جراحی پلک (بلفاروپلاستی) در مشهد و هزینه عمل در سال ۱۳۹۹

عمل پلک در مشهد به منظور برداشتن پف چشم، پوست و چربی اضافه در پشت چشم و یا زیر چشم انجام می شود. افتادگی در پلک بالا باعث می شود که فرد سالخورده تر دیده شود و یا حتی ممکن است باعث اختلال در بینایی فرد شود. بلفاروپلاستی و یا همان جراحی پلک، می تواند با برخی دیگر از جراحی های زیبایی همراه باشد. این نوع جراحی چه به منظور زیبایی و چه به منظور درمان می تواند باعث ایجاد تغییرات بسیاری در چهره بیمار شود.
هزینه جراحی پلک در مشهد یکی از مسائلی است که هر فردی قبل از اقدام به جراحی به آن فکر می کند. هزینه عمل پلک در هر فرد و بسته به شرایط جسمی هر کسی می تواند متفاوت باشد. متقاضی برای انجام جراحی نباید تنها هزینه جراحی را در نظر بگیرد بلکه بایستی بهترین جراح پلک را در کنار هزینه مناسب آن انتخاب نماید.

عمل پلک در مشهد
یکی از مهم ترین فاکتورها که تاثیر مستقیمی بر روی نتیجه جراحی می گذارد تجربه و تبحر جراح در این زمینه است. هرچه سابقه و مهارت یک پزشک در این زمینه بیشتر باشد قطعا به نتیجه بهتر و رضایت بیشتر بیماران دست می یابد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی پلک در مشهد با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه جراحی پلک در مشهد چقدر است؟

عمل پلک در مشهد

هزینه جراحی پلک بسته به تجربه جراح و دستمزدی که دریافت می کند، نوع پلک و نوع بیهوشی، هزینه های اتاق عمل، منطقه جغرافیایی و گستردگی جراحی متفاوت است. در صورتی که عمل با بی حسی موضعی و در مطب و یا کلینیک انجام شود قطعا نسبت به زمانی که عمل به صورت بیهوشی کامل و در بیمارستان انجام شود کمتر است، زیرا در بیمارستان هزینه بیهوشی و امکانات جراحی به آن اضافه می شود.
همچنین هزینه جراحی پلک در افراد مختلف متفاوت است و نیازمند معاینه حضوری بیمار از سمت جراح مورد نظر است.
بازه عددی هزینه عمل پلک در مشهد (در سال ۱۳۹۹) از ۳ میلیون تومان شروع می‌شود و تا ۱۰ میلیون تومان هم افزایش می‌یابد.

 

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه جراح پلک در مشهد و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

بهترین جراح پلک در مشهد

قبل از اقدام به جراحی پلک، ابتدا بایستی بهترین دکتر عمل پلک در مشهد را پیدا کنید که برای اینکار می توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید، برای مشاوره رایگان اینجا را کلیک کنید.

عمل پلک در مشهد
جراحی پلک و یا بلفاروپلاستی، یک عمل بسیار ظریف و دقیق است که نیاز به تخصص بسیار در این زمینه دارد. بهترین جراح پلک در زمان مشاوره در مورد، حساسیت های دارویی شما، سوابق بیماری، خواسته های شما و …. صحبت می کند. شما می توانید در این جلسه در مورد، هزینه جراحی، روش جراحی که با بیهوشی باشد و یا بی حسی موضعی، آزمایشاتی که بایستی انجام دهید و … بپرسید. یک جراح خوب با در نظر گرفتن شرایط روحی و جسمی شما بهترین روش را برای جراحی انتخاب می کند.

 

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از جراح مورد نظر خود و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل پشت پلک در مشهد به چه صورت است؟

عمل پلک در مشهد

در عمل افتادگی پلک در مشهد ابتدا برشی بر روی پلک بالا زده می شود تا پوست و چربی اضافه خارج شود. پس از آن بخیه های ظریفی برای جمع کردن پوست زده می شود. این عمل می تواند به صورت سرپایی انجام شود. با اینکار می توان پف پلک را به طور کامل حذف کرد.
در برخی از افراد افتادگی پلک به حدی زیاد است که موجب محدود شدن دید آن ها می شود، که در این افراد با عمل بلفاروپلاستی پلک فوقانی وضعیت دید آن ها بهتر می شود. علاوه بر جراحی درمانی، این عمل باعث می شود تا پوست کشیده تر و صاف تر شود و چهره جوانتر دیده شود.

 

جراحی پلک پایین به چه صورت است؟

جراحی پلک پایین با عمل پلک بالا متفاوت است. در عمل زیبایی پلک تحتانی، برش هم می تواند دقیقا زیر خط مژه زده شود و هم اینکه داخل پلک زده شود. در این نوع عمل نیز مانند جراحی پلک بالا، پس از برداشتن پوست و چربی اضافه، بخیه های ظریفی زده می شود که پس از مدت کوتاهی کاملا از بین می رود.

عمل پلک در مشهد
جراحی زیبایی پلک تاثیر به سزایی در زیبایی فرد دارد و باعث جوانسازی پوست و چهره فرد می شود و چروک های زیر چشم از بین می رود.

 

امکان جراحی هر دو پلک بالا و پایین

در صورت تمایل به جراحی هر دو پلک بالا و پایین، جراح ابتدا پلک بالایی را جراحی می کند و پس از آن جراحی پلک پایین را انجام می دهد، که به آن جراحی پلک ترکیبی می گوبند. این نوع جراحی هم به عنوان یک جراحی درمانی و هم برای زیبایی نیز انجام می شود.

 

جهت دریافت مشاوره و ویزیت اولیه رایگان توسط پزشک متخصص لطفا لینک زیر را کلیک کنید:

ارتباط با مشاورین

 

ماندگاری جراحی پلک

روش برداشتن پف چشم با استفاده از جراحی، روشی کاملا ماندگار و دائمی است. اما روش هایی هستند که بدون جراحی، افتادگی پلک را درمان می کند مانند، جراحی پلک با نخ و یا لیزر که نتیجه آن تضمین شده نیست و روشی موقتی نیز می باشد و پس از مدتی به حالت اولیه نیز باز می گردد.

عمل پلک در مشهد

 

عمل زیبایی پلک بدون جراحی در مشهد

یکی از راه های درمان افتادگی پلک روش های بدون جراحی است مانند، لیفت چشم با استفاده از نخ، روش پلکسر پلک، جراحی پلک با لیزر و … که ممکن است برای مدت زمانی افتادگی و شل بودن پوست پلک را درمان کند اما با گذشت چند وقت دوباره به حالت اولیه خود باز میگردد. علاوه بر این نتیجه چنین روش هایی تضمین شده نیست و ممکن است به آن چیزی که انتظارش را دارید دست نیابید. در واقع بهترین روش برای درمان افتادگی و شل شدن پوست پلک، روش جراحی است که اثرات آن ماندگار و دائمی می باشد.

عمل پلک در مشهد

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراح مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

جراحی پلک در بیمارستان خاتم الانبیا مشهد

بیمارستان خاتم الانبیا مشهد، بیمارستان تخصصی چشم است که عمل هایی نظیر افتادگی پلک و جراحی پلک بالا و پایین در آن جا نیز انجام می شود. عمل پلک در بیمارستان خاتم الانبیا مشهد زیر نظر بهترین جراحان انجام می شود. هزینه دریافتی برای انجام عمل پلک کمتر از کلینیک ها و مراکز خصوصی است. همچنین اگر جراحی افتادگی پلک جنبه زیبایی نداشته باشد و با هدف درمان این کار انجام شده باشد، بیمه هزینه عمل را پرداخت می نماید.

عمل پلک در مشهد

 

بهترین کاندیدای جراحی پلک چه کسی است؟

کسانی می توانند جراحی پلک را انجام دهند که دچار افتادگی پشت چشم و یا افتادگی پلک شده باشند. اینگونه افراد علاوه بر سلامت جسمی کامل برای انجام جراحی و نداشتن بیماری های خاص، بایستی انتظارات و خواسته های معقولانه ای از جراحی داشته باشد.

 

جهت دریافت مشاوره و ویزیت اولیه رایگان توسط پزشک متخصص لطفا لینک زیر را کلیک کنید:

ارتباط با مشاورین

 

اقدامات قبل از انجام جراحی پلک

متقاضی برای انجام جراحی پلک بایستی در صورت داشتن حساسیت به داروی خاص و یا مصرف دارو، این را با پزشک خود در میان بگذارد. همچنین بایستی از مصرف داروهای رقیق کننده مانند بروفن، ژلوفن و … از دو هفته قبل از جراحی جلوگیری کنند، زیرا این قبیل داروها می توانند منجر به خونریزی در زمان عمل شوند.

عمل پلک در مشهد
جراح برای انجام جراحی پلک، یکسری آزمایشاتی را برای سلامت بدنی فرد در نظر می گیرد و در صورت نیاز داروهایی برای وی تجویز می کند که بیمار بایستی آن ها را مصرف نماید.

 

دستورات بعد از جراحی پلک در مشهد

بعد از اتمام جراحی پلک، محل برش و بخیه ها با پماد چرب می شود و در صورت نیاز چشم پانسمان می شود.
همچنین ممکن است بعد از، از بین رفتن بی حسی، فرد احساس درد و کشش در پلک های خود داشته باشد. که این حالت کاملا طبیعی است و با مصرف داروهای مسکن از بین می رود. علاوه بر این توصیه می شود که تا چند روز بعد از جراحی، از کمپرس یخ استفاده کنید و سرتان را پایین نیاورید تا ورم و کبودی اطراف چشم سریع تر بهبود یابد.
میزان ورم و خونمردگی در چشم در افراد مختلف متفاوت است و دوره بهبودی هر کسی نیز می تواند فرق داشته باشد.
در جراحی پلک ممکن است عوارضی از قبیل، تاری دید، ریزش اشک، چسبندگی، حساسیت به نور و … ایجاد شود که کاملا طبیعی است و پس از گذشت مدت زمانی از بین می رود. همچنین برای رفع سریع تر آن می توانید از قطره هایی که پزشک تجویز می کند استفاده کنید تا این حالات زودتر کاهش یابند.
بخیه ها در صورتی که جذبی نباشند، معمولا بین ۵ روز تا یک هفته بعد از عمل برداشته می شود و پس از آن تورم و کبودی نیز کاهش می یابد.

عمل پلک در مشهد

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جراحی زیبایی پلک با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

کبودی اطراف چشم بعد از عمل زیبایی پلک

کبودی و تورم اطراف چشم یکی از معمول ترین عوارض بعد از جراحی پلک می باشد. تورم پلک با نشستن و راه رفتن می تواند کاهش یابد و در ابتدای صبح ممکن است به بیشترین حد خود برسد. کبودی بعد از عمل پلک معمولا بین ۵ تا ۷ روز بعد از جراحی از بین می رود. برای کاهش زودتر تورم و کبودی می توانید از کمپرس یخ استفاده نمایید. علاوه بر این بهترین کار در این لحظه صبر کردن است.

 

استحمام بعد از بلفاروپلاستی به چه صورت است؟

تا زمانی که جراح به شما این اجازه را نداده است بهتر است از مرطوب شدن و شستن قسمت جراحی شده و محل بخیه ها خودداری کنید. می توانید برای استحمام از گردن به پایین این کار را انجام دهید تا چشم هایتان خیس نشود. معمولا بعد از ۷ روز امکان دوش گرفتن برای شما فراهم می شود اما ممکن است این مدت زمان برای افراد مختلف و با نوع پوست متفاوت فرق داشته باشد.

عمل پلک در مشهد

 

جهت دریافت مشاوره و ویزیت اولیه رایگان توسط پزشک متخصص لطفا لینک زیر را کلیک کنید:

ارتباط با مشاورین

 

دوران نقاهت بعد از جراحی پلک چقدر است؟

در جراحی پلک معمولا از بخیه های قابل جذب استفاده می کنند و نیازی به کشیدن بخیه نیست. بیمار می تواند بلافاصله بعد از جراحی چشم های خود را باز کند و تنها چیزی که ممکن است کمی محدودیت برای وی ایجاد کند، کبودی و ورم اطراف چشم است.
برای بهبودی سریع تر کبودی و ورم اطراف چشم می توان از کمپرس یخ استفاده کرد. همچنین از ۴۸ ساعت بعد از جراحی می توان به چشم ها آب زد. این کبودی ها و تورم معمولا پس از گذشت دو تا سه هفته بعد از عمل کاملا رفع می شوند و برای دیدن نتیجه نهایی جراحی بایستی ۶ تا ۱۰ ماه صبر کنید.

عمل پلک در مشهد

 

عمل پلک ارزان در مشهد

هیچ گاه نباید تنها به دنبال جراح با قیمت ارزان باشید، زیرا ممکن است هزینه پایین یک جراح به دلیل کم تجربگی و مهارت کم وی در چنین جراحی باشد، به همین دلیل بایستی به دنبال بهترین جراح پلک با مناسب ترین هزینه آن باشید.
علاوه بر این هر گرانی نشانه کار حرفه ای جراح نمی باشد، بهتر است با مشورت و جست و جو بهترین دکتر را برای انجام عمل پلک انتخاب کنید.

 

تاثیر سن بر جراحی زیبایی پلک

همانطور که سن بالاتر می رود پوست اطراف چشم شل تر می شود و ماهیچه های داخلی اطراف چشم ضعیف تر می شوند. این سنگینی به دلیل افتادگی چشم ممکن است باعث تاری دید در چشم شود و همچنین ممکن است سن شما بیشتر دیده شود. در واقع سن مناسب برای این جراحی بالای ۳۵ سال است که اگر این حالت در افراد پایین تر از این سن هم رخ دهد می توانند چنین جراحی انجام دهند.
جراحی پلک در سنین جوانی برای کسانی مناسب است که دارای زمینه خانوادگی و ارثی هستند و پلک های آن ها از همان دوران جوانی پف کرده است و تمایل به ایجاد تغییرات در پلک های خود دارند.

عمل پلک در مشهد
همچنین جراحی می تواند برای کسانی که با بالا رفتن سن دچار افتادگی پشت چشم و یا شل شدگی در پوست اطراف چشم می شوند مناسب باشد. در واقع این نوع جراحی روشی برای جوان سازی چهره به شمار می رود.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی پلک در مشهد با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل پلک اقساط در مشهد به چه صورت است؟

از آن جایی که عمل های زیبایی معمولا هزینه بر است به همین علت خیلی از افراد به دنبال روشی برای تسهیل پرداخت آن می باشند.
با اینکه اکثر پزشکان ترجیح می دهند تا هزینه عمل را همان ابتدا و به صورت نقدی دریافت کنند اما باز هم کلینیک ها و جراحانی هستند که هزینه عمل های زیبایی پلک را به صورت قسطی دریافت می کنند.

عمل پلک در مشهد

 

عمل پلک با بیمه تکمیلی

عمل پلک اگر تنها جنبه زیبایی نداشته باشد و برای درمان اینکار انجام شود، هزینه آن توسط بیمه پرداخت می شود. اما در صورتی که متقاضی تنها به جهت زیبایی بخواهد جراحی پلک انجام دهد بایستی هزینه آن را به ظور کامل پرداخت نماید.

 

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه جراح پلک در مشهد و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *