هزینه عمل ابدومینوپلاستی (جراحی زیبایی شکم) سال ۱۴۰۱

یکی از فاکتورهای مهمی که قبل از اقدام به جراحی ابدومینوپلاستی متقاضیان ان را در نظر می‌گیرند، هزینه ابدومینوپلاستی است. هزینه عمل ابدومینوپلاستی به عوامل مختلفی بستگی دارد و بر اساس این موارد می‌تواند کاهش و یا افزایش پیدا کند.

ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد هزینه ابدومینوپلاستی و عوامل تاثیرگذار بر روی آن بیشتر توضیح بدهیم. در صورت تمایل به داشتن اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در ادامه مطب همراه باشید:

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه جراحی ابدومینوپلاستی می‌توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در تماس باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه عمل ابدومینوپلاستی سال ۱۴۰۱ چقدر است؟

قیمت ابدومینوپلاستی بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می‌گردد از این رو نمی‌توان هزینه ثابت و دقیقی را برای تمامی افراد در نظر گرفت. در واقع با توجه به عوامل موثر بر روی قیمت جراحی هزینه این عمل می‌تواند برای افراد مختلف کاهش و یا افزایش پیدا کند.

هزینه عمل ابدومینوپاستی

به صورت کلی هزینه آبدومینوپلاستی در سال ۱۴۰۱ را می‌توان در حدود ۱۸ میلیون تومان به بالا در نظر گرفت. قیمت ذکر شده تقریبی است و برای اطلاع از قیمت دقیق و نهایی جراحی ابدومینوپلاستی بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایید تا پس از انجام بررسی و معاینات لازم هزینه نهایی به شما اطلاع داده شود.

 

 

عوامل موثر بر قیمت ابدومینوپلاستی

همان طور که گفتیم فاکتورهای بسیاری هستند که می‌توانند قیمت جراحی ابدومینوپلاستی را تحت تاثیر خود قرار بدهند. در ادامه به توضیح این موارد پرداخته شده است:

میزان تخصص جراح و تجربه

تخصص و مهارت پزشک مورد نظر می‌تواند یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر روی هزینه جراحی ابدو باشد. به این صورت که هر چه تخصص و تجربه جراح بیشتر باشد به طور قطع هزینه بالاتری نسبت به یک پزشک تازه کار و کم تجربه دریافت می‌کند، چرا که یک پزشک با سابقه می‌تواند با تجربه‌ای که در این زمینه به دست آورده است بهترین عملکرد را در زمان جراحی برای بیمار خود داشته باشد و در نهایت نتیجه ایده آل را به دست آورد.

هزینه کلینیک

یکی دیگر از فاکتورهای موثر بر روی هزینه عمل ابدومینوپلاستی، هزینه کلینیک و یا بیمارستانی است که عمل در آن انجام می‌شود. کلینیک‌ها و یا بیمارستان‌های خصوصی به دلیل خدمات بیشتری که در اختیار بیماران خود قرار می‌دهند هزینه بالاتری را نسبت به بیمارستان‌های دولتی دریافت می‌کنند.

مدت زمان جراحی

مدت زمان جراحی و میزان پیچیدگی عمل می‌تواند از فاکتورهای موثر بر قیمت جراحی ابدومینوپپلاستی باشد. هرچه جراحی ابدومینوپلاستی وسیع‌تر باشد و نیاز به مدت زمان بیشتری برای عمل داشته باشد به طور قطع می‌تواند هزینه بالاتری در برگیرد.

محل سکونت

منطقه جغرافیایی مطب پزشک نیز از فاکتورهای تاثیرگذار بر روی هزینه جراحی است، چرا که معمولا تجهیزات و تکنیک‌هایی که در شهرهای بزرگتر وجود دارد نسبت به شهرستان‌ها و یا شهرهای کوچک‌تر پیشرفته‌تر است و از این رو جراح هزینه بالاتری را برای انجام عمل‌های خود دریافت می‌کند. این فاکتور می‌تواند برای یک شهر و منطقه‌های مختلف آن نیز در نظر گرفته شود.

حجم چربی‌ها

هر چه میزان چربی‌های اضافه برای حذف از بدن بیشتر باشد به این منظور است که مدت زمان جراحی و میزان پیچیدگی آن نیز افزایش پپیدا می‌کند. از این رو پزشک می‌تواند هزینه بالاتری را برای انجام جراحی‌هایی که حجم چربی اضافه در آن‌ها بیشتر است دریافت کند.

هزینه‌های جانبی

علاوه بر قیمت جراحی ابدومینوپلاستی هزینه‌های دیگری با عنوان هزینه قبل و بعد از جراحی نیز وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به هزینه ویزیت‌های مشاوره دکتر، هزینه داروهای تجویز شده، هزینه آزمایشات قبل از عمل و … اشاره کرد. این موارد می‌توانند در قیمت نهایی جراحی ابدومینوپلاستی تاثیرگذار باشند.

 

هزینه ابدومینوپلاستی شکم

قیمت ابدومینوپلاستی شکم می‌تواند بر اساس حجم چربی‌ها در ناحیه شکم، پهلو و یا کمر متفاوت باشد. در صورتی که فرد تنها برای حذف چربی‌های اضافه در ناحیه شکم خود اقدام کرده باشد می‌تواند هزینه کمتری را برای انجام جراحی پرداخت نماید.

هزینه ابدومینوپلاستی شکم

 

هزینه ابدومینوپلاستی در بیمارستان دولتی

هزینه عمل جراحی ابدومینوپلاستی در بیمارستان دولتی نسبت به کلینیک‌ها و بیمارستان‌های خصوصی کمتر است به این دلیل که تجهیزات و امکاناتی که در بیمارستان‌های خصوصی در اختیار بیماران قرار می‌دهند بیشتر می‌باشد. برای اینکه بتوانید در بیمارستان دولتی عمل جراحی خود را انجام بدهید بایستی مطمئن شوید که پزشک مورد نظر شما با این بیمارستان‌ها قرارداد دارد و در آنجا عمل جراحی انجام می‌دهد. برای اطمینان از این مسئله می‌توانید در جلسه مشاوره با پزشک مورد نظر خود صخبت نمایید.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ابدومینوپلاستی در بیمارستان دولتی می‌توانید با کارشناسان ما در پزشک ۲۴ در تماس باشید:

مشاوره رایگان

 

آیا بیمه هزینه ابدومینوپلاستی را پرداخت می‌کند؟

از آنجایی که عمل ابدومینوپلاستی به عنوان یک جراحی زیبایی شناخته می‌شود به همین دلیل بیمه هیچ هزینه‌ای بابت این جراحی پرداخت نمی‌کند و بیمار بایستی تمامی هزینه عمل زیبایی ابدومینوپلاستی را خود پرداخت کند.

قیمت ابدو شکم با بیمه

 

مدت زمان جراحی ابدومینوپلاستی چقدر است؟

مدت زمان عمل ابدومینوپلاستی برای هر فرد متفاوت است و این به عوامل مخلفی همچون حجم چربی‌های اضافه، نواحی مورد نظر برای جراحی، میزان پیچیدگی عمل و … بستگی دارد. به صورت کلی می‌توان مدت زمان جراحی ابدومینوپلاستی را بین ۱ الی ۵ ساعت در نظر گرفت.

 

منبع: پزشک ۲۴، plasticsurgery

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.