جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین کلینیک لاغری با دستگاه در تهران؛ لیست ۱۰تایی مراکز

بهترین کلینیک لاغری با دستگاه در تهران کلینیک نوران، کلینیک وندا، کلینیک عرفان، کلینیک موگه، کلینیک اکسیر، کلینیک آسانا، کلینیک ایرانیان، کلینیک بنیتا، کلینیک سپیدار، کلینیک کیمیا می‌باشد. انتخاب و مراجعه به بهترین مرکز لاغری تهران در نتیجه نهایی و رضایت شما نیز موثر است.
بهترین کلینیک لاغری در تهران
فهرست مطالب

بهترین کلینیک لاغری موضعی تهران کجاست؟ می‌توان به کلینیک لاغری نوران، کلینیک لاغری وندا، کلینیک لاغری عرفان، مرکز لاغری موگه، مرکز لاغری اکسیر، کلینیک تخصصی لاغری آسانا، کلینیک لاغری ایرانیان، کلینیک لاغری بنیتا، کلینیک تخصصی سپیدا و کلینیک لاغری کیمیا اشاره کرد.

ما در این مقاله قصد داریم علاوه بر معرفی بهترین کلینیک های لاغری تهران، در مورد انواع روش های لاغری موضعی، ویژگی های بهترین مرکز لاغری موضعی تهران و اینکه چه کسانی کاندید مناسبی برای لاغری موضعی هستند صحبت کنیم. در ادامه با ما همراه باشید:

لیست بهترین کلینیک لاغری در تهران

کلینیک لاغری در تهران
کلینیک لاغری نوران
کلینیک لاغری وندا
کلینیک لاغری عرفان 
کلینیک موگه
کلینیک اکسیر
کلینیک آسانا 
کلینیک ایرانیان
کلینیک بنیتا
کلینیک سپیدار 
کلینیک کیمیا 

 

عضویت پزشکان

بهترین کلینیک لاغری در تهران کجاست؟

اگر دچار اضافه وزن هستید و به هیچ عنوان لاغر نمی‌شوید یکی از راه های رسیدن به وزن و اندام ایده‌آل مراجعه به بهترین کلینیک لاغری با دستگاه در تهران است. انتخاب بهترین کلینیک لاغری کار دشواری بوده که برای راحتی شما در اینجا لیست بهترین کلینیک لاغری در تهران آورده شده است:

کلینیک نوران، بهترین مرکز لاغری در تهران

کلینیک تخصصی لاغری و لیزر و پوست و مو نوران در تهران واقع شده است.

کلینیک تخصصی و لاغری نوران در تهران

کلینیک نوران یکی از بهترین مراکز لاغری و لیزر در تهران است که با توجه به آمار و نظرسنجی انجام شده حدود ۹۸ درصد مراجعین از این مرکز رضایت داشتند. دلیل رضایت بالا، اصالت و کیفیت عالی دستگاه‌ها و وجود متخصصان باتجربه و پرسنل ماهر است. کلینیک تخصصی نوران زیر نظر پزشکان متخصص پوست و مو و متخصصان تغذیه فعالیت‌های خود را انجام می‌دهد.

از دیگر خدمات کلینیک نوران به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

– لیزر موهای زائد با قوی ترین دستگاه سه طول موج ” الکساندرایت – Nd Yag – دایود”
– لاغری موضوعی با دستگاه (RF Cavitation)
– کرایو تراپی رفع چربی با انجماد
– هایفو تراپی
– رفع جای جوش و اسکار با RF fractional
– تزریق ژل، زاویه سازی فک و صورت
– تزریق بوتاکس
– لیفت صورت با نخ‌های لیفت و جوانساز
– مزوتراپی

در ادامه می‌توانید نمونه قبل و بعد لاغری با دستگاه در کلینیک نوران را مشاهده کنید:

قبل و بعد لاغری با دستگاه کلینیک نوران

قبل و بعد لاغری با دستگاه کلینیک نوران تهران

قبل و بعد لاغری با دستگاه کلینیک نوران در تهران

قبل و بعد لاغری با دستگاه مرکز نوران

اطلاعات کلینیک نوران در تهران:

آدرس کلینیک: تهران، صادقیه، ایت الله کاشانی، جنب بیمارستان ابن سینا، برج مینا، طبقه ۸، واحد ۴۵

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۹۵۰۱۹۳ ۰۹۹۲۵۰۰۸۵۰۲

 

جهت دریافت نوبت مشاوره و تماس با کلینیک نوران روی دکمه زیر کلیک کنید:

تماس با کلینیک نوران

 

 

کلینیک تخصصی وندا مرکز لاغری تهران

کلینیک تخصصی وندا در تهران واقع شده است.

کلینیک وندا در تهران

کلینیک تخصصی و زیبایی وندا یکی از مراکز لاغری با دستگاه در تهران است که زیر نظر مجرب‌ترین پزشکان و با بهترین دستگاه‌های روز دنیا لاغری برای شما انحام می‌شود.

در ادامه می‌توانید نمونه قبل و بعد لاغری با دستگاه کلینیک وندا را مشاهده کنید:

قبل و بعد لاغری در کلینیک وندا تهران

قبل و بعد لاغری در کلینیک وندا

قبل و بعد لاغری در مرکز وندا تهران

قبل و بعد از لاغری در مرکز وندا تهران

 

کلینیک عرفان مرکز لاغری با دستگاه در تهران

کلینیک تخصصی و لاغری عرفان در تهران واقع شده است.

کلینیک لاغری عرفان تهران

کلینیک تخصصی عرفان پیشرو در ارائه انواع خدمات زیبایی و لاغری می‌باشد که با استفاده از بهترین و جدیدترین دستگاه‌های روز دنیا خدمات خود را به زیباجویان عزیز ارائه می‌دهد. کلینیک عرفان زیر نظر بهترین متخصصان و پزشکان انواع خدمات زیبایی از جمله لیزر موهای زائد، کاشت مو و ابرو، میکرونیدلینگ صورت، تزریق بوتاکس و جوانسازی پوست را به زیباجویان ارائه می‌دهد.

کلینیک زیبایی عرفان در تهران

کلینیک تخصصی عرفان تهران

کلینیک عرفان در تهران

 

کلینیک لاغری موگه در تهران

کلینیک موگه از مراکز زیبایی و تخصصی در تهران می‌باشد.

کلینیک لاغری موگه تهران

کلینیک موگه در شمال تهران با بهترین و مجهزترین دستگاه‌های لاغری روز دنیا در محیطی آرام و تمیز آماده خدمت‌رسانی به زیباجویان عزیز می‌باشد. این مرکز با 10 سال سابقه درخشان دارای دستگاه‌های پیشرفته با استاندارد FDA است که باکیفیت‌ترین خدمات را به شما ارائه می‌دهد.

 

عضویت پزشکان

 

کلینیک اکسیر بهترین مرکز لاغری در تهران

کلینیک زیبایی و تخصصی اکسیر در تهران واقع شده است.

کلینیک اکسیر لاغری تهران

مرکز اکسیر یکی از بهترین کلینیک های لاغری با دستگاه در تهران می‌باشد که با تیمی مجرب از متخصصان و پزشکان آماده خدمت‌رسانی به شما زیباجویان عزیز در محیطی تمیز و آرام است. از دیگر خدمات کلینیک اکسیر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لاغری
 • جوانسازی پوست
 • لیزر موهای زائد
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • مزوتراپی مو

در ادامه می‌توانید عکس‌های کلینیک اکسیر در تهران را مشاهده کنید:

کلینیک اکسیر در تهران

کلینیک لاغری اکسیر تهران

مرکز اکسیر

مرکز اکسیر در تهران

 

عضویت پزشکان

 

کلینیک تخصصی آسانا مرکز لاغری در تهران

کلینیک تخصصی و لاغری آسانا در تهران واقع شده است.

کلینیک لاغری آسانا تهران

کلینیک لاغری آسانا مجهز به دستگاه‌های پیشرفته برای لاغری می‌باشد که شما می‌توانید به آن مراجعه کنید.

در ادامه می‌توانید نمونه عکس‌های کلینیک آسانا را مشاهده کنید:

کلینیک آسانا در تهران

کلینیک لاغری آسانا در تهران

مرکز لاغری آسانا تهران

 

عضویت پزشکان

 

کلینیک تخصصی ایرانیان مرکز لاغری در تهران

کلینیک تخصصی و لاغری ایرانیان در تهران واقع شده است.

کلینیک ایرانیان مرکز لاغری تهران

کلینیک لاغری و زیبایی ایرانیان با بیش از ۲۳ سال تجربه درخشان در زمینه انواع خدمات زیبایی و تخصصی از بهترین مراکز لاغری تهران می‌باشند. از دیگر خدمات ارائه شده در کلینیک ایرانیان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تزریق ژل و فیلر
 • بوتاکس
 • لاغری
 • کاشت مو
 • کاشت ابرو
 • لیزر موهای زائد

 

کلینیک بنیتا بهترین مرکز لاغری تهران

کلینیک بنیتا بهترین مرکز لاغری در تهران می‌باشد.

کلینیک لاغری بنیتا تهران

مرکز بنیتا یکی از بهترین مراکز تخصصی و لاغری در تهران است که از دستگاه‌ها و تجهیزات پیشرفته روز دنیا استفاده می‌کند. این مرکز بهترین متخصصان و پزشکان تهران را دارد و انواع خدمات زیبایی در این مرکز انجام می‌شود.

 

عضویت پزشکان

 

کلینیک تخصصی سپیدار بهترین مرکز تخصصی لاغری در تهران

کلینیک تخصصی و لاغری سپیدار در تهران واقع شده است.

کلینیک لاغری سپیدار تهران

مرکز لاغری سپیدار با دستگاه جدید RF که بهترین و جدیدترین دستگاه لاغری می‌باشد خدمات زیبایی و لاغری را  در شرق تهران به زیباجویان عزیز ارائه می‌دهد. از دیگر خدمات ارائه شده توسط کلینیک سپیدار عبارتند از:

 • تزریق ژل و فیلر
 • تزریق بوتاکس
 • لیزر موهای زائد
 • تناسب اندام و لاغری
 • جوانسازی

کلینیک لاغری سپیدار تهران

 

عضویت پزشکان

 

کلینیک زیبایی و لاغری کیمیا در تهران

کلینیک تخصصی کیمیا در تهران واقع شده است.

کلینیک لاغری کیمیا تهران

در کلینیک لاغری کیمیا با بهترین دستگاه‌ها و تجهیزات می‌توانید اقدام به لاغری کنید. یکی از بهترین مراکز لاغری تهران کلینیک کیمیا می‌باشد.

 

عضویت پزشکان

 

ویژگی های بهترین کلینیک لاغری در تهران

برای انتخاب و مراجعه به مرکز لاغری موضعی در تهران داشتن یک سری ویژگی‌ها الزامی است که در ادامه به این موارد اشاره شده است:

۱- مجوز رسمی وزارت بهداشت: داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت اهمیت زیادی داشته و اولین گام برای انتخاب بهترین کلینیک لاغری موضعی تهران می‌باشد. داشتن مجوز رسمی وزارت بهداشت نشانه این است که کلیه خدمات ارائه شده توسط کلینیک لاغری زیر نظر وزارت بهداشت می‌باشد.

۲- محیط آرام و تمیز: داشتن محیطی تمیز و آرام برای انجام لاغری موضعی اهمیت زیادی دارد. برای انجام اینکار باید مخاطب احساس آرامش داشته باشد و با حس خوب اینکار را انجام دهد.

۳- پرسنل باتجربه: مراجعه به کلینیک لاغری که پرسنل با تجربه و ماهری دارد اهمیت زیادی داشته  و در نتیجه نهایی موثر است. یکی از معیارهای انتخاب بهترین مرکز لاغری در تهران پرسنل مجرب و آموزش دیده کلینیک می‌باشد.

۴- داشتن متخصصین رژیم و تغذیه: وجود متخصصین تغذیه در کلینیک های لاغری یکی از مزایای آن است که باید حتما به این نکته توجه داشته باشید. اگر لاغری با اصول مشخص و علمی آن نباشد ممکن است آسیب جبران ناپذیری به سلامت شما وارد شود.

۵- پزشکان متخصص زیبایی و پلاستیک: در برخی موارد فرد برای انجام لاغری باید از روش های جراحی استفاده کند که در این صورت حتما باید به پزشک متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه کرد. داشتن پزشکان متخصص زیبایی و جراحی پلاستیک برای کلینیک اعتبار آن را دو برابر می‌کند.

۶- رضایت مراجعه کنندگان: کلینیک لاغری در تهران باید خدمات مناسب با هر فرد مراجعه کننده ارائه دهد. یکی از راه‌های انتخاب بهترین مرکز لاغری موضعی اطلاع از رضایت مراجعه کنندگان قبلی آن است. در صورتی که مرکزی نتوانست رضایت مراجعه کنندگان خود را بدست بیاورد نباید به هیچ عنوان به آن اعتماد کنید.

۷- قیمت مناسب: مرکز درمانی لاغری در تهران باید خدمات خود را با قیمت مناسب ارائه دهد زیرا همیشه گران بودن نشانه باکیفیت بودن خدمات نمی‌باشد.

۸- تجهیزات و دستگاه های پیشرفته: کلینیک زیبایی و لاغری باید از تجهیزات و دستگاه لاغری روز دنیا برخوردار باشد. در زمان انتخاب بهترین کلینیک لاغری تهران یکی از موارد مهم توجه به دستگاه‌های مورد استفاده می‌باشد که باید با دقت و آگاهی آن را انتخاب کنید.

 

عضویت پزشکان

 

انواع روش های لاغری موضعی در تهران

روش های لاغری زیادی برای کاهش چربی در نقاط مختلف بدن وجود دارد. روش های لاغری موضعی برای نواحی که اضافه وزن و چربی دارد مانند ران، بازو، شکم، پهلو و …. استفاده می‌شود. در ادامه به انواع روش های لاغری موضعی تهران اشاره شده است:

لاغری با لیزر

در این روش باید از لیزر قوی با موج بالا استفاده شود و چربی ناحیه را به طور کامل تخلیه کند. سپس چربی‌های بدن با جریان طبیعی بدن دفع می‌شود.

لاغری با دستگاه آراف

لاغری با دستگاه کوتیشن آراف یک جایگزین مناسب برای روش لیپوساکشن است که با بی‌حسی انجام می‌شود. با دستگاه آراف فرکانس کوتاه به بافت های چربی بدن منتقل شده و چربی زیر پوست بدن را برطرف می‌کند.

لاغری با دستگاه رادیو فرکانسی

در این روش حرارتی عمیق و کنترل شده چربی بدن را در نواحی مشخص مورد هدف قرار می‌دهد. در روش لاغری با دستگاه رادیو فرکانسی علاوه بر لاغری بدن، منجر به سفت شدن پوست نیز می‌شود.

لاغری با کرایولیپولیز

در این روش با سرمای خیلی قوی و منفی ۱۰ درجه چربی بدن را باز می‌کنند. با ایجاد سرمای شدید روی بافت چربی می‌توان به لاغری و اندام ایده‌آل دست یافت.

انواع روش های لاغری در تهران

 

عضویت پزشکان

 

لاغری موضعی در تهران برای چه کسانی مناسب نیست؟

انجام لاغری موضعی با دستگاه بستگی به شرایط شما و میزان چربی دارد. بهترین راه لاغری برای شما توسط پزشک متخصص پس از معاینه مشخص خواهد شد. عواملی که روی انتخاب کاندیدای مناسب لاغری موثر است عبارتند از:

سلامت عمومی: برای انجام روش های لاغری موضعی باید از سلامت عمومی کامل برخوردار باشید. در ابتدا باید آزمایشات لازم انجام شده و سلامت عمومی شما توسط پزشک متخصص بررسی و معاینه شود.

وضعیت فیزیکی: ممکن است برخی از روش های لاغری برای افادی که وضعیت فیزیکی قوی ندارند، مناسب نباشد.

محدودیت ها: برای برخی از افراد که محدودیت جسمانی دارند باید انتخاب روش لاغری موضعی حتما با نظر پزشک متخصص انجام شود.

افراد با بیماری خاص: کسانی که دارای بیماری زمینه‌ای مانند نقص سیستم ایمنی بدن هستند ممکن است برای لاغری با دستگاه مناسب نباشند و بدن آنها نسبت به دستگاه واکنش منفی داشته باشد.

افرادی دارای بیماری پوستی: کسانی که بیماری پوستی دارند گزینه مناسبی برای لاغری با دستگاه نیستند زیرا ممکن است بیماری آنها تشدید شود.

بیماری عصبی: برخی از افراد که دچار بیماری عصبی هستند مانند ام اس، صرع و …. نباید از دستگاه های لاغری استفاده کنند.

تحت هر شرایطی باید با پزشک متخصص مشورت کرده و شرایط شما به طور کامل بررسی شود. پزشک مختصص شما بهترین روش لاغری را با توجه به میزان چربی و وزن اضافه شما مشخص کرده و یک برنامه تخصصی مناسب شما تنظیم می‌کند تا به اندام و وزن ایده‌آل خود دست یابید. انتخاب و مراجعه به بهترین کلینیک لاغری در تهران اهمیت زیادی در نتیجه نهایی دارد.

قبل و بعد از لاغری با دستگاه

 

آیا دستگاه لاغری درد دارد؟

استفاده از دستگاه لاغری به هیچ عنوان دردی ندارد با توجه به میزان تحمل شما و میزان چربی مورد نیاز برای از بین بردن، درجه حرارت دستگاه تنظیم می‌شود. سوزش و حرارت دستگاه لاغری قابل تنظیم و تحمل می‌باشد.

 

ماندگاری لاغری موضعی در تهران چقدر است؟

لاغری موضعی یکی از انواع روش های لاغری و پرطرفدار برای افرادی است که از چاقی بیش از حد رنج می‌برند. در بهترین کلینیک های لاغری تهران ممکن است از روش های ترکیبی لاغری استفاده کنند که در آن با توجه به میزان چربی و افزایش وزن شما بهترین روش انتخاب می‌شود. دستگاه‌های لاغری موضعی زیادی در مراکز وجود دارد که با هدف از بین بردن چربی نواحی مختلف بدن انجام می‌شود و نتیجه آن خیلی سریع قابل مشاهده است.

ماندگاری لاغری موضعی با دستگاه به روش انتخابی و میزان چربی بدن شما بستگی دارد و معمولا ماندگاری بلندمدت دارد.

 

عضویت پزشکان

 

مراقبت های بعد از لاغری با دستگاه در تهران

رعایت یک سری از نکات مراقبتی بعد لاغری با دستگاه الزامی بوده که در روند بهبود شما موثر است. این نکات مراقبتی عبارتند از:

 • مصرف آب و آبمیوه طبیعی در روند بهبود شما موثر است.
 • کافئین به مقدار زیاد مصرف نکنید.
 • تا 1 ماه از سیگار، قلیان و مصرف مشروبات الکلی پرهیز کنید.
 • ناحیه درمان با دستگاه لاغری را روزانه طبق دستور پزشک ماساژ دهید.
 • برنامه تمرینی و ورزشی مناسب زیر نظر پزشک داشته باشید.
 • تغذیه و رژیم غذایی مناسب بعد لاغری اهمیت زیادی در ماندگاری نتایج دارد.

مراقبت های بعد از لاغری با دستگاه در تهران

 

عوارض لاغری با دستگاه در تهران چیست؟

لاغری با دستگاه و استفاده غیراصولی از آن می‌تواند برای بدن عوارض غیرقابل جبران داشته باشد. در صورتی که به بهترین کلینیک لاغری با دستگاه تهران مراجعه کنید قطعا این عوارض به حداقل خود خواهد رسید. در ادامه به عوارض متداول لاغری با دستگاه در تهران اشاره شده است که پس از چند روز برطرف خواهد شد.

احساس درد در ناحیه درمان: یکی از عوارض کوتاه مدت لاغری با دستگاه، احساس درد در ناحیه درمان است که این درد ناشی از فشاری که به بافت چربی بدن وارد شده است می‌باشد. این عارضه کوتاه‌مدت بوده و بعد چند روز برطرف خواهد شد.

ممنوعیت استفاده از نواحی خاص: استفاده  از دستگاه لاغری در نزدیکی استخوان‌ها و تخمدان به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. زیرا ممکن است باعث عوارض بلندمدت مانند پوکی استخوان شود.

عوارض پوستی: قرمزی، تورم و کبودی در ناحیه درمان و استفاده از دستگاه لاغری طبیعی بوده و بعد چند روز برطرف خواهد شد.

در صورت مراجعه به بهترین مراکز لاغری موضعی در تهران این عوارض کاهش پیدا کرده و می‌توان با مراجعه به کلینیک معتبر و انتخاب بهترین روش و دستگاه، به اندام و وزن ایده‌آل خود رسید.

 

عضویت پزشکان

 

سوالات متداول

۱- لاغری موضعی چیست؟

لاغری موضعی به معنای کاهش چربی و از بین بردن بافت اضافه نواحی مختلف بدن از جمله بازو، ران، کمر، پهلو و شکم است که باید با دستگاه و روش مناسب و همچنین تحت نظر پزشک متخصص در کلینیک های لاغری معتبر تهران انجام شود.

۲- زمان مشاهده نتایج لاغری موضعی چه زمانی است؟

زمان مشاهده نتیجه لاغری با دستگاه در تهران با توجه به عوامل مختلف قابل تعیین است. زمان آن به نوع دستگاه، روش لاغری، وضعیت فیزیکی فعلی فرد، تغذیه و برنامه تمرینی بستگی دارد.

 

پزشک۲۴ مرجع تخصصی عمل زیبایی بدن

منبع: walmart

5 پاسخ

 1. از بین اینایی که معرفی کردین کدوم بهترین کلینیک لاغری با دستگاه در تهران

  1. با سلام و وقت بخیر
   در این مقاله لیست بهترین کلینیک های لاغری تهران آورده شده که شما می‌توانید به یکی از آنها مراجعه کنید.

 2. سلام . دنبال یک کلینیک لاغری با دستگاه هستم که هزینه اش مناسب باشه و زود جواب بگیرم . ممنون میشم اگر جایی می شناسید معرفی کنید….

  1. با سلام و وقت بخیر
   در این مقاله لیست بهترین مراکز لاغری موضعی تهران آورده شده است که می‌توانید پس از معاینه حضوری با قیمت مناسبی نسبت به لاغری با دستگاه اقدام کنید.

  2. من از کلینیک نوران خیلی تعریف شندیم و میگن دستگاه هاش مجهز است ولی هنوزخودم نتونستم برم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات بیشتر