هزینه عمل افتادگی پلک (بلفاروپلاستی) تهران 1403؛ جراحی افتادگی پلک با بیمه

مطالب علمی این مقاله توسط دکتر علیرضا دادگستر جراح و متخصص گوش، حلق و بینی تایید شده است

هزینه عمل بلفاروپلاستی تهران
فهرست مطالب

هزینه عمل افتادگی پلک تهران چقدر است؟ یکی از عوامل بسیار مهم در عمل بلفاروپلاستی و انتخاب پزشک متخصص هزینه جراحی بلفاروپلاستی در تهران است که می‌تواند تاثیر بسیاری بر روی نتیجه عمل جراحی داشته باشد. در واقع قیمت بلفاروپلاستی در تهران یکی از فاکتورهای مهمی است که بسیاری از افراد قبل از اقدام به انجام عمل به آن توجه ویژه‌ای دارند.

هزینه جراحی افتادگی پلک

به دلیل اهمیت این موضوع ما قصد داریم تا در این مقاله در خصوص هزینه جراحی بلفاروپلاستی در تهران بیشتر توضیح بدهیم و به فاکتورهای موثر بر روی کاهش و یا افزایش قیمت آن نیز بپردازیم. با ما در ادامه مقاله همراه باشید:

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت عمل جراحی بلفاروپلاستی در تهران می‌توانید با مشاورین ما در پزشک 24 در تماس باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه جراحی بلفاروپلاستی در تهران سال 1402 چقدر است؟

هزینه عمل بلفاروپلاستی چقدر است؟ جراحی بلفاروپلاستی می تواند بر روی پلک بالا یا پلک پایین و یا هر دو انجام گیرد از این رو هزینه‌های متفاوتی دربرخواهد داشت. معمولا هزینه جراحی پلک پایین کمتر از قیمت جراحی پلک بالا است و در صورتی که همراه با این جراحی عمل لیفت و یا هر گونه عمل دیگری صورت گیرد هزینه‌ها افزایش پیدا می‌کنند. از این رو می‌توان گفت، هزینه عمل افتادگی پلک در افراد مختلف متفاوت است و نمی‌توان هزینه ثابت و یکسانی را برای تمامی افراد در نظر گرفت. در ادامه به فاکتورهای مهم و موثری که هزینه جراحی افتادگی پلک در تهران را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد پرداخته شده است:

 • میزان هزینه دستمزد پزشک متخصص
 • هزینه بیمارستان و یا کلینیک خصوصی
 • هزینه اتاق عمل و پرسنل بیهوشی
 • نوع تکنیک جراحی بلفاروپلاستی
 • عمل پلک بالا یا پایین و یا هر دو
 • هزینه آزمایشات قبل از عمل
 • منطقه جغرافیایی کلینیک

هزینه جراحی پلک تهران

علاوه بر این موارد سن بیمار، نوع پوست و میزان چربی و پوست اضافه بیمار می‌تواند در قیمت نهایی جراحی بلفاروپلاستی نیز تاثیرگذار باشد. به صورت کلی می‌توان هزینه عمل بلفاروپلاستی در تهران سال 1402 و برای هر پلک را در حدود 6 میلیون تومان به بالا در نظر گرفت.

توجه داشته باشید که قیمت‌های ذکر شده برای انجام عمل بلفاروپلاستی حدودی است و جهت اطلاع از هزینه جراحی پف بالای چشم بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

 

عوامل موثر بر قیمت عمل بلفاروپلاستی در تهران

در این بخش از مقاله سعی داریم تا توضیحات کامل‌تری در مورد فاکتورهای مهم و اساسی تاثیرگذار بر روی هزینه عمل پلک چشم در تهران را بیان کنیم تا بتوانید با آمادگی بیشتری برای انجام این عمل اقدام نمایید:

میزان مهارت و دستمرد پزشک

یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین عوامل موثر بر روی قیمت جراحی بلفاروپلاستی در تهران، میزان مهارت و تخصص پزشک است. زمانی که جراح از سابقه و تجربه بالایی در این زمینه برخوردار باشد می‌تواند با توجه به مهارت خود در این زمینه بهترین عملکرد را در زمان جراحی داشته باشد و در نهایت به نتیجه ایده آل و رضایت بخشی دست پیدا کند. از این رو هزینه و یا میزان دستمزد پزشک با تجربه نسبت به یک پزشک تازه کار به طور قطع بیشتر خواهد بود. مراجعه به بهترین جراح بلفاروپلاستی تهران در نتیجه نهایی و رضایت شما موثر است.

جراحی افتادگی پلک تهران

محل جغرافیایی کلینیک

منطقه جغرافیایی مطب پزشک نیز از فاکتورهای موثر بر روی هزینه عمل زیبایی پلک در تهران است. معمولا هزینه عمل‌های زیبایی در شهرهای بزرگتر به دلیل خدمات و تجهیزات بیشتر و پیشرفته‌تری که دارند نسبت به شهرستان‌ها بیشتر می‌باشد. همچنین این فاکتور را می‌توان برای مناطق مختلف یک شهر نیز در نظر گرفت.

نوع جراحی (پلک پایین، پلک بالا، همزمان)

نوع جراحی که فرد انجام می‌دهد به این منظور که تنها برای پلک بالا یا پایین و یا هر دو پلک می‌تواند بر روی هزینه عمل بلفاروپلاستی تاثیر داشته باشد. همان طور که واضح است انجام تنها یک پلک هزینه کمتری نسبت به جراحی همزمان پلک بالا و پایین دارد. همچنین معمولا قیمت جراحی پلک پایین نسبت به پلک بالا به دلیل راحتی بیشتر جراحی کمتر خواهد بود.

هزینه جراحی پف بالای چشم

قیمت جراحی افتادگی پلک و قبل و بعد جراحی

روش جراحی

تکنیک‌های مختلفی برای انجام بلفاروپلاستی وجود دارد که با توجه به شرایط و خواسته بیمار و همچنین نظر پزشک متخصص پس از انجام بررسی‌های لازم انتخاب می‌گردد. هزینه روش‌های جراحی مختلف برای انجام جراحی زیبایی پلک بر اساس میزان پیچیدگی و میزان تجهیزات مورد نیاز آن نیز می‌تواند متفاوت باشد.

هزینه های جانبی

به جز هزینه عمل بلفاروپلاستی، ممکن است این جراحی شامل هزینه های جانبی از جمله لوازم جانبی جراحی، داروهای تجویز شده توسط پزشک، آزمایشات لازم و ویزیت مراجعه به پزشک باشد که روی هزینه جراحی افتادگی پلک در تهران موثر بوده و بهتر است از اول در هزینه‌ ی عمل بلفاروپلاستی ارزیابی و محاسبه شود.

عمل بلفاروپلاستی

 

هزینه بلفاروپلاستی با لیزر در تهران چقدر است؟

یکی از روش‌های جراحی بلفاروپلاستی استفاده از لیزر است که می‌تواند هزینه متفاوتی نسبت به عمل جراحی بلفاروپلاستی داشته باشد. در این تکنیک به جای استفاده از تیغ جراحی با استفاده از اشعه لیزر برش‌های لازم ایجاد می‌شود به همین دلیل میزان تهاجمی و حتی خونریزی آن نسبت به روش سنتی بسیار کمتر است. هزینه جراحی پلک با لیزر با توجه به شرایط هر فرد و نوع پلک متفاوت است.

به صورت کلی می‌توان گفت، هزینه انجام جراحی بلفاروپلاستی با کمک لیزر نسبت به سایر روش‌های تهاجمی کمتر می‌باشد. همچنین برای اطلاع دقیق از قیمت این جراحی بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایید تا پس از انجام بررسی‌های لازم قیمت دقیق و نهایی به شما اطلاع داده شود.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه جراحی افتادگی پلک در بیمارستان نور تهران می‌توانید با مشاورین ما در پزشک 24 در تماس باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه بلفاروپلاستی بدون جراحی در تهران

روش‌های بسیاری برای حذف پف چشم بدون جراحی وجود دارد که ممکن است در کوتاه مدت تاثیرات مثبت و مطلوبی داشته باشد. معمولا بعضی از کلینیک‌های زیبایی انجام این روش‌ها را که معمولا با بی حسی موضعی  و به صورت سرپایی انجام می‌گیرند برای بیماران خود توصیه می‌کنند. برخی از این روش‌ها به شرح زیر می‌باشند:

 • لیفت پلک با نخ
 • لیفت پلک با پلکسر
 • تزریق بوتاکس و ژل

قیمت هر کدام از این روش‌ها بر اساس نوع تجهیزات و تکنیک‌های مورد استفاده و همچنین نوع پوست و شرایط بیمار می‌تواند متفاوت باشد. از این رو نمی‌توان هزینه ثابتی را برای تمامی افراد در نظر گرفت. علاوه بر این موارد باید در نظر داشته باشید که پزشکان انجام این روش‌ها را برای زیبایی پلک توصیه نمی‌کنند چرا که می‌تواند عوارض بسیاری به همراه داشته باشد.

در واقع بهترین و مطمئن‌ترین تکنیک برای حذف بافت و چربی‌های اضافه پلک انجام عمل جراحی بلفاروپلاستی است.

هزینه عمل بلفاروپلاستی چقدر است

هزینه بلفاروپلاستی برای پلک بالا و پایین در تهران چقدر است؟

زمانی که فرد برای انجام جراحی بلفاروپلاستی اقدام می‌کند بایستی در جلسه مشاوره با پزشک در مورد خواسته‌ها و نیازهای صحبت کند. همچنین پزشک با معاینات کامل بررسی می‌کند که کدام پلک نیاز به انجام جراحی زیبایی دارد. در برخی از مواقع ممکن است تنها پلک بالا یا پایین مورد جراحی قرار بگیرد اما در برخی دیگر از افراد نیز ممکن است با توجه به شرایط آن‌ها عمل همزمان پلک بالا و پایین انجام گیرد. قیمت بلفاروپلاستی پلک بالا به تنهایی کمتر از هزینه جراحی هر دو پلک می‌باشد.

هزینه جراحی پلک بالا

هزینه جراحی بلفاروپلاستی در تهران بر اساس هر پلک می‌تواند متفاوت باشد. معمولا قیمت جراحی پلک بالا نسبت به پلک پایین کمتر می‌باشد. از این رو برای اطلاع از هزینه دقیق و نهایی عمل بلفاورپلاستی خود بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه کنید.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه عمل بلفاروپلاستی در کلینیک نور می‌توانید با مشاورین ما در پزشک 24 در تماس باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه جراحی بلفاروپلاستی در تهران برای چهار پلک چقدر است؟

هزینه جراحی بلفاروپلاستی برای چهار پلک در تهران در افراد مختلف متفاوت است و بر اساس فاکتورهای تاثیرگذار ذکر شده در این مقاله قیمت نهایی عمل تعیین می‌گردد. از این رو برای اطلاع دقیق از هزینه عمل بلفاروپلاستی بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص در این زمینه مراجعه نمایید تا بررسی و معاینات لازم را انجام بدهد.

به صورت کلی می‌توان قیمت عمل بلفاروپلاستی در تهران برای چهار پلک را در حدود 17 میلیون تومان به بالا در نظر گرفت.

قبل و بعد جراحی پلک تهران

 

ایا جراحی افتادگی پلک با بیمه امکان دارد؟

جراحی افتادگی پلک با بیمه تامین اجتماعی چقدر است؟ معمولا عمل جراحی بلفاروپلاستی به عنوان یک جراحی زیبایی شناخته می‌شود از این رو بیمه هیچ گونه پوششی در این زمینه نخواهد داشت. اما گاهی اوقات ممکن است فرد با هدف درمان و برای رفع محدودیت بینایی خود مجبور به انجام این جراحی گردد، که در صورت تایید پزشک و وجود مدارک لازم ممکن است بیمه بخشی از هزینه‌های مرتبط با این عمل را پرداخت نماید.

هزینه عمل پف زیر چشم

 

هزینه جراحی پلک در بیمارستان دولتی تهران چقدر است؟

بسیاری از افراد به دلیل هزینه کمتر جراحی در بیمارستان‌های دولتی تمایل دارند تا عمل‌های خود را در این بیمارستان‌ها انجام بدهند. در واقع کلینیک‌ها و یا بیمارستان‌های خصوصی به دلیل استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته و به روز هزینه بالاتری نسبت به بیمارستان‌های دولتی برای انجام جراحی‌های خود دریافت می‌کنند.. از این رو می‌توان گفت که هزینه عمل پلک افتاده در تهران با بیمارستان دولتی کمتر از بیمارستان خصوصی می‌باشد.

هزینه عمل پلک افتاده

توجه داشته باشید که برای انجام جراحی در بیمارستان دولتی بایستی پزشک شما با اینگونه بیمارستان‌ها قرار داد داشته باشد و در آنجا جراحی پلک انجام بدهد. از این رو قبل از اقدام به جراحی بهتر است در خصوص این مسئله با پزشک خود مشورت نمایید.

 

سایر هزینه های بلفاروپلاستی در تهران

قبل و بعد بلفاروپلاستی ممکن است هزینه‌هایی وجود داشته باشد که روی قیمت عمل افتادگی پلک موثر است. هزینه های قبل و بعد جراحی افتادگی پلک تهران شامل:

 • غربالگری پزشکی
 • آزمایشات
 • ویزیت پزشک
 • هزینه‌های جانبی

قیمت بلفاروپلاستی در تهران

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه جراحی پلک بالا در تهران، می‌توانید با مشاورین ما در پزشک 24 در تماس باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عوارض جراحی افتادگی پلک (بلفاروپلاستی) در تهران چیست؟

به طور کلی عمل جراحی عوارض کوتاه مدت دارد ولی اگر برای بلفاروپلاستی به بهترین دکتر عمل جراحی پلک تهران مراجعه کنید هیچ عوارضی برای فرد نخواهد داشت. عوارض کلی جراحی بلفاروپلاستی شامل موارد زیر می‌باشد:

 • تورم و کبودی اطراف چشم
 • برگشت‌پذیری
 • عفونت
 • خونریزی
 • اشک ریختن

این عوارض در صورتی که به پزشک بی‌تجربه مراجعه کنید ممکن است تشدید یابد و جبران‌ناپذیر باشد. بنابراین در مرحله اول برای انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی تهران دقت کافی داشته باشید.

 

منابع: پزشک 24، plasticsurgery

2 پاسخ

 1. سلام ببخشید هزینه بلفاروپلاستی پلک بالا در تهران چقدر میشه؟ من پف چشمام ارثی هس با اینکه سن کمی دارم. این جراحی دائمی انجام میشه یا نیاز به تمدید داره؟

  1. با سلام و وقت بخیر
   جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) برای پلک بالا و یا پایین و همزمان انجام می‌شود. هزینه بلفاروپلاستی تهران از 5 میلیون تومان شروع می‌شود و با توجه به میزان دستمزد جراح، هزینه کلینیک یا بیمارستان، روش انتخابی و …. متغیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات بیشتر