بلیچینگ دندان در رشت

بلیچینگ دندان در رشت: قیمت بلیچینگ (۱۴۰۱)+ بهترین دکتر

بلیچینگ دندان در رشت یکی از محبوب‌ترین درمان‌های دندانپزشکی زیبایی و روشی سریع و مقرون به صرفه برای ایجاد لبخندی زیباتر می‌باشد. بلیچینگ دندان رشت هم در مطب دندانپزشک و هم در منزل قابل انجام هست. در این مقاله علاوه بر معرفی بهترین دکتر بلیچینگ دندان در رشت، در مورد قیمت بلیچینگ دندان در رشت، انواع روش‌های بلیچینگ دندان در رشت، عوامل موثر بر قیمت بلیچینگ دندان در رشت، مزایا و معایب بلیچینگ دندان، ماندگاری بلیچینگ و مراقبت‌های لازم پس از انجام آن صحبت می‌کنیم. در ادامه با ما همراه باشید:

بلیچینگ (سفید کردن) دندان در رشت

 

عضویت پزشکان

 

بلیچینگ دندان در رشت چیست؟

بلیچینگ دندان در رشت یک روش برای سفید کردن دندان‌ها می‌باشد که از مواد سفید کننده حاوی پراکسید استفاده می‌شود. رنگ مینای دندان بر اثر استفاده خوراکی‌های خیلی رنگی و عدم رعایت بهداشت دهان و دندان، سیگار کشیدن و استفاده از دخانیات تغییر می‌کند که برای سفید کردن دندان‌ها می‌توان از روش بلیچینگ دندان استفاده کرد که باعث ایجاد لبخندی زیباتر می‌شود.

بلیچینگ دندان در منزل

 

بلیچینگ دندان هم در منزل و هم در مطب دندانپزشکی انجام می‌شود. سفید کننده‌های خانگی حاوی ۳% تا ۲۰% (پراکسید هیدروژن) و سفید کننده‌های مطب دندانپزشکی حاوی ۱۵% تا ۴۳% پراکسید هستند، طبیعی است که هر چه این مواد مدت زمان بیشتری روی دندان قرار داشته باشد، دندان‌های شما سفیدتر می‌شوند.

همچنین اگر درصد پراکسید در محلول سفید کننده بیشتر باشد مدت زمان کمتری نیاز است روی دندان باقی بماند زیرا ماندن بیش از اندازه آن باعث کم‌آبی و ایجاد حساسیت در دندان می‌شود. بلیچینگ دندان بهتر است توسط بهترین دکتر بلیچینگ دندان در رشت انجام شود زیرا استفاده نادرست آن باعث آسیب به مینای دندان و لثه می‌شود.

 

بهترین دکتر بلیچینگ دندان در رشت

دندانپزشکان زیادی هستند که بلیچینگ دندان را انجام می‌دهند ولی این کار برای دستیابی به نتیجه مطلوب به تخصص و مهارت بالای دندانپزشک نیاز دارد. در اینجا برای راحتی شما در انتخاب، لیستی از بهترین دندانپزشکان زیبایی رشت آورده شده است که با مشاهده بیوگرافی و نمونه کار آنها می‌توانید بهترین دندانپزشک را انتخاب کنید.

 

دکتر حمید نشاندار اصلی دندانپزشک زیبایی در رشت

دکتر حمید نشاندار اصلی دندانپزشک زیبایی رشت

دکتر حمید نشاندار اصلی دندانپزشک متخصص ترمیم و زیبایی و دارای بورد تخصصی در این زمینه هستند و در حال حاضر در سمت دانشیاری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان عضو هیئت علمی می‌باشند و در زمینه بلیچینگ دندان، ونیر کامپوزیت، لمینت سرامیکی، ترمیم دندان و طراحی لبخند در شهر رشت مشغول به فعالیت هستند.

 

دکتر عباس امامی دندانپزشک زیبایی در رشت

دکتر عباس امامی دندانپزشک زیبایی رشت

دکتر عباس امامی دندانپزشک متخصص ترمیم و زیبایی در رشت هستند که پس از پایان دوره دندانپزشکی عمومی خود در رشته تخصصی زیبایی و ترمیم پذیرفته شدند و این دوره را با موفقیت پشت سر گذاشتند. در حال حاضر در مطب خود در زمینه ترمیم دندان، کامپوزیت ونیر، لمینت دندان، بلیچینگ دندان و طراحی لبخند مشغول به فعالیت هستند.

 

دکتر آناهیتا روحانی دندانپزشک زیبایی در رشت

دکتر آناهیتا روحانی دندانپزشک زیبایی رشت

دکتر آناهیتا روحانی دندانپزشک و متخصص ترمیم و زیبایی در شهر رشت هستند که پس از گذراندن دوره دندانپزشکی عمومی خود در رشته ترمیم و زیبایی پذیرفته شدند. در حال حاضر در شهر رشت خدماتی از جمله ترمیم دندان، ونیر کامپوزیت، بلیچینگ (سفید کردن دندان)، لمینت سرامیکی و طراحی لبخند ارائه می‌دهند.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر مهرداد احمدیان دندانپزشک زیبایی در رشت

دکتر مهرداد احمدیان دندانپزشک زیبایی در رشت

دکتر مهرداد احمدیان متخصص ترمیم و زیبایی در شهر رشت و دارای مدرک فلوشیپ لیزر از دانشگاه آخن آلمان و مدرک فلوشیپ ایمپلنت از TBR فرانسه هستند. دکتر احمدیان با ۲۰ سال سابقه در زمینه ترمیم دندان، بلیچینگ دندان، لیمنت سرامیکی، کامپوزیت ونیر و طراحی لبخند هالیوودی مشغول به فعالیت هستند.

 

دکتر رضا قرباندوست دندانپزشک زیبایی در رشت

دکتر رضا قرباندوست دندانپزشک زیبایی رشت

دکتر رضا قرباندوست دندانپزشک و متخصص ترمیم و زیبایی در شهر رشت هستند که دوره تخصصی ترمیم خود را با موفقیت و نمرات عالی گذراندند و در حال حاضر در زمینه ترمیم دندان، سفید کردن دندان با بهترین و به‌روزترین دستگاه‌های پیشرفته، درمان ریشه، ساخت روکش و پروتزهای متحرک مشغول به فعالیت هستند.

 

دکتر مریم توانگر دندانپزشک زیبایی در رشت

دکتر مریم توانگر دندانپزشک زیبایی در رشت

دکتر مریم توانگر متخصص ترمیم و زیبایی و دارای بورد تخصصی در این زمینه هستند و در حال حاضر در سمت دانشیاری عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان می‌باشند و خدماتی از جمله بلیچینگ دندان، ونیر کامپوزیت، لمینت سرامیکی، ترمیم دندان و طراحی لبخند در مطب خود واقع در شهر رشت ارائه می‌دهند.

 

دکتر حسن روشن طلب دندانپزشک زیبایی در رشت

دکتر حسن روشن طلب دندانپزشک زیبایی رشت

دکتر حسن روشن طلب متخصص ترمیم و زیبایی و دارای مدرک فلوشیپ ایمپلنت از آمریکا در شهر رشت هستند. ایشان با چندین سال تجربه در زمینه ترمیم دندان، لمینت سرامیکی، کامپوزیت ونیر، بلیچینگ (سفید کردن دندان)، کاشت ایمپلنت دندان و طراحی لبخند مشغول به فعالیت هستند.

 

عضویت پزشکان

 

دکتر وجیهه ایزدی خواه دندانپزشک زیبایی در رشت

دکتر وجیهه ایزدی خواه دندانپزشک زیبایی در رشت

دکتر وجیهه ایزدی خواه دندانپزشک عمومی و متخصص ترمیم و زیبایی و عضو انجمن دندانپزشکان زیبایی ایران و آمریکا هستند و در حال حاضر در مطب خود در شهر رشت خدماتی از جمله کامپوزیت ونیر، لمینت سرامیکی، بلیچینگ دندان، ترمیم دندان و طراحی لبخند ارائه می‌دهند.

 

دکتر رضا طایفه دولو دندانپزشک زیبایی در رشت

دکتر رضا طایفه دولو دندانپزشک زیبایی در رشت

دکتر رضا طایفه دولو متخصص ترمیم و زیبایی در شهر رشت هستند که دوره دندانپزشکی عمومی خود را در دانشگاه شهید بهشتی تهران و دوره تخصصی ترمیم را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز پشت سر گذاشتند و در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان می‌باشند و در زمینه بلیچینگ دندان، کامپوزیت ونیر، لمینت سرامیکی، ترمیم دندان و طراحی لبخند مشغول به فعالیت هستند.

 

دکتر یاسمن صادقی دندانپزشک زیبایی در رشت

دکتر یاسمن صادقی دندانپزشک زیبایی در رشت

دکتر یاسمن صادقی متخصص ترمیم و زیبایی در شهر رشت هستند که موفق به کسب رتبه ممتاز در بورد تخصصی زیبایی شدند. در حال حاضر در سمت استادیاری عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان هستند و خدماتی از جمله بلیچینگ دندان، ترمیم دندان، کامپوزیت ونیر، لمینت سرامیکی و طراحی لبخند (لبخند هالیوودی) در مطب خود ارائه می‌دهند.

 

قیمت بلیچینگ دندان در رشت چقدر است؟

هزینه بلیچینگ دندان در رشت به نوع مواد سفید کننده، روش بلیچینگ، تعداد جلسات مورد نیاز و میزان دستمزد دندانپزشک بستگی دارد. به طور کلی قیمت بلیچینگ دندان رشت در جدول زیر آورده شده است:

 

نوع درمان مواد سفید کننده کشور سازنده هزینه ۱۴۰۰
آفیس بلیچینگ هر فک مواد ایرانی ایران ۶۰۰٫۰۰۰ تومان
آفیس بلیچینگ هر فک برند FGM برزیل ۱٫۱۰۰٫۰۰۰ تومان
آفیس بلیچینگ هر فک برند White smile آلمان ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان
هوم بلیچینگ ______ ______ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

 

قیمت‌های جدول بالا حدودی است و برای اطلاع دقیق از قیمت بلیچینگ دندان در رشت باید حضوری به دندانپزشک مراجعه کنید. اگر دندانهای شما مرتب و منظم است

 

قبل و بعد بلیچینگ دندان در رشت

 

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت بلیچینگ دندان در رشت با مشاورین پزشک ۲۴ به صورت رایگان در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

روش‌های بلیچینگ دندان در رشت

بلیچینگ دندان (سفید کردن) در رشت هم در مطب دندانپزشکی و هم در منزل قابل انجام است که در اینجا هر دو روش توضیح داده شده است:

 • سفید کردن دندان در مطب

بلیچینگ دندان رشت توسط دندانپزشک در مطب می‌تواند دندان‌ها را سریع‌تر سفید کند که محلول سفید کننده استفاده شده در مطب معمولا بسیار قوی‌تر از سفید کننده‌های خانگی و خمیر دندان‌ها است.

همچنین از تجهیزات دندانپزشکی در مطب مانند گرما، نور و یا ترکیبی از هر دو برای تسریع و تشدید فرآیند سفید شدن استفاده می‌شود و برای محافظت از لثه در برابر پراکسید، بافت لثه با یک ورقه نازک لاستیکی یا ژل محافظ پوشانده می‌شود. به طور کلی پراکسید برای چندین فواصل ۱۵ تا ۲۰ دقیقه ای روی دندان‌ها باقی می‌ماند که در مجموع حداکثر به یک ساعت می‌رسد و دندان‌ها معمولا بین ۳ تا ۸ درجه روشن‌تر می‌شود.

بلیچینگ دندان در رشت در مطب دندانپزشکی

 

 • سفید کردن دندان در منزل (با تجویز دندانپزشک)

بلیچینگ دندان در رشت در منزل با روش‌های مختلفی انجام می‌شود که در اینجا به این موارد اشاره شده است:

۱- استفاده از نوارها و ژل‌های سفید کننده دندان: این محصولات که حاوی پراکسید است با یک برس به صورت لایه نازک روی دندان قرار داده می‌شود که معمولا ۱ الی ۲ بار در روز به مدت ۲ هفته استفاده می‌شوند. ماندگاری بلیچینگ دندان رشت در منزل حدود ۴ ماه ماندگاری دارد.

۲- استفاده از سینی سفید کننده دندان: در این روش دندانپزشک برای دندان‌های شما یک سینی اختصاصی شبیه محافظ دندان می‌سازد و داخل آن با ژل یا مواد سفید کننده حاوی پراکسید با غلضت پایین پر می‌شود و یک تا چند ساعت در روز به مدت ۴ هفته روی دندان‌ها قرار داده می‌شود. هر چه درصد پراکسید کمتر باشد، باید مدت زمان بیشتری روی دندان‌ها باقی بماند.

سفید کردن دندان رشت در منزل

 

۳- استفاده از خمیر دندان سفید کننده دندان: در این روش از خمیر دندان‌های سفید کننده استفاده می‌شود که کمی خاصیت سایندگی دارد و به از بین بردن لکه‌های روی دندان کمک می‌کند. خمیر دندان‌های سفید کننده حاوی مواد شیمیایی یا مواد صیقل‌دهنده هستند که به سفید کردن دندان‌ها بدون نیاز به محلول سفید کننده کمک می‌کند و معمولا یک درجه دندان‌ها روشن‌تر می‌شود.

استفاده از خمیر دندان سفید کننده

 

عضویت پزشکان

 

عوامل موثر بر قیمت بلیچینگ دندان در رشت

هزینه بلیچینگ دندان در رشت به عوامل مختلفی بستگی دارد و قیمت آن برای هر فرد با توجه به شرایطی که دارد متفاوت است. در اینجا به برخی از عواملی که بر قیمت بلیچینگ دندان رشت موثر است اشاره شده است:

 

۱- نوع درمان سفید کننده و تعداد جلسات

از عوامل موثر بر هزینه بلیچینگ دندان رشت، روش استفاده شده برای سفید کردن دندان است. همان‌طور که توضیح دادیم بلیچینگ دندان در مطب و منزل انجام می‌شود ک قیمت متفاوتی دارد. هزینه بلیچینگ دندان رشت در مطب دندانپزشکی به دلیل استفاده از مواد سفید کننده با غلظت بالاتر و استفاده از تجهیزات دندانپزشکی بیشتر می‌باشد.

 

۲- میزان تغییر رنگ

بلیچینگ دندان در رشت چند جلسه است؟ پاسخ به این سوال به رنگ دندان شما بستگی دارد. با توجه به رنگ طبیعی دندان‌های شما میزان تغییر رنگ آن و قیمت بلیچینگ دندان رشت متفاوت است. هر چه دندان‌های شما تیره‌تر و مقاومت بیشتری نسبت به سفید شدن داشته باشند، تعداد جلسات بیشتری برای بلیچینگ دندان نیاز است که در نهایت قیمت سفید کردن دندان در رشت افزایش می‌یابد.

قبل و بعد سفید کردن دندان در رشت

 

۳- مهارت و تخصص دندانپزشک

مهارت و تخصص دندانپزشک یکی از عوامل موثر بر قیمت سفید کردن دندان در رشت می‌باشد. هر چقدر تخصص و تجربه دندانپزشک بیشتر باشد دستمزد بیشتری برای خدماتی که ارائه می‌دهد، دریافت می‌کند. بهتر است برای انجام بلیچینگ دندان با توجه به حساسیتی که دارد به بهترین دکتر بلیچینگ دندان رشت مراجعه کنید تا نتیجه نهایی رضایت‌بخش باشد.

 

۴- محل مطب دندانپزشکی

از عوامل موثر بر قیمت بلیچینگ دندان در رشت می‌توان به شهر محل زندگی و مکان مطب دندانپزشکی اشاره کرد که هر چقدر شهر بزرگ‌تری باشد و مطب در نقطه بهتری از شهر قرار داشته باشد، قیمت نهایی سفید کردن دندان بیشتر می‌شود.

معاینه دندانپزشکی قبل از بلیچینگ دندان رشت

 

۵- اقدامات درمانی لازم قبل از بلیچینگ دندان

یک سری از اقدامات درمانی قبل از بلیچینگ بر قیمت سفید کردن دندان در رشت تاثیرگذار است. برای انجام بلیچینگ دندان در رشت باید به دندانپزشک متخصص مراجعه کنید تا دهان و دندان شما را به طور کامل بررسی کند و در صورتی که به بیماری لثه دچار باشید باید قبل از سفید کردن دندان نسبت به درمان آن اقدام کنید که هزینه جداگانه دارد. همچنین در صورت پوسیدگی و خرابی دندان، باید نسبت به ترمیم و پر کردن دندان اقدام کنید و پس از آن بلیچینگ دندان را انجام دهید.

عضویت پزشکان

 

چرا به بلیچینگ دندان نیاز است؟

دندان‌ها به مرور زمان به دلایل مختلفی تغییر رنگ می‌دهند که در اینجا علت اصلی زرد شدن دندان‌ها به طور کامل توضیح داده شده است:

لکه‌های بیرونی: لکه‌هایی هستند که به دلیل استفاده بیش از حد نوشیدنی‌های رنگی، غذاهای اسیدی و مصرف دخانیات روی سطح بیرونی دندان پدیدار می‌شود. لکه‌های بیرونی جزئی با مسواک زدن و رعایت بهداشت دهان و دندان پاک می‌شود ولی لکه‌های بیرونی عمیق را باید با روش‌هایی مانند بلیچینگ دندان درمان کرد و در صورت عدم رسیدگی به موقع می‌تواند به عاج دندان نفوذ کند.

لکه‌های درونی: لکه‌هایی هستند که در داخل دندان ایجاد می‌شود و ناشی از ضربه، پیری، قرار گرفتن در معرض مواد معدنی مانند (تتراسایکلین) و یا مصرف بیش از حد فلوراید می‌باشد. امروزه لکه‌های درونی دندان را با روش‌های دندانپزشکی زیبایی مانند بلیچینگ دندان در مطب با منزل می‌توان درمان کرد و اگر سفید کردن دندان جواب نداد می‌توان از دیگر روش‌های دندانپزشکی زیبایی مانند کامپوزیت ونیر استفاده کرد و به بهترین دکتر کامپوزیت دندان در رشت مراجعه کرد.

بلیچینگ و سفید کردن دندان در رشت

 

بلیچینگ دندان در رشت برای چه کسانی مناسب است؟

سفید کردن دندان در رشت برای همه افراد انتخاب مناسبی نیست. اگر لثه‌های شما در بعضی موارد از دندان جدا شده است، سفید کردن دندان می‌تواند این نواحی را تحریک کند. قبل از بلیچینگ دندان باید به طور کامل دهان و دندان‌های شما توسط دندانپزشک معاینه شود و اگر بیماری لثه یا پوسیدگی دندان دارید قبل از انجام بلیچینگ باید نسبت به درمان این موارد اقدام کنید. همچنین دقت داشته باشید که بلیچینگ دندان رنگ پرکردگی‌ها، کامپوزیت ونیر، لمینت‌ دندان در رشت و برخی از لکه‌ها را تغییر نمی‌دهد.

 

مزایا و معایب بلیچینگ دندان در رشت

بلیچینگ دندان باعث سفیدتر شدن دندان‌ها و زیباتر شدن لبخند شما می‌شود که در این اینجا به مزایای بلیچینگ دندان در رشت پرداخته شده است:

✓ روش مقرون به صرفه برای لبخندی زیباتر
✓ انجام بلیچینگ دندان در منزل
✓ کم عارضه و بی‌خطر

سفید کردن دندان در منزل

زمانی که سفید کردن دندان در رشت طبق دستورالعمل دندانپزشک باشد، ایمن در نظر گرفته می‌شود ولی با این حال در بعضی موارد، ممکن است عوارض کوتاه مدتی داشته باشد که در اینجا به آنها اشاره شده است:

 • حساسیت

بلیچینگ دندان می‌تواند به طور موقت باعث افزایش حساسیت به دما، فشار و لمس شود و به احتمال زیاد در روش سفید کردن دندان در مطب که با غلظت بالایی انجام می‌شود، بیشتر رخ می‌دهد. افرادی که بیشتر در معرض این حساسیت قرار می‌گیرند کسانی هستند که دچار تحلیل لثه و ترک دندان ناشی از ترمیم نادرست می‌باشند.

 • تحریک لثه

برخی افراد که از سفید کننده‌های حاوی پراکسید استفاده می‌کنند التهاب لثه را به طور موقت تجربه می‌کنند که پس از کاهش غلظت پراکسید از بین می‌رود.

 • یکدست نشدن دندان‌ها

ترمیم‌هایی مانند روکش‌های لیمنت و کامپوزیت ونیر تحت تاثیر سفید کننده قرار نمی‌گیرند و رنگ پیش فرض خود را در حالی که دندان‌های اطراف سفید می‌شوند، حفظ می‌کنند.
برای جلوگیری از آسیب رساندن به دندان‌ها و لثه‌ها، دستورالعمل‌های محصول و دندانپزشک را به طور کامل رعایت کنید. اگر دندان‌هایتان بسیار حساس شد یا دهان‌تان زخم شد فورا با دندانپزشک خود مشورت کنید. سفید کردن بیش از حد ممکن است به لثه و مینای دندان‌ها آسیب وارد کند، بنابراین در استفاده از آن طبق دستور دندانپزشک عمل کنید.

مراحل بلیچینگ دندان در رشت

 

چه عواملی بر نتایج بلیچینگ دندان رشت موثر است؟

یکی از بهترین روش‌ها برای سفید کردن دندان‌، استفاده از بلیچینگ دندان است که روشی سریع و مقرون به صرفه می‌باشد. برای انجام آن باید به بهترین دندانپزشک بلیچینگ دندان در رشت مراجعه کنید که در اینجا عواملی که می‌تواند بر نتایج آن تاثیر بگذارد اشاره شده است:

 

۱- رنگ اصلی دندان 

بلیچینگ دندان رشت در مطب دندانپزشکی ۳ تا ۵ درجه دندان‌های شما را سفید می‌کند ولی میزان سفید شدن آن به رنگ اصلی دندان شما بستگی دارد. افرادی که رنگ اصلی دندان‌هایشان زرد است نتایج موفقیت‌آمیزی دارد و برای کسانی که دندان‌های قهوه‌ای یا خاکستری دارند ممکن است به انجام درمان سفید کننده بیشتری نیاز داشته باشند.

 

۲- رژیم غذایی و سبک زندگی

رعایت بهداشت دهان و دندان که بعد از بلیچینگ دندان انجام می‌دهید و همچنین رژیم غذایی و عادات سبک زندگی‌تان، تاثیر زیادی بر ماندگاری بلیچینگ دندان دارد.

 

۳- روش سفید کردن دندان

نوع سفید کننده دندانی که انتخاب می‌کنید می‌تواند تفاوت قابل توجهی در نتایج درمان شما ایجاد کند. به طور کلی، سفید کردن دندان در مطب دندانپزشکی به نسبت سفید کردن دندان در خانه، نتایج بهتری دارد. فواید سفید کردن دندان در مطب عبارتند از:

✓ زمان درمان سریع‌تر
✓ نتایج ظاهری طبیعی
✓ نتایج دلپذیرتر و سازگارتر
✓ گزینه‌های سفارشی‌سازی
✓ مقرون به صرفه بودن در بلندمدت

محفظت از لثه در زمان بلیچینگ دندان رشت

 

۴- سلامت دهان و دندان

سلامت دهان و دندان شما نقش مهمی در نتیجه نهایی یا حتی امکان پذیر بودن روش سفید کردن دندان دارد. اگر پوسیدگی یا پلاک ایجاد شده باشد، دندان‌های شما به خوبی دندانی که رسوب ندارند سفید نمی‌شوند. به همین دلیل است که توصیه می‌شود قبل از هر روش سفید کردن دندان، به دکتر خوب برای بلیچینگ دندان در رشت مراجعه کنید تا زیرسازی خوبی برای سفید کننده دندان ایجاد شود.

 

ماندگاری بلیچینگ دندان در رشت چقدر است؟

بلیچینگ دندان در رشت، ماندگاری دائمی ندارد و تغییرات آن به مرور زمان محو می‌شود و اثر سفیدکنندگی آن حدود ۱ سال دوام دارد. بنابراین باید هر ۶ تا ۱۲ ماه یکبار درمان‌های سفید کننده بعدی را انجام دهید. ولی به طور کلی می‌توان با انجام یک سری از مراقبت‌ها ماندگاری بلیچینگ دندان رشت را بیشتر کرد که در ادامه به این موارد اشاره شده است.

قبل و بعد سفید کردن دندان رشت

 

عضویت پزشکان

 

مراقبت‌های بعد از بلیچینگ دندان در رشت

پس از انجام بلیچینگ دندان رشت انجام یک سری از مراقبت‌ها لازم است. چه از روش سفید کننده دندان در منزل استفاده کنید و چه دندان‌های خود را در مطب توسط دندانپزشک سفید کنید، می‌توانید با مسواک زدن و استفاده از نخ دندان و شستشوی روزانه به ماندگاری بیشتر بلیچینگ دندان کمک کنید ولی معمولا دندان‌ها با گذشت زمان به رنگ اولیه خود باز می‌گردند.

با این حال، با رژیم غذایی مناسب و پرهیز از مصرف بعضی از خوراکی و نوشیدنی‌ها می‌توان به طول عمر بیشتر بلیچینگ دندان کمک کرد که در اینجا به این موارد اشاره شده است:

 • چای سیاه و قهوه
 • نوشیدنی‌های الکلی
 • نوشابه‌های گازدار (نوشابه‌های گازدار تیره و روشن)
 • انواع توت‌ها و سایر غذاها با رنگ‌های قوی
 • نوشیدنی‌های ورزشی
 • سس (سویا، گوجه فرنگی، کاری)

 

منابع: پزشک۲۴، aspendental

۲ نظر

 1. سلام دکتر خوب برای بلیچینگ دندان در رشت اقا بهتره یا خانم؟
  ببخشید هزینه بلیچینگ دندان در رشت چقدر میشه برای همه دندان ها

  • پشتیبان سایت 2

   با سلام و وقت بخیر
   در این مقاله لیست بهترین دندانپزشکان ترمیم و زیبایی در رشت آورده شده است که شما می‌توانید با مشاهده نمونه کار و بیوگرافی آنها بهترین دکتر دندانپزشک بلیچینگ دندان در رشت را انتخاب کنید. هزینه بلیچینگ دندان به عوامل مختلفی بستگی دارد اگر داخل مطب دندانپزشک انجام دهید هزینه بالاتری دارد. شما می‌توانید برای کاهش هزینه خود فقط تعداد دندان‌هایی که با لبخند شما قابل مشاهده است، سفید کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه بلیچینگ دندان رشت می‌توانید از طریق لینک زیر با مشاورین پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کنید.
   https://pezeshk24.com/free-consult-dentistry/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.