ابدومینوپلاستی در اصفهان

بهترین جراح لیپوساکشن در رشت + هزینه عمل در سال ۱۴۰۱

یکی از روش های از بین بردن چربی های اضافه در نواحی مختلف بدن، لیپوساکشن در رشت است. چندین سال است که جراحان از این روش برای رفع چربی های موضعی بدن استفاده می کنند. این تکنیک طرفداران خاص خود را دارد که از نتیجه جراحی رضایت کامل را به دست آورده اند. در واقع در این روش با استفاده از لوله نازکی، چربی های موجود در مناطق مختلف بدن را خارج می کند.

لیپوساکشن در رشت

 

هزینه لیپوساکشن در رشت در کلینیک ها و بیمارستان های مختلف متفاوت می باشد، زیرا قیمت این جراحی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل تاثیرگذار بر روی جراحی لیپوساکشن، دستمزد جراح، هزینه پرسنل بیمارستان و یا کلینیک، هزینه آزمایشات و یا داروهای تجویز شده توسط جراح و … می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی لیپوساکشن در رشت با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه لیپوساکشن در رشت چقدر است؟

یکی از مهم ترین مواردی که قبل از جراحی باید به آن توجه کنید هزینه عمل لیپوساکشن در رشت است. این هزینه در هر فردی بسته به میزان چربی اضافه و همچنین نواحی از بدن که نیاز به جراحی دارد متفاوت است. قیمت خیلی پایین برای اینگونه جراحی ها به هیچ عنوان توصیه نمی شود زیرا ممکن است نتیجه جراحی رضایت بخش نباشد. علاوه بر این، هزینه بالای جراحی نیز نشانه خوب بودن جراح و یا کلینیک نمی باشد.
هزینه انجام لیپوساکشن در رشت در سال ۱۴۰۱ از ۱۰ میلیون تومان شروع می شود و تا ۳۰ میلیون تومان متفیر است. همچنین قیمت های تعیین شده قیمت های حدودی می باشند و با توجه به وزن و قد و نوع عملی که انجام می دهید (عمل همراه با لیفت باشد یا خیر) به صورت دقیق تعیین می شود.

لیپوساکشن در رشت

 

برای دریافت هزینه های جراحی لیپوساکشن لاغری در رشت با کارشناسان ما تماس بگیرید:

ارتباط با مشاورین

 

معرفی بهترین جراحان لیپوساکشن در رشت

یکی از روش های پیکرتراشی در رشت و رسیدن به اندامی ایده آل جراحی لیپوساکشن است. در این جراحی، پزشک به وسیله میله باریکی سعی در خارج کردن چربی از نواحی مختلف بدن دارد. انتخاب یک پزشک خوب و با تجربه برای انجام جراحی می تواند به نتیجه آن بسیار کمک کند. از این رو باید بهترین جراح را برای انجام عمل خود پیدا کنید. ما در اینجا لیستی از بهترین جراحان لیپوساکشن در رشت را برای شما آورده ایم:

دکتر محمد طلوعی جراح لیپوساکشن در رشت

دکتر محمد طلوعی

 

دکتر محمد طلوعی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می‌باشند.
دکتر طلوعی دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۷۳ به اتمام رساندند و پس از آن در سال ۱۳۸۲ دوره تخصص جراحی عمومی خود را دریافت نمودند و سپس در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک مشغول به تحصیل شدند و در سال ۱۳۹۵ موفق به اخذ دوره فوق تخصص خود گردیدند.
ایشان همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران هستند. دکتر محمد طلوعی استادیار دانشگاه نیز می‌باشند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر محمد طلوعی با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

دکتر آریو شهبازی مقدم جراح لیپوساکشن در رشت

دکتر آریو شهبازی مقدم

 

دکتر آریو شهبازی مقدم متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می‌باشند.
دکتر شهبازی مقدم پس از اتمام دوره پزشکی عمومی در سال ۱۳۵۶، مشغول به تحصیل در زمینه جراحی عمومی شدند و در سال ۱۳۶۱ تخصص خود را دریافت نمودند. سپس با پذیرش در زمینه فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی، در سال ۱۳۶۶ موفق به اخذ فوق تخصص خود گردیدند.
دکتر شهبازی عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و امریکا هستند. ایشان همچنین استادیار دانشگاه می‌باشند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر آریو شهبازی مقدم با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر علیرضا سودمند جراح لیپوساکشن در رشت

دکتر علیرضا سودمند

 

دکتر علیرضا سودمند متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می‌باشند.
دکتر سودمند دوره پزشک عمومی خود را در سال ۱۳۸۰ به پایان رساندند و پس از آن تخصص خود را در سال ۱۳۸۷ دریافت نمودند. سپس در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک مشغول به تحصیل شدند و در سال ۱۳۹۲ موفق به اخذ فوق تخصص خود گردیدند.
ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هستند و همچنین استادیار دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه می‌باشند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر علیرضا سودمند با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

دکتر علیرضا فدایی نائینی جراح لیپوساکشن در رشت

دکتر علیرضا فدایی

 

دکتر علیرضا فدایی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می‌باشند.
دکتر فدایی پس از اتمام دوره پزشکی عمومی خود در سال ۱۳۷۶، مشغول به ادامه تحصیل در زمینه جراحی عمومی شدند و در سال ۱۳۸۳ موفق به اخذ تخصص خود گردیدند. سپس دوره فوق تخصص جراحی زیبایی خود را در سال ۱۳۸۷ به اتمام رساندند.
ایشان همچنین عضو انجمن جراحان زیبایی امریکا و عضو انجمن فوق تخصصی پلاستیک و زیبایی ایران می‌باشند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر علیرضا فدایی نائینی با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر سید داود علوی جراح لیپوساکشن در رشت

دکتر سید داود علوی

 

دکتر داود علوی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می‌باشند.
دکتر علوی دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۵۶ به اتمام رساندند و پس از آن با تحصیل در زمینه جراحی عمومی موفق به اخذ تخصص خود در سال ۱۳۶۲ شدند. سپس دکتر علوی توانستند فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک خود را در سال ۱۳۶۵ دریافت کنند.

 

برای دیدن نمونه کارهای جراحی دکتر سید داود علوی با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

عمل لیپوساکشن در رشت

اولین قدم برای انجام جراحی لیپوساکشن، بی حسی و یا بیهوشی بیمار است. انتخاب نوع بیهوشی در جراحی توسط پزشک و بر اساس شرایط بیمار و میزان چربی تعیین می شود. پس از اینکار، جراح قسمت های مورد نیاز برای جراحی را علامت گذاری کرده و برش هایی را بر روی این نواحی ایجاد می کند.
سپس با کمک لوله باریکی به نام کانولا، آن ها را به سمت نواحی که چربی در آن تجمع کرده است می برد و با استفاده از مکش، چربی های اضافه را از بدن خارج می کند.

لیپوساکشن در رشت

 

در واقع عمل لیپوساکشن یک نوع جراحی غیر تهاجمی و کم خطر است و در زمان عمل بیمار دچار درد و خونریزی نمی شود. این عمل برای افرادی گه با کمک رژیم های غذایی و ورزش های سنگین به نتیجه دلخواه خود نرسیده اند مناسب است.
عمل لیپوساکشن باعث افزایش اعتماد به نفس در فرد متقاضی برای انجام جراحی می شود و ظاهر اندام بیمار را بهبود می بخشد.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل لاغری لیپوساکشن با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

بعد از عمل لیپوساکشن و یا برداشتن چربی شکم در رشت

ممکن است بیمار بعد از جراحی دچار کمی درد و یا کبودی و تورم در نواحی مورد جراحی شود که بعد از گذشت مدت زمانی کاملا از بین می رود. در صورت داشتن درد بعد از عمل، برای رفع آن بیمار می تواند با مشورت پزشک از داروهای مسکن استفاده کند.
بیمار بعد از چند روز می تواند به فعالیت روزانه خود بپردازد و یا سرکار برگردد. در صورتی که بیمار داروهای تجویز شده توسط پزشک را به موقع مصرف کند می تواند از عفونت و یا درد بعد از جراحی جلوگیری کند.
به صورت کلی می توان گفت که دوره نقاهت بعد از جراحی طولانی مدت نیست و کبودی و تورم بعد از آن به سرعت کاهش می یابد. همچنین بیمار می تواند بعد از چند ماه نتیجه نهایی عمل خود را ببیند.

لیپوساکشن در رشت

 

کاندیدای انجام لیپوساکشن چه کسانی هستند؟

معمولا این جراحی برای افرادی توصیه می شود که از سلامت کامل جسمی برخوردار هستند و مبتلا به بیماری خاصی نیستند. در صورت داشتن سابقه بیماری، متقاضی بایستی در زمان مشاوره با پزشک خود این موضوع را در میان بگذارد.
افرادی که با ورزش و یا گرفتن رژیم های غذایی سخت نتوانسته اند به فرم ایده آل بدن خود برسند، یکی از کاندیدای مناسب برای انجام این جراحی هستند.
کسانی می توانند جراحی لیپوساکشن را انجام دهند که دچار چاقی مفرط نباشند و میزان چربی آن ها بیشتر از ۳۰ باشد.

لیپوساکشن در رشت

 

شما می توانید برای اطلاع از نحوه جراحی لیپوساکشن با مشاورین ما در تماس باشید:

ارتباط با مشاورین

 

کدام قسمت از بدن را می توان لیپوساکشن کرد؟

نواحی مختلفی از بدن که دارای چربی های موضعی می باشد مانند : شکم و پهلو، بازوها، ران ها، گردن و غبغب، پشت و کمر، ساق پا و … را می توان با جراحی لیپوساکشن به فرم و اندازه ایده آل تبدیل کرد.

لیپوساکشن در رشت

 

جراحی لیپوساکشن بدون بیهوشی در رشت

معمولا عمل لیپوساکشن بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی انجام می گیرد، اما در صورتی که بیمار در شرایط خاصی قرار داشته باشد و یا اینکه نواحی بسیاری از بدن خود را بخواهد جراحی کند، همچنین اگر میزان چربی در نواحی مختلف بدن بیمار زیاد باشد نیاز به بیهوشی عمومی برای انجام جراحی دارد.
به طور کلی، تشخیص نوع جراحی لیپوساکشن برای بیمار توسط جراح انجام می گیرد.

لیپوساکشن در رشت

 

در صورت تمایل به انجام جراحی لیپوساکشن با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

نتیجه جراحی بعد از عمل لیپوساکشن

نتیجه جراحی لیپوساکشن بلافاصله بعد از جراحی قابل مشاهده است اما برای دیدن نتیجه نهایی عمل بایستی چند ماه صبر کنید تا ورم و کبودی به طور کامل از بین برود.
نتیجه جراحی به این صورت است که چربی های اضافه در زیر پوست نواحی مختلف بدن برداشته شده و پوست سفت و کشیده می شود. این را باید در نظر داشته باشید که اگر دارای پوست شل و افتاده ای باشید برای درمان آن در کنار جراحی لیپوساکشن باید عمل ابدومینوپلاستی نیز انجام دهید.
نتیجه جراحی لیپوساکشن در صورت رعایت رژیم غذایی سالم و انجام ورزش های سبک، ماندگار و دائمی است.

لیپوساکشن در رشت

 

شما می توانید برای اطلاع از بهترین مراکز لیپوساکشن در رشت با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.