جراحی پلک در تبریز

جراحی پلک (بلفاروپلاستی) در کرمانشاه و هزینه عمل در سال ۱۳۹۹

جراحی پلک در کرمانشاه بعد از جراحی بینی یکی از رایج ترین عمل های زیبایی است. بسیاری از خانم ها و حتی آقایان تمایل به انجام این جراحی را دارند تا بتوانند سرعت فرایند پیری چهره خود را کاهش دهند. با انجام جراحی پلک می توان در عرض چند ساعت از یک چهره خسته و مسن به صورتی زیبا و شاداب و جوان رسید. علاوه بر این، عمل جراحی پلک می تواند جنبه درمانی داشته باشد و وضعیت دید و بینایی بیمار را بهبود بخشد.

جراحی پلک در کرمانشاه

 

هزینه جراحی پلک در کرمانشاه در افراد مختلف و همچنین جراحان متفاوت می تواند متغیر باشد. یکی از مهم ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر روی هزینه جراحی پلک، دستمزد جراح و نوع پوست و پلک بیمار می باشد. علاوه بر این، هزینه عمل پلک بالا و پایین متفاوت است و گاهی اوقات بیمار تمایل به جراحی هر دو پلک خود را دارد که این نیز هزینه بیشتری را در بردارد.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی پلک در کرمانشاه با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه جراحی پلک در کرمانشاه چقدر است؟

هزینه افتادگی پلک برای هر دکتر و هر کلینیک متفاوت است و بر اساس فاکتورهای مختلفی از قبیل سابقه و مهارت جراح، هزینه اتاق عمل و در صورت نیاز هزینه بیهوشی، نوع جراحی که تنها مختص پلک بالا است یا پایین و یا هر دو، منطقه جغرافیایی که کلینیک در آن جا واقع شده است و همچنین گستردگی نوع جراحی تخمین زده می شود.
هزینه نهایی عمل پلک را می توان در جلسه حضوری مشاوره با پزشک بپرسید و جراح با در نظر گرفتن شرایط شما و سایر هزینه ها، قیمت جراحی پلک را تعیین می کند.
بازه عددی هزینه عمل پلک در کرمانشاه (در سال ۱۳۹۹) از ۳ میلیون تومان شروع می‌شود و تا ۱۰ میلیون تومان هم افزایش می‌یابد.

جراحی پلک در کرمانشاه

 

شما می توانید برای اطلاع از هزینه جراحی پلک در کرمانشاه با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

انواع جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک می تواند برای پلک بالا، پلک پایین و یا هر دو پلک انجام گیرد. هر یک از جراحی های پلک فوقانی و تحتانی تکنیک های پیچیده و خاص خود را دارد.
در عمل پلک فوقانی، برش بر روی ناحیه مورد نظر و به صورت موازی با خطوط پلک زده می شود و بعد از برداشتن پوست و چربی های اضافی در پشت پلک با استفاده از بخیه های ظریفی قسمت برش خورده بسته می شود.

جراحی پلک در کرمانشاه

اما در عمل پلک تحتاتی برش ها بر روی قسمت خط مژه پایین و یا از داخل چشم زده می شود و بعد از اعمال تغییرات لازم و برداشتن چربی ها، پوست با بخیه های جذبی و یا چسب های بخیه بسته می شود. در این زمان چین و چروک های اطراف چشم کشیده شده و باعث می شود تا پوست صاف تر و شاداب تر به نظر برسد.
بلفاروپلاستی فوقانی معمولا بر روی وضعیت دید بیمار بسیار تاثیر دارد و بعد از جراحی بیمار می تواند از بینایی بهتری برخوردار باشد.

 

برای انتخاب بهترین جراح پلک در کرمانشاه با هزینه مناسب جراحی با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

از چه سنی می توان جراحی پلک را انجام داد؟

جراحی پلک برای دو دسته از افراد انجام می گیرد، دسته اول کسانی هستند که در سن جوانی و به دلایلی مانند وراثت و مادرزادی مشکلات پف چشم و افتادگی پلک دارند که با انجام این عمل این ایرادات را رفع می کنند و می توانند به چهره ای زیباتر و شاداب تر برسند.

جراحی پلک در کرمانشاه

 

در دسته دوم متقاضیان جراحی بلفاروپلاستی افراد مسن هستند که به دلیل بالا رفتن سن، دچار افتادگی پلک و یا حتی چین و چروک هایی در اطراف چشم خود شده اند و تمایل دارند تا با این کار از چهره ای خسته و مسن به صورتی جوان تر و سرزنده تر برسند.
به طور کلی برای مشکلات پلک که به صورت مادرزادی است می توان در سن کمتر این عمل را انجام داد و برای افرادی که با بالا رفتن سن دچار این عارضه شده اند می تواند در سنین بالاتر این عمل انجام شود.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراح پلک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

محدودیت های قبل از جراحی پلک در کرمانشاه

از چند هفته قبل از عمل بایستی کشیدن سیگار و مصرف الکل را ترک کنید، زیرا این موارد باعث رقیق شدن خون می شود و در نتیجه احتمال خونریزی در زمان عمل را افزایش می دهد.
علاوه بر این، مصرف داروهایی مانند ایبوپروفن، ژلوفن و …. را از چند روز قبل از عمل قطع کنید، زیرا این داروها انعقاد خون را دچار اختلال می کند و می تواند موجب خونریزی در زیر پوست و همچنین افزایش کبودی بعد از عمل شود.

جراحی پلک در کرمانشاه

 

بیهوشی و یا بی حسی در عمل پلک

جراحی زیبایی پلک هم می تواند با بی حسی موضعی و هم با بیهوشی عمومی انجام گیرد. در واقع تصمیم برای اینکه جراحی با چه تکنیکی انجام شود بر عهده شرایط بیمار و پیشنهاد جراح است.
در صورتی که بیمار نیاز به عمل طولانی تری داشته باشد و یا اینکه بخواهد جراحی ترکیبی برای پلک بالا و پایین انجام دهد معمولا جراحی با بیهوشی عمومی پیشنهاد می شود زیرا بیمار راحت تر است و در طول عمل هیچ درد و استرسی ندارد.
زمان عمل معمولا بسته به شرایط بیمار بین یک تا سه ساعت متغیر است. این جراحی ها باید در اتاق عمل مجهز و کاملا استریل انجام شوند به همین دلیل در بیمارستان ها و کلینیک های مجهز جراحی انجام می گیرد.

جراحی پلک در کرمانشاه

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی پلک در کرمانشاه با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

جراحی پلک در کرمانشاه به چه صورت است؟

در جراحی پلک فوقانی، برش ها بر روی چروک های پلک و به موازات آن ها زده می شود تا جای برش ها و بخیه ها دیده نشود. پس از برش قسمتی از پوست پلک برداشته می شود و بعد از آن بافت های چربی و پوست های اضافی آن جدا می شود. پس از آن با استفاده از بخیه های ظریفی بسته می شود که معمولا این بخیه ها به صورت جذبی هستند و نیازی به کشیدن ندارند.

جراحی پلک در کرمانشاه

در جراحی پلک تحتانی به همین طریق و به موازات خطوط پلک پایین برشی بر روی لبه خط مژه و یا داخل چشم زده می شود و پس از برداشتن چربی ها و کشیدن پوست اضافی، جای برش ها بخیه زده می شود.

دوران نقاهت بعد از جراحی پلک در کرمانشاه چقدر است؟

معمولا بخیه ها به صورت جذبی هستند و نیاز به کشیدن ندارند. همچنین این نوع جراحی نیازی به بستری شدن ندارد و ممکن است تنها چند ساعت برای انجام جراحی زمان نیاز داشته باشد.
بیمار بعد از جراحی می تواند چشم های خود را باز کند و تنها ممکن است دچار خشکی و تاری در دید خود شود، که بعد از گذشت چند روز کاملا از بین می رود. همچنین برای خشکی چشم، پزشک برای بیمار قطره تجویز می کند که باعث مرطوب شدن داخل چشم می شود.
کبودی و تورم بعد از جراحی چشم امری طبیعی است و بعد از مدتی از بین می رود اما برای بهبود سریع تر این کبودی و ورم می توانید از کمپرس یخ بر روی آن استفاده کنید.

جراحی پلک در کرمانشاه
خیس کردن و آب زدن به چشم ها بعد از گذشت ۴۸ ساعت امکان پذیر است. اما برای شستن موهای خود بهتر است از کسی کمک بگیرید.
علاوه بر این ها برای خوابیدن بایستی سر خود را با زاویه ۳۰ درجه بالاتر از بدن خود قرار دهید. این کار باعث می شود تا ورم و کبودی بعد از جراحی با سرعت بیشتری بهبود یابد.
دوران بهبودی کامل ورم و کبودی بعد از عمل، در افراد مختلف متفاوت است و معمولا در دو یا سه هفته اول کاملا از بین می رود.
همچنین برای دیدن نتیجه نهایی جراحی پلک خود باید تا ۶ الی ۱۰ ماه بعد از عمل زیبایی صبر کنید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جراحی پلک در کرمانشاه با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

آیا جراحی پلک دائمی و ماندگار است؟

عمل جراحی پلک یک عمل ماندگار و دائمی است اما باید این را بدانید که در صورت افزایش سن ممکن است پوست دوباره دچار افتادگی و شل شدن شود. اما با رعایت نکاتی می توانید این را به تعویق بیندازید و یا اینکه از رخ دادن این مسئله جلوگیری کنید.
برخی از این نکات شامل مواردی همچون، دوری از قرار گرفتن در مقابل نور مستقیم خورشید و همچنین دوری از دود سیگار و کشیدن آن است.

جراحی پلک در کرمانشاه

عوارض جراحی پلک در کرمانشاه چه چیزهایی است؟

از عوارض ناشی از عمل پلک می توان به کبودی و تورم بعد از جراحی اشاره کرد که بعد از مدت زمانی از بین می رود و حتی می توان با استفاده از کمپرس یخ، به بهبودی سریع تر آن سرعت بخشید.
یکی دیگر از عوارض بعد از عمل، خشکی چشم است که پزشک برای این مسئله قطره هایی را تجویز می کند که بیمار می تواند با مصرف به موقع آن موجب مرطوب شدن داخل چشم شود.
شما می توانید با انتخاب بهترین جراح پلک که تجربه و مهارت کافی در این زمینه داشته باشد، عوارض ناشی از جراحی را به کمترین حد ممکن خود برسانید.

جراحی پلک در کرمانشاه

 

جهت دریافت مشاوره و ویزیت اولیه رایگان توسط پزشک متخصص لطفا لینک زیر را کلیک کنید:

ارتباط با مشاورین

 

انتخاب بهترین جراح پلک در کرمانشاه

بلفاروپلاستی یک جراحی کاملا حساس و دقیق است که نیاز به مهارت و تجربه بالای جراح در این زمینه دارد. به همین علت انتخاب بهترین جراح پلک یک امر کاملا مهم است.
در صورتی که یک جراح علاوه بر داشتن مهارت و تجربه بالا در جراحی پلک، از ذوق هنری نیز برخوردار باشد قطعا می تواند به نتایج بهتر و رضایت بیشتر بیماران خود برسد.

جراحی پلک در کرمانشاه
بهترین جراح پلک در کرمانشاه کسی است که در زمینه جراحی پلک مهارت و تجربه بالایی دارد. همچنین بهترین جراح، به دنبال رضایت بیماران خود است و این در صورتی است که در زمان مشاوره، با صبر و شکیبایی به تمامی سوالات بیماران پاسخ دهد و خواسته ها و انتظارات آن ها را در نظر بگیرد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی پلک در کرمانشاه با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

آغاز فعالیت روزانه بعد از جراحی پلک

معمولا افراد بعد از یک الی ۲ روز استراحت می توانند مطالعه کنند و یا اینکه فعالیت های سبک را انجام دهند. پس از آن و با گذشت ۵ الی ۷ روز و با برداشتن بخیه های کشیدنی، جای زخم ها جوش می خورد و فرد می تواند به فعالیت های روزانه خود بپردازد. بعد از دو هفته و با صلاح دید پزشک می توان از لوازم آرایشی استفاده کرد.

جراحی پلک در کرمانشاه
بهتر است برای بیرون رفتن از عینک آفتابی استفاده کنید زیرا چشم ها تا مدتی به نور خورشید، باد و گرد و غبار حساس است.
به طور کلی بهتر است در روزهای ابتدایی بیشتر استراحت کنید و از فعالیت های سنگین پرهیز کنید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی پلک در کرمانشاه با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

نتایج بعد از جراحی پلک در کرمانشاه

اگر جراحی پلک توسط یک پزشک متبحر و با تجربه انجام گیرد نتایج آن کاملا مثبت خواهد بود و این نتیجه نه تنها در زیبایی بلکه در موارد دیگری مانند درمان بیمار بسیار تاثیرگذار است.
از فاکتورهای مثبت دیگر عمل جراحی پلک می توان به بهبود وضعیت دید جانبی بیمار، افزایش اعتماد به نفس، جوان تر شدن چهره فرد و رفع خستگی و مسن دیده شدن چشم های فرد و علاوه بر این موارد باقی ماندن نتیجه جراحی برای تمامی سال ها اشاره کرد.

جراحی پلک در کرمانشاه
بسیاری از افرادی که دچار افتادگی در پلک خود هستند از حضور در اجتماعات و اماکن عمومی خودداری می کنند که پس از انجام چنین جراحی می توان با حس بهتر و اعتماد به نفس بیشتری در اینگونه اجتماعات شرکت کرد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی پلک در کرمانشاه با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل پلک در بیمارستان دولتی کرمانشاه

جراحی پلک در کرمانشاه می تواند هم در بیمارستان های دولتی و هم در کلینیک ها و بیمارستان های خصوصی انجام گیرد. در صورتی که بخواهید در بیمارستان دولتی جراحی خود را انجام دهید باید بدانید که پزشک مورد نظر شما با آن بیمارستان قرارداد دارد و در آن جا عمل پلک انجام می دهد.

جراحی پلک در کرمانشاه

همچنین در صورتی که جراحی شما به منظور درمان باشد بیمه هزینه عمل را پرداخت می کند اما اگر تنها برای زیبایی این عمل انجام گیرد، بیمار باید تمامی هزینه را به صورت نقدی و کامل پرداخت نماید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی پلک در بیمارستان دولتی با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

جراحی پلک با لیزر در کرمانشاه

برخی از پزشکان افتادگی و درمان شل شدن پوست و برداشتن بافت های چربی در چشم را با روش های مختلفی انجام می دهند. برخی از این روش ها مانند تزریق فیلر، بوتاکس و یا جراحی پلک با لیزر است.

جراحی پلک در کرمانشاه

این روش ها نه تنها ممکن است نتیجه مطلوب را برای بیمار به دنبال نداشته باشد بلکه احتمال دارد بعد از گذشت مدت زمانی به حالت اول خود برگردد و نیاز به عمل دوباره آن باشد.
در نتیجه بهترین روش برای افتادگی چشم در کرمانشاه روش جراحی است که نتیجه آن مطمئن تر است و ماندگار و دائمی نیز می باشد.

 

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه جراحی پلک در کرمانشاه و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *