عمل پلک در رشت

جراحی پلک (بلفاروپلاستی) در رشت و گیلان و هزینه عمل در سال ۱۳۹۹

جراحی پلک در رشت و گیلان در واقع یک جراحی زیبایی برای بهبود ظاهر پلک ها است. جراحی پلک می تواند بر روی هر کدام از پلک های بالا و یا پایین و یا حتی هر دو پلک انجام گیرد. بلفاروپلاستی و یا همان جراحی پلک، عملی است که هم برای زیبایی و هم درمان مشکلات عملکردی پلک استفاده می شود.

عمل پلک در رشت

هزینه جراحی پلک در رشت به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار در انتخاب جراح پلک محسوب می شود. هزینه جراحی پلک مانند سایر جراحی ها به فاکتورهایی بستگی دارد و برای هر فرد این قیمت می تواند متغیر باشد.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی پلک در رشت با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه جراحی پلک در رشت چقدر است؟

هزینه جراحی پلک در رشت مانند سایر جراحی ها به عوامل مختلفی از جمله: دستمزد جراح، هزینه و دستمزد پرسنل بیمارستان، نوع پوست و پلک بیمار، منطقه جغرافیایی و …. بستگی دارد.
علاوه بر این عوامل و فاکتورها موارد دیگری هستند که نیاز به هزینه دارند مانند آزمایشات پزشکی قبل از عمل مثل آزمایش خون و هزینه داروها و پمادهای بعد از عمل و …

عمل پلک در رشت
همچنین جراحی پلک در صورتی که مختص به پلک بالا و یا پایین باشد و یا اینکه بخواهید به صورت ترکیبی هر دو پلک خود را جراحی کنید می تواند هزینه متفاوتی باشد.
از آن جایی که عمل پلک نیازی به بستری شدن ندارد و بلافاصله می توانید به منزل بروید در نتیجه هزینه اضافی برای بستری شدن از شما دریافت نمی شود.
در نهایت برای به دست آوردن هزینه اصلی جراحی پلک بایستی به صورت حضوری نزد جراح مشاوره شوید تا هزینه دقیق آن تخمین زده شود.
بازه عددی هزینه عمل پلک در رشت (در سال ۱۳۹۹) از ۳ میلیون تومان شروع می‌شود و تا ۱۰ میلیون تومان هم افزایش می‌یابد.

 

شما می توانید برای اطلاع از هزینه جراحی پلک در رشت با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

انتخاب بهترین جراح پلک در رشت

بهترین جراح پلک در رشت کسی است که در این زمینه مهارت و تجربه بالایی دارد و می تواند بهترین نتیجه از جراحی را برای بیمار خود فراهم کند. همچنین بهترین جراح، رضایت بیماران خود را از نتایج جراحی به دنبال دارد و این در صورتی است که در زمان مشاوره، با صبر و حوصله به تمامی سوالات بیماران پاسخ دهد و خواسته ها و انتظارات آن ها را در نظر بگیرد.
جراحی افتادگی پلک در رشت یک عمل کاملا حساس است و نیاز به تبحر و تجربه بالای جراح دارد، از این رو متقاضیان بایستی در انتخاب جراح خود دقت کامل را داشته باشند، زیرا عدم تجربه کافی پزشک علاوه بر داشتن نتیجه نامطلوب از جراحی ممکن است در بینایی و وضعیت دید شما اختلال ایجاد شود.

عمل پلک در رشت

 

برای انتخاب بهترین جراح پلک در رشت با هزینه مناسب جراحی با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

جراحی پلک در رشت

در این بخش به توضیح مختصری در مورد جنبه های مختلف جراحی پلک می پردازیم:

در واقع جراحی پلک به برداشتن پوست ها و چربی های اضافه موجود در پشت پلک بالا و یا پلک پایین گفته می شود، که این عارضه در افرادی که سن بالاتری دارند بیشتر دیده می شود. این جراحی نه تنها مانع از افتادگی پلک می شود بلکه چین و چروک اطراف چشم را نیز برطرف می کند.

از آن جایی که چشم ها یکی از عناصر مهم و حساس در بدن و چهره هستند در نتیجه در زیبایی چهره می تواند بسیار تاثیر بگذارد. عمل بلفاروپلاستی یک روش برای جوانسازی پوست اطراف چشم است.

عمل پلک در رشت

عمل جراحی پلک معمولا نیازی به بیهوشی ندارد و با بی حسی موضعی این کار انجام می گیرد. همچنین بعد از عمل بیمار نیاز به بستری شدن ندارد و بلافاصله می تواند به منزل بازگردد.

از عوارض بعد از این عمل می توان به تورم و کبودی اطراف چشم اشاره کرد که بعد از چند روز کاهش می یابد و اثری از آن باقی نمی ماند. به طور کلی دوره نقاهت این عمل بسیار کم است و تقریبا چند هفته بعد از جراحی به بهبودی کامل می رسید.

اگر جراحی پلک توسط پزشکی حاذق و با تجربه انجام گیرد، می تواند بهترین نتیجه را داشته باشد و رضایت کامل بیمار را به دنبال دارد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراح پلک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی چیست؟

افراد در سنین مختلف و به دلایل متفاوتی اقدام به این جراحی می کنند. بسیاری از متقاضیان با هدف رفع افتادگی پشت پلک و برداشتن پوست های اضافه اینکار را انجام می دهند. این عمل باعث می شود تا پوست اطراف چشم سفت و سرزنده تر شود و متقاضی به ظاهری جذاب تر، جوان تر و شاداب تر می رسد.

عمل پلک در رشت
گاهی اوقات این عمل برای رفع محدودیت در دید و بینایی انجام می گیرد که در این زمان، با برداشتن پوست اضافی و یا بافت های چربی اضافه در پلک بالا، وضعیت دید نسبت به حالت اول آن بهتر می شود.

جراحی پلک به دو بخش جراحی پلک فوقانی و جراحی پلک تحتانی تقسیم می شود که بنا به درخواست متقاضی امکان جراحی هر دو پلک به صورت همزمان نیز وجود دارد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی پلک در رشت با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

جراحی پلک فوقانی(بلفاروپلاستی پلک بالا)

عمل پلک در رشت

جراحی پلک بالا زمانی انجام می شود که دچار افتادگی پوست شده باشد و یا دارای بافت ها و چربی های اضافی در پشت پلک بالا باشد و تمایل به برداشتن آن ها دارد.
جراح با زدن برش هایی بر روی پلک بالایی و برداشتن چربی های اضافه باعث رفع ایرادات و افتادگی پلک می شود. پس از آن پزشک با زدن بخیه های ظریفی جای برش ها را می بندد که این بخیه ها معمولا به صورت جذبی است و نیازی به کشیدن ندارد.
عمل پلک بالا علاوه بر زیبایی می تواند به منظور درمان دید و بینایی در بیمار انجام شود. پس از انجام این عمل بیمار از نظر وضعیت بینایی بهبود می یابد و محدودیت وی در دید کاملا رفع می گردد.

جراحی پلک تحتانی(بلفاروپلاستی پلک پایین)

عمل پلک در رشت

نوع دیگر جراحی پلک، عمل پلک پایین است که معمولا در افراد با سن بالا انجام می گیرد و یا برای افرادی که به صورت مادرزادی و خانوادگی دارای بافت های اضافی در پوست خود هستند می توانند با انجام این جراحی آن ها را بردارند.
این کار باعث می شود تا پوست پلک پایین سفت تر و شاداب تر دیده شود. همچنین باعث جوانسازی پوست و پایین تر دیده شدن سن فرد می گردد. این جراحی با یک برش کوچک زیر خط مژه پایین و یا داخل پلک انجام می شود و پس از آن با استفاده از بخیه های ظریفی که به صورت جذبی هستند جای برش ها بسته می شود.

کاربردهای جراحی پلک چیست؟

جراحی پلک می تواند در درمان افتادگی پوست و یا شل شدن آن که باعث بیشتر دیده شدن سن فرد می شود کمک کند. همچنین این نوع جراحی می تواند چین و چروک های ایجاد شده به دلیل بالا رفتن سن را رفع نماید.

عمل پلک در رشت

گاهی اوقات افتادگی و شل شدن پوست پشت پلک باعث اختلال در بینایی و محدودیت در دید می شود که با انجام جراحی می توان آن را درمان کرد.

برخی از افراد به دلایل وراثت و به صورت مادرزادی دارای پف چشم و تورم در اطراف پلک های خود هستند که با این عمل می توان آن را درمان کرد.

علاوه بر برداشتن چربی ها و پوست های اضافه در پلک بالا، می توان بافت های چربی و چروک های زیر چشم را نیز با انجام این جراحی رفع نمود و کاملا از بین برد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جراحی پلک در رشت با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

کاندیدای جراحی پلک چه کسانی می توانند باشند؟

این عمل برای کسانی که با افزایش سن دچار افتادگی پوست اطراف چشم شده اند و یا دارای چروک هایی در زیر پلک خود هستند بسیار مناسب است و باعث می شود که چهره آن ها جوان تر به نظر برسد.

همچنین در افرادی که به دلیل وراثت و خانوادگی دارای چشم هایی با پف زیاد و یا افتادگی پشت پلک هستند انجام می گیرد و علاوه بر زیبایی بیشتر چهره آن ها می تواند وضعیت بینایی فرد را نیز بهبود دهد.

عمل پلک در رشت

به طور کلی این جراحی برای کسانی که تمایل به جوانسازی پوست خود، سرزنده تر و شاداب تر شدن آن دارند گزینه بسیار مناسبی است و می توانند فرایند پیری را به تغویق بیندازند.

 

جهت دریافت مشاوره و ویزیت اولیه رایگان توسط پزشک متخصص لطفا لینک زیر را کلیک کنید:

ارتباط با مشاورین

 

مراقبت های قبل از جراحی پلک چیست؟

یکسری مراقبت هایی برای انجام جراحی لازم است که باید پیش از اقدام به عمل آن ها را رعایت کنید و از شما خواسته می شود که به برخی از این دستورات و اقدامات عمل کنید. برخی از این مراقبت های پیش از عمل شامل موارد زیر می شود:

به مدت یک الی دو هفته از مصرف داروهای مسکن مانند آسپرین ها، بروفن، ژلوفن و …. که باعث رقیق شدن خون و در نتیجه خونریزی در زمان جراحی می شود خودداری کنید.

به شما توصیه می شود تا حداقل دو هفته قبل از عمل از مصرف الکل و کشیدن دخانیات اجتناب کنید زیرا اینکار باعث انسداد عروق خونی می شود و احتمال خونریزی در زمان جراحی را افزایش می دهد.

عمل پلک در رشت

در روز جراحی سعی کنید ناشتا باشید و تا جایی که امکان دارد داروهای خاص و لازم را با مقدار کمی آب مصرف کنید.

از آرایش صورت و چشم های خود در روز جراحی خودداری کنید و صورت خود را قبل از مراجعه به کلینیک و یا بیمارستان کاملا بشویید.

بهتر است برای انجام جراحی با یک همراه به کلینیک و یا بیمارستان مراجعه کنید تا بتواند برای چند ساعت بعد از عمل از شما مراقبت کند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی پلک در رشت با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

مراحل جراحی پلک در رشت به چه صورت است؟

عمل جراحی پلک می تواند هم بر روی پلک بالا و هم بر روی پلک پایین انجام شود و یا اینکه به صورت ترکیبی بر روی هر دو پلک صورت گیرد.
در ابتدا جراح با کشیدن خطوطی بر روی پوست پلک شما محل جراحی را مشخص می کند و پس از تزریق بی حسی به اطراف چشم و زدن آرام بخش هایی به شما عمل جراحی را شروع می کند.
پس از آن، برش های بسیار ظریفی بر روی پلک و به موازات خطوط پلک زده می شود، به نحوی که بعد از بهبودی هیچ جای جراحی و بخیه بر روی پوست باقی نمی ماند و قابل مشاهده نیست.

عمل پلک در رشت
بعد از برداشتن بافت های چربی و پوست های اضافی در پلک ها توسط جراح، محل برش ها با استفاده از بخیه های ظریف و یا چسب های بافتی بسته می شود.
بعد از جراحی شما به چهره ای زیباتر جوان تر و شاداب تر می رسید. علاوه بر این، تقارنی در ساختار چشم ها و ابروهای شما ایجاد می شود.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی پلک در رشت با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دوران نقاهت بعد از جراحی

بعد از جراحی، پزشک بر روی بخیه ها و جای زخم ها پماد می گذارد و معمولا به مدت یک ساعت بعد از عمل روی چشم ها را با پانسمان می پوشانند.، اما نیاز به پانسمان دائمی برای چشم نیست.
بعد از عمل بیمار دچار تورم و کبودی اطراف چشم می شود که بعد از گذشت چند روز از بین می رود اما در صورتی که تمایل به بهبودی سریع تر این کبودی ها دارید می توانید از کمپرس یخ در روزهای اول بعد از عمل استفاده کنید.
معمولا زمانی که بی حسی از بین می رود بیمار در نواحی جراحی شده احساس درد دارد که با مشورت پزشک می تواند مسکن مصرف کند.
خشکی چشم، تاری دید و یا مشکلات در بینایی در چند روز اول بعد از جراحی می تواند طبیعی باشد و پزشک برای این مسئله قطره تجویز می کند. اما اگر این دوران طولانی تر شد حتما باید به پزشک خود مراجعه کنید.

عمل پلک در رشت
به طور کلی دوران نقاهت بعد از عمل پلک طولانی نیست و تمام عوارض آن بعد از گذشت چند روز کاملا از بین می رود.
برای استفاده از لنزهای طبی باید تا زمانی که تورم پلک کاملا نخوابیده است صبر کنید و پس از آن با مشورت پزشک این کار را انجام دهید.
همچنین در مقابل نور مستقیم خورشید قرار نگیرید و برای بیرون رفتن از عینک آفتابی استفاده کنید.
در جراحی پلک معمولا از بخیه های جذبی استفاده می شود که نیازی به کشیدن ندارد اما در صورتی که جراح از بخیه های معمولی استفاده کرده باشد می توانید بعد از ۵ الی ۷ روز برای کشیدن بخیه ها به مطب پزشک مراجعه کنید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی پلک در رشت با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل پلک در بیمارستان دولتی رشت

برای عمل در بیمارستان دولتی ابتدا باید از پزشک مورد نظر خود در مورد بیمارستان هایی که با آن ها قرارداد دارد بپرسید و بعد از آن برای انجام عمل اقدام کنید.
هزینه عمل پلک در بیمارستان های دولتی نسبت به بیمارستان های خصوصی و کلینیک ها کمتر است و علاوه بر این اگر بیمار تنها به منظور درمان، عمل پلک را انجام دهد بیمه هزینه آن را پرداخت می کند.
اما در صورتی که متقاضی به منظور زیبایی جراحی پلک را انجام دهد در آن صورت فرد بایستی تمامی هزینه عمل را به صورت کامل و نقدی پرداخت نماید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی پلک در بیمارستان دولتی با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

جراحی پلک با لیزر در رشت

عمل پلک در رشت

برخی از کلینیک ها و پزشکان برای برطرف کردن شل شدگی و افتادگی پلک چشم از روش های دیگری مانند انجام لیزر استفاده می کنند. این روش ها ممکن است نتیجه موقتی مطلوبی به همراه داشته باشد اما با گذشت مدت زمانی تاثیر آن از بین می رود و بایستی دوباره برای ترمیم آن اقدام کنید.
در نتیجه بهترین روش برای رفع ایرادات چشم و پلک، انجام جراحی زیبایی است که روشی دائمی و ماندگار می باشد.

 

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه جراحی پلک در رشت و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *