ابدومینوپلاستی در اصفهان

پیکرتراشی در رشت و هزینه جراحی

پیکرتراشی در رشت یکی از روش هایی است که در آن چربی های اضافه در نواحی مختلف بدن را کاهش می دهد. پیکرتراشی یک روش کم تهاجمی است که می تواند با تکنیک های مختلفی انجام شود. انتخاب روش انجام پیکرتراشی بر اساس نظر پزشک و شرایط بیمار انجام می شود.

پیکرتراشی در رشت

 

یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در انتخاب پزشک برای بیماران، هزینه پیکرتراشی در رشت است که برای هر پزشک و هر بیمار مطابق با شرایط جسمی و میزان چربی متفاوت است. قیمت نهایی جراحی پیکرتراشی در زمان معاینه حضوری و با بررسی شرایط بیمار به طور دقیق تعیین می شود.

 

عضویت پزشکان

 

هزینه پیکرتراشی در رشت چقدر است؟

قیمت پیکرتراشی در رشت مانند سایر عمل های زیبایی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. شما می توانید با پرداخت این هزینه برای خود سرمایه گذاری کرده باشید به این صورت که با انجام این جراحی می توانید به اعتماد به نفس بیشتر و موقعیت بهتر در اجتماع دست یابید.
هزینه پیکرتراشی در رشت را نمی توان به صورت دقیق بیان کرد زیرا برای اینکار نیاز به معاینه حضوری بیمار توسط پزشک می باشد. برخی از فاکتورهای تعیین کننده این قیمت شامل هزینه دستمزد جراح، هزینه پرسنل اتاق عمل، هزینه بیهوشی در صورت نیاز، هزینه های قبل و بعد از عمل و …. است.

پیکرتراشی در رشت

هزینه انجام پیکرتراشی در رشت در سال ۱۴۰۱ از ۱۰ میلیون تومان شروع می شود و تا ۳۰ میلیون تومان متفیر است. همچنین قیمت های تعیین شده قیمت های حدودی می باشند و با توجه به وزن و قد و نوع عملی که انجام می دهید (عمل همراه با لیفت باشد یا خیر) به صورت دقیق تعیین می شود.

 

معرفی بهترین جراحان پیکرتراشی در رشت

از آنجایی که پیکرتراشی طرفداران بسیاری بین افراد پیدا کرده است در نتیجه انتخاب پزشک برای انجام این جراحی از اهمیت بالایی برخوردار است. بهترین جراح برای عمل پیکرتراشی کسی است که تجربه و مهارت بالایی در این زمینه داشته باشد و بتواند بهترین نتیجه را برای بیمار خود به دست آورد. علاوه بر این، یک جراح خوب باید اخلاق حرفه ای و دلسوزانه در قبال بیماران خود داشته باشد و در زمان مشاوره اطلاعات کامل را در اختیار آن ها قرار دهد.
ما در این مقاله لیستی از بهترین جراحان پیکرتراشی در رشت را برای شما آورده ایم تا بتوانید به راحتی پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید.

دکتر آریو شهبازی مقدم جراح پیکرتراشی در رشت

دکتر آریو شهبازی مقدم

 

دکتر آریو شهبازی مقدم متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می باشند.
دکتر شهبازی مقدم پس از اتمام دوره پزشکی عمومی در سال ۱۳۵۶، مشغول به تحصیل در زمینه جراحی عمومی شدند و در سال ۱۳۶۱ تخصص خود را دریافت نمودند. سپس با پذیرش در زمینه فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی، در سال ۱۳۶۶ موفق به اخذ مدرک فوق تخصص خود گردیدند.
دکتر شهبازی عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و امریکا هستند. ایشان همچنین استادیار دانشگاه می باشند.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر علیرضا فدایی نائینی جراح پیکرتراشی در رشت

دکتر علیرضا فدایی

 

دکتر علیرضا فدایی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می باشند.
دکتر فدایی پس از اتمام دوره پزشکی عمومی خود در سال ۱۳۷۶، مشغول به ادامه تحصیل در زمینه جراحی عمومی شدند و در سال ۱۳۸۳ موفق به اخذ تخصص خود گردیدند. سپس دوره فوق تخصص جراحی زیبایی خود را در سال ۱۳۸۷ به اتمام رساندند.
ایشان همچنین عضو انجمن جراحان زیبایی امریکا و عضو انجمن فوق تخصصی پلاستیک و زیبایی ایران می باشند.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر محمد طلوعی جراح پیکرتراشی در رشت

دکتر محمد طلوعی

 

دکتر محمد طلوعی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می باشند.
دکتر طلوعی دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۷۳ به اتمام رساندند و پس از آن در سال ۱۳۸۲ دوره تخصص جراحی عمومی خود را دریافت نمودند و سپس در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک مشغول به تحصیل شدند و در سال ۱۳۹۵ موفق به اخذ دوره فوق تخصص خود گردیدند.
ایشان همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران هستند. دکتر محمد طلوعی استادیار دانشگاه نیز می باشند.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر علیرضا سودمند جراح پیکرتراشی در رشت

دکتر علیرضا سودمند

 

دکتر علیرضا سودمند متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می باشند.
دکتر سودمند دوره پزشک عمومی خود را در سال ۱۳۸۰ به پایان رساندند و پس از آن تخصص خود را در سال ۱۳۸۷ دریافت نمودند. سپس در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک مشغول به تحصیل شدند و در سال ۱۳۹۲ موفق به اخذ مدرک فوق تخصص خود گردیدند.
ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هستند و همچنین استادیار دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه می باشند.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر سید داود علوی جراح پیکرتراشی در رشت

دکتر سید داود علوی

 

دکتر داود علوی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در رشت می باشند.
دکتر علوی دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۵۶ به اتمام رساندند و پس از آن با تحصیل در زمینه جراحی عمومی موفق به اخذ تخصص خود در سال ۱۳۶۲ شدند. سپس دکتر علوی توانستند فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک خود را در سال ۱۳۶۵ دریافت کنند.

 

عضویت پزشکان

 

عمل پیکرتراشی در رشت به چه صورت انجام می گیرد؟

در واقع پیکرتراشی یک عمل زیبایی با هدف حذف چربی های اضافه می باشد به صورتی که به بافت ها، اعصاب و عروق موجود در نواحی دارای چربی آسیبی وارد نشود. با انجام این جراحی می توانید به فرم و سایز دلخواه بدن خود برسید و با اینکار اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.
این جراحی با روش های مختلفی از جمله، عمل لیپوماتیک رشت، لیپوساکشن در رشت و لیپولیز انجام می گیرد. انتخاب روش مناسب برای بیمار توسط پزشک صورت می گیرد. در واقع این روش برای افرادی که از چاقی مفرط رنج می برند روش مناسبی نمی باشد و فرد برای انجام پیکرتراشی ابتدا باید به یک ثبات وزنی رسیده باشد.

پیکرتراشی در رشت

 

پیکرتراشی بدون جراحی چگونه است؟

یکی از روش های پیکرتراشی بدون جراحی برای رسیدن به فرم ایده آل و اندامی خوش فرم، گرفتن رژیم های غذایی سالم و مناسب و انجام ورزش های هوازی است.
رسیدن به نتیجه از طریق این روش ها کمی زمان بر است و در صورتی که به ثبات وزنی نرسیده باشید، ترک کردن آن موجب می شود تا بدن به حالت اولیه بازگردد و یا حتی تجمع چربی در نواحی مختلف بدن افزایش یابد.

پیکرتراشی در رشت

برای اثربخشی بیشتر و بهتر بایستی هر دو رژیم غذایی و ورزش را در طولانی مدت و به صورت اصولی در کنار هم انجام دهید. همچنین برای رسیدن به نتیجه مطلوب از طریق این روش ها باید فرد دارای شرایط جسم سالمی باشد و طولانی مدت آن را انجام دهد.

 

عضویت پزشکان

 

قیمت پیکرتراشی با بیمه تکمیلی

جراحی هایی که با هدف زیبایی انجام می شوند معمولا هزینه بر هستند و بیمه، هزینه های آن را تحت پوشش قرار نمی دهد.
هزینه پیکرتراشی در رشت بسته به تجربه و سابقه پزشک و همچنین نوع مرکز و یا کلینیکی که می خواهید در آن جا عمل پیکرتراشی انجام دهید بستگی دارد. به همین علت قیمت پیکرتراشی یک هزینه ثابتی نیست و برای هر بیمار متفاوت است.
بهتر است برای انجام این نوع جراحی تنها به هزینه پایین آن توجه نکنید و ابتدا به دنبال یک پزشک متبحر و در کنار آن مرکز درمانی معتبر باشید.

پیکرتراشی در رشت

 

انواع روش های انجام پیکرتراشی در رشت

پیکرتراشی یک روش برای کاهش سایز و حجم بدن و همچنین فرم دهی به اندام های بدن می باشد که اینکار را با حذف چربی های اضافه انجام می دهند.
برای انجام این جراحی روش های مختلفی وجود دارد که با توجه به شرایط بیمار، پزشک بهترین تکنیک را برای انجام عمل زیبایی پیکرتراشی پیشنهاد می دهد. روش های انجام پیکرتراشی عبارتند از:

 • لیپوماتیک
 • لیپوساکشن
 • لیپولیز

 

کاندیدای مناسب برای انجام پیکرتراشی چه کسانی هستند؟

کسانی که به وزن ثابتی رسیده اند، و شاخص چربی آن ها بیشتر از ۳۰  است. همچنین کسانی که با روش های طبیعی به نتیجه دلخواه خود نرسیده اند می توانند کاندید مناسبی برای انجام این جراحی باشند.
افرادی که پوست آن ها صاف بوده و حالت کشسانی خود را از دست نداده است. در واقع کسانی که دارای پایه عضلانی و بافت خوبی هستند.
متقاضی برای انجام این جراحی بایستی از سلامت کامل برخوردار باشد و دچار بیماری خاصی نباشد.

پیکرتراشی در رشت

افرادی که انتظارات و خواسته های نامعقول و غیر منطقی از نتیجه جراحی دارند. در واقع متقاضی برای انجام این عمل باید اهداف مشخصی داشته باشند و به طور کامل در مورد جراحی و نتیجه آن آگاهی نیز داشته باشد.
این جراحی برای کسانی مناسب است که با استفاده از رژیم های غذایی و ورزش های سنگین به نتیجه دلخواه خود نرسیده اند و به دنبال روش های دیگری برای رسیدن به هدف خود می باشند.

 

مراقبت های بعد از پیکرتراشی در رشت چه چیزهایی است؟

یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی نتیجه جراحی، رژیم غذایی سالم می باشد. همچنین خوردن مایعات فراوان بعد از عمل پیکرتراشی در رشت یکی از راه های جلوگیری از اتلاف آب بدن و خشکی پوست است.
بعد از جراحی بیمار بیشتر باید استراحت کند و از فعالیت زیاد خودداری کند. علاوه بر این، بیمار بعد از عمل به صورت طولانی مدت نباید بنشیند و بیشتر سعی کند دراز بکشد، زیرا نشستن زیاد می تواند باعث ایجاد چین و چروک در ناحیه شکم شود. داشتن پیاده روی کوتاه بعد از جراحی می تواند به نتیجه آن کمک کند.

پیکرتراشی در رشت

در صورت تجویز دارو توسط جراح، بیمار بایستی آن ها را به طور منظم و به موقع مصرف نماید. مصرف آنتی بیوتیک با توجه به نظر پزشک از عفونت احتمالی در ناحیه مورد جراحی جلوگیری می کند.
استفاده از گن می تواند به بیمار در بهبودی سریع تر کمک کند و همچنین از تجمع مایعات در نواحی که چربی از آن خارج شده است جلوگیری می کند.

 

مزایای پیکرتراشی در رشت چیست؟

 • باعث هموار شدن و یکنواختی پوست در نواحی جراحی شده می شود.
 • دوره بهبودی طولانی مدتی ندارد و کبودی و ورم بعد از جراحی به سرعت کاهش می یابد.
 • فرم درست بدن بعد از مدت کوتاهی به دست می آید و علاوه بر این بیمار بلافاصله بعد از جراحی می تواند نتیجه آن را ببیند.

پیکرتراشی در رشت

 • معمولا انجام این جراحی با استفاده از بی حسی موضعی می باشد و نیازی به بیهوشی نیست.
 • وجود خونابه و ترشحات در این جراحی بسیار کم است.
 • همچنین احتمال عفونت در نواحی جراحی شده بسیار پایین است.
 • نیازی به بستری بیمار در بیمارستان نیست و فرد بعد از چند ساعت مرخص می شود و می تواند به منزل برود.
 • در این نوع جراحی درد و ناراحتی بسیار کم است و به سرعت از بین می رود.

 

کدام نواحی از بدن مورد جراحی پیکرتراشی قرار می گیرد؟

پیکرتراشی می تواند برای نواحی مختلفی از بدن که دارای چربی های اضافه است انجام شود. از جمله این مناطق می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پیکرتراشی شکم و پهلو پیکرتراشی غبغب، صورت، بازو، ران ها و …

پیکرتراشی در رشت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.