بهترین جراح پیکرتراشی در تهران

بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران + هزینه سال ۱۴۰۲

بهترین جراح پیکرتراشی در تهران کسی است که می‌تواند با توجه به تخصص و مهارتی که در این زمینه به دست آورده است نتیجه ایده آل و رضایت بخشی را برای بیمار خود رقم بزند. در واقع یک جراح خوب می‌تواند بهترین تصمیم را در زمان جراحی بگیرد و عملکرد مناسبی را در پیچیده‌ترین زمان داشته باشد.

از آنجایی که جراحی پیکرتراشی در تهران به عنوان یک عمل زیبایی محبوب و رایج در بین افراد شناخته می‌شود، به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که در این مقاله به توضیح کامل در خصوص این جراحی زیبایی بپردازیم و لیستی از بهترین جراحان پیکرتراشی در تهران را همراه با نمونه کارهای آن‌ها به شما معرفی نماییم. با ما در ادامه مقاله همراه باشید:

 

عضویت پزشکان

 

جراحی پیکرتراشی در تهران چگونه انجام می‌شود؟

جراحی پیکرتراشی در تهران یکی از انواع عمل‌های زیبایی است که برای کاهش حجم چربی و بافت اضافه در نواحی مختلف بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای انجام اینکار روش‌های مختلفی وجود دارد که بر اساس شرایط بیمار و همچنین تشخیص پزشک متخصص پس از انجام بررسی‌های لازم تکنیک مناسب انتخاب می‌شود.

کلینیک های پیکرتراشی در تهران

انجام این عمل برای افرادی توصیه می‌شود که با کمک ورزش‌های سنگین و رژیم‌های غذایی سخت نتوانسته‌اند به فرم ایده آل بدن خود دست پیدا کنند. در واقع این افراد می‌توانند با مراجعه به بهترین جراح پیکرتراشی در تهران برای انجام این عمل اقدام نمایند.

 

بهترین دکتر جراح پیکر تراشی در تهران کیست؟

برای اینکه بتوانید نتیجه ایده آل و مطلوبی را از جراحی خود به دست آورید بایستی به بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران مراجعه نمایید. یک پزشک خوب می‌تواند با توجه به تخصص و مهارتی که در این زمینه به دست آورده است نتیجه ایده آل و رضایت بخشی را برای بیمار خود فراهم آورد.

برای اینکه بتوانید به راحتی پزشک مورد نظر خود را پیدا کنید بایستی با ویژگی‌های یک جراح خوب در این زمینه آشنا باشید که در ادامه به توضیح این موارد پرداخته شده است:

 • دارای تخصص و مدرک لازم باشد.
 • از مهارت و تجربه کافی برخوردار باشد.
 • از تکنولوژی روز دنیا آگاهی داشته باشد.
 • دارای اخلاق حرفه‌ای و پرسنل با اخلاق باشد.
 • رضایت مراجعین قبلی را به دست آورده باشد.
 • از تکنیک‌ها و تجهیزات پیشرفته و به روز استفاده کند.
 • سلامت بیمار را نسبت به منافع مالی در اولویت قرار بدهد.

به طور قطع پیدا کردن یک پزشک با چنین ویژگی‌هایی کاری سخت و زمان‌بر است، از این رو ما برای راحتی شما و صرف زمان کمتر در انتخاب پزشک متخصص لیستی از بهترین جراحان پیکرتراشی در تهران را آورده‌ایم که در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید:

 

دکتر رفیع پرنیا جراح پیکرتراشی در تهران

دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک و متخصص جراحی عمومی در تهران هستند.

دکتر رفیع پرنیا جراح زیبایی در تهران

ایشان در سال ۱۳۶۶ موفق به دریافت بورد تخصص خود شدند و پس از آن نیز با ادامه تحصیل در دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران، دانشگاه تهران و شهید بهشتی در سال ۱۳۷۲ موفق به دریافت مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک خود گردیدند. دکتر پرنیا عضو انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک ایران و عضو انجمن بین المللی جراحا زیبایی می‌باشند. ایشان همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی هستند.

در ادامه می‌توانید چند نمونه جراحی پیکرتراشی دکتر رفیع پرنیا در تهران را مشاهده کنید:

نمونه جراحی پیکرتراشی دکتر پرنیا 1

نمونه جراحی پیکرتراشی دکتر پرنیا 2

نمونه جراحی پیکرتراشی دکتر پرنیا 3

 

عضویت پزشکان

 

دکتر عبدالرضا روئین تن جراح پیکرتراشی در تهران

دکتر عبدالرضا روئین تن فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک و متخصص جراحی عمومی در تهران هستند.

دکتر عبدالرضا روئین تن جراح زیبایی در تهران

ایشان مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کردند. دکتر روئین‌تن در زمینه جراحی پیکرتراشی، عمل لیپوماتیک، عمل ابدومینوپلاستی، جراحی زیبایی بینی، عمل بلفاروپلاستی و …. مشغول به فعالیت هستند.

در ادامه می‌توانید چند نمونه جراحی پیکرتراشی دکتر روئین‌تن در تهران را مشاهده نمایید:

نمونه جراحی پیکرتراشی دکتر روئین تن

 

عضویت پزشکان

 

دکتر افسانه ثنایی جراح پیکرتراشی در تهران

دکتر افسانه ثنایی متخصص جراحی عمومی و جراح زیبایی در تهران هستند.

دکتر افسانه ثنایی جراح زیبایی در تهران

ایشان در زمینه جراحی پیکرتراشی در نواحی مختلف بدن مشغول به فعالیت هستند. از جمله سایر خدمات زیبایی دکتر ثنایی می‌توان به جراحی زیبایی صورت، جراحی زیبایی سینه، عمل بلفاروپلاستی، عمل جراحی زیبایی شکم، تزریق ژل و بوتاکس و …. اشاره کرد.

در ادامه می‌توانید چند نمونه جراحی پیکرتراشی دکتر ثنایی در تهران را مشاهده کنید:

نمونه جراحی پیکرتراشی دکتر ثنایی 1

نمونه جراحی پیکرتراشی دکتر ثنایی 2

نمونه جراحی پیکرتراشی دکتر ثنایی 3

 

عضویت پزشکان

 

دکتر فرزاد پناهی جراح پیکرتراشی در تهران

دکتر فرزاد پناهی متخصص جراحی عمومی و جراح زیبایی در تهران می‌باشند.

دکتر فرزاد پناهی جراح زیبایی در تهران

ایشان عضو انجمن جراحان زیبایی اروپا و آمریکا می‌باشند. دکتر پناهی دارای بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه جراحی پیکرتراشی را دارند.

در ادامه می‌توانید چند نمونه جراحی پیکرتراشی دکتر فرزاد پناهی در تهران را مشاهده کنید:

نمونه جراحی پیکرتراشی دکتر پناهی 1

نمونه جراحی پیکرتراشی دکتر پناهی 2

نمونه جراحی پیکرتراشی دکتر پناهی 3

نمونه جراحی پیکرتراشی دکتر پناهی 4

 

عضویت پزشکان

 

دکتر امیررضا معتبر جراح پیکرتراشی در تهران

دکتر امیررضا معتبر فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک و متخصص جراحی عمومی در تهران هستند.

دکتر امیررضا معتبر جراح زیبایی در تهران

ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و عضو هیئت علمی و استادیار دانشگاه علوم پزشکی می‌باشند. از جمله خدمات دکتر معتبر می‌توان به جراحی پیکرتراشی، جراحی لیفت سینه، عمل پروتز باسن، عمل زیبایی بینی، جراحی بلفاروپلاستی و …. اشاره نمود.

در ادامه می‌توانید چند نمونه جراحی پیکرتراشی دکتر امیررضا معتبر در تهران را مشاهده کنید:

نمونه جراحی پیکرتراشی دکتر معتبر 1

نمونه جراحی پیکرتراشی دکتر معتبر 2

نمونه جراحی پیکرتراشی دکتر معتبر 3

نمونه جراحی پیکرتراشی دکتر معتبر 4

 

عضویت پزشکان

 

انواع روش‌های پیکرتراشی در تهران

روش‌های مختلفی برای انجام جراحی پیکرتراشی وجود دارد که بر اساس نیاز و شرایط بیمار و همچنین نظر پزشک متخصص پس از انجام بررسی‌های لازم تکنیک مناسب انتخاب می‌شود. انواع روش‌های جراحی پیکرتراشی در تهران به شرح زیر می‌باشند:

لیپوماتیک در تهران

در این روش از جراحی پیکرتراشی از یک میله باریکی به نام کانولا برای حذف چربی‌های اضافه در نواحی مختلف بدن استفاده می‌شود. با کمک حرکات ارتعاشی این میله، بافت چربی به ذرات کوچک‌تر تبدیل شده و سپس از بدن خارج می‌شوند.

دکتر پیکرتراشی خوب در تهران

از آنجایی که به چربی‌های خارج شده از بدن آسیبی وارد نمی‌شود می توان از آن‌ها برای پر کردن سایر نواحی بدن مانند سینه و باسن استفاده نمود.

ابدومینوپلاستی در تهران

این نوع از جراحی پیکرتراشی که معمولا با کمک بیهوشی عمومی انجام می‌گیرد برای حذف چربی و بافت‌های اضافه در نواحی شکم و پهلو استفاده می‌شود. برای انجام اینکار در ابتدا پزشک برش‌هایی را در ناحیه مورد نظر ایجاد می‌کند و بافت و چربی‌های اضافه را خارج می‌سازد، سپس با قرار دادن ناف در جای درست و با حذف پوست اضافه محل برش‌ها را بخیه می‌زند.

قیمت پیکرتراشی کل بدن در تهران

لیپوساکشن

در این روش از جراحی از تکنیک ساکشن برای حذف چربی و بافت‌های اضافه در نواحی مختلف بدن مانند شکم، پهلو، ران‌ها، باسن، بازو و …. استفاده می‌شود. با کمک لیپوساکشن در تهران می‌توان به فرم دهی و کاهش چربی‌های اضافه بدن پرداخت.

متخصص پیکرتراشی در تهران

لیپولیز

استفاده از دستگاه لیزر لیپولیزر برای کاهش چربی بدن به این صورت است که حرارت (امواج اولتراسونیک) تنظیم شده توسط پزشک بر روی نواحی مورد نظر از بدن تابیده می‌شود. این امواج به از بین بردن چربی‌های اضافه در این نقاط می‌پردازد.

بهترین جراح پیکرتراشی در تهران

توجه داشته باشید که تمامی این روش‌ها تنها برای حذف چربی‌های اضافه از بدن استفاده می‌شوند و هیچ تاثیری بر روی لیفت پوست در این نواحی ندارد. در نتیجه زمانی که فرد نیاز به کشیدن پوست اضافه داشته باشد بایستی آن را به صورت همزمان با جراحی پیکرتراشی انجام بدهد

 

مزایای پیکر تراشی در تهران

زمانی که برای عمل پیکرتراشی به بهترین جراح پیکرتراشی در تهران مراجعه نمایید می‌توانید از مزایای بسیار این عمل بهره مند شوید. برخی از مزیت‌های جراحی پیکرتراشی به شرح زیر می‌باشند:

 • کاهش چربی و رسیدن به فرم ایده آل بدن
 • مشاهده نتایج بلافاصله بعد از جراحی
 • قابل استفاده برای نواحی مختلف بدن
 • یک روش کم تهاجمی و کم خطر
 • بدون درد و یا حتی خونریزی
 • دارای دوران نقاهت کوتاه

همچنین می‌توان گفت که در بیشتر روش‌های عمل پیکرتراشی معمولا با کمک بی حسی موضعی انجام می‌شود و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد.

 

انواع روش‌های پیکرتراشی تهران بدون جراحی

از آنجایی که برخی روش‌های مورد استفاده برای جراحی پیکرتراشی مانند لیپوماتیک و لیپوساکشن به صورت کم تهاجمی و کم خطر هستند و معمولا از بیهوشی عمومی برای انجام آن‌ها استفاده نمی‌شود به عنوان تکنیک‌های پیکرتراشی بدون جراحی شناخته می‌شوند.
اما علاوه بر این موارد گرفتن رژیم غذایی و انجام ورزش‌های سنگین برای کاهش چربی و بافت‌های اضافه یکی دیگر از روش‌های بدون جراحی برای فرم دهی به بدن می‌باشد. انجام این کار ممکن است شما را به فرم بدن مطلوب خود برساند اما به طور قطع نیاز به صرف زمان بسیار خواهد داشت.

از این رو می‌توان گفت که بهترین و مطمئن ترین روش فرم دهی و کاهش چربی بدن، انجام جراحی پیکرتراشی توسط بهترین جراح پیکرتراشی در تهران است.

 

بهترین زمان برای پیکرتراشی در تهران چه زمانی است؟

بهترین زمان برای انجام جراحی پیکرتراشی بعد از سنین بلوغ است که رشد جسمی فرد به طور کامل انجام شده است. در واقع اگر در طول دوره بلوغ انجام این عمل صورت گیرد ممکن است پس از گذشت مدت زمانی به دلیل رشد و برهم خوردن تعادل هورمون‌ها مشکلاتی برای بیمار به وجود اید.
معمولا سن مناسب برای انجام جراحی پیکرتراشی در تهران را ۲۰ سالگی به بالا در نظر می‌گیرند. اما این زمان می‌تواند برای افراد مختلف و با توجه به شرایط جسمی و روحی آن‌ها متفاوت باشد.

بهتر است جهت اطلاع از سن مناسب عمل پیکرتراشی خود به صورت حضوری به بهترین جراح پیکرتراشی در تهران مراجعه نمایید تا معاینات و بررسی‌های لازم در این زمینه صورت گیرد.

 

جراحی پیکرتراشی تهران برای چه کسانی مناسب است؟

انجام این عمل برای افرادی که دارای شرایط زیر هستند مناسب می‌باشد:

 • افرادی که توانایی بدنی بالایی دارند و سن آن‌ها برای انجام این جراحی مناسب می‌باشد.
 • کسانی که تمایل دارند تا با حذف چربی و بافت‌های اضافه بدن خود به فرم ایده آل دست یابند.
 • افرادی که با گرفتن رژیم‌های غذایی سخت و انجام ورزش‌های سنگین به فرم بدن مورد نظر خود دست نیافته‌اند.
 • کسانی که از نتیجه جراحی پیکرتراشی توقعات و خواسته‌های منطقی دارند و در سلامت جسمی و روحی کاملی هستند.

باید در نظر داشته باشید که انجام جراحی پیکرتراشی برای خانم‌هایی که در دوران باردای هستند مناسب نمی‌باشد و بایستی انجام این عمل را به بعد از این دوره موکول کنند.

 

اقدامات لازم قبل پیکر تراشی تهران

قبل از اقدام به انجام جراحی پیکرتراشی بایستی در مورد اقدامات قبل از عمل اطلاعات کاملی به دست آورده باشید تا بتوانید جراحی راحت و ایمنی را سپری کنید. برخی از نکات مهم قبل از عمل پیکرتراشی به شرح زیر می‌باشد:

 • مهم ترین نکته قبل از عمل مراجعه به بهترین جراح پیکرتراشی در تهران است که از تخصص و مهارت کافی برخوردار باشد.
 • در جلسه مشاوره با پزشک خود بایستی در مورد تمامی خواسته‌ها و توقعات خود از نتیجه عمل مشورت نمایید.
 • در صورت تجویز آزمایش، قبل از عمل باید آن‌ها را انجام داده و نتیجه را به پزشک خود تحویل بدهید.
 • همچنین به مدت حداقل دو هفته قبل از جراحی از مصرف داروهای رقیق کننده خون پرهیز نمایید.
 • برای انجام عمل پیکرتراشی به صورت ناشتا به بیمارستان و یا کلینیک مورد نظر مراجعه نمایید.
 • به مدت حداقل دو هفته قبل از عمل از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی پرهیز کنید.
 • بهتر است برای انجام عمل خود با کمک یک همراه به بیمارستان مراجعه کنید.

 

عضویت پزشکان

 

مراقبت‌های بعد از جراحی پیکرتراشی در تهران

مراقبت‌های بعد از عمل پیکرتراشی می‌تواند در بهبودی سریع‌تر و رسیدن به نتیجه ایده آل از عمل به شما کمک بسیاری کند. از جمله این نکات مهم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در صورتی که بعد از عمل پیکرتراشی با وجود خونآبه در قسمت‌هایی که پورت‌ها وارد شدند روبه رو شدید، نگران نباشید زیرا این امر کاملا طبیعی بوده و با استفاده از پانسمان قابل کنترل می‌باشد.
 • بایستی بعد از جراحی پیکرتراشی از مایعات و نوشیدنی‌های مقوی بسیاری استفاده کنید و حرکات و فعالیت فیزیکی کم و ارامی داشته باشید.
 • بهتر است بعد از انجام پیکرتراشی از مصرف خوراکی‌هایی که دیرهضم هستند پرهیز نمایید و رژیم غذایی سالمی را دنبال کنید.
 • در صورتی که پزشک داروهایی را برای شما تجویز کرده است، آن‌ها را به موقع مصرف کنید تا از بروز هر گونه درد و ناراحتی جلوگیری به عمل آید.

 

آیا پیکرتراشی درد دارد؟

انجام این عمل زمانی که توسط بهترین جراح پیکرتراشی در تهران صورت می‌گیرد، با توجه به شرایط بیمار و همچنین نوع تکنیک انتخابی از بیهوشی عمومی و یا بی حسی استفاده می‌شود. از این رو بیمار هیچ گونه احساس درد و ناراحتی در زمان جراحی نخواهد داشت.

پیکرتراشی تهران

همچنین زمانی که برای انجام عمل از بی حسی استفاده می‌شود در طی جراحی از داروهای آرام بخش برای بیمار استفاده می‌شود تا از هر گونه استرس جلوگیری گردد. از این رو نیازی به گرانی در خصوص این مسئله نیست و به راحتی می‌توانید برای انجام این عمل اقدام نمایید.

 

جراحی پیکرتراشی در تهران برای چه کسانی مناسب نیست؟

عمل پیکرتراشی در تهران برای خانم‌های باردار توصیه نمی‌شود و بهتر است انجام این جراحی را به زمانی بعد از این دوره موکول نمایند. همچنین افرادی که دارای بیماری زمینه‌ای هستند و یا از داروهای خاصی استفاده می‌کنند بایستی برای انجام این عمل با پزشک خود مشورت نمایند.

 

ماندگاری عمل جراحی پیکرتراشی در تهران چقدر است؟

میزان ماندگاری جراحی پیکرتراشی در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد و در افراد مختلفی متفاوت است. زمانی که به بهترین جراح پیکرتراشی در تهران مراجعه نمایید می‌توانید مدت زمان ماندگاری بعد از جراحی را افزایش بدهید.

علاوه بر این، زمانی که از یک رژیم غذایی سالم پیروی کنید و به صورت مداوم ورزش نمایید می‌توانید ماندگاری نتایج به دست آمده از این عمل را افزایش بدهید.

 

عوارض جراحی پیکرتراشی در تهران

جراحی پیکرتراشی در تهران با عوارض بسیار کمی همراه است اما با این وجود می‌تواند مانند سایر عمل‌های زیبایی همراه با عوارضی باشد که برخی از این موارد به شرح زیر می‌باشند:

 • تورم و التهاب
 • درد و ناراحتی
 • وجود خونآبه بعد از عمل

بروز این عوارض بعد از جراحی پیکرتراشی کاملا طبیعی بوده و با گذشت مدت زمان کوتاهی بعد از عمل و بدون نیاز به درمان بهبود پیدا می‌کند.

 

سوالات متداول پیکرتراشی تهران

۱- چه مدت بعد پیکرتراشی باید از گن استفاده کنیم؟

استفاده از گن در نواحی جراحی شده می‌تواند به کاهش سریع‌تر تورم و التهاب بعد از عمل، جلوگیری از تجمع مایعات در زیر پوست و همچنین رفع شل شدگی و چین و چروک‌های پوست کمک بسیاری کند. استفاده از گن معمولا برای مدت زمان ۶ هفته توصیه می‌شود و پس از آن نیز می‌تواند استفاده از گن مفید واقع شود.

بهتر است در خصوص مدت زمان مناسب برای استفاده از گن بعد از جراحی با پزشک متخصص خود مشورت نمایید.

۲- چگونه بهترین دکتر برای پیکرتراشی در تهران را پیدا کنیم؟

برای اینکه بتوانید بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران که دارای خصوصیات و ویژگی‌های خاص هستند را پیدا کنید می‌توانید از طریق روش‌های زیر کمک بگیرید:

 • پرس و جو از دوستان و آشنایان
 • مراجعه حضوری به مطب
 • جست و جو در اینترنت

استفاده از این راهکارها ممکن است شما را به هدف مورد نظر خود برساند اما می‌تواند با صرف زمان و هزینه بالایی همراه باشد. از این رو برای راحتی بیشتر و صرف زمان کمتر در انتخاب پزشک متخصص می‌توانید از لیست جراحان معرفی شده در این مقاله کمک بگیرید و با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در تماس باشید.

 

منابع: پزشک ۲۴، wikipedia

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.