عمل بینی اقساط در کرج

جراحی بینی با ۵ میلیون (سال ۱۴۰۱) در تهران و شهرستان‌ها

جراحی بینی با ۵ میلیون یکی از تبلیغاتی است امروزه زیاد شنیده می‌شود. به دلیل محبوبیت فراوانی که عمل بینی پیدا کرده است، بسیاری از خانم‌ها و آقایان هستند که تمایل دارند تا این جراحی را انجام بدهند از این رو قیمت آن به فاکتور بسیار مهمی تبدیل شده است.

تمامی افراد توان پرداخت هزینه‌های هنگفت جراحی بینی را ندارند به همین دلیل به دنبال پزشکان و یا کلینیک‌هایی هستند که بتوانند با کمترین قیمت جراحی خود را انجام بدهند. اما آیا جراحی بینی با ۵ میلیون می‌تواند شما را به نتیجه دلخواهتان برساند؟

در ادامه مقاله ما قصد داریم تا در خصوص دلایل عمل بینی با ۵ میلیون، عوارض این عمل‌ها و روش‌های جایگزین آن صحبت کنیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید:

عمل بینی با 5 میلیون

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی بینی و دریافت ویزیت با بهترین پزشکان جراح بینی با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دلایل جراحی بینی با ۵ میلیون چیست؟

ممکن است در برخی از سایت‌ها و یا شبکه‌های اجتماعی قیمت‌های بسیار پایینی برای انجام جراحی زیبایی بینی مشاهده کرده باشید. اما سوال مهم اینجاست که آیا می‌توان به این قیمت‌ها اعتماد کرد و به واسطه آن‌ها به نتیجه خوبی از عمل بینی دست پیدا کرد؟

برای پاسخ به این سوال در این بخش از مقاله ما سعی کردیم تا در خصوص دلایل مختلف و موثر بر روی هزینه‌های بسیار پایین و ارزان قیمت از جراحی بینی بیشتر توضیح بدهیم. در ادامه به این موارد اشاره شده است:

 

– تازه کار بودن پزشک

یکی از عمده دلایلی که باعث دریافت هزینه‌های بسیار پایین (به عنوان مثال جراحی بینی با ۵ میلیون) می‌شود، تازه کار بودن پزشک جراح و عدم تخصص و مهارت لازم در این زمینه است. پزشک برای جذب بیماران بیشتر و افزایش مهارت خود، هزینه کمتری را برای عمل‌های خود دریافت می‌کند.

 

– کمیت بیشتر و کیفیت پایین‌تر عمل‌ها

جراحانی نیز هستند که تمایل دارند تا در طی یک روز تعداد عمل‌های بیشتری انجام بدهند. در واقع این پزشکان با عدم توجه به کیفیت جراحی، سعی می‌کنند تا تنها تعداد عمل‌های خود را افزایش بدهند. واضح است که نتیجه این نوع از جراحی چیزی به جزء نارضایتی بیماران نمی‌باشد.

 

– انجام جراحی توسط رزیدنت‌ها

در برخی از بیمارستان‌ها نیز انجام جراحی بینی توسط رزیدنت‌ها و معمولا در مراکز آموزشی انجام می‌گیرد. به همین دلیل قیمت عمل بینی نیز بسیار کمتر از جراحی بینی توسط یک پزشک ماهر و با تجربه است.

جراحی بینی با 5 میلیون

جراحی بینی با ۵ میلیون ۱۴۰۱ به دلایل مختلفی ممکن است انجام گیرد، اما مسئله‌ای که باید در اینجا به آن توجه داشته باشید این است که نتیجه این جراحی‌ها چیزی به جزء نارضایتی بیمار نیست و معمولا بیماران پس از گذشت مدت زمانی ملزم به انجام جراحی مجدد و پرداخت هزینه بیشتر نیز خواهند شد.

مشاوره رایگان عمل بینی با کارشناسان پزشک 24

 

عوارض جراحی بینی با ۵ میلیون چیست؟

مهم‌ترین عوارض و مشکلاتی که بعد از چنین جراحی‌هایی ممکن است با آن مواجه شوید به شرح ذیل است:

  • بروز مشکلات تنفسی و ساختاری در بینی
  • بروز نواقص و ایرادات در ظاهر بینی (مانند کوچک شدن بیش از حد بینی، عدم تقارن، وجود بخشی از قوز بینی و ….)
  • رسیدن به نتیجه نامطلوب از جراحی بینی
  • لزوم انجام جراحی ترمیمی بینی و پرداخت هزینه چند برابر

قبل و بعد عمل بینی ترمیمی

 

برای دریافت مشاوره رایگان عمل بینی با بهترین جراح بینی در شهر خود با مشاورین پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

روش‌های جایگزین جراحی بینی با ۵ میلیون

یکی از روش‌های موثر در کاهش هزینه‌ عمل بینی، انجام جراحی و هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی است که هزینه و قیمت آن نسبت به کلینیک و یا بیمارستان‌های خصوصی به مراتب نیز کمتر است. برای انجام این کار باید مطمئن شوید که پزشک مورد نظر شما با بیمارستان دولتی قرارداد دارد و در آنجا جراحی انجام می‌دهد.
همچنین برخی از کلینیک‌ها و یا پزشکان برای راحتی بیماران خود نسبت به پرداخت هزینه‌های جراحی بینی، امکان پرداخت هزینه عمل بینی اقساط را فراهم کرده‌اند که می‌تواند راه حل مناسبی برای پرداخت آن باشد.

در واقع بیماران می‌توانند با کمک این روش‌ها به جای اینکه به سمت جراحی بینی با ۵ میلیون و یا حتی مبالغ کمتری روی بیاورند، عمل زیبایی بینی را با کیفیت بالا انجام بدهند به گونه‌ای که رضایت کامل از نتیجه آن داشته باشند.

 

جهت کسب اطلاعات مفید در مورد عمل بینی، اینستاگرام پزشک ۲۴ را ببینید:

اینستاگرام پزشک ۲۴

منبع: پزشک ۲۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.