عمل بینی آقایان در مشهد

عمل بینی مردانه در مشهد چگونه است؟

جراحی بینی یکی از شایع ترین و محبوب ترین عمل های زیبایی بین خانم ها و همینطور آقایان است. مردان بسیاری هستند که تمایل دارند تا بینی خود را جراحی کنند و با رفع ایرادات و نواقص آن به چهره ای متناسب تر دست یابند. از آنجایی که بینی در مرکز صورت قرار دارد به همین خاطر شکل ظاهری آن بر روی زیبایی و جذابیت چهره بسیار تاثیر می گذارد، به همین دلیل مردان نیز مانند خانم ها تمایل دارند تا جراحی بینی انجام دهند. از این رو، ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد عمل بینی مردانه در مشهد و فرم مناسب بینی برای آن ها بیشتر توضیح دهیم.

عمل بینی طبعی آقایان در مشهد

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی بینی مردانه در مشهد و دریافت ویزیت اولیه رایگان به بهترین جراحان بینی در مشهد بر روی لینک زیر کلیک کنید:

ارتباط با مشاورین

 

هدف از انجام عمل بینی مردانه در مشهد

عمل جراحی بینی می تواند به دو منظور انجام شود، اولین هدف برای درمان و اصلاح عملکرد ساختاری بینی و رفع مشکلات تنفسی و هدف دیگر برای زیبایی و بهبود شکل ظاهری آن است.

 

نمونه کار عمل بینی در مشهد

این جراحی می تواند ترکیبی باشد و برای هر دو منظور درمان و زیبایی نیز انجام شود. معمولا مردان تمایل دارند تا فرم بینی آن ها بعد از عمل نیز از حالت مردانه آن خارج نشود و تمایلی به داشتن قوس بینی و نوک بینی سر بالا ندارند. به همین دلیل عمل بینی عروسکی در مشهد برای آقایان خیلی طرفدار ندارد.

 

فرم بینی مردان بعد از جراحی زیبایی بینی

با توجه به دو دلیل است که بایستی فرم بینی در مردها بعد از جراحی نیز از حالت مردانه آن خارج نشود.
اول اینکه، چون مردها دارای بافت های عضلانی بیشتری هستند در نتیجه به اکسیژن بیشتری برای نگهداری از این بافت ها و ماهیچه ها نیاز دارند. به همین علت باید بینی مردان از خانم ها مقداری بزرگ تر باشد.

 

عکس عمل بینی آقایان در مشهد

دوم اینکه، به دلیل زیبایی شناسی فرم و اندازه بینی باید با سایر اجزای صورت تناسب و هماهنگی داشته باشد و از این جهت بینی آقایان نباید به مقدار زیاد کوچک شد.

معمولا مردان فرم بینی طبیعی را برای خود انتخاب می کنند و تنها به دنبال اصلاح ایراداتی مانند قوز بینی، نوک بینی گوشتی و بزرگ و …. هستند.

 

در صورتی که در مورد فرم بینی مناسب برای مردان سوالی دارید می توانید با کارشناسان ما به صورت رایگان در تماس باشید:

مشاوره رایگان

 

اندازه بینی بعد از عمل در مردان

معمولا زاویه بین نوک بینی تا لب بالایی را برای مردان در حدود ۹۰ تا ۱۰۰ درجه در نظر می گیرند. بالا بردن نوک بینی بیشتر از این زاویه می تواند فرمی عروسکی به بینی بدهد و سوراخ های بینی را بزرگ و غیر عادی جلوه دهد.

نمونه جراحی بینی آقایان مشهد

از آنجایی که پوست بینی در مردان ضخیم تر است در نتیجه، عمل بینی مردانه در مشهد می تواند نسبت به زنان کمی پیچیده تر و یا زمان بر باشد و معمولا با فرمی مثلثی شکل و بدون قوز همراه می باشد.

جراحی بینی مردان می تواند در بیمارستان های دولتی همچون عمل بینی در بیمارستان امام رضا مشهد نیز انجام شود، که هزینه کمتری نسبت به سایر مراکز خصوصی دریافت می کنند.

 

دلایل مردان برای انجام جراحی بینی

 • وجود قوز بینی می تواند یکی از دلایلی باشد که مردان تمایل به جراحی بینی پیدا می کنند.
 • همچنین بینی استخوانی و بزرگ که به صورت عقابی شکل باشد.
 • عدم تقارن و هماهنگی در سوراخ های بینی (یا سوراخ های خیلی بزرگ)
 • ظاهر نامناسب که بر اثر آسیب دیدگی و یا ضربه ایجاد شده است.
 • بینی گوشتی با نوک بینی پهن و خیلی بزرگ
 • کج بودن و یا انحراف در تیغه بینی که باعث مشکلات تنفسی نیز می شود.

دلایل عمل بینی آقایان در مشهد

 

روش های جراحی بینی مردانه

عمل بینی مردانه می تواند به دو صورت باز و یا بسته انجام شود که تشخیص آن توسط پزشک صورت می گیرد.

این تشخیص معمولا بر اساس نوع بینی و مشکلات ساختاری و داخلی آن و همچنین فرم دلخواه از نتیجه جراحی، گرفته می شود.

در جراحی به روش باز، جراح با برش هایی که در کنار پره های بینی و بین سوراخ های بینی ایجاد می کند، پوست بینی را برداشته و با دید مستقیم بر روی آن تغییرات لازم را اعمال می کند.

 

قبل و بعد جراحی بینی آقایان در مشهد

اما در جراحی به روش بسته، جراح تمامی برش ها را از داخل سوراخ های بینی ایجاد می کند و تغییرات نیز از همان ناحیه صورت می گیرد و نیازی به برداشتن پوست بینی نیست.
در این روش هیچ گونه بخیه ای بیرون از بینی زده نمی شود اما به این دلیل که پزشک دید مستقیم بر روی بینی ندارد برای اعمال تغییرات گسترده و یا برطرف کردن مشکلات تنفسی و ساختاری مناسب نیست.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی بینی مردانه در مشهد و دریافت ویزیت با پزشک متخصص با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

جراحی بینی آقایان در مشهد

 

دوره بهبودی بعد از جراحی بینی در مردان

دوران نقاهت بعد از جراحی در مردان و خانم ها معمولا تفاوتی ندارد اما بر اساس نوع بینی و میزان پیچیدگی و دشواری عمل می تواند این دوره افزایش و یا کاهش یابد. برخی از موارد قابل ملاحظه در دوران نقاهت در زیر بیان شده است:

 • بعد از ۵ الی ۷ روز بیمار می تواند گچ بینی خود را بردارد و بخیه های بینی را بکشد که برای اینکار باید به مطب پزشک مراجعه کند.
 • تورم و التهابات بعد از جراحی به مرور زمان و معمولا بعد از چند هفته کاملا از بین می روند، اما بیمار می تواند برای کاهش سریع تر آن از کمپرس یخ استفاده کند.
 • بیمار می تواند با رعایت مراقبت های بعد از عمل، بهبودی و دوره نقاهت خود را کاهش دهد.
 • سعی کنید روزهای اول بعد جراحی بینی از غذاهای نرم و آبکی مانند سوپ استفاده کنید.
 • از خوردن غذاهای ادویه‌دار، خیلی چرب، سفت و جویدنی پرهیز کنید.
 • از انجام فعالیت‌های سنگین ورزشی حداقل به مدت ۸ ماه خودداری کنید و پس از آن با نظر جراح خود فعالیت ورزشی خود را شروع کنید.
 • از زدن عینک حداقل به مدت ۴ ماه روی بینی خود پرهیز کنید زیرا باعث ایجاد فشار به بینی شما می‌شود
 • ماساژ بینی بعد جراحی به فرم‌دهی صحیح بینی کمک می‌کند و بهتر است طبق نظر و آموزش جراح ماساژ بینی را انجام دهید.

نمونه عمل بینی آقایان در مشهد

 

انتخاب جراح مناسب برای عمل بینی مردانه

برای رسیدن به نتیجه مطلوب از عمل بینی مردانه در مشهد باید به یک پزشک متبحر و با تجربه مراجعه کنید.
یک پزشک خوب می تواند بر اساس تجربه و مهارتی که در این زمینه دارد ایرادات بینی بیمار خود را به درستی تشخیص دهد و فرم ایده آل برای وی را پیشنهاد دهد.

نمونه عمل بینی مردانه مشهد
همچنین باید سلامت بیمار خود را نسبت به منافع مالی در اولویت قرار دهد و در صورتی که بیمار به جراحی احتیاجی نداشته باشد این را صادقانه به وی بگوید.

علاوه بر این موارد بیمار نیز باید در زمان مشاوره در مورد سوابق بیماری و یا داروهای خاصی که مصرف می کند صحبت کند، زیرا در صورتی که پزشک اطلاعی از این موارد نداشته باشد می تواند عواقب و خطراتی به دنبال داشته باشد.

جراح با در نظر گرفتن شرایط بیمار، نوع جراحی را بر اساس بیهوشی و یا بی حسی و همچنین عمل بینی بدون تامپون در مشهد و یا با تامپون و اسپلینت را برای وی تشخیص می دهد.

 

هزینه جراحی بینی مردانه در مشهد چقدر است؟

عوامل موثر بر روی هزینه جراحی رینوپلاستی در مردان می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • هزینه دستمزد جراح
 • هزینه بیمارستان و یا کلینیک
 • هزینه پرسنل اتاق عمل
 • هزینه آزمایشات و آتلیه
 • منطقه جغرافیایی
 • نوع بینی و شرایط بیمار

 

تعیین دقیق قیمت عمل بینی پس از معاینه بیمار توسط پزشک صورت می گیرد و این هزینه در افراد مختلف متفاوت است.

 

برای اطلاع هزینه جراحی بینی مردانه در مشهد و دریافت ویزیت اولیه رایگان با پزشک متخصص با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

منابع: پزشک۲۴، ingentaconnect

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.