لیپوساکشن در تهران

جراحی لیپوساکشن در تهران و هزینه آن در سال ۹۹

یکی از روش های کم تهاجمی تر و کم خطرتر برای از بین بردن چربی های اضافه در نواحی مختلف بدن روش جراحی لیپوساکشن در تهران است. این روش برای کسانی توصیه می شود که علاوه بر داشتن چربی های اضافه در ناحبه شکم، پهلو، بازو، ران، غبغب و …. دارای پوستی قابل انعطاف و ارتجاعی در آن نواحی می باشند.

یکی از دغدغه های متقاضیان برای انجام جراحی هزینه لیپوساکشن در تهران است که می تواند بر اساس میزان چربی ها، تجربه و مهارت پزشک، منطقه جغرافیایی و … متغیر باشد. همچنین قیمت جراحی لیپوساکشن برای هر فردی متفاوت از دیگری است و هزینه نهایی آن بعد از مشاوره حضوری و معاینه بیمار توسط جراح مشخص می شود.

لیپوساکشن در تهران

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی لیپوساکشن در تهران با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

قیمت لیپوساکشن در تهران چقدر است؟

متقاضیان برای انجام جراحی لیپوساکشن بایستی به هزینه آن توجه کنند. هزینه لیپوساکشن در تمامی افراد یکسان نیست و برای هر فردی وابسته به یکسری فاکتورها از قبیل، میزان چربی ناحیه مورد جراحی، شرایط بیمار، نوع جراحی، دستمزد جراح، دستمزد پرسنل بیهوشی و بیمارستان و یا کلینیک، هزینه مربوط به آزمایشات و داروها و …. می تواند متفاوت باشد.
هزینه انجام لیپوساکشن در تهران در سال ۱۳۹۹ از ۵ میلیون تومان شروع می شود و تا ۲۰ میلیون تومان متفیر است. همچنین قیمت های تعیین شده قیمت های حدودی می باشند و با توجه به وزن و قد و نوع عملی که انجام می دهید (عمل همراه با لیفت باشد یا خیر) به صورت دقیق تعیین می شود.

برای دریافت هزینه های جراحی لیپوساکشن لاغری در تهران با کارشناسان ما تماس بگیرید:

ارتباط با کارشناسان

 

معرفی بهترین جراحان لیپوساکشن در تهران

لیپوساکشن روشی برای تخلیه چربی های اضافه از نواحی مختلف بدن است. پزشک با کمک لوله ای سعی در خارج کردن چربی های اضافه از بدن دارد. برای رسیدن به نتیجه خوب و مطلوب از جراحی بایستی پزشک خوب و با تجربه ای را در این زمینه انتخاب کنید.
ما در این مقاله برای راحتی شما لیستی از بهترین جراحان لیپوساکشن در تهران را آورده ایم و به معرفی مختصری از آن ها نیز پرداخته ایم:

دکتر مریم شریفی جراح لیپوساکشن در تهران

دکتر مریم شریفی

 

دکتر مریم شریفی متخصص جراحی عمومی در تهران می باشند.
دکتر شریفی متولد سال ۱۳۵۳ از تهران هستند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۸۲ و از دانشکده علوم پزشکی بابل دریافت نمودند و پس از آن مشغول به ادامه تحصیل در زمینه جراحی عمومی شدند و تخصص خود را در سال ۱۳۹۰ و از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند.
دکتر شریفی دارای بورد تخصصی با رتبه برتر از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. ایشان همچنین عضو جامعه جراحان ایران هستند و در حال حاضر جراح دانشکده علوم پزشکی تهران می باشند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر مریم شریفی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر محسن فدایی جراح لیپوساکشن در تهران

دکتر محسن فدایی

 

دکتر محسن فدایی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تهران هستند.
دکتر فدایی پس از اخذ دوره پزشکی عمومی خود در سال ۱۳۷۶ در زمینه تخصصی جراحی عمومی مشغول به تحصیل شدند و پس از دریافت تخصص خود در سال ۱۳۸۷، مشغول به ادامه تحصیل در دوره فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک شدند و در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ آن گردیدند.
ایشان همچنین عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک هستند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر محسن فدایی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر افسانه ثنایی جراح لیپوساکشن در تهران

دکتر افسانه ثنایی

 

دکتر افسانه ثنایی متخصص جراحی عمومی در تهران می باشند.
دکتر ثنایی در سال ۱۳۷۲ دوره پزشکی عمومی خود را به اتمام رساندند و پس از آن مشغول به تحصیل در زمینه جراحی عمومی گردیدند و در سال ۱۳۷۷ موفق به اخذ مدرک فوق تخصص خود شدند.
ایشان در زمینه های جراحی ژنیکوماستی، لیپوماتیک شکم و پهلو، لیپوماتیک با بی حسی، تزریق چربی، تزریق فیلر و … فعالیت دارند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر افسانه ثنایی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر شهریار حدادی جراح لیپوساکشن در تهران

دکتر شهریار حدادی

 

دکتر شهریار حدادی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تهران می باشند.
دکتر حدادی در سال ۱۳۵۱ و در شهر تهران متولد شدند. ایشان در سال ۱۳۷۷ دوره پزشکی عمومی خود را به اتمام رساندند و پس از آن با تحصیل در رشته جراحی عمومی در سال ۱۳۸۳ تخصص خود را دریافت کردند و در سال ۱۳۸۸ موفق به اخذ دوره فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک گردیدند.
دکتر حدادی عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هستند. وی در این زمینه تا کنون جراحی های موفق فراوانی را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر شهریار حدادی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر رفیع پرنیا جراح لیپوساکشن در تهران

دکتر رفیع پرنیا

 

دکتر رفیع پرنیا متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تهران می باشند.
دکتر پرنیا در سال ۱۳۶۶ دوره تخصصی خود را به اتمام رساندند و پس از آن در سال ۱۳۷۲ موفق به اخذ دوره فوق تخصص خود گردیدند. دکتر رفیع پرنیا پس از اتمام دوره تخصصی جراحی عمومی خود به عنوان هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی کرمان مشغول به فعالیت گردیدند.
ایشان در سال ۱۳۷۲ عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گردیدند و نیز به عنوان بنیان گذار جراحی پلاستیک و زیبایی مشغول به کار شدند.
دکتر رفیع پرنیا عضو انجمن جهانی جراحان پلاستیک و زیبایی و همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. علاوه بر این دکتر پرنیا عضو جامعه جراحان ایران هستند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر رفیع پرنیا به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر حمیدرضا وفائی جراح لیپوساکشن در تهران

دکتر حمیدرضا وفائی

 

دکتر حمیدرضا وفائی متخصص جراحی عمومی در تهران هستند.
دکتر وفائی دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۷۷ دریافت نمودند و پس از آن در زمینه تخصصی جراحی عمومی مشغول به تحصیل شدند و سال ۱۳۹۲ تخصص خود را به اتمام رساندند.
ایشان پس از دریافت بورد تخصصی جراحی زیبایی و پلاستیک در حال حاضر در زمینه های جراحی شکم، پلک، لیپوماتیک، پیکرتراشی و … مشغول به فعالیت می باشند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر حمیدرضا وفائی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر حمید رضوانی جراح لیپوساکشن در تهران

دکتر حمید رضوانی

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی عمومی در تهران می باشند.
دکتر رضوانی دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۷۸ به اتمام رساندند و پس از آن در سال ۱۳۸۳ دوره تخصص خود را آغاز نمودند و در سال ۱۳۸۷ موفق به اخذ مدرک فوق تخصص خود شدند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر حمید رضوانی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

جراحی لیپوساکشن در تهران به چه صورت است؟

در این روش، چربی های اضافه در برخی از نواحی بدن برداشته می شود و باعث می شود تا فرد به فرم ایده آل بدن خود برسد. جراحی به این صورت است که، بعد از بی حسی و یا بیهوشی عمومی و مشخص شدن نواحی مورد جراحی توسط پزشک، با استفاده از لوله ای که با نام کانول که به یک دستگاه مکش متصل است، چربی ها از بدن خارج می شوند.

لیپوساکشن در تهران

ابتدا لوله توسط برش های کوچکی که بر روی بدن ایجاد شده است وارد بدن شده و با حرارت چربی های مورد نظر را می سوزاند و از بدن خارج می کند. در نهایت بیمار به نتیجه مطلوب از جراحی می رسد.

 

لیپوساکشن برای چه نواحی از بدن استفاده می شود؟

این جراحی می تواند برای نقاط مختلفی از بدن استفاده شود که رایج ترین آن بین افراد نواحی شکم و پهلو است که متقاضی تمایل به لاغری و حذف چربی ها در این نقاط را دارد. از جمله نواحی دیگری که جراحی لیپوساکشن بر روی آن انجام می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:
لیپوساکشن در ناحیه گردن، غبغب، بازو، پشت، کمر، ران ها و ….

لیپوساکشن در تهران

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل لاغری لیپوساکشن با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

کاندیدای مناسب برای لیپوساکشن در تهران چه کسانی هستند؟

برای انجام جراحی لیپوساکشن در تهران افرادی که شاخص توده چربی آن ها از ۳۰ بیشتر باشد و همچنین از سلامت جسمی کاملی برخوردار باشند و یا به بیماری خاصی مبتلا نباشند می توانند عمل لیپوساکشن را انجام دهند.
علاوه بر این، متقاضیان برای انجام جراحی بهتر است که خواسته ها و توقعات منطقی داشته باشند و انتظار نتایج نامعقولی از جراحی لیپوساکشن نداشته باشند.
این جراحی مناسب افرادی است که با رژیم های غذایی و ورزش های سنگین نتوانسته اند به فرم و سایز ایده آل خود برسند و به دنبال روش های دیگری برای انجام این کار هستند.

 

اقدامات قبل از انجام جراحی لیپوساکشن در تهران

فرد برای انجام جراحی بایستی حداقل به مدت دو هفته قبل ار عمل از مصرف الکل و کشیدن سیگار خودداری کند. زیرا اینکار باعث می شود تا خون رقیق تر شود و همچنین احتمال خونریزی در زمان جراحی را افزایش می دهد. علاوه بر این احتمال کبودی و تورم بعد از عمل را نیز بیشتر می کند.
بیمار بایستی از مصرف داروهای ضد التهابی و یا داروهایی مانند آسپرین ها و یا مکمل های گیاهی پرهیز کند. مصرف چنین داروهایی می تواند باعث اختلال در عروق خونی شود.

لیپوساکشن در تهران

قبل از اقدام به جراحی باید یکسری آزمایشات که توسط جراح برای بیمار تجویز می شود را انجام دهد و در زمان جراحی نتایج آن ها را به همراه داشته باشد.
در صورت داشتن سابقه بیماری و یا مبتلا بودن به آن در زمان مشاوره پزشک خود را مطلغ کند و با وی در این زمینه مشورت نماید.
ممکن است جراح برای بیمار قبل از جراحی استفاده از گن را به مدت چند روز توصیه کند.

شما می توانید برای اطلاع از نحوه جراحی لیپوساکشن با مشاورین ما در تماس باشید:

مشاوره رایگان

 

مراقبت های بعد از جراحی لیپوساکشن در تهران

در صورتی که پزشک برای بیمار داروهایی تجویز کرده باشد بایستی طبق دستورات پزشک آن ها را مصرف کند.
بهتر است بیمار بعد از انجام جراحی از مایعات و نوشیدنی های بسیاری استفاده کند.
بعد از ۳ الی ۷ روز بیمار می تواند به فعالیت های روزانه خود بپردازد.
در صورت احساس درد، بیمار می تواند با مشورت پزشک داروهای مسکن مصرف کند.
همچنین بیمار بعد از جراحی باید به مدت چند ماه از گن های مخصوص استفاده کند تا از چین و چروک و شل شدن پوست جلوگیری کند. علاوه بر این استفاده از گن بعد از جراحی با کمک فشار به نواحی تحت درمان از خونریزی در آن نواحی جلوگیری می کند.

لیپوساکشن در تهران

علاوه بر این، معمولا پزشک توصیه می کند که تحرک کمی داشته باشید و از نشستن به مدت طولانی پرهیز نمایید. بهتر است در طول دوران نقاهت بیشتر دراز بکشید و یا به صورت لم داده بنشینید.

 

نتیجه عمل لیپوساکشن در تهران

نتیجه عمل معمولا بلافاصله بعد از جراحی قابل مشاهده است اما برای دیدن نتیجه نهایی از جراحی بایستی به مدت چند ماه و تا از بین رفتن کامل تورم و التهابات صبر کنید.
همچنین برای ماندگاری نتیجه عمل بایستی رژیم غذایی سالم و مناسبی را رعایت کنید زیرا در اثر اضافه وزن بعد از جراحی گاهی اوقات شاهد برگشتن چربی در سایر نواحی هستید.

لیپوساکشن در تهران

با رعایت یکسری اصول و رژیم های غذایی و همچنین انجام برخی از ورزش های سبک می توانید به ثبات و ماندگاری نتایج بعد از جراحی کمک کنید.

در صورت تمایل به انجام جراحی لیپوساکشن با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

ارتباط با کارشناسان

 

مدت زمان انجام جراحی لیپوساکشن لاغری

زمان جراحی در افراد مختلف متفاوت است و بسته به حجم چربی و نواحی مورد نیاز برای انجام جراحی می تواند متغیر باشد. به صورت کلی می توان مدت زمان جراحی لیپوساکشن در تهران را بین یک تا چندین ساعت بیان کرد.

لیپوساکشن در تهران

 

جراحی لیپوساکشن بدون بیهوشی در تهران

معمولا جراح برای بیماران جراحی با بی حسی موضعی را توصیه می کند اما در صورت انجام چندین جراحی همزمان و یا با در نظر گرفتن شرایط بیمار، جراح می تواند این عمل را با استفاده از بیهوشی عمومی نیز انجام دهد.

 

بهترین مرکز لیپوساکشن در تهران

در تهران به دلیل گستردگی و فراوانی کلینیک ها، پبدا کردن بهترین مرکز درمانی لیپوساکشن کار دشواری است. یکی از راه های پیدا کردن مراکز لیپوساکشن سرچ زدن در موتورهای جستجو و پیدا کردن بهترین آن توسط مشاهده نظرات متقاضیان و محبوبیت آن بین بیماران است. همچنین می توانید از دوستان و آشنایان خود که در این زمینه تجربه دارند بپبرسید و برای انجام جراحی لیپوساکشن بهترین مرکز درمانی را انتخاب کنید.

لیپوساکشن در تهران

 

شما می توانید برای اطلاع از بهترین مراکز لیپوساکشن در تهران با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *