کاندیدای عمل جراحی پیکرتراشی

جراحی ابدومینوپلاستی در رشت و هزینه سال ۱۴۰۱

ابدومینوپلاستی در رشت یکی از انواع جراحی های زیبایی است که در آن چربی های اضافه در ناحیه شکم برداشته می شود و موجب صاف و هموار شدن شکم می شود. ابدومینوپلاستی برای کسانی مناسب است که وزن آن ها متغیر نیست و به یک ثبات وزنی رسیده اند.
علاوه بر این، جراحی آبدومینوپلاستی برای افرادی توصیه می شود که با رژیم های غذایی سخت و ورزش های سنگین نتوانسته اند به فرم ایده آل خود برسند و تمایل به انجام جراحی برای اینکار دارند.

ابدومینوپلاستی در رشت

 

هزینه عمل ابدومینوپلاستی در کشورهای مختلف و حتی در شهرهای مختلف نیز متفاوت است. هزینه ابدومینوپلاستی در رشت بسته به عوامل و فاکتورهای مختلفی دارد. برخی از این فاکتورها شامل مورادی همچون، هزینه دستمزد جراح، هزینه پرسنل بیهوشی، هزینه اتاق عمل، شرایط بیمار و … هستند.

 

عضویت پزشکان

 

هزینه آبدومینوپلاستی در رشت چقدر است؟

قیمت ابدومینوپلاستی در رشت زمانی به طور دقیق تعیین می شود که بیمار توسط جراح به صورت حضوری معاینه شود. علاوه بر این باید هزینه های قبل و بعد از جراحی را نیز در نظر بگیرد. این هزینه ها می تواند شامل هزینه آزمایشات و یا داروهای تجویز شده توسط پزشک باشد.
در این نوع جراحی میزان چربی که نیاز به برداشتن دارد بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد. همچنین موارد دیگری مانند هزینه تجهیزات پزشک، دستمزد جراح، هزینه های بستری در صورت نیاز و … می تواند برای تعیین قیمت موثر باشد.

به طور کلی هزینه انجام ابدومینوپلاستی در رشت در سال ۱۴۰۱ از ۱۸ میلیون تومان شروع می‌شود. دقت داشته باشید که این قیمت تعیین شده حدودی است و با توجه به وزن، قد و پیچیدگی عمل (همراه با لیفت باشد یا خیر) دقیق تعیین می‌شود.

ابدومینوپلاستی در رشت

 

عضویت پزشکان

 

معرفی بهترین جراحان ابدومینوپلاستی در رشت

ابدومینوپلاستی و یا همان جراحی زیبایی شکم، روشی برای هموار و صاف کردن نواحی شکم و پهلو است که برای این کار چربی های اضافه حذف و پوست در آن قسمت کشیده می شود. عمل آبدومینوپلاستی نیز مانند سایر جراحی های زیبایی نیاز به مهارت و تجربه بالای جراح دارد تا به نتیجه مطلوب برسد. از این رو انتخاب یک جراح خوب برای انجام این عمل از اهمیت بالایی برخوردار است.
ما در این مقاله بهترین جراحان آبدومینوپلاستی در رشت را برای شما معرفی کرده ایم و بیوگرافی مختصری از آنان را بیان نموده ایم:

دکتر علیرضا سودمند جراح آبدومینوپلاستی در رشت

دکتر علیرضا سودمند

 

دکتر علیرضا سودمند متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می باشند.
دکتر سودمند دوره پزشک عمومی خود را در سال ۱۳۸۰ به پایان رساندند و پس از آن تخصص خود را در سال ۱۳۸۷ دریافت نمودند. سپس در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک مشغول به تحصیل شدند و در سال ۱۳۹۲ موفق به اخذ فوق تخصص خود گردیدند.
ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هستند و همچنین استادیار دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه می باشند.

 

عضویت پزشکان

دکتر آریو شهبازی مقدم جراح ابدومینوپلاستی در رشت

دکتر آریو شهبازی مقدم

 

دکتر آریو شهبازی مقدم متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می‌باشند.
دکتر شهبازی مقدم پس از اتمام دوره پزشکی عمومی در سال ۱۳۵۶، مشغول به تحصیل در زمینه جراحی عمومی شدند و در سال ۱۳۶۱ تخصص خود را دریافت نمودند. سپس با پذیرش در زمینه فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی، در سال ۱۳۶۶ موفق به اخذ فوق تخصص خود گردیدند.
دکتر شهبازی عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و امریکا هستند. ایشان همچنین استادیار دانشگاه می‌باشند.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر محمد طلوعی جراح آبدومینوپلاستی در رشت

دکتر محمد طلوعی

 

دکتر محمد طلوعی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می‌باشند.
دکتر طلوعی دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۷۳ به اتمام رساندند و پس از آن در سال ۱۳۸۲ دوره تخصص جراحی عمومی خود را دریافت نمودند و سپس در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک مشغول به تحصیل شدند و در سال ۱۳۹۵ موفق به اخذ دوره فوق تخصص خود گردیدند.
ایشان همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران هستند. دکتر محمد طلوعی استادیار دانشگاه نیز می‌باشند.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر سید داود علوی جراح ابدومینوپلاستی در رشت

دکتر سید داود علوی

 

دکتر داود علوی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می باشند.
دکتر علوی دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۵۶ به اتمام رساندند و پس از آن با تحصیل در زمینه جراحی عمومی موفق به اخذ تخصص خود در سال ۱۳۶۲ شدند. سپس دکتر علوی توانستند فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک خود را در سال ۱۳۶۵ دریافت کنند.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر علیرضا فدایی نائینی جراح ابدومینوپلاستی در رشت

دکتر علیرضا فدایی

دکتر علیرضا فدایی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می‌باشند.
دکتر فدایی پس از اتمام دوره پزشکی عمومی خود در سال ۱۳۷۶، مشغول به ادامه تحصیل در زمینه جراحی عمومی شدند و در سال ۱۳۸۳ موفق به اخذ تخصص خود گردیدند. سپس دوره فوق تخصص جراحی زیبایی خود را در سال ۱۳۸۷ به اتمام رساندند.
ایشان همچنین عضو انجمن جراحان زیبایی امریکا و عضو انجمن فوق تخصصی پلاستیک و زیبایی ایران می‌باشند.

 

عضویت پزشکان

 

ابدومینوپلاستی در رشت به چه صورت انجام می‌گیرد؟

آبدومینوپلاستی یک نوع جراحی زیبایی است که موجب صاف شدن و هموار شدن عضلات شکم و همچنین دیواره های آن می شود. این جراحی برای افرادی که دچار شل شدن بافت های پوستی و یا دارای چربی های اضافی در شکم خود هستند مناسب است.
این مسئله می تواند با افزایش وزن و یا به دلیل زایمان های متعدد و یا حتی در اثر کاهش وزن شدید رخ دهد. در عمل آبدومینوپلاستی چربی ها و پوست اضافه در ناحیه شکم کاملا جمع می شود و پوست کشیده و صاف می شود.
این جراحی معمولا با استفاده از بیهوشی عمومی صورت می گیرد اما در صورت تمایل بیمار و شرایط وی ممکن است پزشک جراحی با استفاده از بی حسی موضعی را پیشنهاد دهد. بیمار پس از به هوش آمدن می تواند نتیجه جراحی را بلافاصله مشاهده کند.

ابدومینوپلاستی در رشت

 

تغذیه بعد از آبدومینوپلاستی به چه صورت است؟

بهتر است بیمار بعد از جراحی غذاهای سبک مصرف کند و از خوردن غذاهای سفت و سنگین خودداری نماید. غذای سبک بعد از جراحی می تواند غذاهای آبکی مانند سوپ باشد. هرچه دوران نقاهت بعد از جراحی بیشتر سپری شود بیمار می تواند غذاهای معمولی را مصرف کند.

ابدومینوپلاستی در رشت

 

کاندیدای انجام ابدومینوپلاستی چه کسانی هستند؟

زمانی که افراد برای انجام آبدومینوپلاستی در رشت مراجعه می کنند، وضعیت جسمانی آن ها بررسی می شود و تمامی سوابق بیماری و یا مشکلات آن ها در نظر گرفته می شود تا مطمئن شوند که از نظر سلامت جسمی قادر به انجام جراحی ابدومینوپلاستی هستند.
در واقع بهترین افراد برای انجام این جراحی کسانی هستند که شرایط زیر را دارا باشند:

  • افرادی که با بالا رفتن سن پوست آن ها حالت کشیده پیدا کرده است و شکمی شل و افتاده دارند می توانند با انجام این جراحی به عضلات شکمی سفت تر دست یابند.

ابدومینوپلاستی در رشت

  • بانوانی که چندین بار زایمان داشته اند و این امر باعث شده است تا با مشکلاتی در ظاهر اندام خود مواجه شوند. در واقع جراحی ابدومینوپلاستی بهترین روش برای رفع شکمی شل و افتاده است و تاثیرات بسیاری در این زمینه دارد.
  • علاوه بر این افراد این جراحی برای کسانی که شکمی بزرگ دارند و تمایل دارند تا به پوستی هموارتر و صاف تر دست یابند بسیار موثر است و می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس در آن ها شود.
  • کسانی که دارای چربی اضافه و پوستی شل در ناحیه شکم و پهلو هستند می توانند عمل ابدومینوپلاستی در رشت را انجام دهند.
  • همچنین این جراحی برای کسانی پیشنهاد می شود که توقعات و خواسته های منطقی و معقولانه ای نسبت به نتیجه آن دارند.

 

مقاله پیشنهادی
بهترین جراح لیپوساکشن در رشت ۱۴۰۱

 

روند جراحی آبدومینوپلاستی در رشت به چه صورت است؟

در ابتدا متقاضی بایستی به صورت حضوری نزد پزشک مورد نظر خود معاینه شود و پس از بررسی های لازم، جراح برای بیمار برنامه مناسب و زمان دقیق جراحی را مشخص می کند.

در روز جراحی بعد از بیهوشی بیمار، پزشک نواحی مورد نیاز برای جراحی را علامت گذاری می کند و محل های برش را تعیین می کند.

سپس برش ها ایجاد می شوند و چربی های اضافه از آن ماطق خارج می گردند و پس از آن پوست اضافه برداشته شده و با کشیدن آن به ناحیه مورد نظر بخیه زده می شود.

در نهایت بعد از انجام جراحی، بیمار بایستی مراقبت های بعد از عمل را به صورت کامل رعایت کند و تا اتمام دوران نقاهت بیشتر استراحت کند. رعایت مراقبت های بعد از جراحی به تسریع روند بهبودی و همچنین کاهش ورم و کبودی کمک می کند.

ابدومینوپلاستی در رشت

 

ماندگاری آبدومینوپلاستی

یکی از مهم ترین سوالاتی که ذهن افراد را به خود مشغول می کند این است که آیا روش جراحی آبدومینوپلاستی یک روش و تکنیک ماندگار و دائمی است و برگشت پذیر نیست؟

در پاسخ به این پرسش باید گفت که، اگر مراقبت های بعد از عمل را به صورت کامل رعایت کنید و رژیم غذایی سالم و ورزشی مناسب را دنبال کنید می توانید احتمال برگشت پذیری آن را به طور کامل کاهش دهید.

ابدومینوپلاستی در رشت

 

اقدامات قبل از انجام ابدومینوپلاستی در رشت

در ابتدا باید در جلسه مشاوره در صورت داشتن بیماری خاص و یا مصرف دارو با پزشک خود در میان بگذارید.
اگر جراح برای شما آزمایشاتی را تجویز کردند آن ها را انجام دهید و جوان آن را در زمان جراحی با خود به همراه داشته باشید.
از چند هفته قبل از جراحی از گرفتن رژیم های غذایی سنگین خودداری کنید و یک رژیم غذایی سالم را دنبال کنید.
از خوردن داروهای ضد التهاب مانند آسپرین ها حداقل به مدت دو هفته قبل از جراحی خودداری کنید زیرا احتمال خونریزی در زمان عمل را افزایش می دهد.

ابدومینوپلاستی در رشت

همچنین از کشیدن سیگار و مصرف الکل حداقل به مدت ۲ هفته قبل از عمل خودداری نمایید زیرا باعث رقیق شدن خون می شود و علاوه بر این باعث می شود تا کبودی و ورم بعد از جراحی با سرعت کمتری بهبود یابد.
در روز جراحی ناشتا باشید و از خوردن غذا و مایعات خودداری کنید.
بهتر است برای انجام جراحی با یک همراه به کلینیک و یا بیمارستان مورد نظر مراجعه کنید.

 

نوع بیهوشی در عمل ابدومینوپلاستی

عمل آبدومینوپلاستی در رشت هم می تواند به صورت بیهوشی کامل و هم با بی حسی موضعی انجام شود که انتخاب روش آن به پزشک و شرایط بیمار بستگی دارد.

ابدومینوپلاستی در رشت

 

اقدامات بعد از جراحی آبدومینوپلاستی

بعد از جراحی از هر گونه فعالیت سنگین و یا انجام ورزش خودداری کنید. همچنین بهتر است یک رژیم غذایی سالم را دنبال کنید.
معمولا بعد از عمل استفاده از گن توصیه می شود که برای جمع شدن شکم و هموار شدن پوست بسیار موثر است.
بهتر است بعد از عمل کمی پیاده روی کنید و از استراحت مطلق پرهیز نمایید، زیرا این کار احتمال ابتلا به آمبولی و یا لخته شدن خون را بسیار کاهش می دهد.

ابدومینوپلاستی در رشت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.