ایمپلنت قسطی در مشهد

ایمپلنت قسطی در مشهد: بهترین شرایط پرداخت ایمپلنت اقساطی ۱۴۰۱

ایمپلنت قسطی در مشهد امکان جدیدی است که به دلیل بالا بودن هزینه کاشت دندان، برخی از کلینیک‌ها و پزشکان در نظر گرفته‌اند تا تمامی بیمارانی که نیاز به کاشت دندان دارند بتوانند از این خدمات با کیفیت عالی بهره ببرند.
ایمپلنت دندان اقساطی راهکاری است برای کاهش قیمت ایمپلنت دندان در مشهد که توسط بهترین دندانپزشک ایمپلنت مشهد و با استفاده از باکیفیت‌ترین مواد اولیه انجام می‌شود و در نهایت بهترین نتیجه را برای بیمار به دست می‌آورد.

اما چه کسانی می‌توانند از شرایط ایمپلنت اقساطی در مشهد استفاده کنند؟ پرداخت هزینه ایمپلنت دندان در مشهد به صورت قسطی چگونه است؟ برای یافتن پاسخ این سوالات در ادامه این مقاله با ما همراه باشید:

قبل و بعد کاشت ایمپلنت در مشهد

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ایمپلنت قسطی در مشهد می‌توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

ایمپلنت قسطی در مشهد به چه صورت است؟

همان‌طور که می‌دانید هزینه کاشت دندان به عوامل مختلفی بستگی دارد و بر اساس تعداد واحد دندان‌هایی که نیاز به جایگزینی با ایمپلنت دارند متفاوت است. برخی از فاکتورهای موثر بر روی قیمت جراحی ایمپلنت شامل مواردی همچون برند و کشور سازنده ایمپلنت، هزینه دستمزد جراح، نوع روکش دندان، ایمپلنت فوری در مشهد و … می‌باشد.
علت بالاتر بودن قیمت جراحی در کلینیک‌های مختلف ممکن است به دلیل کیفیت بیشتر در مواد به کار گرفته شده و همچنین تجربه و سابقه پزشک متخصص در این زمینه باشد.

از آنجایی که برخی از بیماران نیاز به کاشت دندان دارند اما پرداخت هزینه ایمپلنت برای آن‌ها دشوار است، برخی از کلینیک‌ها و دندان پزشکان شرایط پرداخت اقساطی را در نظر گرفته‌اند تا بیمار بتواند با یا بدون پیش پرداخت دندان خود را ایمپلنت کنند.
ایمپلنت قسطی در مشهد معمولا به صورت دریافت سفته و یا چک در عرض چند ماه (با توجه به شرایط کلیتیک و یا پزشک) انجام می‌‌گیرد.

چک و سفته برای ایمپلنت قسطی در مشهد

 

چه کسانی می‌توانند از ایمپلنت دندان اقساطی در مشهد استفاده کنند؟

افرادی که بر اثر حوادث و یا حتی پوسیدگی برخی از دندان‌های خود را از دست داده‌اند و بودجه کافی برای کاشت دندان در مشهد را ندارند می‌توانند کاندید مناسبی برای انجام ایمپلنت دندان اقساطی در مشهد باشند.
علاوه بر این، برخی از کلینیک‌ها شرایط خاصی را برای اقساطی کردن خدمات دندان پزشکی خود در نظر می‌گیرند، به عنوان مثال: بیماران نباید چک برگشتی و یا حتی اقساط معوق بانکی داشه باشند. برای اطلاع از این مسئله، قبل از ارائه تسهیلات به آن‌ها این موارد به طور کامل بررسی می‌شود.

معمولا اقساطی که برای انجام جراحی ایمپلنت در نظر می‌گیرند به پرداخت قسط در زمان کاشت اولیه ایمپلنت، زمانی که برای قالب گیری ایمپلنت مراجعه می‌کنید و در نهایت در هنگام قرار دادن تاج دندان بر روی پایه ایمپلنت تقسیم می‌شود، اما این شیوه پرداخت ممکن است در کلینیک‌های مختلف و بسته به شرایط آن‌ها و هزینه ایمپلنت بیمار متفاوت باشد.

افراد واجد شرایط ایمپلنت قسطی در مشهد

 

شرایط پرداخت ایمپلنت دندان اقساط در مشهد چگونه است؟

هزینه ایمپلنت قسطی در مشهد با توجه به عوامل مختلفی همچون تعداد ایمپلنت، نوع ایمپلنت، مواد و همچنین هزینه‌های جانبی تعیین می‌شود. برای اطلاع از هزینه نهایی و شرایط پرداخت اقساط کاشت دندان در ابتدا، بیمار بایستی به کلینیک و یا پزشک مورد نظر خود مراجعه نماید.
پزشک پس از انجام بررسی‌های لازم و مشاهده وضعیت دندان‌های بیمار، پس از تعیین تعداد ایمپلنت‌های مورد نیاز و نوع آن، هزینه نهایی را مشخص می‌کند. در صورتی که بیمار نتواند به صورت یک جا مبلغ تعیین شده برای کاشت دندان را پرداخت نماید، می‌تواند از شرایط قسطی ایمپلنت استفاده کند.

شرایط پرداخت ایمپلنت قسطی

هر کلینیک بر اساس فاکتورهایی که برای پرداخت اقساطی هزینه کاشت دندان بیماران در نظر گرفته‌اند، مبلغ مورد نظر را به چند قسط تقسیم کرده و در صورت نیاز از بیمار چک و یا سفته دریافت می‌کنند.
همچنین ممکن است برخی از پزشکان در ابتدا مبلغی را به عنوان پیش پرداخت از بیمار دریافت کنند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط پرداخت اقساطی ایمپلنت دندان در مشهد می‌توانید با کارشناسان ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

در نهایت می توان گفت که، ایمپلنت قسطی در مشهد شرایطی را برای بیماران فراهم می‌کند که در صورت عدم توانایی پرداخت هزینه کاشت دندان به صورت یک جا، بتوانند آن را در چند قسط و در چندین ماه پرداخت نمایند. این کار باعث می‌شود تا افرادی که نیاز شدیدی به انجام این جراحی دارند ولی بودجه کافی برای ایمپلنت و یا کاشت دندان را ندارند، بتوانند به بهترین دندانپزشک ایمپلنت در مشهد مراجعه کنند و از مرغوب‌ترین مواد برای انجام این کار استفاده نمایند.

منبع: پزشک ۲۴ 

۲ نظر

  1. ممنون از پزشک ۲۴ که عالی هستین تشکر ویژه از پشتیبانی خیلی خوبتون

    • کارشناس پزشک 24

      با سلام و وقت بخیر
      از اینکه تجربه مثبت خود از مجموعه پزشک ۲۴ را با دیگر مخاطبین به اشتراک گذاشتید از شما سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.