جراحی بینی صورت کشیده

جراحی بینی صورت کشیده

بهترین نتیجه از عمل بینی زمانی به دست می آید که بین بینی و سایر اجزای صورت همخوانی وجود داشته باشد، به همین علت افراد به دنبال این هستند تا بدانند چه نوع بینی به فرم صورت آن ها می آید. جراحی بینی صورت کشیده هم می تواند یکی از چالش های جراحی زیبایی برای تناسب بینی با چهره باشد.

مطلب پیشنهادی: عمل بینی قسطی در مشهد

 

جراحی بینی صورت کشیده

با اینکه یکی از اهداف جراحی بینی زیبایی است، اما این هدف در صورتی انجام می پذیرد که مدل بینی با فرم صورت تناسب و همخوانی داشته باشد. به طور مثال برای یک صورت درشت یک بینی بسیار کوچک اصلا مناسب نیست.

جراحی بینی صورت کشیده

 

ملاک های انتخاب نوع بینی

در جراحی بینی علاوه بر در نظر گرفتن زیبایی بینی و هنر جراح باید منطق ریاضی را هم در نظر گرفت و جراح بایستی، علم ریاضی و منطق قوی نیز داشته باشد. به این صورت که زاویه بین بینی و لب بالا نباید خیلی زیاد باشد و بینی از زاویه کنار و روبه رو باید با سایر اجزای صورت همخوانی داشته باشد.

 

یک عمل بینی خوب

یک عمل خوب عملی است که تعادل میان بینی با ابروها و همچنین فاصله با لب بالا را رعایت کرده باشد زیرا کوچکترین ایراد در این تعادل باعث نتیجه نامطلوب و نارضایتی بیمار می شود. همچنین این عدم تناسب باعث احساس ناهماهنگی در چهره فرد می شود.
به طور کلی برای رسیدن به نتیجه خوب از عمل خود باید به بینی مادرزادی خود و سایر اجزای صورتتان توجه کنید. اگر تنها به دنبال فرم زیبای بینی و یا تقلید از فرم بینی افراد معروف باشید، نتیجه ی آن چیزی به جز پشیمانی برای شما ندارد و صورت و چهره شما را مصنوعی نشان می دهد.

جراحی بینی صورت کشیده

برای رسیدن به چهره ای زیبا، می توانید در زمان مشاوره و با گفتن خواسته ها و علایق خود و با مشورت پزشک به یک تصمیم خوب در انتخاب نوع بینی و اندازه آن دست یابید.

زاویه و نسبت های بین بینی و سایر اجزای صورت بین افراد مختلف و خانم ها و آقایان متفاوت است و هر کدام نیاز به معاینه شخصی و حضوری برای به دست آوردن فرم بینی مناسب خود دارند.

 

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی و دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *