پیکرتراشی در تهران

پیکرتراشی در تهران و هزینه عمل لاغری در سال ۱۳۹۹

اگر بخواهید از چربی های اضافی بدن خود راحت شوید و با رژیم غذایی و ورزش های سنگین به این هدف نرسیدید می توانید با استفاده از پیکرتراشی در تهران اندام خود را به فرم دلخواه برسانید. عمل پیکرتراشی در تهران با روش های مختلفی انجام می شود که می تواند با کمترین عوارض به نتیجه دلخواه شما برسد.

هزینه پیکرتراشی در تهران با توجه به میزان چربی هایی که باید برداشته شود و همچنین وسعت منطقه نیز بستگی دارد. همچنین هزینه هر پزشک با دیگری به واسطه تجربه و مهارتی که دارد می تواند متغیر باشد.

پیکرتراشی در تهران

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی پیکرتراشی در تهران و هزینه های آن با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه پیکرتراشی در تهران چقدر است؟

قیمت پیکرتراشی در تهران می تواند بر اساس هزینه دستمزد جراح، هزینه پرسنل بیهوشی، هزینه بیمارستان و یا کلینیک، منطقه جغرافیایی، ناحیه ای از بدن که نیاز به جراحی دارد و …. تعیین شود. این هزینه برای هر فرد با فرد دیگری متفاوت است و برای تعیین دقیق قیمت جراحی بایستی به صورت حضوری به جراح مورد نظر مراجعه کنید.
هزینه انجام پیکرتراشی در تهران در سال ۱۳۹۹ از ۵ میلیون تومان شروع می شود و تا ۲۰ میلیون تومان متفیر است. همچنین قیمت های تعیین شده قیمت های حدودی می باشند و با توجه به وزن و قد و نوع عملی که انجام می دهید (عمل همراه با لیفت باشد یا خیر) به صورت دقیق تعیین می شود.

پیکرتراشی در تهران

 

برای اطلاع از هزینه های جراحی پیکرتراشی در تهران با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

معرفی بهترین جراحان پیکرتراشی در تهران

بسیاری از افراد با ورزش های سنگین و رژیم های سخت به نتیجه مورد نظر از فرم ایده آل بدن خود نرسیده اند و به دنبال روش های دیگری برای انجام اینکار هستند. یکی از روش های ماندگار، جراحی پیکرتراشی است. در این تکنیک، جراح با حذف چربی های اضافه در نواحی مختلف بدن باعث ایجاد فرم مناسب در آن قسمت ها می شود.
حال یکی از مهم ترین نکات برای رسیدن به نتیجه مطلوب، انتخاب بهترین جراح است. در تهران به دلیل گستردگی پیدا کردن جراح خوب ممکن است کاری دشوار باشد. به همین علت ما در اینجا برای شما لیستی از بهترین ها را آورده ایم:

دکتر مریم شریفی جراح پیکرتراشی در تهران

دکتر مریم شریفی

 

دکتر مریم شریفی متخصص جراحی عمومی در تهران می باشند.
دکتر شریفی متولد سال ۱۳۵۳ از تهران هستند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۸۲ و از دانشگاه علوم پزشکی بابل دریافت نمودند و پس از آن با تحصیل در زمینه جراحی عمومی، تخصص خود را در سال ۱۳۹۰ و از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند.
دکتر شریفی دارای بورد تخصصی با رتبه برتر از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. ایشان همچنین عضو جامعه جراحان ایران هستند و در حال حاضر جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر مریم شریفی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر حمیدرضا وفائی جراح پیکرتراشی در تهران

دکتر وفائی

 

دکتر حمیدرضا وفائی متخصص جراحی عمومی در تهران هستند.
دکتر وفائی دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۷۷ دریافت نمودند و پس از آن در زمینه تخصصی جراحی عمومی مشغول به تحصیل شدند و در سال ۱۳۹۲ موفق به اخذ مدرک تخصصی خود گردیدند.
ایشان پس از دریافت بورد تخصصی جراحی زیبایی و پلاستیک در حال حاضر در زمینه های جراحی شکم، پلک، لیپوماتیک، پیکرتراشی و … مشغول به فعالیت می باشند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر حمیدرضا وفائی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر افسانه ثنایی جراح پیکرتراشی در تهران

دکتر افسانه ثنایی

 

دکتر افسانه ثنایی متخصص جراحی عمومی در تهران می باشند.
دکتر ثنایی در سال ۱۳۷۲ دوره پزشکی عمومی خود را به اتمام رساندند و پس از آن مشغول به تحصیل در زمینه جراحی عمومی گردیدند و در سال ۱۳۷۷ موفق به اخذ مدرک فوق تخصص خود شدند.
ایشان در زمینه های جراحی ژنیکوماستی، لیپوماتیک شکم و پهلو، لیپوماتیک با بی حسی، تزریق چربی، تزریق فیلر و … فعالیت دارند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر افسانه ثنایی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر شهریار حدادی جراح پیکرتراشی در تهران

دکتر شهریار حدادی

 

دکتر شهریار حدادی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تهران می باشند.
دکتر حدادی در سال ۱۳۵۱ و در شهر تهران متولد شدند. ایشان در سال ۱۳۷۷ موفق به اخذ دوره دکتری عمومی خود شدند و پس از آن با تحصیل در رشته جراحی عمومی در سال ۱۳۸۳ تخصص خود را دریافت کردند و در سال ۱۳۸۸ موفق به اخذ دوره فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک گردیدند.
دکتر حدادی عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. وی در این زمینه تا کنون جراحی های موفق فراوانی را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر شهریار حدادی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر محسن فدایی جراح پیکرتراشی در تهران

دکتر محسن فدایی

 

دکتر محسن فدایی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تهران هستند.
دکتر فدایی پس از اخذ دوره پزشکی عمومی خود در سال ۱۳۷۶ در زمینه تخصصی جراحی عمومی مشغول به تحصیل شدند و پس از دریافت تخصص خود در سال ۱۳۸۷، مشغول به ادامه تحصیل در دوره فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک شدند و در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ آن گردیدند.
ایشان همچنین عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک هستند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر محسن فدایی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر حمید رضوانی جراح پیکرتراشی در تهران

دکتر حمید رضوانی

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی عمومی در تهران می باشند.
دکتر رضوانی دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۷۸ به اتمام رساندند و پس از آن در سال ۱۳۸۳ دوره تخصص خود را آغاز نمودند و در سال ۱۳۸۷ موفق به اخذ مدرک فوق تخصص خود گردیدند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر حمید رضوانی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر رفیع پرنیا جراح پیکرتراشی در تهران

دکتر رفیع پرنیا

 

دکتر رفیع پرنیا متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تهران می باشند.
دکتر پرنیا در سال ۱۳۶۶ دوره تخصصی خود را به اتمام رساندند و پس از آن در سال ۱۳۷۲ موفق به اخذ دوره فوق تخصص خود گردیدند. دکتر رفیع پرنیا پس از اتمام دوره تخصصی جراحی عمومی خود به عنوان هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی کرمان مشغول به فعالیت گردیدند.
ایشان در سال ۱۳۷۲ عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گردیدند و نیز به عنوان بنیان گذار جراحی پلاستیک و زیبایی مشغول به کار شدند.
دکتر رفیع پرنیا عضو انجمن جهانی جراحان پلاستیک و زیبایی و همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. علاوه بر این دکتر پرنیا عضو جامعه جراحان ایران هستند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر رفیع پرنیا به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

جراحی پیکرتراشی در تهران به چه صورت است؟

جراحی پیکرتراشی برای برداشتن چربی های اضافی است و به روش های مختلفی انجام می شود که یکی از آن ها پیکرتراشی با لیپوماتیک است.
برای انجام عمل پیکرتراشی، قبل از اقدام به جراحی باید عکس های درخواست شده توسط جراح را بگیرید تا در نهایت بعد از عمل با نتیجه آن مقایسه شود.
همچنین جراح برای شما یکسری آزمایشات در نظر می گیرد که باید قبل از انجام جراحی نتیجه آن ها را داشته باشید. علاوه بر این ضربان قلب و فشار خون شما بررسی می شود.
قبل از عمل پزشک محل هایی از بدن که نیاز به جراحی دارد را علامت گذاری می کند تا محل دقیق برش ها را مشخص کند.
معمولا انجام این جراحی با بی حسی موضعی انجام می شود و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. در صورت درخواست بیمار پزشک از داروهای آرام بخش برای انجام عمل استفاده می کند. در نهایت چربی های اضافه بدن توسط میله ای از بدن خارج می شود.

پیکرتراشی در تهران

 

کاندید جراحی پیکرتراشی در تهران چه کسانی هستند؟

تمامی افرادی که از ظاهر اندام خود راضی نیستند و می خواهند به فرم ایده آلی برسند کاندید مناسبی برای جراحی پیکرتراشی هستند. پزشک تشخیص می دهد که فرد متقاضی برای انجام چنین جراحی مناسب است یا خیر. در جلسه مشاوره می توانید در مورد خواسته ها و توقعات خود با پزشک مشورت کنید و نظر جراح خود را نیز در نظر بگیرید.
علاوه بر این متقاضی برای انجام این جراحی باید به وزن ثابتی رسیده باشد و شاخص توده چربی وی از یک حدی بیشتر نباشد. بیمار برای انجام این عمل باید دارای چربی های اضافه باشد.
پیکرتراشی می تواند در نواحی مختلف بدن از جمله، شکم، پهلو، بازو، غبغب و …. انجام گیرد و در آن ناحیه پوست های اضافی و چربی ها را حذف می کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از عمل پیکرتراشی لاغری در تهران با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

مزایای پیکرتراشی در تهران چیست؟

مهم ترین مزیت این روش کم خطر بودن آن است. این روش نسبت به سایر روش های کم کردن چربی های بدن عوارض کمتری دارد. همچنین تورم و التهاب در این روش بسیار کمتر از سایر جراحی ها است.
این جراحی معمولا به صورت بی حسی انجام می گیرد به همین دلیل عوارض بیهوشی را ندارد.
از آن جایی که جراحی با استفاده از کمترین برش ها انجام می گیرد احتمال عفونت بعد از عمل بسیار کم است.

پیکرتراشی در تهران

 

عوارض جراحی پیکرتراشی چیست؟

جراحی پیکرتراشی نیز مانند تمامی جراحی های زیبایی عوارضی دارد که اگر این جراحی توسط یک پزشک ماهر و با تجربه انجام گیرد، عوارض آن به شدت کاهش می یابد.
برخی از این عوارض شامل موارد زیر است:
التهاب و کبودی بعد از عمل، یکی از عوارض آن است که طبیعی است و بعد از مدتی کاملا از بین می رود. همچنین با استفاده از گن بعد از عمل می توان به بهبودی آن سرعت بخشید.
احتمال بروز عفونت در قسمت های برش خورده برای جراحی وجود دارد که البته می توان با مصرف داروهای آنتی بیوتیکی از پیشرفت آن جلوگیری کرد و درمان کرد.
احتمال کش آمدن و افتادگی در پوست بعد از جراحی وجود دارد که با استفاده از گن ها و جراحی نزد بهترین جراح می توان از بروز آن جلوگیری کرد.

پیکرتراشی در تهران

 

برای دریافت اطلاعات در مورد پیکرتراشی و روش های انجام آن با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

پیکرتراشی بدون جراحی در تهران به چه صورت است؟

یکی از بهترین روش های پیکرتراشی بدون جراحی انجام ورزش های هوازی و رعایت رژیم های غذایی درست و مناسب می باشد. ایرادی که این روش ها دارد سرعت پایین اثربخشی آن است و اینکه برای مدت زمان طولانی بایستی یکسری رژیم ها و ورزش هایی را رعایت کنید.
همچنین اثربخشی آن تدریجی است و داشتن وضعیت جسمی سالم یکی از شروط مهم برای انجام این ورزش ها و گرفتن رژیم های غذایی می باشد.

پیکرتراشی در تهران

 

انواع روش های پیکرتراشی در تهران

پیکرتراشی به منظور کم کردن چربی های زیر پوست در نواحی مختلف بدن، فرم دهی به اندام ها و همچنین کاهش سایز انجام می گیرد. پیکرتراشی با استفاده از روش های مختلفی انجام می گیرد که عبارتند از:

لیپوساکشن
لیپوماتیک
لیپولیز

 

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد روش های مختلف پیکرتراشی در تهران با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با کارشناسان

 

پیکرتراشی قسطی در تهران به چه صورت است؟

از آن جایی که بسیاری از افراد به دنبال ظاهری زیباتر و اندامی خوش فرم تر هستند، تمایل به انجام چنین جراحی هایی دارند. گاهی اوقات هزینه پرداخت آن برای برخی از افراد سخت و دشوار است، از این رو، بعضی از جراحان و مراکز درمانی برای راحتی بیماران هزینه پیکرتراشی را به صورت اقساط دریافت می کنند. اینکار باعث شده است تا افرادی که توانایی مالی بالایی ندارند بتوانند با کمک این روش عمل پیکرتراشی را انجام دهند و به سایز و فرم اندام دلخواه خود برسند.

 

اقدامات بعد از جراحی پیکرتراشی

یکی از موارد برای مراقبت های بعد از عمل پیکرتراشی رعایت رژیم غذایی مناسب است. میزان مصرف مایعات فراوان بعد از جراحی می تواند به بهبود سریع تر کمک کند.
همچنین فعالیت های فیزیکی از اهمیت خاصی برخوردار است. بعد از جراحی بهتر است تحرک داشته باشید و از نشستن و استراحت زیاد خودداری کنید، زیرا نشستن زیاد باعث ایجاد چین و چروک در قسمت شکم و پهلو می شود. در این مواقع به بیمار توصیه می شود که بیشتر راه برود و یا دراز بکشد و برای نشستن لم دهد.

پیکرتراشی در تهران
استفاده از گن بعد از جراحی واجب است و به بهبودی سریع تر کمک می کند و همچنین باعث می شود تا کبودی و ورم به سرعت کاهش یابد. علاوه بر این پوشیدن گن برای جلوگیری از تجمع مایعات در بخش های تخلیه شده از چربی بسیار کمک می کند.
در صورتی که پزشک برای شما داروهایی را تجویز کرده است باید به موقع آن ها را مصرف کنید. همچنین داروهای آنتی بیوتیک برای جلوگیری از باکتری ها به مدت یک هفته تجویز می گردد.
درد و تورم یکی از عوارض بعد از جراحی است که ممکن است بین ۵ تا ۱۰ روز بعد از عمل نیز باقی بماند. هرچه روش انجام جراحی کم تهاجمی تر باشد این درد و تورم کمتر می شود.

 

در صورت دریافت اطلاعات بیشتر از عمل پیکرتراشی با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *