Logo-Pezeshk24

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در رشت و هزینه ابدو

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در رشت با در نظر گرفتن میزان رضایت زیباجویان، سابقه پزشک و مبلغ عمل در بازه 35 تا 85 میلیون تومان عبارتند از دکتر مهدی مهمان نواز، دکتر علیرضا سودمند، دکتر آریو شهبازی مقدم، دکتر محمد طلوعی، دکتر سید داود علوی و دکتر علیرضا فدایی نائینی.
جراحی ابدومینوپلاستی در رشت
فهرست مطالب

ابدومینوپلاستی در رشت یکی از انواع جراحی های زیبایی است که در آن چربی های اضافه در ناحیه شکم برداشته می‌شود و موجب صاف و هموار شدن شکم می شود. ابدومینوپلاستی برای کسانی مناسب است که وزن آن ها متغیر نیست و به یک ثبات وزنی رسیده‌اند.
علاوه بر این، جراحی آبدومینوپلاستی برای افرادی توصیه می‌شود که با رژیم‌های غذایی سخت و ورزش‌های سنگین نتوانسته‌اند به فرم ایده‌آل خود برسند و تمایل به انجام جراحی برای اینکار دارند. در این مقاله به معرفی بهترین جراحان ابدومینوپلاستی در رشت، مزایا و معایب آن، روش های ابدومینوپلاستی در رشت و هزینه جراحی ابدو در رشت سال 1402 پرداخته شده است. در ادامه با ما همراه باشید:

هزینه عمل ابدومینوپلاستی در کشورهای مختلف و حتی در شهرهای مختلف نیز متفاوت است. هزینه ابدومینوپلاستی در رشت بسته به عوامل و فاکتورهای مختلفی دارد. برخی از این فاکتورها شامل مورادی همچون، هزینه دستمزد جراح، هزینه پرسنل بیهوشی، هزینه اتاق عمل، شرایط بیمار و … هستند.

قبل و بعد ابدومینوپلاستی در رشت

 

عضویت پزشکان

 

هزینه آبدومینوپلاستی در رشت سال 1402 چقدر است؟

هزینه جراحی ابدومینوپلاستی در رشت زمانی به طور دقیق تعیین می‌شود که بیمار توسط جراح به صورت حضوری معاینه شود. علاوه بر این باید هزینه های قبل و بعد از جراحی را نیز در نظر بگیرد. این هزینه‌ها می‌تواند شامل هزینه آزمایشات و یا داروهای تجویز شده توسط پزشک باشد.
در این نوع جراحی میزان چربی که نیاز به برداشتن دارد بر روی قیمت آن تاثیر می‌گذارد. همچنین موارد دیگری مانند هزینه تجهیزات پزشک، دستمزد جراح، هزینه‌های بستری در صورت نیاز و … می‌تواند برای تعیین قیمت موثر باشد.

به طور کلی قیمت ابدومینوپلاستی در رشت در سال 1402 از 35 تا 85 میلیون تومان شروع می‌شود. دقت داشته باشید که این قیمت تعیین شده حدودی است و با توجه به وزن، قد و پیچیدگی عمل (همراه با لیفت باشد یا خیر) دقیق تعیین می‌شود.

 

عضویت پزشکان

 

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در رشت کیست؟

جراحی ابدومینوپلاستی در رشت و یا همان جراحی زیبایی شکم، روشی برای هموار و صاف کردن نواحی شکم و پهلو است که برای این کار چربی های اضافه حذف و پوست در آن قسمت کشیده می‌شود. عمل آبدومینوپلاستی نیز مانند سایر جراحی‌های زیبایی نیاز به مهارت و تجربه بالای جراح دارد تا به نتیجه مطلوب برسد. از این رو انتخاب یک جراح خوب برای انجام این عمل از اهمیت بالایی برخوردار است.
ما در این مقاله بهترین جراحان آبدومینوپلاستی در رشت را برای شما معرفی کرده‌ایم و بیوگرافی مختصری از آنان را بیان نموده‌ایم:

دکتر مهدی مهمان نواز بهترین جراح ابدومینوپلاستی رشت

دکتر مهدی مهمان نواز متخصص جراحی عمومی و بهترین جراح ابدومینوپلاستی در  رشت هستند.

دکتر مهدی مهمان نواز جراح بادی در رشت
دکتر مهدی مهمان نواز

دکتر مهمان نواز از سال ۱۳۸۲ به عنوان متخصص جراح عمومی و زیبایی کارشان را در بوشهر شروع کرده و بیش از ۴۰۰ جراحی ابدومینوپلاستی و همچنین ۲۵۰ مورد ماموپلاستی و لیفت سینه انجام دادند. ایشان از سال ۱۳۹۸ با عزیمت به استان گیلان طبابت و جراحی را در شهر رشت شروع کردند. دکتر مهمان نواز یکی از بهترین جراحان ابدومینوپلاستی رشت هستند که نمونه عمل‌های بادی موفق زیادی دارند.

در ادامه می‌توانید نمونه جراحی ابدومینوپلاستی دکتر مهمان نواز را  مشاهده کنید:

قبل و بعد ابدومینوپلاستی دکتر مهمان نواز

قبل و بعد ابدومینوپلاستی دکتر مهمان نواز رشت

قبل و بعد ابدومینوپلاستی دکتر مهمان نواز در رشت

 

اطلاعات مطب دکتر مهمان نواز در رشت:

آدرس: رشت، گلباغ نماز پل صابرین، ساختمان پزشکان آتیه، طبقه 8

شماره تماس: ۰۹۰۳۹۸۶۱۴۰۸

ساعت پاسخگویی: شنبه و چهارشنبه ساعت ۱۸ الی ۲۳

تماس شبانه روزی واتساپ: ۰۹۰۳۹۸۶۱۴۰۸

اینستاگرام: dr.m.mehmannavaz

 

جهت دریافت نوبت مشاوره و تماس با دکتر مهدی مهمان نواز روی دکمه زیر کلیک کنید:

تماس با دکتر مهمان نواز

 

دکتر علیرضا سودمند جراح آبدومینوپلاستی در رشت

دکتر علیرضا سودمند متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می‌باشند.

دکتر علیرضا سودمند جراح ابدو رشت

 

دکتر سودمند دوره پزشک عمومی خود را در سال 1380 به پایان رساندند و پس از آن تخصص خود را در سال 1387 دریافت نمودند. سپس در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک مشغول به تحصیل شدند و در سال 1392 موفق به اخذ فوق تخصص خود گردیدند.
ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هستند و همچنین استادیار دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه می‌باشند.

 

عضویت پزشکان

دکتر آریو شهبازی مقدم جراح ابدومینوپلاستی در رشت

دکتر آریو شهبازی مقدم متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می‌باشند.

 

دکتر آریو شهبازی مقدم جراح زیبایی در رشت

دکتر شهبازی مقدم پس از اتمام دوره پزشکی عمومی در سال 1356، مشغول به تحصیل در زمینه جراحی عمومی شدند و در سال 1361 تخصص خود را دریافت نمودند. سپس با پذیرش در زمینه فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی، در سال 1366 موفق به اخذ فوق تخصص خود گردیدند. دکتر شهبازی عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و امریکا هستند. ایشان همچنین استادیار دانشگاه می‌باشند.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر محمد طلوعی جراح آبدومینوپلاستی در رشت

دکتر محمد طلوعی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می‌باشند.

دکتر محمد طلوعی جراح زیبایی در رشت
دکتر طلوعی دوره پزشکی عمومی خود را در سال 1373 به اتمام رساندند و پس از آن در سال 1382 دوره تخصص جراحی عمومی خود را دریافت نمودند و سپس در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک مشغول به تحصیل شدند و در سال 1395 موفق به اخذ دوره فوق تخصص خود گردیدند.
ایشان همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران هستند. دکتر محمد طلوعی استادیار دانشگاه نیز می‌باشند.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر سید داود علوی جراح ابدومینوپلاستی در رشت

دکتر داود علوی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می‌باشند.

دکتر داود علوی جراح زیبایی در رشت
دکتر علوی دوره پزشکی عمومی خود را در سال 1356 به اتمام رساندند و پس از آن با تحصیل در زمینه جراحی عمومی موفق به اخذ تخصص خود در سال 1362 شدند. سپس دکتر علوی توانستند فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک خود را در سال 1365 دریافت کنند.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر علیرضا فدایی نائینی جراح ابدومینوپلاستی در رشت

دکتر علیرضا فدایی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می‌باشند.

دکتر علیرضا فدایی نایینی در رشت
دکتر فدایی پس از اتمام دوره پزشکی عمومی خود در سال 1376، مشغول به ادامه تحصیل در زمینه جراحی عمومی شدند و در سال 1383 موفق به اخذ تخصص خود گردیدند. سپس دوره فوق تخصص جراحی زیبایی خود را در سال 1387 به اتمام رساندند.
ایشان همچنین عضو انجمن جراحان زیبایی امریکا و عضو انجمن فوق تخصصی پلاستیک و زیبایی ایران می‌باشند.

 

عضویت پزشکان

 

ابدومینوپلاستی در رشت به چه صورت انجام می شود؟

عمل ابدومینوپلاستی چیست؟ آبدومینوپلاستی یک نوع جراحی زیبایی است که موجب صاف شدن و هموار شدن عضلات شکم و همچنین دیواره های آن می‌شود. این جراحی برای افرادی که دچار شل شدن بافت‌های پوستی و یا دارای چربی‌های اضافی در شکم خود هستند مناسب است.
این مسئله می‌تواند با افزایش وزن و یا به دلیل زایمان های متعدد و یا حتی در اثر کاهش وزن شدید رخ دهد. در عمل آبدومینوپلاستی چربی‌ها و پوست اضافه در ناحیه شکم کاملا جمع شده و پوست کشیده و صاف می‌شود.
این جراحی معمولا با استفاده از بیهوشی عمومی صورت می‌گیرد اما در صورت تمایل بیمار و شرایط وی ممکن است پزشک جراحی با استفاده از بی حسی موضعی را پیشنهاد دهد. بیمار پس از به هوش آمدن می‌تواند نتیجه جراحی را بلافاصله مشاهده کند.

قبل و بعد ابدو در رشت

 

کاندیدای جراحی ابدومینوپلاستی در رشت چه کسانی هستند؟

جراحی آبدومینوپلاستی رشت برای افرادی مناسب است که ویژگی‌های زیرا را داشته باشند:

 • افرادی که اهل سیگار نباشند و شرایط فیزیکی خوبی داشته باشند.
 • افراد چاق که توانایی ارتجاعی بودن پوست را از دست دادند.
 • کسانی که در مرحله ثبات وزن قرار دارند.
 • خانم‌هایی که به دلیل بارداری دچار شل‌شدگی شکم شدند.
 • افرادی که تناسب اندام خوبی دارند و در ناحیه شکم دچار اضافه وزن هستند.
 • کسانی که به دلیل کاهش وزن، دچار افتادگی و شل شدن پوست شدند.
 • کسانی که شرایط عمومی نزمال دارند و از سلامت کامل برخوردارند.
 • افرادی که با ورزش و رعایت رژیم غذایی نمی‌توانند چربی ناحیه شکم خود را از بین ببرند.

جراحی ابدو در رشت برای خانم‌هایی که قصد بارداری دارند و یا افرادی که می‌خواهند وزن زیادی را کم کنند، مناسب نیست. ابدو مینوپلاستی جزئی و یا تامی تاک جراحی با برش‌های کوچک و کم‌عمق و کم تهاجمی می‌باشد و دوره ریکاورری آن کوتاه است.

عمل جراحی ابدومینوپلاستی رشت

 

عمل جراحی ابدومینوپلاستی رشت برای چه کسانی مناسب نیست؟

برداشتن چربی شکم در رشت برای یک سری از افراد منع شده که در ادامه به این موارد اشاره شده است:

 • کسانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند.
 • افرادی که با جراحی ابدو به دنبال کاهش وزن هستند.
 • افرادی که سیگاری هستند و یا سوتغذیه دارند.
 • کسانی که از سلامت جسمانی کامل برخوردار نیستند.
 • افرادی که به داروی بیهوشی حساسیت دارند.
 • خانم‌هایی که در آینده قصد بارداری دارند. بهتر است این افراد پس از آخرین زایمان خود این جراحی را انجام دهند.
 • کسانی مدام در حال تغییر وزن هستند و ثبات وزنی ندارند.

نمونه جراحی ابدومینوپلاستی رشت

 

آبدومینوپلاستی در رشت به چند دسته تقسیم می شود؟

ابدومینوپلاستی شکم در رشت به دو روش انجام می‌شود. گاهی ممکن است فرد عمل جراحی ابدو را کامل انجام شود که به آن جراحی ابدومینوپلاستی کامل گفته می‌شود و در برخی از موارد به دلیل چاق نبودن زیاد عمل مینی ابدومینوپلاستی رشت انجام می‌شود. تفاوت روش جراحی ابدومینوپلاستی کامل و مینی ابدو در ادامه توضیح داده شده است:

جراحی ابدومینوپلاستی کامل در رشت

عمل ابدومینوپلاستی کامل با بیهوشی انجام می‌شود. روش این جراحی به این گونه است که دو طرف لگن برش‌های طولی ایجاد کرده و همچنین در اطراف ناف هم برش زده می‌شود. در عمل ابدومینوپلاستی در رشت پوست شکم بالا زده شده و عضلات داخل شکم قابل مشاهده است. جراح قسمت‌های اضافه پوست را برداشته و قسمت‌های دیگر را به شکم بخیه می‌زند. برای خارج شدن خونابه پس از جراحی، لوله‌هایی در زیر پوست قرار داده می‌شود. 

ابدومینوپلاستی کامل در رشت

مینی ابدومینوپلاستی در رشت

مینی ابدو برای افرادی که چاقی زیادی ندارند، استفاده می‌شود. جراحی مینی ابدومینوپلاستی دوره نقاهت کوتاه‌تری دارد و برش‌هایی کمتری در این روش زده می‌شود. همچنین مدت زمان جراحی مینی آبدومینوپلاستی خیلی کوتاه است. تفاوت اصلی دو روش جراحی ابدومینوپلاستی مدت زمان جراحی و تغییر موقعیت ناف است. همچنین در روش مینی ابدو جای برش کمتری پس از جراحی باقی می‌ماند.

مینی ابدومینوپلاستی در رشت

 

دلایل انجام عمل جراحی ابدومینو پلاستی در رشت چیست؟

انجام جراحی ابدومینوپلاستی در رشت به دلایل مختلف انجام می‌شود که قبل جراحی حتما باید در جلسه مشاوره با جراح خود در مورد شرایطی که دارید صحبت کنید. در ادامه دلایل انجام جراحی ابدو در رشت آورده شده است:

شل شدن پوست شکم

افرادی به دلایل مختلفی همچون کاهش یا افزایش وزن، بارداری و یا افزایش سن و …. ممکن است دچار شل‌شدگی پوست شوند و نیاز به جراحی ابدو داشته باشند. اگر شل‌شدگی پوست شکم زیاد باشد باعث پایین کشیدن شکم می‌شود و در بیشتر موارد این حالت با رعایت رژیم غذایی مناسب و ورزش برطرف نمی‌شود. بهترین راه‌حل برای رفع شل شدن پوست شکم، جراحی ابدو می‌باشد.

 

برداشتن چربی شکم در رشت

تکه شدن پوست شکم

در صورتی که افتادگی پوست شکم زیاد باشد حالت تکه‌ای و رو هم رفتگی ایجاد می‌شود که برای رفع آن به جراحی ابدو نیاز است.

 

افتادگی پوست شکم

افتادگی پوست شکم در برخی از افراد خیلی زیاد است که تنها راه‌حل آن جراحی ابدو می‌باشد که برای انجام آن باید به بهترین جراحان ابدو در رشت مراجعه کنید تا از نتیجه جراحی رضایت داشته باشید. در برخی از موارد فرد ممکن است به دلیل افتادگی پوست شکم، دچار تغییر ناف شود. 

نمونه جراحی ابدو رشت

 

مزایای جراحی ابدومینوپلاستی در رشت

افرادی که از چاقی ناحیه شکم رنج می‌برند می‌توانند با جراحی ابدومینوپلاستی به فرم ایده‌آل خود دست یابند. مزایای عمل ابدومینوپلاستی رشت شامل:

 • موجب سفت شدن شکم می‌شود.
 • افتادگی و شل بدون پوست شکم برطرف می‌شود.
 • حجم زیادی از چربی شکم از بین می‌رود.
 • با از بین بردن پوست اضافه شکم در روش جراحی ابدومینوپلاستی، شکمی صاف و زیبا برای فرد ایجاد می‌شود.

کاهش وزن قبل از ابدومینوپلاستی

 

بارداری و ابدومینوپلاستی در رشت

افرادی که قصد بارداری دارند بهتر است پس از آخرین زایمان خود جراحی ابدومینوپلاستی انجام دهند. پس از زایمان ظاهر و فرم شکم تغییر می‌کند و در صورتی که قبل بارداری جراحی انجام شود ممکن است نتیجه آن را کمرنگ کند. به طور کلی جراحی زیبایی شکم در رشت به منظور کاهش وزن انجام نمی‌شود و افرادی با این روش وزن زیادی را از دست نمی‌دهند. این روش فقط به رفع افتادگی و شل بودن پوست شکم منجر می‌شود.

بارداری بعد از جراحی زیبایی شکم رشت

 

تغذیه بعد از آبدومینوپلاستی رشت به چه صورت است؟

بهتر است بیمار بعد از جراحی غذاهای سبک مصرف کند و از خوردن غذاهای سفت و سنگین خودداری نماید. غذای سبک بعد از جراحی می تواند غذاهای آبکی مانند سوپ باشد. هرچه دوران نقاهت بعد از جراحی بیشتر سپری شود بیمار می‌تواند غذاهای معمولی را مصرف کند.

 

اقدامات قبل از جراحی ابدومینوپلاستی در رشت

رعایت یک سری از نکات قبل جراحی ابدومینوپلاستی رشت الزامی است که این موارد شامل:

 • در مورد داروهای مصرفی خود حتما با پزشک جراح مشورت کنید.
 •  موهای روی شکم و اطراف آن را قبل جراحی شیو کنید.
 • در صورتی که با داروی خاصی حساسیت دارید به پزشک اطلاع دهید.
 • حدود 2 هفته قبل جراحی ابدو رژیم غذایی نداشته باشید.
 • دو هفته قبل جراحی از مصرف سیگار، قلیان و مشروبات الکلی بپرهیزید.
 • سعی کنید از 1 ماه قبل جراحی غذاهای مقوی و سالم مصرف کنید.
 • حدود 2 ساعت قبل جراحی آب مصرف نکنید.
 • در انتخاب بهترین جراح ابدومینوپلاستی در رشت دقت کافی داشته باشید که تاثیر مستقیم روی نتیجه عمل دارد.

 

مراقبت های بعد از عمل ابدومینوپلاستی در رشت

رعایت مراقبت های بعد جراحی ابدومینوپلاستی رشت در بهبود سریع‌تر فرد نقش مهمی دارد که این موارد عبارتند از:

 • به منظور جلوگیری از لخته شدن خون، پیاده ری سبک و روزانه داشته باشید.
 • کبودی بعد جراحی طبیعی است و جای نگرانی ندارد.
 • بعد جراحی ابدو نباید روی شکم بخوابید.
 • تا حداقل دو هفته بعد جراحی مصرف نمک و ادویه‌ها را کم کنید.

عدم مصرف ادویه ها بعد عمل ابدومینوپلاستی

 • داروهای تجویز شده توسط پزشک جراح را طبق دستور مصرف کنید.
 • تا چند ماه بعد جراحی فعالیت سنگین ورزشی انجام دهید و برای شروع با پزشک خود مشورت کنید.
 • بهتر است بعد از عمل کمی پیاده روی کنید و از استراحت مطلق پرهیز نمایید، زیرا این کار احتمال ابتلا به آمبولی و یا لخته شدن خون را بسیار کاهش می دهد.
 • آب آناناس و مصرف آبمیوه، مایعات فراوان به بهبود سریع‌تر بعد جراحی ابدو کمک می‌کند.

نوشیدن مایعات بعد عمل ابدومینوپلاستی

خوردن آب آناناس بعد عمل ابدو

 • معمولا بعد از عمل استفاده از گن توصیه می شود که برای جمع شدن شکم و هموار شدن پوست بسیار موثر است.

گن بعد جراحی ابدومینوپلاستی

 • بعد جراحی ابدومینوپلاستی رژیم غذایی مناسب و سالم داشته باشید.

تغذیه مناسب بعد از عمل ابدومینوپلاستی

 

مقاله پیشنهادی
بهترین جراح لیپوساکشن در رشت 1402

 

مراحل جراحی آبدومینوپلاستی در رشت به چه صورت است؟

در ابتدا متقاضی بایستی به صورت حضوری نزد پزشک مورد نظر خود معاینه شود و پس از بررسی های لازم، جراح برای بیمار برنامه مناسب و زمان دقیق جراحی را مشخص می کند.

در روز جراحی بعد از بیهوشی بیمار، پزشک نواحی مورد نیاز برای جراحی را علامت گذاری می کند و محل های برش را تعیین می کند.

سپس برش ها ایجاد می شوند و چربی های اضافه از آن ماطق خارج می گردند و پس از آن پوست اضافه برداشته شده و با کشیدن آن به ناحیه مورد نظر بخیه زده می شود.

در نهایت بعد از انجام جراحی، بیمار بایستی مراقبت های بعد از عمل را به صورت کامل رعایت کند و تا اتمام دوران نقاهت بیشتر استراحت کند. رعایت مراقبت های بعد از جراحی به تسریع روند بهبودی و همچنین کاهش ورم و کبودی کمک می کند.

قبل و بعد از ابدومینوپلاستی در رشت

 

ماندگاری آبدومینوپلاستی در رشت چقدر است؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که ذهن افراد را به خود مشغول می کند این است که آیا روش جراحی آبدومینوپلاستی یک روش و تکنیک ماندگار و دائمی است و برگشت پذیر نیست؟

در پاسخ به این پرسش باید گفت که، اگر مراقبت های بعد از عمل را به صورت کامل رعایت کنید و رژیم غذایی سالم و ورزشی مناسب را دنبال کنید می توانید احتمال برگشت پذیری آن را به طور کامل کاهش دهید.

 

چگونه بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی رشت را انتخاب کنیم؟

در این مقاله برای راحتی شما در انتخاب، لیست بهترین جراحان ابدومینوپلاستی رشت به همراه بیوگرافی پزشکی آنها آورده شده است که شما می‌توانید دکتر عمل ابدو در رشت را به راحتی انتخاب کنید.

 

منابع: پزشک 24، betterhealth

3.5 2 رای ها
امتیازدهی به این مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مقالات بیشتر