عمل بینی زیر 18 سال

آیا عمل بینی زیر ۱۸ سال امکان پذیر است؟

نوجوانان بسیاری برای عمل بینی زیر ۱۸ سال به جراحان زیبایی مراجعه می‌کنند. اگر عمل بینی در زمان مناسب و نزد یک جراح خوب انجام شود قطعا می‌تواند به نتیجه بسیار عالی از عمل بینی برسند و تاثیر مثبتی بر روی زیبایی چهره داشته‌باشد.
در این مقاله در مورد زمان مناسب جراحی بینی برای دخترها و پسرها بیشتر آشنا می شویم.

 

مطلب پیشنهادی: جراحی بینی با قیمت ۲ میلیون در مشهد

 

عمل بینی زیر ۱۸ سال برای چه کسی مناسب است؟

معمولا برای دخترها سن مناسب عمل بینی را از ۱۶ سالگی به بعد تخمین می‌زنند. اما برای پسران این سن را ۱۸ سالگی در نظر می‌گیرند. علاوه بر این مسئله اگر فردی از نظر فیزیولوژی به بلوغ رسیده باشد، به این منظور که ساختمان اسکلتی و غضروفی بینی به اندازه کافی رشد کرده باشد و بعد از عمل دچار تغییرات نشود. پزشک با بررسی بیمار از نزدیک می‌تواند به این نتیجه برسد که فرد برای انجام جراحی بینی آمادگی لازم را دارد و یا اینکه بایستی برای رسیدن به سن مناسب عمل صبر کند.

عمل بینی زیر 18 سال

 

انواع عمل های بینی در سن پایین

عمل بینی برای کسی که از نظر جراح آمادگی عمل را دارد هیچ تفاوتی با عمل های بینی در بزرگسالان ندارد و به همان شکل انجام می‌شود.
بسیاری از افراد در کنار عمل‌های انحراف بینی می‌خواهند عمل زیبایی بینی انجام دهند و یا اینکه تنها می‌خواهند که بینی کوچتری داشته‌باشند.
علاوه بر این عمل بینی می‌تواند با هدف برداشتن قوز بینی، کوچک کردن سوراخ بینی، تغییر در نوک بینی، فرم دهی به بینی، رفع انحراف بینی، اصلاح مشکلات تنفسی و غیره باشد.

عمل بینی زیر 18 سال

 

عوارض جراحی بینی برای افراد زیر ۱۸ سال

تمامی عوارضی که عمل بینی برای افراد بزرگسال دارد، می‌تواند برای افراد زیر ۱۸ سال هم پیش بیاید. عوارضی مانند، عوارض بیهوشی، ناراضی بودن از نتیجه بینی، فرم بینی و غیره.
در جراحی زیر ۱۸ سال نوجوان بایستی از عمل بینی آگاهی کامل داشته‌باشد و تصمیمی که می‌گیرد از روی هیجان و غیر منطقی نباشد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی زیر ۱۸ سال با مشاورین پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.