آبدومینوپلاستی در مشهد به چه صورت است؟ هزینه آبدومینوپلاستی در مشهد چقدر است؟ آبدومینوپلاستی شکم چگونه است؟ جراحی زیبایی شکم و پهلو

ابدومینوپلاستی در تهران هزینه عمل در سال ۹۹

ابدومینوپلاستی در تهران یکی از اعمال جراحی زیبایی برای سفت کردن و تغییر فرم و اندازه در ناحیه شکم و پهلو است. با این جراحی می توان چربی و پوست اضافه و افتاده در قسمت شکم را به حالت اولیه بازگرداند.
متقاضیان برای داشتن یک شکم لاغرتر، هموارتر و بدون شل شدگی در اطراف نواحی شکم و پهلو این جراحی را انجام می دهند.

هزینه ابدومینوپاستی در تهران یکی از مهم ترین فاکتورها برای انتخاب کلینیک و جراح ابدومینوپلاستی است. قیمت این جراحی با توجه به فاکتورهایی مانند هزینه دستمزد جراح، هزینه پرسنل اتاق عمل، شرایط جسمی بیمار، میزان چربی و سختی جراحی و …. بستگی دارد که این هزینه برای هر فردی متفاوت است. پزشک در جلسه مشاوره و با معاینه حضوری بیمار قیمت دقیق و نهایی جراحی ابدومینوپلاستی را تخمین میزند.

ابدومینوپلاستی در تهران

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی ابدومینوپلاستی در تهران و هزینه های آن با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه ابدومینوپلاستی در تهران چقدر است؟

قیمت آبدومینوپلاستی در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد، این هزینه مربوط به نوع تکنیک جراحی، شرایط و میزان چربی در نواحی شکم بیمار، هزینه دستمزد جراح و پرسنل اتاق عمل و همچنین هزینه های بعد از عمل مانند تهیه دارو می باشد.
ابدومینوپلاستی بر اساس اینکه به صورت کامل باشد و یا بخشی از شکم و پهلو نیاز به جراحی داشته باشد می تواند هزینه های مختلفی را در بر گیرد. همچنین این تعیین هزینه جراحی پلاستیک شکم برای هر فردی مجزا بوده و پس از معاینه حضوری بیمار توسط جراح مشخص می شود.
هزینه انجام ابدومینوپلاستی در تهران در سال ۱۳۹۹ از ۵ میلیون تومان شروع می شود و تا ۲۰ میلیون تومان متفیر است. همچنین قیمت های تعیین شده قیمت های حدودی می باشند و با توجه به وزن و قد و نوع عملی که انجام می دهید (عمل همراه با لیفت باشد یا خیر) به صورت دقیق تعیین می شود.

ابدومینوپلاستی در تهران

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی آبدومینوپلاستی در تهران و هزینه های آن با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

معرفی بهترین جراحان ابدومینوپلاستی در تهران

گاهی اوقات افراد با تلاش های فراوان در گرفتن رژیم های سخت و یا ورزش های سنگین، نمی توانند به نتیجه دلخواه برسند. از این رو به دنبال روش های دیگری برای رسیدن به فرم دلخواه خود هستند. یکی از این تکنیک ها برای حذف چربی شکم و پهلو و همچنین کشیدن پوست اضافه، ابدومینوپلاستی است.
این جراحی باید توسط پزشکی مجرب و با تجربه بالا انجام شود به همین علت باید برای انتخاب بهترین جراح نهایت دقت را داشته باشید. ما در اینجا لیستی از بهترین جراحان ابدومینوپلاستی در تهران را برای شما آورده ایم که به معرفی آن ها می پردازیم:

 

دکتر حمیدرضا وفائی جراح ابدومینوپلاستی در تهران

دکتر حمیدرضا وفائی

 

دکتر حمیدرضا وفائی متخصص جراحی عمومی در تهران هستند.
دکتر وفائی دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۷۷ دریافت نمودند و پس از آن در زمینه تخصصی جراحی عمومی مشغول به تحصیل شدند و در سال ۱۳۹۲ موفق به اخذ مدرک تخصصی خود گردیدند.
ایشان پس از دریافت بورد تخصصی جراحی زیبایی و پلاستیک در حال حاضر در زمینه های جراحی شکم، پلک، لیپوماتیک، پیکرتراشی و … مشغول به فعالیت می باشند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر حمیدرضا وفائی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر مریم شریفی جراح ابدومینوپلاستی در تهران

دکتر مریم شریفی

 

دکتر مریم شریفی متخصص جراحی عمومی در تهران می باشند.
دکتر شریفی متولد سال ۱۳۵۳ از تهران هستند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۸۲ و از دانشگاه علوم پزشکی بابل دریافت نمودند و پس از آن با تحصیل در زمینه جراحی عمومی، تخصص خود را در سال ۱۳۹۰ و از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند.
دکتر شریفی دارای بورد تخصصی با رتبه برتر از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. ایشان همچنین عضو جامعه جراحان ایران هستند و در حال حاضر جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر مریم شریفی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر محسن فدایی جراح آبدومینوپلاستی در تهران

دکتر محسن فدایی

 

دکتر محسن فدایی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تهران هستند.
دکتر فدایی پس از اخذ دوره پزشکی عمومی خود در سال ۱۳۷۶ در زمینه تخصصی جراحی عمومی مشغول به تحصیل شدند و پس از دریافت تخصص خود در سال ۱۳۸۷، مشغول به ادامه تحصیل در دوره فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک شدند و در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ آن گردیدند.
ایشان همچنین عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک هستند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر محسن فدایی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر افسانه ثنایی جراح ابدومینوپلاستی در تهران

دکتر افسانه ثنایی

 

دکتر افسانه ثنایی متخصص جراحی عمومی در تهران می باشند.
دکتر ثنایی در سال ۱۳۷۲ دوره پزشکی عمومی خود را به اتمام رساندند و پس از آن مشغول به تحصیل در زمینه جراحی عمومی گردیدند و در سال ۱۳۷۷ موفق به اخذ مدرک فوق تخصص خود شدند.
ایشان در زمینه های جراحی ژنیکوماستی، لیپوماتیک شکم و پهلو، لیپوماتیک با بی حسی، تزریق چربی، تزریق فیلر و … فعالیت دارند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر افسانه ثنایی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر شهریار حدادی جراح ابدومینوپلاستی در تهران

دکتر شهریار حدادی

 

دکتر شهریار حدادی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تهران می باشند.
دکتر حدادی در سال ۱۳۵۱ و در شهر تهران متولد شدند. ایشان در سال ۱۳۷۷ موفق به اخذ دوره دکتری عمومی خود شدند و پس از آن با تحصیل در رشته جراحی عمومی در سال ۱۳۸۳ تخصص خود را دریافت کردند و در سال ۱۳۸۸ موفق به اخذ دوره فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک گردیدند.
دکتر حدادی عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. وی در این زمینه تا کنون جراحی های موفق فراوانی را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر شهریار حدادی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر رفیع پرنیا جراح ابدومینوپلاستی در تهران

دکتر رفیع پرنیا

 

دکتر رفیع پرنیا متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تهران می باشند.
دکتر پرنیا در سال ۱۳۶۶ دوره تخصصی خود را به اتمام رساندند و پس از آن در سال ۱۳۷۲ موفق به اخذ دوره فوق تخصص خود گردیدند. دکتر رفیع پرنیا پس از اتمام دوره تخصصی جراحی عمومی خود به عنوان هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی کرمان مشغول به فعالیت گردیدند.
ایشان در سال ۱۳۷۲ عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گردیدند و نیز به عنوان بنیان گذار جراحی پلاستیک و زیبایی مشغول به کار شدند.
دکتر رفیع پرنیا عضو انجمن جهانی جراحان پلاستیک و زیبایی و همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. علاوه بر این دکتر پرنیا عضو جامعه جراحان ایران هستند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر رفیع پرنیا به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر حمید رضوانی جراح آبدومینوپلاستی در تهران

دکتر حمید رضوانی

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی عمومی در تهران می باشند.
دکتر رضوانی دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۷۸ به اتمام رساندند و پس از آن در سال ۱۳۸۳ دوره تخصص خود را آغاز نمودند و در سال ۱۳۸۷ موفق به اخذ مدرک فوق تخصص خود گردیدند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر حمید رضوانی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

جراحی ابدومینوپلاستی در تهران چیست؟

در عمل آبدومینوپلاستی پس از اینکه نواحی مورد نیاز برای جراحی توسط پزشک مشخص و علامت گذاری شد، بیمار با تشخیص پزشک به صورت بی حسی و یا با بیهوشی عمومی آماده برای انجام جراحی می شود. سپس جراح با زدن برش هایی بر روی نقاط مشخص شده، اقدام به برداشتن چربی های اضافه در شکم و پهلو می کند.
پس از آن پوست های اضافه و افتاده را می کشد و در نهایت با بخیه برش های ایجاد شده را می بندد.
در واقع این روش باعث می شود تا چربی های اضافه و پوست شل و افتاده در نواحی شکم را از بین ببرد.

ابدومینوپلاستی در تهران

 

مدت زمان انجام جراحی آبدومینوپلاستی چقدر است؟

مدت زمانی که جراحی طول می کشد به میزان چربی در ناحیه شکم و پهلو بستگی دارد و در هر فردی این می تواند متفاوت باشد. به صورت کلی این جراحی در حدود ۲ الی ۵ ساعت زمان نیاز دارد.
همچنین در جراحی آبدومینوپلاستی بر اساس شرایط بیمار ممکن است نیاز به بستری شدن در بیمارستان باشد.

ابدومینوپلاستی در تهران

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی ابدومینوپلاستی و هزینه های آن با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

کاندید آبدومینوپلاستی در تهران چه کسی است؟

کسانی که پوست قابل انعطافی دارند و یا افراد مسنی که به دلیل بالا رفتن سن دچار شل شدگی و افتادگی در پوست ناحیه شکم خود شده اند برای انجام این جراحی کاندید مناسبی هستند.
علاوه بر این بانوانی که پس از بارداری در ناحیه شکم خود پوست اضافه دارند و یا حتی اضافه وزن دارند و می خواهند به اندامی ایده آل برسند می توانند این جراحی را انجام دهند.
در صورتی که قصد بارداری دارید بهتر است این عمل را بعد از آن انجام دهید زیرا ممکن است در زمان بارداری به علت کشیدگی پوست در ناحیه شکم به حالت اولیه بازگردد.

ابدومینوپلاستی در تهران

 

اقدامات قبل از انجام آبدومینوپلاستی

بایستی حداقل به مدت دو هفته قبل از جراحی، از کشیدن سیگار و مصرف الکل خودداری کنید، زیرا این کار باعث می شود تا خون رقیق شود و احتمال خونریزی در زمان جراحی و یا بعد از آن را افزایش می دهد. همچنین می تواند دلیلی برای تورم و کبودی بیشتر و طولانی تر بعد از جراحی باشد.
پزشک برای انجام جراحی از بیمار می خواهد یکسری آزمایشات انجام دهد و نتیجه آن را در زمان عمل به همراه داشته باشد.
در صورت داشتن سابقه بیماری و یا مصرف داروهای خاص حتما در زمان مشاوره به پزشک خود اطلاع دهید.
بهتر است قبل از انجام ابدومینوپلاستی از یک رژیم سالم و متعادل پیروی کنید و از گرفتن رژیم های سخت خودداری کنید.
از مصرف داروهایی مانند آسپرین ها و داروهای ضد التهابی قبل از جراحی خودداری کنید، زیرا مصرف این داروها می تواند باعث انسداد عروق خونی شود.

ابدومینوپلاستی در تهران

 

برای دریافت اطلاعات در مورد عمل زیبایی ابدومینوپلاستی با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

اقدامات بعد از جراحی آبدومینوپلاستی

بعد از انجام جراحی ابدومینوپلاستی طریقه نشستن و یا حتی خوابیدن بسیار اهمیت دارد و به کاهش درد و یا عدم ایجاد چین و چروک بسیار کمک می کند. بعد از جراحی بهتر است زیاد ننشینید و کمی تحرک داشته باشید و بیشتر دراز بکشید.
تا چند ماه بعد از جراحی از ورزش و فعالیت های سنگین خودداری کنید اما پس از گذشت چند روز می توانید فعالیت های روزانه خود را انجام دهید.
در صورتی که پزشک برای شما داروهایی را تجویز کرده باشد باید به موقع و در زمان تعیین شده مصرف نمایید.
تا چند هفته بعد از جراحی از مصرف الکل و سیگار خودداری کنید.
ممکن است بیمار بعد از جراحی و با از بین رفتن بی حسی، احساس کمی درد داشته باشد که می تواند با مشورت پزشک از مسکن استفاده کند.
همچنین بهتر است بعد از جراحی آب و مایعات فراوان بنوشید تا سموم از بدن خارج شوند.
علاوه بر این بایستی از یک رژیم غذایی سالم پیروی کنید و از خوردن غذاهای سنگین اجتناب کنید.

ابدومینوپلاستی در تهران

 

طول دوره درمان ابدومینوپلاستی چقدر است؟

دوره نقاهت بعد از جراحی ابدومینوپلاستی در هر بیمار متفاوت است و به مواردی همچون سن بیمار، شرایط جسمی بیمار، وزن بیمار و مقدار چربی برداشته شده از شکم و پهلو و …. بستگی دارد.

برای اطلاع از هزینه های جراحی آبدومینوپلاستی در تهران با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

نتیجه جراحی آبدومینوپلاستی در تهران

بلافاصله بعد از جراحی زیبایی شکم نتیجه عمل برای بیمار قابل مشاهده است اما برای دیدن نتیجه نهایی باید تا رفع کامل تورم و التهاب بعد از عمل که معمولا دو ماه زمان می برد صبر کنید.
برای ماندگاری بیشتر ابدومینوپلاستی باید رژیم غذایی مناسبی را رعایت کنید و ورزش سبک انجام دهید.

ابدومینوپلاستی در تهران

 

در صورت دریافت اطلاعات بیشتر از عمل آبدومینوپلاستی در تهران با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *