
نکته قابل توجه در اینجا پیدا کردن یک جراح خوب در زمینه لیپوساکشن است. ما برای راحتی شما لیستی از بهترین جراحان لیپوساکشن در مشهد را آورده ایم و به معرفی آن ها پرداخته ایم:

دکتر ناصر سنجرموسوی جراح لیپوساکشن در مشهد

دکتر ناصر سنجرموسوی

 

دکتر ناصر سنجر موسوی متخصص جراحی عمومی در مشهد هستند.
دکتر سنجر موسوی پس از گذراندن دوره متوسطه در دبیرستان علم مشهد با بالاترین نمرات، مشغول به ادامه تحصیل در رشته پزشکی عمومی و در دانشگاه علوم پزشکی مشهد شدند. پس از آن به دلیل علاقه فراوان، دوره تخصصی جراحی عمومی را برای ادامه تحصیلات خود انتخاب نمودند و در سال ۱۳۷۲ موفق به اخذ آن گردیدند.
ایشان استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد می باشند.

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر ناصر سنجرموسوی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر عزت اله رضایی جراح لیپوساکشن در مشهد

دکتر عزت اله رضایی

 

دکتر عزت اله رضایی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در مشهد هستند.
دکتر رضایی پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی در زمینه تخصصی جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد مشغول به تحصیل شدند و پس از آن دوره فوق تخصص جراحی زیبایی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران و در سال ۱۳۸۵ دریافت کردند.

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر عزت اله رضایی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر علیرضا برجسته جراح لیپوساکشن در مشهد

دکتر علیرضا برجسته

 

دکتر علیرضا برجسته متخصص جراحی عمومی در مشهد می باشند.
دکتر برجسته پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی در دانشگاه شهید بهشتی تهران، در زمینه جراحی عمومی مشغول به تحصیل شدند و در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ مدرک تخصصی خود شدند.
به برخی از فعالیت های زیبایی ایشان که شامل جراحی شکم، لیپوساکشن، جراحی زیبایی پلک، تزریق بوتاکس و …. می باشد می توان اشاره کرد.

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر علیرضا برجسته به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر فیروزه دانشوری جراح لیپوساکشن در مشهد

دکتر فیروزه دانشوری

 

دکتر فیروزه دانشوری متخصص جراحی عمومی در مشهد می باشند.
دکتر دانشوری تخصص خود را از دانشکده شهید بهشتی تهران دریافت کردند. دکتر فیروزه دانشوری دارای فلوشیپ رسمی از آکادمی جراحان زیبایی آمریکا می باشند.
ایشان همچنین عضو هیئت علمی و نایب رئیس انجمن پزشکان ورزشی ایران هستند.

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر فیروزه دانشوری به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر کامران کاویانی فر جراح لیپوساکشن در مشهد

دکتر کامران کاویانی فر

 

دکتر کامران کاویانی فر متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در مشهد هستند.
دکتر کاویانی فر عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و همچنین استادیار دانشگاه علوم پزشکی زاهدان می باشند.
دکتر کاویانی فر در زمینه های جراحی زیبایی لیپوساکشن، جراحی بینی، جراحی زیبایی صورت، چانه و …. فعالیت دارند.

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر کامران کاویانی فر به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر سید حسین رضویان جراح لیپوساکشن در مشهد

دکتر سید حسین رضویان

 

دکتر سید حسین رضویان متخصص جراحی عمومی در مشهد می باشند.
دکتر رضویان در سال ۱۳۷۴ دوره پزشکی عمومی خود را به اتمام رساندند و پس از آن در سال ۱۳۸۹ موفق به اخذ دوره تخصص جراحی عمومی خود شدند.
ایشان در زمینه جراحی های زیبایی و ترمیمی، جراحی لیپوساکشن، جراحی سرپایی، جراحی های عمومی و …. فعالیت دارند.

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر سید حسین رضویان به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

عمل لیپوساکشن در مشهد

در واقع لیپوساکشن روشی برای حذف چربی های اضافی از بدن است که با عنوان فرم دهی اندام نیز شهرت دارد. لیپوساکشن معمولا برای افرادی استفاده می شود که با ورزش و رژیم های غذایی به فرم ایده آل خود نرسیده اند و به دنبال روش های دیگری برای انجام این کار هستند.

لیپوساکشن در مشهد
لیپوساکشن برای قسمت های مختلفی از بدن مانند شکم، پهلو، ران، بازو، گردن و …. استفاده می شود. برای انجام این عمل باید نزد یک پزشک مجرب و متخصص در این زمینه مراجعه کنید تا بتوانید به بهترین نتیجه از جراحی خود دست یابید.
لیپوساکشن توسط مکش، چربی های بدن را خارج می کند. لوله های باریک از طریق سوراخ های کوچکی که بر روی بدن ایجاد می شوند وارد بدن شده و به قسمتی می رود که چربی ها در آنجا جمع شده اند سپس با استفاده از همین لوله ها بافت های چربی از بدن خارج می شوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی لیپوساکشن و هزینه های آن با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

بهترین کاندید برای انجام لیپوساکشن چه کسی است؟

در واقع انجام این عمل برای کسانی مناسب است که توقعات و خواسته های منطقی از نتیجه جراحی خود دارند. لیپوساکشن در مشهد باعث می شود تا ظاهر فرد بهبود یابد و اعتماد به نفس وی بیشتر شود اما این بدان معنی نیست که دقیقا به فرم و اندام دلخواه خود می رسید.
علاوه بر این برای انجام این جراحی باید بیمار به وزن ثابتی رسیده باشد و در حالت تغییر سایز نباشد. همچنین باید شاخص توده چربی بیمار از یک حدی بیشتر نباشد تا بتواند لیپوساکشن انجام دهد.
برای انجام این نوع عمل سن فاکتور خیلی مهمی نیست اما در سن بالاتر معمولا انعطاف پوست کمتر می شود و تقریبا جراحی سخت تر و پیچیده تر می شود.

 

دلایل انجام لیپوساکشن در افراد مختلف چیست؟

مهم ترین هدف از انجام لیپوساکشن، رسیدن به فرم و شکل دلخواه در اندام است. در واقع لیپوساکشن تاثیری بر روی وزن نمی گذارد و تنها فرم نواحی از بدن که مورد جراحی قرار می گیرد تغییر می کند.
کسانی که می خواهند فرم بدن خود را اصلاح کنند و توانایی انجام ورزش های سنگین را ندارند و رژیم غذایی نیز بر روی آن ها جواب نمی دهد به این روش ها روی می آورند. بیشترین آمار از نواحی مورد جراحی لیپوساکشن شکم در مشهد است که محبوبیت خاصی بین افراد دارد.

لیپوساکشن در مشهد
علاوه بر لیپوساکشن با حدف زیبایی این جراحی برای درمان بیماری هایی مانند تومور خوش خیم چربی، مشکل در سوخت و ساز چربی در بدن و …. نیز انجام می گیرد.

برای دریافت اطلاعات در مورد عمل زیبایی لیپوساکشن با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

بیهوشی در لیپوساکشن به چه صورت است؟

معمولا برای انجام لیپوساکشن با حجم کم چربی از بی حسی موضعی استفاده می گردد اما در صورت تمایل بیمار و تشخیص پزشک می توان از داروهای آرام بخش در زمان جراحی استفاده کرد.
در برخی از موارد که نیاز به برداشتن بخش بیشتری از چربی بدن است و یا اینکه لیپوساکشن در کنار سایر جراحی ها انجام می گیرد می توان از بیهوشی عمومی برای انجام اینکار استفاده کرد.

 

لیپوساکشن به چه صورت انجام میگیرد؟

برش های کوچکی در حدود ۳ الی ۴ میلی متری بر روی نواحی از بدن که نیاز به ساکشن دارد ایجاد می شود و بعد از آن با استفاده از لوله های فلزی باریک و دستگاه های مکش چربی، بخشی از بافت های چربی در آن ناحیه برداشته می شود.
زمان انجام این جراحی برای هر فرد و بسته به نواحی مورد عمل و همچنین میزان چربی که نیاز است از بدن خارج شود متغیر است و به صورت کلی چیزی در حدود یک الی ۴ ساعت زمان نیاز دارد.

لیپوساکشن در مشهد

 

اقدامات قبل از انجام لیپوساکشن در مشهد

قبل از انجام این جراحی بایستی در جلسه مشاوره با پزشک خود در مورد نحوه جراحی و مراقبت های بعد از آن بپرسید.
همچنین در روز انجام لیپوساکشن باید ناشتا باشید و در صورت نیاز به خوردن داروی خاصی بهتر است آن را با کمترین مقدار آب مصرف کنید.
بایستی حداقل دو هفته قبل از عمل از مصرف الکل و کشیدن سیگار خودداری کنید، زیرا ممکن است موجب رقیق شدن خون شود و در نهایت احتمال خونریزی را افزایش می دهد و کبودی بعد از جراحی نیز بیشتر می شود.
علاوه بر این، از مصرف داروهایی مانند آسپرین ها که موجب اختلال در انعقاد خون می شود به مدت دو هفته خودداری کنید.

برای اطلاع از هزینه های جراحی لیپوساکشن در مشهد با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

اقدامات پس از انجام لیپوساکشن

در صورتی که پزشک برای شما داروهایی تجویز کردند آن ها را به موقع مصرف کنید و از خوردن داروها و مسکن به صورت خودسرانه خودداری کنید.
بعد از عمل باید آب و مایعات فراوانی مصرف کنید و از تحرک زیاد و فعالیت های سنگین خودداری کنید.
برای کاهش سریع تر ورم می توانید از گن های مخصوص استفاده کنید که علاوه بر کاهش ورم باعث خوش فرم شدن بدن می شود و از تجمع مایعات در بخش هایی که چربی از آن ها خارج شده است جلوگیری می کند.

لیپوساکشن در مشهد

 

عوارض لیپوساکشن چیست؟

لیپوساکشن هم مانند سایر جراحی ها ممکن است خطرات و عوارضی را به دنبال داشته باشد. از جمله این ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پس از جراحی احتمال کبودی در نواحی که مورد جراحی قرار گرفته و برش خورده است وجود دارد.
علاوه بر کبودی ممکن است نواحی جراحی شده مورد التهاب و تورم قرار گیرد که پس از گذشت مدت زمانی کاملا از بین می رود.
بعد از اینکه بی حسی کاملا از بین برود احتمال درد و ناراحتی وجود دارد که با استفاده از مسکن هایی که جراح برای شما تجویز می کند کاهش می یابد.
احتمال اینکه بعد از جراحی پوست دچار ناهمواری هایی بر روی قسمت های جراحی شده شود وجود دارد که با استفاده از گن های بعد از جراحی می توان این حالت را رفع کرد. همچنین برای جلوگیری از عفونت بعد از عمل باید داروهای آنتی بیوتیکی که پزشک تجویز می کند را به موقع مصرف کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از عمل زیبایی لیپوساکشن با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *