خصوصیات جراح بینی خوب

عمل بینی در بیمارستان های دولتی تهران

بسیاری از افراد به دلیل گران بودن هزینه های جراحی زیبایی بینی، به دنبال راهکارهایی برای پرداخت هزینه پایین تر هستند. عمل بینی در بیمارستان دولتی تهران می تواند یکی از روش های انجام جراحی با قیمت پایین تر باشد.
در واقع عمل بینی هم می تواند در بیمارستان های دولتی و هم در بیمارستان و یا مراکز خصوصی انجام گیرد اما این نیز مستلزم این است که پزشک مورد نظر شما با آن بیمارستان قرارداد داشته باشد.

جراحی بینی در بیمارستان دولتی تهران

به صورت کلی می توان گفت که هزینه جراحی بینی به عوامل متعددی بستگی دارد که بخشی از آن مربوط به هزینه های بیماستان و اتاق عمل می باشد. از این رو بهتر است در مورد عوامل موثر بر روی قیمت جراحی بینی در تهران بیشتر آشنا شوید.

 

شما می توانید برای دریافت ویزیت اولیه رایگان با پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

عوامل موثر بر هزینه جراحی بینی

فاکتورهای متفاوتی وجود دارند که می توانند قیمت و هزینه عمل بینی را تحت تاثیر خود قرار بدهند. برخی از این موارد به شرح زیر می باشد:

هزینه دستمزد جراح: هزینه دستمزد جراح نیز بر اساس تخصص و سابقه ای که دارد می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال پزشکی که از تجربه کمی در این زمینه برخوردار است قطعا به نسبت جراحی که در این زمینه تجربه بسیار بالایی دارد و عمل های فراوانی نیز انجام داده است، هزینه پایین تری دریافت می کند.
البته نمی توان گفت که هر هزینه بالایی نشانه تجربه و مهارت پزشک می باشد. بنابراین باید به دنبال بهترین جراح بینی در تهران در کنار هزینه مناسب آن باشید.

فاکتورهای موثر بر هزینه جراحی بینی

هزینه بیمارستان و یا کلینیک: بیمارستان نیز به نسبت تجهیزات و امکاناتی که در اختیار بیماران خود قرار می دهند هزینه های متفاوتی دریافت می کنند. معمولا هزینه عمل در بیمارستان دولتی نسبت به مراکز خصوصی کمتر است. همچنین در صورتی که بیمار نیاز به بستری شدن در بیمارستان داشته باشد ممکن است از وی هزینه جداگانه دریافت کنند.

هزینه آزمایشات و گرفتن عکس: برای انجام جراحی نیاز به گرفتن یکسری آزمایشات و همچنین گرفتن عکس از بینی بیمار است که باید نتیجه آن را در زمان جراحی به همراه داشته باشد. همچنین در صورت نیاز ممکن است برای بیمار سی تی اسکن تجویز گردد.

علاوه بر این عوامل فاکتورهای دیگری همچون، هزینه پرسنل اتاق عمل و بیهوشی، نوع بینی بیمار و شرایط وی، مدت زمان جراحی و پیچیدگی آن و …. بر روی هزینه جراحی بینی در تهران می توانند موثر باشند.

پزشک پس از اینکه بیمار را به صورت حضوری معاینه کرد می تواند هزینه نهایی جراحی بینی را به وی اعلام کند.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از هزینه جراحی بینی و دریافت ویزیت اولیه رایگان با پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی در بیمارستان دولتی تهران

جراحی بینی در بیمارستان دولتی تهران زمانی صورت می گیرد که، پزشک مورد نظر شما در آن بیمارستان جراحی زیبایی انجام دهد. برای اینکار می توانید در جلسه مشاوره از پزشک خود در مورد بیمارستان هایی که با آن ها قرارداد دارد بپرسید.

عمل بینی در بیمارستان دولتی تهران

 

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی تهران

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی در صورتی که تنها با هدف زیبایی انجام شود تحت پوشش بیمه درمانی قرار نمی گیرد و بیمار باید تمامی هزینه را به صورت یکجا پرداخت کند.
همچنین تفاوت هزینه های عمل در بیمارستان خصوصی و مراکز دولتی تنها در هزینه دریافتی از بیمارستان است و دستمزد جراح هیچ تغییری نمی کند.

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی تهران

 

عمل بینی با پوشش بیمه درمانی

یکی از سوالاتی که خیلی از افراد با آن مواجه هستند این است که، آیا می توان هزینه جراحی زیبایی بینی را با کمک بیمه های درمانی پرداخت نمود؟

در واقع باید این مسئله را بیان کرد که بیمه های تکمیلی و درمانی شامل جراحی های زیبایی نمی شوند و تنها زمانی می توان تحت پوشش اینگونه بیمه ها قرار گرفت که، عمل بینی برای درمان انجام گرفته باشد.

عمل بینی با بیمه تکمیلی

اگر بیمار جراحی بینی را با هر دو هدف زیبایی و درمانی انجام داده باشد می تواند بخشی از هزینه ها که مربوط به درمان می شود را از بیمه دریافت کند، اما بخش دیگر آن که برای عمل رینوپلاستی یا همان جراحی زیبایی است را باید به صورت کامل پرداخت کند.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از عمل بینی با بیمه تکمیلی و دریافت ویزیت اولیه رایگان با پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

مراقبت های قبل از عمل بینی در تهران

برای داشتن یک جراحی زیبایی بینی راحت و با نتیجه مطلوب باید یکسری نکات را قبل از عمل رعایت کنید که در زیر برخی از آن ها را بیان کرده ایم:

 • اولین و مهمترین نکته برای داشتن یک نتیجه ایده آل از جراحی، عمل نزد یک دکتر خوب جراح بینی در تهران است. (عدم مراجعه به یک پزشک خوب عواقبی به دنبال دارد و ممکن است شما را ناچار به انجام جراحی ترمیمی بینی در تهران کند)
 • در زمان مشاوره باید در مورد مدل بینی دلخواه خود که می تواند عمل بینی طبیعی و یا عمل بینی عروسکی باشد با پزشک مشورت کنید.
 • به مدت حداقل دو هفته قبل از جراحی از مصرف دخانیات و الکل و همچنین داروهای ضد التهاب مانند آسپرین ها خودداری کنید، زیرا باعث رقیق شدن خون و افزایش احتمال خونریزی در زمان جراحی می شود.

مراقبت های بعد از عمل بینی

 • آزمایشات تجویز شده توسط پزشک را انجام دهید و نتیجه آن را در زمان عمل با خود به همراه داشته باشید.
 • در زمان جراحی به صورت ناشتا برای عمل اقدام کنید و در حدود ۶ الی ۸ ساعت قبل از عمل از خوردن و آشامیدن بپرهیزید.
 • بهتر است برای عمل با یک همراه به بیمارستان و یا کلینیک مراجعه کنید تا در صورت نیاز بتواند شما را همراهی کند.

 

اقدامات بعد از عمل بینی در تهران

 • داروهای تجویز شده توسط پزشک را به موقع مصرف کنید تا از بروز درد و یا ناراحتی برای شما جلوگیری کند.
 • به مدت ۵ الی ۷ روز بعد از عمل استراحت کنید و در این مدت از انجام فعالیت های سنگین و ورزش خودداری کنید.
 • بعد از این دوره می توانید برای کشیدن بخیه ها و برداشتن آتل بینی به مطب پزشک خود مراجعه کنید.
 • در هنگام استراحت و یا خوابیدن بهتر است سر خود را بالاتر از بدن قرار دهید. برای اینکار می توانید از دو بالشت در زیر سر خود استفاده کنید.

اقدامات بعد از جراحی بینی

 • در طول دوران نقاهت از خوردن غذاهای سفت که نیاز به جویدن زیاد دارد خودداری کنید و بیشتر از مایعات و غذاهای ملایم استفاده کنید.
 • برای کاهش ورم و یا التهاب بعد از جراحی بینی می توانید از کمپرس یخ بر روی آن استفاده کنید. در هر صورت کبودی و التهاب بعد از مدتی به طور کامل از بین می رود.

 

شما می توانید برای دریافت ویزیت اولیه رایگان با پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با کارشناسان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.