ابدومینوپلاستی در تبریز

ابدومینوپلاستی در تبریز و هزینه سال ۹۹

ابدومینوپلاستی در تبریز به عنوان یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی بین خانم ها و آقایان محسوب می شود. در این نوع جراحی، چربی های اضافه در شکم و پوست اضافه آن از بین می رود و در نهایت بیمار به یک شکمی هموار، صاف و بدون برجستگی می رسد. علاوه بر این جراح سعی در از بین بردن شلی پوست شکم و همچنین سفت کردن عضلات جدار شکم دارد.

جراحی ابدومینوپلاستی معمولا به وسیله بیهوشی عمومی صورت می گیرد و با کمک برداشتن چربی های موضعی در ناحیه شکم و پهلو و همچنین کشیدن پوست اضافه در آن قسمت باعث رسیدن به شکمی صاف و ایجاد گودی کمر شده و زیبایی را به اندام شما باز می گرداند.

ابدومینوپلاستی در تبریز

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی ابدومینوپلاستی در تبریز و هزینه های آن با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه جراحی ابدومینوپلاستی در تبریز چقدر است؟

قیمت آبدومینوپلاستی مانند سایر جراحی های زیبایی به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت جراحی، هزینه دستمزد جراح است که نسبت به تجربه و مهارتی که در این زمینه دارد متغیر است. این نکته حائز اهمیت است که هر چه، تجربه و سابقه یک پزشک در این زمینه بیشتر باشد قطعا به نتیجه بهتری از جراحی دست می باید و این ملزم به بالاتر بودن قیمت جراحی وی نسبت به سایر جراحان می باشد.

یکی دیگر از فاکتورهای موثر بر روی هزینه جراحی آبدومینوپلاستی در تبریز، دستمزد پرسنل بیمارستان و اتاق عمل است. پرسنل اتاق عمل و بیهوشی برای بررسی مداوم علائم حیاتی بیمار در طی جراحی بسیار اهمیت دارد و این مسئله می تواند به کاهش استرس بیمار در این زمان بسیار کمک کند.

هزینه ابدومینوپلاستی در تبریز

 

از عوامل دیگر، هزینه آزمایشات قبل از جراحی و یا داروهای تجویز شده توسط پزشک، منطقه جغرافیایی که نسبت به کلان شهر یا یک شهر کوچک و یا حتی منطقه های مختلف در یک شهر می تواند هزینه های مختلفی در برداشته باشد.

علاوه بر این موارد در جراحی ابدومینوپلاستی، شرایط جسمی بیمار و میزان چربی لازم برای برداشتن می تواند تاثیر مستقیمی بر روی قیمت جراحی بگذارد.

در نهایت بیمار برای تعیین دقیق این هزینه بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص خود مراجعه کند تا دکتر پس از انجام معاینات لازم، هزینه دقیق و نهایی را برای وی تعیین کند.

ابدومینوپلاستی در تبریز

 

هزینه انجام جراحی ابدومینوپلاستی در تبریز در سال ۱۳۹۹ از ۵ میلیون تومان شروع می شود و تا ۲۰ میلیون تومان متفیر است. همچنین قیمت های تعیین شده قیمت های حدودی می باشند و با توجه به وزن و میزان چربی ناحیه شکم و پهلو، به صورت دقیق تعیین می شود.

 

برای اطلاع از هزینه های جراحی آبدومنیوپلاستی در تبریز با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

عمل جراحی آبدومینوپلاستی در تبریز به چه شکلی انجام می شود؟

برای انجام این جراحی، پزشک ابتدا نواحی مورد نیاز برای برداشت چربی در ناحیه شکم و پهلو را مشخص و علامت گذاری می کند و پس از آن با استفاده از بیهوشی عمومی بیمار را برای عمل آماده می کند.
سپس با ایجاد برش هایی در قسمت های مشخص شده، چربی های اضافه در آن نواحی را برداشته و پوست شل و اضافه را می کشد. لیفت پوست برای سفت و کشیده شدن آن بسیار اهمیت دارد و می تواند ناهمواری های آن قسمت را از بین ببرد.

ابدومینوپلاستی در تبریز

پس از اعمال تغییرات لازم، با استفاده از بخیه نواحی برش زده را می بندد و در نهایت بیمار به اندامی زیباتر دست می یابد. بیمار می تواند بلافاصه پس از جراحی نتیجه عمل را ببیند، اما برای مشاهده نتیجه نهایی بایستی به مدت چند ماه صبر کند تا کبودی ها و التهاب آن کاملا از بین برود.
اندازه برشی که برای جراحی بر روی ناحیه شکم زده می شود به میزان چربی که باید برداشته شود بستگی دارد. همچنین زمان جراحی معمولا در حدود دو الی سه ساعت به طول می انجامد و تحت بیهوشی کامل نیز صورت می گیرد.

 

معرفی بهترین جراحان ابدومینوپلاستی در تبریز

پزشکان بسیاری هستند که در زمینه جراحی های زیبایی مشغول به فعالیت هستند از این رو انتخاب یک جراح خوب و متبحر در این زمینه ممکن است کاری دشوار و زمان بر باشد. پیدا کردن یک پزشک حاذق و با تجربه می تواند به نتیجه جراحی بسیار کمک کند و همچنین رضایت بیمار را به دنبال داشته باشد. پزشکی که تعداد جراحی های ابدومینوپلاستی بسیاری انجام داده است، قطعا نسبت به یک پزشکی که سابقه بالایی در این زمینه ندارد می تواند به نتیجه بهتری دست یابد.
به همین دلیل ما در این مقاله برای راحتی شما لیستی از بهترین پزشکان جراحی ابدومینوپلاستی در تبریز را آورده ایم و به معرفی آنان نیز پرداخته ایم:

برای دریافت ویزیت اولیه رایگان از بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تبریز با ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دکترمرتضی دانش جراح آبدومینوپلاستی در تبریز

دکتر مرتضی دانش

 

دکتر مرتضی دانش متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تبریز می باشند.
دکتر دانش تخصص خود را در سال ۱۳۶۷ دریافت نمودند و پس از آن در سال ۱۳۷۵ دوره فوق تخصص خود را در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به اتمام رساندند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر مرتضی دانش به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر بابک دوامی جراح ابدومینوپلاستی در تبریز

دکتر بابک دوامی

 

دکتر بابک دوامی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تبریز می باشند.
دکتر دوامی تخصص خود را در سال ۱۳۸۰ دریافت نمودند و پس از آن با تحصیل در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک در سال ۱۳۸۴ موفق به اخذ دوره فوق تخصص خود گردیدند.
دکتر بابک دوامی بیش از چند هزار جراحی موفقیت آمیز در رزومه خود به ثبت رسانده اند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر بابک دوامی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر علی اصغر خیری جراح ابدومینوپلاسنی در تبریز

دکتر علی اصغر خیری

 

دکتر خیری متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تبریز می باشند.
دکتر علیرضا خیری دوره پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه دریافت نمودند و پس از آن در زمینه تخصصی جراحی عمومی شروع به ادامه تحصیل نمودند و در سال ۱۳۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی تبریز فارق التحصیل شدند. دکتر علیرضا خیری در سال ۱۳۹۵ از دانشگاه تهران مدرک فوق تخصص جراحی زیبایی خود را دریافت نمودند. ایشان هم اکنون در تبریز مشغول به فعالیت می باشند. همچنین دکتر خیری بیش از ۱۲ هزار جراحی موفق در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر علی اصغر خیری به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

دکتر فریدون صالحی جراح ابدومینوپلاستی در تبریز

دکتر فریدون صالحی

 

دکتر فریدون صالحی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تبریز می باشند.
دکتر صالحی تخصص خود را در سال ۱۳۶۷ دریافت نمودند و پس از آن در سال ۱۳۷۶ دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی خود را به اتمام رساندند. ایشان عضو انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک ایران هستند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر فریدون صالحی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر امیر‌هوشنگ نصیری اسکویی جراح ابدومینوپلاستی در تبریز

دکتر امیر هوشنگ نصیری

 

دکتر امیر‌هوشنگ نصیری متخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تبریز می باشند.
دکتر نصیری پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۷۸ و از دانشگاه علوم پزشکی تبریز دریافت نمودند و پس از آن با تحصیل در زمینه جراحی عمومی، در سال ۱۳۸۴ و از دانشگاه علوم پزشکی تهران موفق به اخذ دوره تخصصی خود شدند. ایشان پس از آن با ادامه تحصیل در دوره فوق تخصص جراحی زیبایی در سال ۱۳۸۸ و با رتبه برتر، فوق تخصص خود را دریافت کردند.
ایشان به مدت ۸ سال عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و البرز هستند. همچنین دکتر نصیری جراحی های موفق بسیاری در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر امیر‌هوشنگ نصیری به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

دکتر میرهادی سید‌هادی زاده جراح آبدومینوپلاستی در تبریز

دکتر میرهادی سید هادی زاده

 

دکتر میرهادی سیدهادی زاده متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تبریز می باشند.
دکتر هادی زاده تخصص خود را در سال ۱۳۹۲ دریافت نمودند و پس از آن با ادامه تحصیل در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک موفق به اخذ مدرک فوق تخصص خود در سال ۱۳۹۷ شدند.
ایشان رتبه یک آزمون دستیاری فوق تخصصی و همچنین رتبه برتر آزمون بورد فوق تخصصی می باشند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر میرهادی سید هادی زاده به پیج اینستاگرام مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ورود به اینستاگرام ما

 

ارتباط با مشاورین

 

کاندیدای مناسب برای جراحی ابدومینوپلاستی چه کسانی هستند؟

یکی از کاندیدای مناسب برای انجام این جراحی افرادی هستند که با گرفتن رژیم های غذایی سخت و انجام ورزش های سنگین نتوانسته اند به نتیجه دلخواه دست یابند و به دنبال روش دیگری برای اینکار هستند. افرادی که دارای چربی های فراوان در ناحیه شکم و پهلوی خود هستند و پوستی آویزان دارند می توانند با انجام این جراحی به شکمی صاف، هموار و بدون برجستگی برسند.
این جراحی به خصوص برای خانم هایی که زایمان های متعددی داشته اند و باعث شده تا پوست شکم آن ها آویزان و شل شود و عضلات ناحیه شکمشان حالت طبیعی خود را از دست دهد می تواند بسیار موثر باشد.
علاوه بر این، جراحی ابدومینوپلاستی در تبریز برای افراد مسنی که پوست آن ها حالت انعطاف خود را از دست نداده است و خاصیت ارتجاعی دارد می تواند مفید باشد.

کاندید مناسب ابدومینوپلاستی

 

خانم ها و یا آقایانی که بر اثر افزایش . یا کاهش وزن شدید دچار افتادگی پوست در قسمت شکم و پهلوی خود شده اند می توانند جراحی ابدومینوپلاستی را برای اصلاح آن انجام دهند.

انجام این جراحی می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس فرد و همچنین بهبود زندگی اجتماعی وی شود. اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که در مورد نتیجه جراحی توقعات و خواسته های غیر منطقی و نامعقولی نباید داشته باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی زیبایی شکم در تبریز با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

مراقبت های بعد از جراحی ابدومینوپلاستی چیست؟

جراحی زیبایی شکم در تبریز مانند سایر جراحی ها نیاز به یکسری مراقبت های بعد از عمل برای رسیدن به نتیجه مطلوب و رضایت بخش از آن را دارد که برخی از این اقدامات را در زیر بیان نموده ایم:

 • پس از اینکه داروهای بی حسی کاملا از بین برود احتمال دارد فرد بیمار تا چند روز بعد از جراحی احساس کمی درد و یا ناراحتی داشته باشد که با مصرف داروهای مسکن تحت نظر پزشک خود می تواند آن را کاهش دهد.
 • بعد از جراحی و به مدت چند روز باید به صورت خمیده راه بروید تا از آسیب رسیدن به بخیه ها و یا احساس درد جلوگیری کنید.
 • تا چند هفته بعد از جراحی ابدومینوپلاستی از انجام فعالیت های سنگین و یا گرفتن رژیم های سخت خودداری کنید.

مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی

 

 • به دلیل کاهش آب بدن در زمان جراحی، بایستی بعد از عمل از مایعات و نوشیدنی های فراوانی استفاده کنید.
 • ترشحات خونابه در چند روز اول بعد از جراحی کاملا طبیعی است اما در صورت وجود خون زیاد و قابل توجه حتما به پزشک خود مراجعه کنید.
 • تا چند هفته بعد از جراحی از مصرف دخانیات و الکل پرهیز کنید زیرا باعث رقیق شدن خون و افزایش احتمال خونریزی می شود.
 • همچنین از مصرف داروهای ضدالتهابی و آسپرین ها نیز پرهیز کنید زیرا می تواند اختلال در عروق خونی به وجود آورد و باعث کاهش سرعت بهبود می شود.
 • از نشستن زیاد خودداری کنید. استراحت مطلق علاوه بر اینکه می تواند باعث لخته شدن خون شود، می تواند چین و چروک در نواحی شکم و پهلو ایجاد کند.
 • بعد از جراحی بیمار باید از گن های مخصوص استفاده کند. اینکار علاوه بر جلوگیری از ایجاد چین و چروک، از تجمع مایعات در نواحی که چربی از آن خارج شده است نیز جلوگیری می کند.

استفاده از گن بعد از ابدومینوپلاستی

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دوران بهبودی پس از عمل آبدومینوپلاستی در تبریز

پس از جراحی و تا یک الی دو ماه بعد از آن، کبودی و التهاب وجود دارد که به مرور زمان کاهش می یابد. بعد از ۳ الی ۵ ماه پس از جراحی، جای زخم ها بهبود می یابد و و کم رنگ می شوند و پس از آن کم کم جای زخم ها از بین می رود و مسطح می شود. در نهایت پس از گذشت یکسال، تمامی علائم جراحی از بین می رود و نتیجه نهایی را بیمار می تواند ملاحظه کند.

بهبودی بعد از ابدومینوپلاستی

 

شرایط بیمار برای انجام جراحی ابدومینوپلاستی چیست؟

 • متقاضی برای انجام جراحی نباید دارای اضافه وزن مفرط باشد و همچنین شاخص چربی وی بایستی کمتر از ۳۰ باشد.
 • فرد به ثبات وزنی رسیده باشد و حداقل در طی ۶ ماه اخیر دچار تغییر وزن نشده باشد.
 • روش های غیر تهاجمی مانند رژیم غذایی و یا ورزش را امتحان کرده و نتیجه نگرفته است.

شرایط بیمار برای جراحی ابدومینوپلاستی

 

 • از نتیجه جراحی خواسته ها و توقعات منطقی و معقولانه ای داشته باشد.
 • بیمار از نظر روحی و جسمی کاملا آمادگی انجام جراحی را داشته باشد.
 • مبتلا به بیماری خاصی نباشد و در صورت ابتلا به بیماری و یا مصرف داروهای خاص حتما با پزشک خود مشورت نماید.
 • اطلاعات کامل و درک درستی از جراحی و نتیجه آن داشته باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی آبدومینوپلاستی در تبریز و هزینه های آن با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *