عمل بینی استخوانی

عمل بینی استخوانی به چه صورت است؟(عمل بینی استخوانی یا عقابی)

در عمل بینی استخوانی ، پزشک می تواند بینی عقابی فرد را به بینی کوچکتری تبدیل کند.

برخی از افراد به دنبال زیباتر شدن چهره خود هستند و تمایل دارند بینی استخوانی و عقابی شکل خود را جراحی کنند. عمل بینی استخوانی به راحتی و بدون هیچ مشکلی انجام می شود.

مطالب پیشنهادی: جراحی بینی اقساطی در مشهد

رفع برآمدگی بینی استخوانی یکی از رایج ترین چیزهایی است که افراد به دنبال آن هستند. جراح با عمل بینی استخوانی می تواند فرم بینی شما را اصلاح کند. فردی که قصد انجام جراحی زیبایی برای بینی استخوانی خود را دارد باید قبل از آن چند نکته را در نظر بگیرد.

تا چه حد می خواهید بینی شما کوچک شود؟

اینکه تا چه حد بخواهید برآمدگی بینی شما کاهش یابد، مربوط به حس زیباشناسی و سلیقه شما است. برخی دوست دارند بینی آن ها گودتر شود و برخی از افراد قوس کمتری را می پسندند.

بنابراین، شما باید قبل از جراحی، در جلسه مشاوره جراح خود را از شکل مورد نظر خود مطلع سازید.

شما می توانید با مشورت پزشک خود در مورد ظاهر و اندازه بینی دلخواهتان نتیجه مطلوب از عمل داشته باشید.

عمل بینی استخوانی

قوز بینی به چه دلیلی ایجاد شده است؟

قوز بینی در واقع از استخوان و غضروف تشکیل شده است. به نظر می رسد که منشا همه این برآمدگی های بینی در افراد مختلف یکسان باشد.

قوز بینی برخی از افراد به بخش استخوانی بالای بینی محدود می شود. این حالت را می توان طی جراحی زیبایی بینی و با از بین بردن استخوان اضافی برطرف نمود.

ولی در برخی دیگر ممکن است قوز بینی ناشی از غضروف اضافی باشد. این حالت را با تراشیدن غضروف اضافی در بینی می توان برطرف کرد.

مراحل انجام عمل بینی استخوانی

زمانی که برای عمل بینی اقدام می کنید بهتر است که فردی به همراه شما باشد و در صورت نیاز به عمل جراحی تیغه بینی یا اصلاح عمل قبلی ممکن است یک شب در بیمارستان بستری شوید.

جراح مدت زمان لازم برای اینکه بتوانید به سطح عادی فعالیت و کار خود بازگردید را با شما در میان خواهد گذاشت. پزشک دستورالعمل و اطلاعات کافی در مورد مراقبت بعد از عمل را به شما و فرد همراهتان خواهد داد.

وسعت و پیچیدگی جراحی بینی و همچنین طول دوران بهبود به بزرگی قوز بینی بستگی دارد. قوز بزرگ بینی باید به روش باز و با شکستن استخوان بینی انجام شود. کبودی یکی از عوارض معمول عمل زیبایی بینی باز است.

جهت دریافت مشاوره و یا درخواست ویزیت رایگان توسط پزشک متخصص، می‌توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *