عمل بینی با ده میلیون تومان

جراحی بینی با ۱۰ میلیون تومان امکان دارد؟

عمل بینی با ده میلیون تومان چگونه است؟ بسیاری از پزشکان ممکن است به دلایل مختلف هزینه جراحی بینی خود را با قیمت ۱۰ میلیون تومان در نظر بگیرند که این می‌تواند به دلایل مختلفی صورت گیرد. از آنجایی که بینی بر روی چهره و در نهایت افزایش اعتماد به نفس تاثیر به سزایی دارد بایستی در انتخاب پزشک متخصص نهایت دقت را داشته باشید.

از این رو ما در این مقاله قصد داریم تا به طور کامل در خصوص جراحی بینی با ۱۰ میلیون تومان، دلایل انجام این جراحی، عوارض جراحی بینی با ده میلیون، هزینه‌های قبل و بعد از عمل بینی و …. بیشتر توضیح بدهیم. با ما در ادامه مقاله همراه باشید:

 

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی با ده میلیون تومان چگونه انجام می‌شود؟

عمل بینی یکی از انواع جراحی‌های زیبایی بسیار پرطرفدار در بین خانم‌ها و آقایان است که می‌تواند تاثیر زیادی بر روی چهره و جذابیت فرد داشته باشد. از آنجایی که جراحی بینی به عنوان یک عمل حساس و پیچیده شناخته می‌شود بایستی توسط بهترین جراح با تجربه و با تخصص بالا انجام گیرد تا بتوان به نتیجه مطلوب و رضایت بخشی دست پیدا کرد.

جراحی بینی با ده میلیون تومان

 

اما بسیاری از افراد ممکن است به دلیل پرداخت هزینه کمتر به سمت عمل‌های قیمت پایین و بی کیفیت روی بیاورند به عنوان مثال جراحی بینی با ۱۰ میلیون تومان!

دلایل مختلفی می‌تواند باعث هزینه پایین عمل بینی باشد که اصلی‌ترین آن کم تجربه و کم سابقه بودن پزشک متخصص است. در واقع زمانی که به یک جراح کم سابقه مراجعه می‌کنید به دلیل تجربه کمی که در این زمینه به دست آورده است نمی‌تواند بهترین عملکرد و در نهایت نتیجه رضایت بخشی را برای بیمار خود فراهم آورد.

 

اهمیت جراحی بینی و افزایش اعتماد به نفس

از آنجایی که بینی در مرکزیت صورت واقع شده است حتی کوچکترین ایراد و یا نقصی می‌تواند بر روی چهره تاثیر داشته باشد. از این رو هرگونه تغییر کوچکی بر روی بینی می‌تواند به زیبایی و جذابیت فرد افزوده و یا از آن بکاهد.
زمانی که به یک پزشک متخصص و با تجربه در این زمینه مراجعه می‌کنید، با توجه به تکنیک‌ها و تجهیزات به روز و پیشرفته و همچنین برخورداری از سابقه و تجربه بالا می‌تواند تغییرات لازم را بر اساس تناسب و هماهنگی بینی با سایر اجزای صورت اعمال کند. در نهایت بهترین نتیجه برای بیمار فراهم شده و این نیز می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس فرد گردد.

عمل بینی با ده میلیون

 

دلایل انجام عمل بینی با ۱۰ میلیون تومان

برخی از پزشکان ممکن است عمل بینی با ۱۰ میلیون تومان انجام بدهند که به دلیل پایین بودن هزینه جراحی ممکن است طرفداران بسیاری داشته باشد. اما چگونه می‌توان با ده میلیون عمل بینی انجام داد؟
در پاسخ به این سوال باید بگوییم که انجام جراحی زیبایی بینی با قیمت پایین بی علت نبوده و به دلایل مختلفی که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است می‌تواند انجام پذیرد:

تازه کار و بی تجربه بودن جراح

یکی از مهم ترین دلایل ارزانی جراحی بینی، کم تجربه و کم سابقه بودن پزشک است. جراحانی که از تجربه کمتری در این زمینه برخوردار هستند برای اینکه بتوانند متقاضیان بسیاری را به خود جذب کنند و همچنین تجربه کاری در این زمینه به دست آورند، هزینه جراحی بینی خود را کاهش می‌دهند. همان طور که واضح است انجام چنین جراحی‌هایی چیزی به جزء نارضایتی بیمار به دنبال نخواهد داشت.

کیفیت پایین عمل جراحی

یکی دیگر از دلایل عمل بینی با ده میلیون تومان، کیفیت پایین جراحی است. عدم استفاده از تجهیزات و مواد بی کیفیت می‌تواند ارتباط مستقیمی با رسیدن به نتیجه نامطلوب داشته باشد. از این رو انجام عمل بینی با کیفیت پایین می‌تواند باعث نارضایتی بیمار گردد.

انجام جراحی توسط رزیدنت‌ها

در برخی از جراحی‌های زیبایی بینی با قیمت پایین، انجام عمل توسط رزیدنت‌ها و یا دانشجویان در حال آموزش صورت می‌گیرد. در این مواقع ممکن است فرد بعد از جراحی بینی با عوارضی مواجه گردد و در برخی از موارد نیز، نیاز به انجام جراحی مجدد داشته باشد.

عمل بینی با 10 میلیون تومان

 

ارتباط با مشاورین

 

هزینه‌های قبل عمل بینی با ده میلیون تومان

هزینه‌های دیگری نیز به عنوان هزینه قبل از عمل بینی با ده میلیون تومان وجود دارد که می‌تواند در نتیجه هزینه کلی عمل تاثیرگذار باشد. برخی از این هزینه‌ها به شرح زیر می‌باشند:

هزینه مشاوره عمل بینی

قیمت ویزیت‌های مشاوره قبل از عمل بینی که توسط پزشک متخصص به جهت بررسی و معاینات لازم صورت می‌گیرد نیز می‌تواند هزینه جداگانه دربرداشته باشد.

آزمایشات قبل عمل بینی

قبل از جراحی بینی با ۱۰ میلیون تومان، پزشک برای بیمار آزمایشاتی تجویز می‌کند که بایستی آن‌ها را انجام داده و نتیجه را به پزشک تحویل بدهید. همچنین در صورت نیاز ممکن است برای انجام بررسی‌های بیشتر عکس سی تی اسکن نیز تجویز گردد.

انجام آزمایش قبل از عمل بینی

هزینه عکاسی جراحی بینی

علاوه بر آزمایشات قبل از عمل، برای بررسی بیشتر ظاهر بینی و تناسب بین آن با سایر اجزای صورت، پزشک عکس‌هایی را تجویز می‌کند که از زوایای مختلف گرفته می‌شود. گرفتن عکس‌ نیز هزینه جداگانه‌ای خواهد داشت.

هزینه‌های بیمارستان و یا کلینیک

هزینه بیمارستان نیز بر اساس اینکه بیمارستان دولتی باشد و یا کلینیک و بیمارستان خصوصی می‌تواند قیمت‌های متفاوتی دربرداشته باشد. معمولا بیمارستان خصوصی به دلیل امکانات بیشتری که در احتیار بیمار قرار می‌دهند از هزینه بالاتری نسبت به بیمارستان دولتی برخوردار است.

هزینه عمل جراحی بینی

قیمت جراحی بینی نیز بر اساس نوع بینی، شرایط بیمار، میزان هزینه دستمزد پزشک و سایر عوامل موثر بر روی آن می‌تواند برای هر فرد کاهش و یا افزایش پیدا کند. از این رو برای اطلاع دقیق از هزینه جراحی بینی خود بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

 

هزینه‌های بعد از عمل بینی با قیمت ۱۰ میلیون

بعد از عمل بینی نیز بیمار بایستی هزینه‌هایی را با عنوان هزینه بعد از جراحی پرداخت کند که می‌تواند شامل موارد زیر باشد: (این هزینه‌ها برای تمامی افراد یکسان نبوده و با توجه به شرایط فرد افزایش و یا کاهش می‌یابد)

  • قیمت داروهای تجویز شده توسط پزشک
  • هزینه ویزیت‌های مشاوره بعد از عمل
  • هزینه تعویض چسب بینی

هزینه عمل بینی با ده میلیون تومان نیز جدا از هزنیه‌های ذکر شده در بالا است. از این رو زمانی که فرد قصد اقدام به جراحی بینی دارد بایستی علاوه بر قیمت عمل، هزینه‌های قبل و بعد از آن را نیز در نظر بگیرد.

عمل بینی با ده میلیون

 

عوامل موثر بر هزینه عمل بینی

فاکتورهای بسیاری هستند که می‌توانند قیمت جراحی بینی را تحت تاثیر خود قرار بدهند از این رو نمی‌توان هزینه ثابت و یکسانی را برای تمامی افراد در نظر گرفت. برخی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر روی هزینه عمل بینی به شرح زیر است:

میزان دستمزد جراح بینی

هزینه دستمزد جراح بینی بر اساس میزان تجربه و تخصص وی در این زمینه می‌تواند متفاوت باشد. به طور قطع پزشکی که از تخصص و مهارت بالاتری در این زمینه برخوردار است نتیجه بهتری را برای بیمار خود رقم می‌زند از این رو قیمت بالاتری نسبت به سایر جراحان دریافت می‌کند.

کلینیک تخصصی یا بیمارستان دولتی

بیمارستان‌های دولتی هزینه کمتری برای عمل‌های جراحی خود نسبت به کلینیک و یا بیمارستان‌های خصوصی دریافت می‌کنند. معمولا به دلیل امکانات و خدمات بیشتری که در کلینیک‌های خصوصی در احتیار بیماران قرار می‌گیرد هزینه آن نیز نسبت به بیمارستان دولتی بیشتر خواهد بود.

نوع بینی و میزان پیچیدگی جراحی

نوع عمل بینی و تکنیک مورد استفاده در جراحی می‌تواند بر روی هزینه عمل بینی تاثیرگذار باشند. همچنین نوع بینی و شرایط بیمار بر روی قیمت عمل تاثیر دارد، چرا که میزان پیچیدگی عمل نیز مدت زمان انجام جراحی را افزایش می‌دهد.

 

ارتباط با مشاورین

 

آیا هزینه جراحی بینی با ده میلیون تومان امکان دارد؟

برخی از پزشکان ممکن است به دلایل مختلفی جراحی‌های خود را با قیمت‌های پایین مانند جراحی بینی با ۱۰ میلیون تومان انجام بدهند. انجام جراحی بینی ارزان قیمت بی علت نبوده و می‌تواند نتایج نامطلوبی را برای بیمار رقم بزند.
گاهی اوقات نیز به دلیل انجام عمل بینی با قیمت پایین ممکن است فرد را دچار عوارض جبران ناپذیری کند که نیاز به انجام جراحی ترمیم بینی پیدا خواهد کرد. عمل مجدد بینی به دلیل دشواری بیشتر می‌تواند هزینه چند برابری را نسبت به اولین عمل به دنبال داشته باشد.

جراحی بینی با 10 میلیون تومان

از این رو بهتر است برای انجام جراحی بینی خود به بهترین جراح در این زمینه مراجعه نمایید و برای پیدا کردن و انتخاب پزشک مورد نظر نهایت دقت را داشته باشید و وقت کافی نیز صرف کنید.

 

عوارض جراحی بینی با ۱۰ میلیون تومان چیست؟

همان طور که به این موضوع اشاره کردیم، انجام عمل بینی با ده میلیون تومان معمولا توسط پزشک کم تجربه و کم سابقه در این زمینه صورت می‌گیرد که این می‌تواند باعث بروز مشکلاتی در فرد گردد. برخی از عوارض جراحی بینی ارزان قیمت به شرح زیر می‌باشد:

  • کج شدن بینی
  • افتادگی نوک بینی
  • فرورفتگی روی پل بینی
  • عدم رضایت از ظاهر بینی
  • کوچک/بزرگ بودن بیش از حد بینی
  • بروز مشکلات تنفسی و ساختاری
  • عدم ایجاد تقارن در سوراخ‌های بینی

برخی از این عوارض به اندازه‌ای جدی هستند که می‌تواند فرد را ملزم به انجام عمل ترمیم بینی کند. از این رو بایستی برای انتخاب بهترین جراح بینی نهایت دقت را داشته باشید و تنها به هزینه پایین آن توجه نکنید.

 

روش‌های جایگزین جراحی بینی با ۱۰ میلیون تومان

روش‌های بسیاری نیز به عنوان عمل بینی بدون جراحی وجود دارد که از هزینه پایین نسبت به عمل جراحی برخوردار می‌باشند. این روش‌ها مانند لیفت بینی با نخ، تزریق ژل و یا فیلر، کوچک کردن بینی با لیزر و …. ممکن است شما را در کوتاه مدت به نتیجه مطلوب برساند اما با گذشت زمان کوتاهی تاثیر آن کاملا از بین خواهد رفت. در نتیجه باید برای ماندگاری نتایج آن به صورت مداوم این کار را انجام بدهید که علاوه بر داشتن هزینه بالا می‌تواند عوارض بسیاری را نیز به همراه داشته باشد.

روش های جایگزین عمل 10 میلیونی

از این رو بهترین روش برای جایگزینی عمل بینی با ده میلیون تومان و همچنین رسیدن به نتیجه ایده آل و رضایت بخش، انجام جراحی توسط بهترین جراح بینی و با هزینه مناسب می‌باشد.

 

ارتباط با مشاورین

 

آیا هزینه عمل بینی با بیمه امکان دارد؟

از آنجایی که عمل بینی به عنوان یک جراحی زیبایی شناخته می‌شود، بیمه هیچ گونه پوششی در خصوص هزینه‌های آن نخواهد داشت. اما در برخی از مواقع ممکن است جراحی زیبایی بینی همزمان با عمل درمان بینی صورت گیرد که در این مواقع ممکن است با تشخیص و تایید پزشک، بیمه بخشی از هزینه‌های عمل را که مرتبط با درمان است پرداخت نماید.

 

منبع: پزشک ۲۴، plasticsurgery

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.