عمل ترمیم بینی در مشهد

عمل ترمیم بینی در مشهد + هزینه جراحی ترمیمی

عمل ترمیم بینی در مشهد یکی از پر چالش ترین عمل های زیبایی است. به این دلیل که صورت نقطه اصلی زیبایی فرد است هر تغییر کوچکی در آن می تواند تاثیر بسیار زیادی در چهره بگذارد.
جراحی ترمیم بینی به تبحر و تجربه جراح بستگی دارد زیرا عمل بینی ثانویه، جراحی بسیار پیچیده ای است.

 

شما می توانید برای دریافت ویزیت اولیه رایگان با دکتر زیبایی بینی خوب در مشهد، با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل زیبایی بینی در مشهد

عمل بینی در مشهد به منظور بهبود ظاهر بینی و ساختار آن و همچنین اصلاح عملکرد تنفسی بینی می باشد. با این نوع جراحی هم می توان به چهره و فرم بینی دلخواه رسید و هم ناهنجاری های ساختاری آن را رفع نمود.

عمل ترمیم بینی در مشهد

 

در جراحی زیبایی بینی، از آن جایی که یک جراحی سخت و پیچیده محسوب می شود نیاز به انتخاب بهترین دکتر زیبایی بینی در مشهد را دارد تا بتوانید به بهترین نتیجه از جراحی بینی برسید.
حال اگر بعد از عمل بینی اولیه از نتیجه آن رضایت نداشته باشید و یا اینکه از نظر تنفسی با مشکل روبه رو شده باشید بایستی عمل ترمیم بینی در مشهد و یا همان روتوش بینی را انجام دهید.

 

مطلب پیشنهادی: جراحی بینی با لیزر در مشهد به چه صورت است؟

 

عمل ترمیم بینی در مشهد

جراحی ترمیم بینی گوشتی و یا استخوانی به عملی گفته می شود که فرد برای دومین و یا چندمین بار می خواهد عمل زیبایی بینی انجام دهد. جراحی ترمیم بینی یکی از سخت ترین و پیچیده ترین جراحی های زیبایی محسوب می شود.
عمل ترمیم بینی در مشهد زمانی انجام می شود که فرد از نتیجه جراحی اولیه بینی خود راضی نیست و تمایل به انجام عمل ثانویه دارد.

عمل ترمیم بینی در مشهد

 

معمولا در جراحی ترمیمی بینی نیاز به استفاده از غضروف برای بافت های آسیب دیده در جراحی اولیه به بینی است. ایراداتی که ممکن است در نتیجه جراحی اولیه به وجود آید، انحراف در تیغه بینی است که باید در عمل بینی ترمیمی اصلاح شود و یا انسداد و افتادگی نوک بینی بر اثر جراحی می باشد که با کمک عمل بینی ثانویه ترمیم می شود.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جراحی ترمیمی بینی، با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

در عمل بینی ترمیمی چه اتفاقی می افتد؟

در اغلب موارد جراحی ترمیم بینی نیاز به غضروف اضافی برای استحکام ساختار در نوک بینی و یا حتی پل بینی دارد. غضروف های استفاده شده در عمل ثانویه معمولا از دنده و یا گوش فرد بیمار و یا غضروف های مصنوعی استفاده می شود.

نتیجه جراحی ترمیم بینی قابل تضمین نیست اما می توانید با انتخاب بهترین جراح بینی در مشهد احتمال رسیدن به نتیجه دلخواه و مطلوب را افزایش دهید.
جراح بینی که چندین سال در این زمینه تجربه داشته باشد قطعا نسبت به یک پزشک کم تجربه می تواند نتیجه بهتری از جراحی بگیرد.
عمل ترمیمی می تواند هم به صورت جراحی بینی بدون بیهوشی و هم با بیهوشی عمومی صورت گیرد که این بستگی به شرایط بیمار و درخواست وی دارد.

عمل ترمیم بینی در مشهد

 

عوامل موثر در انجام جراحی ترمیمی بیتی؟

قوز بینی: در برخی از مواقع ممکن است قوز بینی بعد از عمل کاملا رفع نشده باشد و بخشی از آن باقی بماند که برای اینکار نیاز به عمل ترمیم بینی است.

نوک غیر طبیعی بینی:  ممکن است بعد از عمل نوک بینی فرم دلخواه را نداشته باشد و یا اینکه بعد از گذشت مدت زمانی دچار افتادگی شود. به طور مثال ممکن است بعد از عمل بینی نوک بینی خیلی تیز و یا خیلی گرد شود.

عدم تقارن سوراخ های بینی: گاهی اوقات بعد از عمل بینی ممکن است سوراخ های بینی تقارن نداشته باشد. که این به مهارت جراح بینی در این زمینه بستگی دارد. فرد ممکن است بعد از عمل و از بین رفتن کامل تورم و التهاب بینی خود متوجه عدم قرینگی در بینی خود شود که با مراجعه به پزشک و با بی حسی موضعی و یا عمل مجدد بینی می تواند آن را اصلاح نماید.

کوچک شدن بیش از حد بینی: اگر فرد بعد از عمل بینی دچار کوچک شدن بیش از حد بینی خود شود، که ممکن است به دلیل قضاوت نادرست پزشک و یا اصرار بیمار باشد. برای بهبود این مشکل جراح در عمل ترمیم بینی با استفاده از غضروف اضافی به بازسازی ساختار بینی بیمار می پردازد.

بزرگ بودن بینی: گاهی اوقات فرد بعد از جراحی بینی، تغییر زیادی در بینی خود نمی بیند و تمایل به کوچک تر شدن آن دارد.

انحراف تیغه بینی: ممکن است بعد از عمل بینی و با وارد شدن ضربه به بینی، تیغه آن دچار انحراف شود و زیبایی آن دچار اختلال گردد. که در این صورت فرد نیاز به عمل ترمیمی بینی دارد.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی بینی و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

ارتباط با کارشناسان

 

سایر عوامل تاثیرگذار برای انجام عمل ترمیم بینی

عمل ترمیم بینی می تواند بنا به دلایل مختلفی انجام شود، به عنوان مثال:

  • ممکن است در زمان عمل در شرایط مناسبی نباشید و همین باعث شود تا از نتیجه عمل خود راضی نباشید.
  • گاهی اوقات به دلیل وسواس فکری، توقعات غیرمنطقی و یا خواسته های غیرمعقولانه که برخی از بیماران از نتیجه عمل بینی خود دارند باعث می شود تا به عمل ترمیم بینی اقدام کنند.
  • در برخی موارد نیز ممکن است جراح در زمان جراحی اشتباهی انجام دهد و عمل بینی موفق نباشد.
  • معمولا افرادی که عمل بینی ارزان در مشهد را اولویت خود در انتخاب پزشک قرار می دهند نتیجه آن جراحی مجدد بینی می شود.
  • تبلیغاتی که با عنوانی جراحی بینی با قیمت ۲ و یا ۳ میلیون در مشهد در شبکه های اجتماعی و یا سایت ها رواج پیدا کرده است نیز یکی دیگر از عوامل موثر بر روی انجام جراحی ترمیمی بینی است.

 

زمان انجام جراحی ترمیمی بینی

زمان تقریبی برای عمل ثانویه بینی تقریبا حدود یکسال بعد از عمل اول بینی است. به این دلیل که باید بینی بعد از عمل به شکل نهایی خود برسد و ورم و التهاب آن کامل از بین رفته باشد. همچنین زخم های ناشی از بخیه و یا زخم های داخلی به طور کامل بهبود یافته باشد.

عمل ترمیم بینی در مشهد

 

بهترین کار این است که بعد از عمل اول صبور باشید تا بتوانید نتیجه اصلی از عمل بینی خود را ببینید و ورم و زخم ها به صورت کامل بهبود یافته باشند و بعد از آن در صورت تمایل برای انجام عمل ترمیم بینی اقدام نمایید.
در صورتی که فرد نیاز به تغییرات گسترده ای نداشته باشد می تواند روش عمل بینی بدون جراحی در مشهد را برای رفع ایرادات و نواقص بینی خو انتخاب کند.

 

مطلب پیشنهادی: جراحی بینی با استفاده از قالب کنترلی در مشهد

هزینه عمل ترمیم بیتی در مشهد چقدر است؟

هزینه جراحی ترمیمی بینی مانند اولین عمل بینی به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این فاکتورهای موثر بر روی هزینه جراحی بینی، تجربه جراح است که چون عمل ترمیمی پیچیده تر و سخت تر از عمل بینی اولیه است نیازمند مهارت بیشتر جراح بینی می باشد.

عمل ترمیم بینی در مشهد

 

یکی دیگر از هزینه های جراحی ثانوبه بینی در مشهد نیاز به استفاده از غضروف است که می تواند هزینه جداگانه به همراه داشته باشد و در نهایت هزینه اصلی جراحی ترمیم بینی را جراح پس از معاینه و مشاهده بیمار تخمین میزند.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراح بینی مورد نظر خود و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان، با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *