لیپوماتیک در رشت

بهترین جراح لیپوماتیک در رشت + هزینه عمل در سال ۱۴۰۱

لیپوماتیک در رشت یکی از روش های پیشرفته و بسیار حساس و دقیق که برای حذف چربی های اضافه در بدن استفاده می شود است. این روش جراحی عوارض کمتری نسبت به سایر جراحی های زیبایی دارد و راهی برای کاهش سایز و رسیدن به فرم ایده آل بدن می باشد.
در واقع عمل لیپوماتیک با استفاده از لوله ای سعی در خارج کردن چربی ها از نواحی مختلف بدن دارد و بلافاصله بعد از جراحی بیمار می تواند نتیجه حاصل از جراحی را مشاهده کند.

لیپوماتیک در رشت

 

هزینه لیپوماتیک در رشت یکی از مهم ترین فاکتورهای متقاضیان برای انتخاب جراح است. در جراحی لیپوماتیک جراح با استفاده از دستگاه های پیشرفته، چربی ها را از بین می برد به همین علت، انتخاب یک پزشک متبحر و با سابقه بالا در نتیجه این جراحی بسیار تاثیرگذار است. بنابراین بهتر است برای انجام جراحی لیپوماتیک تنها قیمت پایین آن را در نظر نگیرید و سعی در انتخاب دکتر با تجربه و مرکز درمانی مناسب داشته باشید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی لیپوماتیک در رشت و هزینه های آن با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه لیپوماتیک در رشت چقدر است؟

یکی از فاکتورهای مهمی که بیمار در همان ابتدا و در زمان مشاوره با پزشک خود در میان می گذارد، قیمت لیپوماتیک در رشت برای وی است. جراح با توجه به شرایط بیمار و مقدار چربی انباشته شده در نواحی از بدن که نیاز به جراحی دارد هزینه نهایی را برای بیمار تخمین میزند.
قیمت جراحی علاوه بر این موارد به عوامل دیگری همچون، دستمزد جراح و هزینه های مربوط به مرکز درمانی که در آنجا جراحی انجام می شود، در صورت نیاز هزینه بیهوشی، هزینه های مربوط به آزمایشات و داروهای تجویز شده توسط پزشک و … می باشد.
هزینه جراحی لیپوماتیک در رشت در سال ۱۴۰۱ از ۱۰ میلیون تومان شروع می شود و تا ۳۰ میلیون تومان متفیر است. همچنین قیمت های تعیین شده قیمت های حدودی می باشند و با توجه به وزن و قد متقاضی و نوع عملی که انجام می دهد (عمل همراه با لیفت باشد یا خیر) می تواند متغیر باشد.

لیپوماتیک در رشت

 

برای اطلاع از هزینه های جراحی لیپوماتیک در رشت با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

معرفی بهترین جراحان لیپوماتیک در رشت

لیپوماتیک یک جراحی برای کاهش چربی های اضافه در نواحی مختلف بدن است. حال برای اینکه بتوانید به نتیجه ایده آل خود از جراحی برسید باید پزشک متبحر و با سابقه ای را در این زمینه انتخاب کنید. معمولا پیدا کردن بهترین جراح کاری دشوار و زمان بر است. از این رو ما برای راحتی شما لیستی از بهترین جراحان لیپوماتیک در رشت را آورده ایم و به معرفی آن ها پرداخته ایم:

دکتر علیرضا فدایی نائینی جراح لیپوماتیک در رشت

دکتر علیرضا فدایی

 

دکتر علیرضا فدایی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می باشند.
دکتر فدایی پس از اتمام دوره پزشکی عمومی خود در سال ۱۳۷۶، مشغول به ادامه تحصیل در زمینه جراحی عمومی شدند و در سال ۱۳۸۳ موفق به اخذ تخصص خود گردیدند. سپس دوره فوق تخصص جراحی زیبایی خود را در سال ۱۳۸۷ به اتمام رساندند.
ایشان همچنین عضو انجمن جراحان زیبایی امریکا و عضو انجمن فوق تخصصی پلاستیک و زیبایی ایران می باشند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر علیرضا فدایی نائینی با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

دکتر محمد طلوعی جراح لیپوماتیک در رشت

دکتر محمد طلوعی

 

دکتر محمد طلوعی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می باشند.
دکتر طلوعی دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۷۳ به اتمام رساندند و پس از آن در سال ۱۳۸۲ دوره تخصص جراحی عمومی خود را دریافت نمودند و سپس در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک مشغول به تحصیل شدند و در سال ۱۳۹۵ موفق به اخذ دوره فوق تخصص خود گردیدند.
ایشان همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران هستند. دکتر محمد طلوعی استادیار دانشگاه نیز می باشند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر محمد طلوعی با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

دکتر آریو شهبازی مقدم جراح لیپوماتیک در رشت

دکتر آریو شهبازی مقدم

 

دکتر آریو شهبازی مقدم متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می باشند.
دکتر شهبازی مقدم پس از اتمام دوره پزشکی عمومی در سال ۱۳۵۶، مشغول به تحصیل در زمینه جراحی عمومی شدند و در سال ۱۳۶۱ تخصص خود را دریافت نمودند. سپس با پذیرش در زمینه فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی، در سال ۱۳۶۶ موفق به اخذ فوق تخصص خود گردیدند.
دکتر شهبازی عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و امریکا هستند. ایشان همچنین استادیار دانشگاه می باشند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر آریو شهبازی مقدم با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

دکتر علیرضا سودمند جراح لیپوماتیک در رشت

دکتر علیرضا سودمند

 

دکتر علیرضا سودمند متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می باشند.
دکتر سودمند دوره پزشک عمومی خود را در سال ۱۳۸۰ به پایان رساندند و پس از آن تخصص خود را در سال ۱۳۸۷ دریافت نمودند. سپس در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک مشغول به تحصیل شدند و در سال ۱۳۹۲ موفق به اخذ فوق تخصص خود گردیدند.
ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هستند و همچنین استادیار دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه می باشند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر علیرضا سودمند با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

دکتر سید داود علوی جراح لیپوماتیک در رشت

دکتر سید داود علوی

 

دکتر داود علوی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می باشند.
دکتر علوی دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۵۶ به اتمام رساندند و پس از آن با تحصیل در زمینه جراحی عمومی موفق به اخذ تخصص خود در سال ۱۳۶۲ شدند. سپس دکتر علوی توانستند فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک خود را در سال ۱۳۶۵ دریافت کنند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر سید داود علوی با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل لیپوماتیک در رشت به چه صورت انجام می شود؟

در ابتدا بیمار با تشخیص پزشک به صورت بی حسی و یا بیهوشی برای انجام جراحی آماده می شود. پس از آن جراح قسمت هایی از بدن که نیاز به جراحی دارد را مشخص می کند و برش های کوچکی را بر روی آن نواحی ایجاد می کند. سپس، با استفاده از لوله باریکی به نام کانولا سعی در خارج کردن چربی از زیر پوست می کند.

لیپوماتیک در رشت

در این روش به چربی ها آسیبی وارد نمی شود و بعد از خارج شدن می تواند برای نواحی دیگر بدن استفاده شود. در جراحی لیپوماتیک به عصب ها، بافت پوستی و عضله های عروق هیچ آسیبی وارد نمی شود.
چربی های اضافه در نواحی مختلف بدن بدون هیچ گونه خونریزی خارج می شوند و از حرارت و اشعه برای اینکار استفاده نمی شود.

 

برای کدام نواحی از بدن می توان از لیپوماتیک استفاده کرد؟

جراحی لیپوماتیک برای نواحی مختلف بدن استفاده می شود و باعث کاهش بافت های چربی در آن مناطق می گردد. این نواحی از بدن که می تواند مورد جراحی لیپوماتیک قرار گیرد شامل موارد زیر است:
لیپوماتیک شکم و پهلو، لیپوماتیک غبغب، لیپوماتیک بازو، ران ها، لیپوماتیک صورت و ….

لیپوماتیک در رشت

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از عمل لیپوماتیک در رشت با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

اقدامات قبل از انجام جراحی لیپوماتیک در رشت چیست؟

در ابتدا بیمار بایستی در زمان مشاوره با پزشک خود در مورد نحوه جراحی و نتیجه آن صحبت کند و با آگاهی کامل این عمل را انجام دهد.
همچنین بیمار بایستی در صورت داشتن سابقه بیماری این مسئله را با پزشک خود در زمان مشاوره در میان بگذارد و اگر داروی خاصی مصرف می کند، حتما به پزشک خود بگوید.
بیمار باید آزمایشات قبل از جراحی را انجام دهد و نتیجه آن را در زمان مراجعه به کلینیک و یا بیمارستان با خود به همراه داشته باشد.
اگر پزشک برای بیمار استفاده از گن را توصیه کند بایستی این کار را به مدت چند روز انجام دهد تا به نتیجه دلخواه از جراحی برسد.

لیپوماتیک در رشت

 

مراقبت های بعد از لیپوماتیک در رشت چیست؟

بعد از جراحی بهتر است تا بیمار از آب و مایعات بیشتری استفاده کند تا کمبود آب و خشکی پوست بعد از عمل را جبران کند.
بهتر است بیمار بعد از جراحی بیشتر استراحت کند و از نشستن طولانی مدت پرهیز نماید، زیرا می تواند باعث ایجاد چین و چروک در نواحی شکم و پهلو شود. معمولا به بیمار توصیه می شود که بیشتر دراز بکشد و یا مدت کوتاهی را پیاده روی کند.
بعد از جراحی استفاده از گن بسیار موثر بوده و باعث هموار شدن پوست و جلوگیری از چین و چروک می شود. علاوه بر این، بستن گن می تواند از تجمع مایعات در نواحی که چربی از آن خارج شده است جلوگیری کند.
تورم و کبودی بعد از جراحی به سرعت کاهش می یابد و بعد از مدتی کاملا از بین می رود. همچنین استفاده از گن می تواند به بهبودی سریع تر آن کمک کند.

لیپوماتیک در رشت

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد لیپوماتیک با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

لیپوماتیک چه مزایایی دارد؟

مهم ترین مزیتی که لیپوماتیک دارد این است که، فرد می تواند به فرم ایده آل بدن خود برسد و این نتیجه را بلافاصله بعد از جراحی ببیند. البته برای دیدن نتیجه نهایی جراحی بایستی چند ماه صبر کنید.

لیپوماتیک در رشت

 

در این روش شل شدن و افتادگی پوست اتفاق نمی افتد و باعث سفت شدن پوست بعد از جراحی می شود.
در صورتی که بعد از جراحی یک رژیم غذایی سالمی را رعایت کنید، این روش می تواند دائمی و ماندگار باشد.
در این نوع جراحی می توان از چربی های اضافه خارج شده از بدن برای جوان سازی و یا تزریق به سایر نواحی بدن استفاده کرد، زیرا در زمان جراحی هیچ آسیبی به بافت های چربی وارد نمی شود.

 

کاندید مناسب جراحی لیپوماتیک

برای انجام جراحی لیپوماتیک بیمار باید دارای شرایط خاصی باشد که برخی از آن ها در زیر بیان شده اند:

مهم ترین شرط برای انجام این جراحی داشتن سلامت جسمی کامل است، به این معنی که متقاضی به بیماری خاصی مبتلا نباشد و یا در این صورت حتما با پزشک خود مشورت کند.

لیپوماتیک در رشت

علاوه بر این برای انجام لیپوماتیک، شاخص چربی بیمار باید بیشتر از ۳۰ درصد باشد و به چاقی مفرط مبتلا نباشد.
اینکار برای افرادی مناسب است که با ورزش های سنگین و رژیم های غذایی سخت به فرم ایده آل بدن خود نرسیده اند و به دنبال روش های دیگری برای رسیدن به نتیجه مطلوب هستند.
پوست افراد متقاضی نباید حالت کشسانی خود را از دست داده باشد و در صورتی که پوست خیلی شل و افتاده باشد باید همزمان با جراحی لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی نبز انجام دهد.

 

در صورت دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی لیپوماتیک با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

بارداری بعد از لیپوماتیک

فرد بعد از انجام جراحی لیپوماتیک در رشت می تواند اقدام به بارداری کند و این جراحی هیچ گونه مشکلی برای بانوان به وجود نمی آورد و نیازی به نگرانی در مورد این مسئله نست.

لیپوماتیک در رشت

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از جراحی لاغری لیپوماتیک با مشاورین ما ارتباط بگیرید:

ارتباط با کارشناسان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.