جراحی بینی با قالب کنترلی در مشهد

جراحی بینی با قالب کنترلی در مشهد یک روش جدید برای عمل های بینی محسوب می شود که با کمک آن می توان فرم نهایی از عمل بینی را برای بیمار به تصویر کشید. در ادامه مقاله بیشتر در مورد این تکنیک توضیح خواهیم داد.

یکی از دغدغه های بیماران برای انجام جراحی بینی در مشهد، نتیجه عمل بینی است که مورد پسند آن ها باشد و برخلاف انتظارات قبلی متقاضیان نشود. اما باید گفت که به دست آوردن تصویری دقیق و واقعی از نتیجه جراحی امکان پذیر نیست، زیرا پزشک در طول جراحی و با دیدن ساختار اصلی بینی می تواند برای اعمال تغییرات تصمیم بگیرد.

جراحی بینی با قالب کنترلی در مشهد

 

بیمار فرم ایده آل بینی را برای جراح خود بازگو می کند اما در نهایت اینکه نتیجه آن چگونه شود به ساختار بینی و شرایط بیمار بستگی دارد. بیمار تنها می تواند با تصور از بین رفتن نواقص و ایرادات بینی خود، شکلی از نتیجه آن را در ذهنش مصور کند. در واقع با انجام جراحی نزد بهترین جراح بینی در مشهد می توانید نتیجه ایده آل را از فرم بینی خود به دست آورید و دغدغه و نگرانی های خود را رفع نمایید.

از آنجایی که بیماران برای دیدن نتیجه نهایی بینی خود باید چند ماه صبر کنند تا ورم و التهاب آن رفع شود و در این زمان استرس و نگرانی بسیار زیادی بابت شکل و فرم بینی خود دارند، روش جدیدی با عنوان عمل بینی با قالب کنترلی ایجاد شده است که می تواند تصویری از فرم بینی بعد از عمل را به متقاضی نشان دهد.

اما آیا این تکنیک می تواند فرم واقعی بعد از جراحی بینی را برای بیمار به تصویر بکشد؟

 

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی بینی با قالب کنترلی در مشهد، با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

جراحی بینی با قالب کنترلی در مشهد به چه صورت است؟

قالب کنترلی در واقع یک قالب از جنس پلاستیک است که برای هر بیمار منحصر به فرد است و بر اساس این قالب، شکل نهایی و ایده آل بینی بیمار طراحی می شود.
بعد از به تصویر کشیدن شکل نهایی بینی بیمار و تایید آن، این قالب ها تولید می شوند و بینی در زمان جراحی بر اساس آن شکل می گیرد. برای رسیدن به فرم مورد نظر، جراح بایستی حالت بینی را در طول جراحی با قالب کنترلی مقایسه کند و به صورت مداوم فرم بینی را کنترل کند.
در نهایت پس از رسیدن به فرم قالب، جراح می تواند عمل را به پایان برساند.

جراحی بینی با قالب کنترلی در مشهد

 

مطلب پیشنهادی: بهترین جراح زیبایی فک و صورت در مشهد

 

مراحل انجام جراحی بینی با استفاده از قالب کنترلی

جراحی بینی با قالب کنترلی در مشهد چند مرحله دارد که در اینجا آن ها را بیان خواهیم کرد:

مرحله اول: اسکن سه بعدی صورت

با اسکن کردن از چهره بیمار، تصویری واقعی از وی در سیستم وجود دارد که با اعمال تغییرات بر روی بینی سعی می کنند تا مدل دلخواه بیمار را به دست آورند و نتیجه جراحی را برای وی نشان می دهند.

جراحی بینی با قالب کنترلی در مشهد

 

ارزیابی فرم بینی مورد نظر

بیمار و پزشک با مشاوره و بررسی شکل بینی ایده آل به نتیجه نهایی خواهند رسید و پس از آن تغییرات لازم را با استفاده از سیستم بر روی چهره بیمار پیاده سازی می کنند و تغییرات لازم را نیز اعمال می نمایند. در این مرحله بیمار می تواند چهره خود را بعد از جراحی مشاهده کند و نگرانی هایی که از نتیجه جراحی دارد را از بین ببرد.

جراحی بینی با قالب کنترلی در مشهد

 

ساخت قالب کنترلی

پس از نهایی شدن فرم بینی بر روی چهره سه بعدی، کارشناسان قالب هایی را بر اساس آن، که از جنس پلاستیک هستند را تولید می کنند. قالب های کنترلی در چند نوع متفاوت تولید می شوند که هر کدام برای بخش خاصی از بینی در نظر گرفته می شوند.

جراحی بینی با قالب کنترلی در مشهد

 

بازبینی قالب تولید شده توسط جراح

پس از تولید قالب ها، برای بررسی نهایی و تایید آن توسط پزشک مورد نظر ارزیابی می شود تا هیچ گونه نقص و یا ایرادی نداشته باشد.

جراحی بینی با قالب کنترلی در مشهد

 

عمل بینی با قالب کنترلی

در زمان جراحی، پزشک با کمک این قالب های کنترلی و با بررسی های مداوم سعی در رسیدن به نتیجه مورد نظر را دارد. زمانی که شکل بینی مطابق با قالب کنترلی شد اعمال تغییرات به پایان می رسد.

جراحی بینی با قالب کنترلی در مشهد

 

هزینه جراحی بینی با قالب کنترلی

قیمت عمل بینی در مشهد به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به مواردی همچون، هزینه دستمزد جراح، هزینه پرسنل بیمارستان و یا اتاق عمل، هزینه آزمایشات و داروها و …. اشاره کرد. بر اساس این فاکتورها هزینه جراحی نیز افزایش و یا کاهش می یابد. به این صورت که اگر جراح در زمینه جراحی بینی، سابقه و مهارت بالایی داشته باشد قطعا نسبت به پزشکی که تجربه کافی در این زمینه ندارد دستمزد بیشتری را دریافت می کند. همچنین هزینه جراحی بینی در بیمارستان دولتی مشهد معمولا کمتر از مراکز و بیمارستان های خصوصی است.
یکسری هزینه های قبل و بعد از جراحی نیز وجود دارد که می تواند شامل هزینه هایی مانند آزمایشات و گرفتن عکس های آتلیه و همچنین هزینه داروهای تجویز شده توسط جراح برای بعد از عمل بینی باشد. در صورتی که بیمار تمایل به انجام جراحی بینی با قالب کنترلی داشته باشد، باید هزینه آن را به صورت جداگانه بپردازد.

جراحی بینی با قالب کنترلی در مشهد

 

یکی دیگر از عامل های تاثیرگذار بر روی قیمت جراحی بینی، منطقه جغذافیایی است. به عنوان مثال، قیمت جراحی در شهرهای بزرگتر نسبت به شهرستان ها بیشتر است. علاوه بر این قیمت جراحی در مناطق مختلف یک شهر نیز می تواند متفاوت باشد به این دلیل که تجهیزات و امکانات در آن مناطق بیشتر است.

شما می توانید برای اطلاع از هزینه های جراحی بینی در مشهد، با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

در نهایت می توان گفت که اکثر پزشکان این روش را به عنوان راهی برای ارزیابی ذقیق نتیجه جراحی قبول ندارند، به این دلیل که در زمان جراحی و با دیدن ساختار اصلی بینی برای تغییراتی که می خواهند اعمال کنند تصمیم می گیرند و قبل از آن تنها با مشورت با بیمار و اطلاع از فرم مورد نظر وی، نتیجه جراحی را به آن سمت سوق می دهند، زیرا برای یک جراح حاذق و دلسوز حفظ سلامتی و بهبود تنفس فرد بیمار در اولویت قرار دارد.

جراحی بینی با قالب کنترلی در مشهد

 

برای دریافت ویزیت اولیه رایگان با جراح بینی برتر و حاذق با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *