هزینه جراحی بلفاروپلاستی در تهران

هزینه جراحی بلفاروپلاستی در تهران سال ۱۴۰۱

یکی از عوامل بسیار مهم در عمل بلفاروپلاشتی و انتخاب پزشک متخصص هزینه جراحی بلفاروپلاستی در تهران است که می‌تواند تاثیر بسیاری بر روی نتیجه عمل جراحی داشته باشد. در واقع قیمت عمل بلفاروپلاستی در تهران یکی از فاکتورهای مهمی است که بسیاری از افراد قبل از اقدام به انجام عمل به آن توجه ویژه‌ای دارند.

هزینه جراحی بلفاروپلاستی در تهران

به دلیل اهمیت این موضوع ما قصد داریم تا در این مقاله در خصوص هزینه جراحی بلفاروپلاستی در تهران بیشتر توضیح بدهیم و به فاکتورهای موثر بر روی کاهش و یا افزایش قیمت آن نیز بپردازیم. با ما در ادامه مقاله همراه باشید:

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت عمل جراحی بلفاوپلاستی در تهران می‌توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در تماس باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه جراحی بلفاروپلاستی در تهران سال ۱۴۰۱ چقدر است؟

جراحی بلفاروپلاستی می تواند بر روی پلک بالا یا پلک پایین و یا هر دو انجام گیرد از این رو هزینه‌های متفاوتی دربرخواهد داشت. معمولا هزینه جراحی پلک پایین کمتر از قیمت جراحی پلک بالا است و در صورتی که همراه با این جراحی عمل لیفت و یا هر گونه عمل دیگری صورت گیرد هزینه‌ها افزایش پیدا می‌کنند. از این رو می‌توان گفت، قیمت عمل بلفاروپلاستی در افراد مختلف متفاوت است و نمی‌توان هزینه ثابت و یکسانی را برای تمامی افراد در نظر گرفت. در ادامه به فاکتورهای مهم و موثری که قیمت این جراحی را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد پرداخته شده است:

  • میزان هزینه دستمزد پزشک متخصص
  • هزینه بیمارستان و یا کلینیک خصوصی
  • هزینه اتاق عمل و پرسنل بیهوشی
  • نوع تکنیک جراحی بلفاروپلاستی
  • عمل پلک بالا یا پایین و یا هر دو
  • هزینه آزمایشات قبل از عمل
  • منطقه جغرافیایی مطب

هزینه عمل زیبایی پلک در تهران

علاوه بر این موارد سن بیمار، نوع پوست و میزان چربی و پوست اضافه بیمار می‌تواند در قیمت نهایی جراحی بلفاروپلاستی نیز تاثیرگذار باشد. به صورت کلی می‌توان هزینه عمل بلفاروپلاستی در تهران سال ۱۴۰۱ و برای هر پلک را در حدود ۹ میلیون تومان به بالا در نظر گرفت.

توجه داشته باشید که قیمت‌های ذکر شده برای انجام عمل بلفاروپلاستی حدودی است و جهت اطلاع از هزینه دقیق و نهایی آن بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

 

عوامل موثر بر قیمت عمل بلفاروپلاستی در تهران

در این بخش از مقاله سعی داریم تا توضیحات کامل‌تری در مورد فاکتورهای مهم و اساسی تاثیرگذار بر روی هزینه عمل زیبایی پلک در تهران را بیان کنیم تا بتوانید با آمادگی بیشتری برای انجام این عمل اقدام نمایید:

میزان مهارت و دستمرد پزشک

یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین عوامل موثر بر روی قیمت جراحی بلفاروپلاستی در تهران، میزان مهارت و تخصص پزشک است. زمانی که جراح از سابقه و تجربه بالایی در این زمینه برخوردار باشد می‌تواند با توجه به مهارت خود در این زمینه بهترین عملکرد را در زمان جراحی داشته باشد و در نهایت به نتیجه ایده آل و رضایت بخشی دست پیدا کند. از این رو هزینه و یا میزان دستمزد پزشک با تجربه نسبت به یک پزشک تازه کار به طور قطع بیشتر خواهد بود. مراجعه به بهترین جراح بلفاروپلاستی تهران در نتیجه نهایی و رضایت شما موثر است.

محل جغرافیایی کلینیک

منطقه جغرافیایی مطب پزشک نیز از فاکتورهای موثر بر روی هزینه عمل زیبایی پلک در تهران است. معمولا هزینه عمل‌های زیبایی در شهرهای بزرگتر به دلیل خدمات و تجهیزات بیشتر و پیشرفته‌تری که دارند نسبت به شهرستان‌ها بیشتر می‌باشد. همچنین این فاکتور را می‌توان برای مناطق مختلف یک شهر نیز در نظر گرفت.

نوع جراحی (پلک پایین، پلک بالا، همزمان)

نوع جراحی که فرد انجام می‌دهد به این منظور که تنها برای پلک بالا یا پایین و یا هر دو پلک می‌تواند بر روی هزینه عمل بلفاروپلاستی تاثیر داشته باشد. همان طور که واضح است انجام تنها یک پلک هزینه کمتری نسبت به جراحی همزمان پلک بالا و پایین دارد. همچنین معمولا قیمت جراحی پلک پایین نسبت به پلک بالا به دلیل راحتی بیشتر جراحی کمتر خواهد بود.

روش جراحی

تکنیک‌های مختلفی برای انجام بلفاروپلاستی وجود دارد که با توجه به شرایط و خواسته بیمار و همچنین نظر پزشک متخصص پس از انجام بررسی‌های لازم انتخاب می‌گردد. هزینه روش‌های جراحی مختلف برای انجام جراحی زیبایی پلک بر اساس میزان پیچیدگی و میزان تجهیزات مورد نیاز آن نیز می‌تواند متفاوت باشد.

 

هزینه بلفاروپلاستی با لیزر چقدر است؟

یکی از روش‌های جراحی بلفاروپلاستی استفاده از لیزر است که می‌تواند هزینه متفاوتی نسبت به عمل جراحی بلفاروپلاستی داشته باشد. در این تکنیک به جای استفاده از تیغ جراحی با استفاده از اشعه لیزر برش‌های لازم ایجاد می‌شود به همین دلیل میزان تهاجمی و حتی خونریزی آن نسبت به روش سنتی بسیار کمتر است.

هزینه بلفاروپلاستی با لیزر

به صورت کلی می‌توان گفت، هزینه انجام جراحی بلفاروپلاستی با کمک لیزر نسبت به سایر روش‌های تهاجمی کمتر می‌باشد. همچنین برای اطلاع دقیق از قیمت این جراحی بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایید تا پس از انجام بررسی‌های لازم قیمت دقیق و نهایی به شما اطلاع داده شود.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه عمل زیبایی پلک در تهران می‌توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در تماس باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه بلفاروپلاستی بدون جراحی در تهران

روش‌های بسیاری برای حذف پف چشم بدون جراحی وجود دارد که ممکن است در کوتاه مدت تاثیرات مثبت و مطلوبی داشته باشد. معمولا بعضی از کلینیک‌های زیبایی انجام این روش‌ها را که معمولا با بی حسی موضعی  و به صورت سرپایی انجام می‌گیرند برای بیماران خود توصیه می‌کنند. برخی از این روش‌ها به شرح زیر می‌باشند:

  • لیفت پلک با نخ
  • لیفت پلک با پلکسر
  • تزریق بوتاکس و ژل

هزینه عمل زیبایی پلک در تهران

قیمت هر کدام از این روش‌ها بر اساس نوع تجهیزات و تکنیک‌های مورد استفاده و همچنین نوع پوست و شرایط بیمار می‌تواند متفاوت باشد. از این رو نمی‌توان هزینه ثابتی را برای تمامی افراد در نظر گرفت. علاوه بر این موارد باید در نظر داشته باشید که پزشکان انجام این روش‌ها را برای زیبایی پلک توصیه نمی‌کنند چرا که می‌تواند عوارض بسیاری به همراه داشته باشد.

در واقع بهترین و مطمئن‌ترین تکنیک برای حذف بافت و چربی‌های اضافه پلک انجام عمل جراحی بلفاوپلاستی است.

هزینه جراحی بلفاروپلاسی تهران

 

قیمت بلفاروپلاستی برای پلک بالا و پایین در تهران چقدر است؟

زمانی که فرد برای انجام جراحی بلفاروپلاستی اقدام می‌کند بایستی در جلسه مشاوره با پزشک در مورد خواسته‌ها و نیازهای صحبت کند. همچنین پزشک با معاینات کامل بررسی می‌کند که کدام پلک نیاز به انجام جراحی زیبایی دارد. در برخی از مواقع ممکن است تنها پلک بالا یا پایین مورد جراحی قرار بگیرد اما در برخی دیگر از افراد نیز ممکن است با توجه به شرایط آن‌ها عمل همزمان پلک بالا و پایین انجام گیرد.

هزینه عمل بلفاروپلاستی در کلینیک نور

هزینه جراحی بلفاروپلاستی در تهران بر اساس هر پلک می‌تواند متفاوت باشد. معمولا قیمت جراحی پلک بالا نسبت به پلک پایین کمتر می‌باشد. از این رو برای اطلاع از هزینه دقیق و نهایی عمل بلفاورپلاستی خود بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه کنید.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه عمل بلفاروپلاستی در کلینیک نور می‌توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در تماس باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه جراحی بلفاروپلاستی در تهران برای چهار پلک چقدر است؟

هزینه جراحی بلفاروپلاستی برای چهار پلک در تهران در افراد مختلف متفاوت است و بر اساس فاکتورهای تاثیرگذار ذکر شده در این مقاله قیمت نهایی عمل تعیین می‌گردد. از این رو برای اطلاع دقیق از هزینه عمل بلفاروپلاستی بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص در این زمینه مراجعه نمایید تا بررسی و معاینات لازم را انجام بدهد.

به صورت کلی می‌توان قیمت عمل بلفاروپلاستی در تهران برای چهار پلک را در حدود ۱۷ میلیون تومان به بالا در نظر گرفت.

 

ایا جراحی افتادگی پلک با بیمه امکان دارد؟

معمولا عمل جراحی بلفاروپلاستی به عنوان یک جراحی زیبایی شناخته می‌شود از این رو بیمه هیچ گونه پوششی در این زمینه نخواهد داشت. اما گاهی اوقات ممکن است فرد با هدف درمان و برای رفع محدودیت بینایی خود مجبور به انجام این جراحی گردد، که در صورت تایید پزشک و وجود مدارک لازم ممکن است بیمه بخشی از هزینه‌های مرتبط با این عمل را پرداخت نماید.

جراحی افتادگی پلک با بیمه

 

هزینه جراحی پلک در بیمارستان دولتی چقدر است؟

بسیاری از افراد به دلیل هزینه کمتر جراحی در بیمارستان‌های دولتی تمایل دارند تا عمل‌های خود را در این بیمارستان‌ها انجام بدهند. در واقع کلینیک‌ها و یا بیمارستان‌های خصوصی به دلیل استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته و به روز هزینه بالاتری نسبت به بیمارستان‌های دولتی برای انجام جراحی‌های خود دریافت می‌کنند.. از این رو می‌توان گفت که هزینه جراحی پلک در بیمارستان دولتی کمتر از بیمارستان خصوصی می‌باشد.

هزینه جراحی پلک در بیمارستان دولتی

توجه داشته باشید که برای انجام جراحی در بیمارستان دولتی بایستی پزشک شما با اینگونه بیمارستان‌ها قرار داد داشته باشد و در آنجا جراحی پلک انجام بدهد. از این رو قبل از اقدام به جراحی بهتر است در خصوص این مسئله با پزشک خود مشورت نمایید.

 

منبع: پزشک ۲۴، plasticsurgery

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.